Prihlášky podľa klubov

Preteky: Jesenná cena Rapidu 9. kolo Sanasport Cup 2018 (14.10.2018)

Počet prihlásených: 193

Kluby

01C     BBA     CNR     EBB     FBA     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     VBA     VZA     ZMT    

ŠK Terezka Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ladislav Pompura TBB6301 406991 M 55- - 13.10.2018
Kamila Pompurová TBB0551 416705 W -14 - 13.10.2018

TJ Rapid Bratislava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 - 12.10.2018

Klub OB Sokol Pezinok (75) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Iveta Bobovská SPE 1425342 N - 09.10.2018
Nela Bobovská SPE1351 1407837 RD - 09.10.2018
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -10 - 09.10.2018
Samuel Bobovský SPE0803 2129220 M -10 - 09.10.2018
Vladimír Bobovský SPE75AA 1425371 N - 09.10.2018
Tomáš Charvát SPE8502 1985804 Open - 09.10.2018
Dávid Cisár SPE 1407855 M -12 - 09.10.2018
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M 19- - 09.10.2018
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 - 09.10.2018
Damián Dojčar SPE07BB 1407858 M -12 - 09.10.2018
Jakub Dolný SPE 435208 RD - 09.10.2018
Marek Dolný SPE 2111072 M -14 - 09.10.2018
Michal Dolný SPE0706 2111071 M -12 - 09.10.2018
Tibor Fedor SPE0303 8445533 M -16 - 09.10.2018
Eliška Fedorová SPE0752 416725 N - 09.10.2018
Katarína Fedorová SPE7451 9817 W 19- - 09.10.2018
Žofia Fedorová SPE 46281 RD - 09.10.2018
Monika Fintorová SPE7653 1407864 W 40- - 09.10.2018
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 09.10.2018
Bianka Halčínová SPE0554 1407863 W -14 - 09.10.2018
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 - 09.10.2018
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 - 09.10.2018
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -14 - 09.10.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 19- - 09.10.2018
Filip Jančík SPE0604 2120014 M -12 - 09.10.2018
Jakub Jelínek SPE0312 1407860 N - 09.10.2018
Ondrej Jendek SPE0704 1407852 M -12 - 09.10.2018
Viktor Ježík SPE12AA 5576 RD - 09.10.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 - 09.10.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA 2120015 W 19- - 09.10.2018
Natália Ježíková SPE0454 1407843 W -14 - 09.10.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 1407856 M -12 - 09.10.2018
Peter Karch SPE9112 416749 M 19- - 09.10.2018
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 55- - 09.10.2018
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 55- - 09.10.2018
Matej Knapčok SPE0802 435207 M -10 - 09.10.2018
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -16 - 09.10.2018
Andrej Mikloš SPE7503 406930 Open - 09.10.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 - 09.10.2018
Matúš Mikloš SPE0702 219137 M -12 - 09.10.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 406924 Open - 09.10.2018
Martin Molnár SPE 232070 RD - 09.10.2018
Vladimír Molnár SPE04AF 1407850 M -14 - 09.10.2018
Jakub Mozolík SPE0502 2120018 M -14 - 09.10.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W -16 - 09.10.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -10 - 09.10.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 19- - 09.10.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -16 - 09.10.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W 19- - 09.10.2018
Ivan Oravec SPE5502 21914 M 55- - 10.10.2018
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 19- - 09.10.2018
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 40- - 09.10.2018
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 40- - 09.10.2018
Lukáš Poláček SPE8601 2078195 M 19- - 09.10.2018
Pavol Poláček SPE8401 219114 M 19- - 09.10.2018
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 09.10.2018
Matúš Šimo SPE0107 2088725 M 19- - 09.10.2018
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -14 - 09.10.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 M -16 - 09.10.2018
Hana Šipošová SPE0951 1407854 W -10 - 09.10.2018
Lucia Šipošová SPE0654 1407853 W -12 - 09.10.2018
Veronika Šipošová SPE 406928 RD - 09.10.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 2111073 W 40- - 12.10.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 19- - 09.10.2018
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- - 09.10.2018
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -12 - 09.10.2018
Michal Tomašovič SPE8902 219144 Open - 09.10.2018
Matúš Topor SPE0102 1407849 M -18 - 09.10.2018
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -12 - 09.10.2018
Ľubica Toporová SPE7552 W 19- - 09.10.2018
Eli Valach SPE0703 2118108 M -12 - 09.10.2018
Matúš Zedníček SPE12AC 416594 RD - 09.10.2018
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -12 - 09.10.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -14 - 09.10.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 19- - 09.10.2018

Klub OB AŠK Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 40- - 09.10.2018

ŠK Cart print Nitra (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Henrieta Libantová N - 09.10.2018
Alexandre Van De Flaes RD - 09.10.2018
Gwen Van De Flaes 406996 RD - 09.10.2018

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 19- - 09.10.2018

KOBRA Bratislava (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Eva Marková BBA76AA 406903 W 40- - 09.10.2018
Monika Molnárová BBA9451 8122122 W 19- - 09.10.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (21) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Vladimír Grauzel FBA5101 406974 M 55- - 09.10.2018
Ida Herna FBA7253 2103272 Open - 09.10.2018
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -14 - 09.10.2018
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 - 09.10.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 09.10.2018
Priska Kasza FBA78AB 2067266 N - 09.10.2018
Boris Kocúr FBA1004 2126240 RD - 09.10.2018
Barbora Kocúrová FBA1251 2067259 RD - 09.10.2018
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 - 09.10.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 09.10.2018
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 09.10.2018
Šimon Mižúr FBA9401 2051380 M 19- - 09.10.2018
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 09.10.2018
Adam Novosad FBA0506 2103264 M -14 - 09.10.2018
Tibor Novosad FBA7103 2103265 Open - 09.10.2018
Jozef Paluska FBA7401 2078490 M 40- - 09.10.2018
Karol Paluska FBA0601 2078492 M -12 - 09.10.2018
Jana Styková FBA8051 2111086 W 19- - 09.10.2018
Natália Styková FBA1051 4143 RD - 09.10.2018
Alan Sýkora FBA1202 2133067 RD - 09.10.2018
Tristan Sýkora FBA0602 2099592 M -12 - 09.10.2018

Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 W 19- - 09.10.2018
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 19- - 09.10.2018

Športový klub Sandberg (45) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -18 - 08.10.2018
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 - 08.10.2018
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 08.10.2018
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 40- - 08.10.2018
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 - 08.10.2018
Katarína Baľová SKS7551 2028799 W 40- - 08.10.2018
Jakub Berčík SKS0504 2114236 M -14 - 08.10.2018
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 08.10.2018
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 08.10.2018
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -10 - 08.10.2018
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 08.10.2018
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -10 - 08.10.2018
Rastislav Dokupil SKS74AA 2079533 M 40- - 08.10.2018
Oliver Gross SKS0404 2079536 N - 08.10.2018
Patrik Gross SKS0803 2132980 M -10 - 08.10.2018
Barbora Grossová SKS80AB 2128444 Open - 08.10.2018
Ema Honzírková SKS0351 2118104 W -16 - 08.10.2018
Martin Marian Jánoš SKS1002 2079537 RD - 08.10.2018
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 - 08.10.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -16 - 08.10.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 19- - 08.10.2018
Tomáš Kováč SKS0602 2118105 M -12 - 08.10.2018
Ivana Kováčová SKS0853 2128440 W -10 - 08.10.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 19- - 08.10.2018
Jozef Kudla SKS80AC 2128441 M 19- - 08.10.2018
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 - 08.10.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -14 - 08.10.2018
Edita Máčajová SKS75AB 2114247 N - 08.10.2018
Hana Máčajová SKS1153 2118097 RD - 08.10.2018
Zina Máčajová SKS0954 2118085 RD - 08.10.2018
Katarína Mravíková SKS0451 2049983 W -14 - 08.10.2018
Ľubica Mravíková SKS70AB 2114237 N - 08.10.2018
Teodorka Mravíková SKS0752 2049982 N - 08.10.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 2079539 W -18 - 08.10.2018
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 W -10 - 08.10.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 - 08.10.2018
Marek Urban SKS7401 2027943 M 19- - 08.10.2018
Matej Urban SKS0102 2027944 M -18 - 08.10.2018
Michal Urban SKS0401 2027942 M -14 - 08.10.2018
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 40- - 08.10.2018
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- - 08.10.2018
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 40- - 08.10.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -10 - 08.10.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -14 - 08.10.2018
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -12 - 08.10.2018

Klub OB Martin (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Meriač ZMT4205 416723 Open - 08.10.2018
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 Open - 08.10.2018

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ivan Repáč EBB5901 2102809 M 55- - 08.10.2018
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 W -14 - 08.10.2018
Radka Repáčová EBB9851 N - 08.10.2018

ŠK VAZKA Bratislava (13) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 40- - 09.10.2018
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -12 - 09.10.2018
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- - 09.10.2018
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 RD - 09.10.2018
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -14 - 09.10.2018
Elena Lago VBA0551 307373 W -14 - 08.10.2018
Miroslav Lago VBA7601 307299 M 19- - 08.10.2018
Oliver Lago VBA0301 307360 M -16 - 08.10.2018
Adam Navrátil VBA9901 416125 M 19- - 09.10.2018
Rostislav Navrátil VBA6601 8655 M 40- - 09.10.2018
Adéla Navrátilová VBA0251 53178 W -18 - 09.10.2018
Jela Navrátilová VBA4451 307295 W 55- - 09.10.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- - 09.10.2018

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (22) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Mária Bellušová 01C74AA N - 09.10.2018
Jozef Brtáň 46285 M 55- - 10.10.2018
Jozef Čierny 01C68AA 445618 M 40- - 09.10.2018
Adela Cori 01C95AA 46314 Open - 26.09.2018
Martina Holbikova 01C79AD Open - 18.09.2018
Ján Holman 01C07AA M -12 - 09.10.2018
Anna Holmanova 01C17AA RD - 02.10.2018
Jakub Jurčík N - 13.10.2018
Juraj Jurčík N - 13.10.2018
Filip Kníž M -10 - 10.10.2018
Katarina Knížová RD - 10.10.2018
Hana Kratka 01C13AB RD - 08.10.2018
Ján Mazák 01C84AA 2102811 M 19- - 08.10.2018
Anna Mazáková 01C14AB 2120073 RD - 08.10.2018
Martin Orsag 2111300 M 19- - 10.10.2018
Michelle Skrucana 01C91AB 2110807 W 19- - 09.10.2018
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 W 40- - 09.10.2018
Alexander Slatinský RD - 12.10.2018
Maximilián Slatinsky 01C08AD M -10 - 09.10.2018
Marek Vaňo 01C79AA 1919919 Open - 01.10.2018
Matúš Vaňo 01C08AA 7900097 M -10 - 05.10.2018
René Vrábeľ 01C77AA Open - 07.10.2018