Prihlášky podľa klubov

Preteky: Jesenná cena Rapidu 9. kolo Sanasport Cup 2018 (14.10.2018)

Počet prihlásených: 193

Kluby

01C     BBA     CNR     EBB     FBA     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     VBA     VZA     ZMT    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (22) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Mária Bellušová 01C74AA N - 09.10.2018
Jozef Brtáň 46285 M 55- - 10.10.2018
Jozef Čierny 01C68AA 445618 M 40- - 09.10.2018
Adela Cori 01C95AA 46314 Open - 26.09.2018
Martina Holbikova 01C79AD Open - 18.09.2018
Ján Holman 01C07AA M -12 - 09.10.2018
Anna Holmanova 01C17AA RD - 02.10.2018
Jakub Jurčík N - 13.10.2018
Juraj Jurčík N - 13.10.2018
Filip Kníž M -10 - 10.10.2018
Katarina Knížová RD - 10.10.2018
Hana Kratka 01C13AB RD - 08.10.2018
Ján Mazák 01C84AA 2102811 M 19- - 08.10.2018
Anna Mazáková 01C14AB 2120073 RD - 08.10.2018
Martin Orsag 2111300 M 19- - 10.10.2018
Michelle Skrucana 01C91AB 2110807 W 19- - 09.10.2018
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 W 40- - 09.10.2018
Alexander Slatinský RD - 12.10.2018
Maximilián Slatinsky 01C08AD M -10 - 09.10.2018
Marek Vaňo 01C79AA 1919919 Open - 01.10.2018
Matúš Vaňo 01C08AA 7900097 M -10 - 05.10.2018
René Vrábeľ 01C77AA Open - 07.10.2018

KOBRA Bratislava (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Eva Marková BBA76AA 406903 W 40- - 09.10.2018
Monika Molnárová BBA9451 8122122 W 19- - 09.10.2018

ŠK Cart print Nitra (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Henrieta Libantová N - 09.10.2018
Alexandre Van De Flaes RD - 09.10.2018
Gwen Van De Flaes 406996 RD - 09.10.2018

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ivan Repáč EBB5901 2102809 M 55- - 08.10.2018
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 W -14 - 08.10.2018
Radka Repáčová EBB9851 N - 08.10.2018

ŠK Farmaceut Bratislava (21) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Vladimír Grauzel FBA5101 406974 M 55- - 09.10.2018
Ida Herna FBA7253 2103272 Open - 09.10.2018
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -14 - 09.10.2018
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 - 09.10.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 09.10.2018
Priska Kasza FBA78AB 2067266 N - 09.10.2018
Boris Kocúr FBA1004 2126240 RD - 09.10.2018
Barbora Kocúrová FBA1251 2067259 RD - 09.10.2018
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 - 09.10.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 09.10.2018
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 09.10.2018
Šimon Mižúr FBA9401 2051380 M 19- - 09.10.2018
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 09.10.2018
Adam Novosad FBA0506 2103264 M -14 - 09.10.2018
Tibor Novosad FBA7103 2103265 Open - 09.10.2018
Jozef Paluska FBA7401 2078490 M 40- - 09.10.2018
Karol Paluska FBA0601 2078492 M -12 - 09.10.2018
Jana Styková FBA8051 2111086 W 19- - 09.10.2018
Natália Styková FBA1051 4143 RD - 09.10.2018
Alan Sýkora FBA1202 2133067 RD - 09.10.2018
Tristan Sýkora FBA0602 2099592 M -12 - 09.10.2018

Klub OB AŠK Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 40- - 09.10.2018

TJ Rapid Bratislava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 - 12.10.2018

Športový klub Sandberg (45) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -18 - 08.10.2018
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 - 08.10.2018
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 08.10.2018
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 40- - 08.10.2018
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 - 08.10.2018
Katarína Baľová SKS7551 2028799 W 40- - 08.10.2018
Jakub Berčík SKS0504 2114236 M -14 - 08.10.2018
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 08.10.2018
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 08.10.2018
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -10 - 08.10.2018
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 08.10.2018
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -10 - 08.10.2018
Rastislav Dokupil SKS74AA 2079533 M 40- - 08.10.2018
Oliver Gross SKS0404 2079536 N - 08.10.2018
Patrik Gross SKS0803 2132980 M -10 - 08.10.2018
Barbora Grossová SKS80AB 2128444 Open - 08.10.2018
Ema Honzírková SKS0351 2118104 W -16 - 08.10.2018
Martin Marian Jánoš SKS1002 2079537 RD - 08.10.2018
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 - 08.10.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -16 - 08.10.2018
Tomáš Kováč SKS0602 2118105 M -12 - 08.10.2018
Ivana Kováčová SKS0853 2128440 W -10 - 08.10.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 19- - 08.10.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 19- - 08.10.2018
Jozef Kudla SKS80AC 2128441 M 19- - 08.10.2018
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 - 08.10.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -14 - 08.10.2018
Edita Máčajová SKS75AB 2114247 N - 08.10.2018
Hana Máčajová SKS1153 2118097 RD - 08.10.2018
Zina Máčajová SKS0954 2118085 RD - 08.10.2018
Katarína Mravíková SKS0451 2049983 W -14 - 08.10.2018
Ľubica Mravíková SKS70AB 2114237 N - 08.10.2018
Teodorka Mravíková SKS0752 2049982 N - 08.10.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 2079539 W -18 - 08.10.2018
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 W -10 - 08.10.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 - 08.10.2018
Marek Urban SKS7401 2027943 M 19- - 08.10.2018
Matej Urban SKS0102 2027944 M -18 - 08.10.2018
Michal Urban SKS0401 2027942 M -14 - 08.10.2018
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 40- - 08.10.2018
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- - 08.10.2018
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 40- - 08.10.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -10 - 08.10.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -14 - 08.10.2018
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -12 - 08.10.2018

Klub OB Sokol Pezinok (75) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Iveta Bobovská SPE 1425342 N - 09.10.2018
Nela Bobovská SPE1351 1407837 RD - 09.10.2018
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -10 - 09.10.2018
Samuel Bobovský SPE0803 2129220 M -10 - 09.10.2018
Vladimír Bobovský SPE75AA 1425371 N - 09.10.2018
Tomáš Charvát SPE8502 1985804 Open - 09.10.2018
Dávid Cisár SPE 1407855 M -12 - 09.10.2018
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M 19- - 09.10.2018
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 - 09.10.2018
Damián Dojčar SPE07BB 1407858 M -12 - 09.10.2018
Jakub Dolný SPE 435208 RD - 09.10.2018
Marek Dolný SPE 2111072 M -14 - 09.10.2018
Michal Dolný SPE0706 2111071 M -12 - 09.10.2018
Tibor Fedor SPE0303 8445533 M -16 - 09.10.2018
Eliška Fedorová SPE0752 416725 N - 09.10.2018
Katarína Fedorová SPE7451 9817 W 19- - 09.10.2018
Žofia Fedorová SPE 46281 RD - 09.10.2018
Monika Fintorová SPE7653 1407864 W 40- - 09.10.2018
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 09.10.2018
Bianka Halčínová SPE0554 1407863 W -14 - 09.10.2018
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 - 09.10.2018
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 - 09.10.2018
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -14 - 09.10.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 19- - 09.10.2018
Filip Jančík SPE0604 2120014 M -12 - 09.10.2018
Jakub Jelínek SPE0312 1407860 N - 09.10.2018
Ondrej Jendek SPE0704 1407852 M -12 - 09.10.2018
Viktor Ježík SPE12AA 5576 RD - 09.10.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 - 09.10.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA 2120015 W 19- - 09.10.2018
Natália Ježíková SPE0454 1407843 W -14 - 09.10.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 1407856 M -12 - 09.10.2018
Peter Karch SPE9112 416749 M 19- - 09.10.2018
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 55- - 09.10.2018
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 55- - 09.10.2018
Matej Knapčok SPE0802 435207 M -10 - 09.10.2018
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -16 - 09.10.2018
Andrej Mikloš SPE7503 406930 Open - 09.10.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 - 09.10.2018
Matúš Mikloš SPE0702 219137 M -12 - 09.10.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 406924 Open - 09.10.2018
Martin Molnár SPE 232070 RD - 09.10.2018
Vladimír Molnár SPE04AF 1407850 M -14 - 09.10.2018
Jakub Mozolík SPE0502 2120018 M -14 - 09.10.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W -16 - 09.10.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -10 - 09.10.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 19- - 09.10.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -16 - 09.10.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W 19- - 09.10.2018
Ivan Oravec SPE5502 21914 M 55- - 10.10.2018
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 19- - 09.10.2018
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 40- - 09.10.2018
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 40- - 09.10.2018
Lukáš Poláček SPE8601 2078195 M 19- - 09.10.2018
Pavol Poláček SPE8401 219114 M 19- - 09.10.2018
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 09.10.2018
Matúš Šimo SPE0107 2088725 M 19- - 09.10.2018
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -14 - 09.10.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 M -16 - 09.10.2018
Hana Šipošová SPE0951 1407854 W -10 - 09.10.2018
Lucia Šipošová SPE0654 1407853 W -12 - 09.10.2018
Veronika Šipošová SPE 406928 RD - 09.10.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 2111073 W 40- - 12.10.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 19- - 09.10.2018
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- - 09.10.2018
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -12 - 09.10.2018
Michal Tomašovič SPE8902 219144 Open - 09.10.2018
Matúš Topor SPE0102 1407849 M -18 - 09.10.2018
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -12 - 09.10.2018
Ľubica Toporová SPE7552 W 19- - 09.10.2018
Eli Valach SPE0703 2118108 M -12 - 09.10.2018
Matúš Zedníček SPE12AC 416594 RD - 09.10.2018
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -12 - 09.10.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -14 - 09.10.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 19- - 09.10.2018

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 19- - 09.10.2018

ŠK Terezka Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ladislav Pompura TBB6301 406991 M 55- - 13.10.2018
Kamila Pompurová TBB0551 416705 W -14 - 13.10.2018

ŠK VAZKA Bratislava (13) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 40- - 09.10.2018
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -12 - 09.10.2018
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- - 09.10.2018
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 RD - 09.10.2018
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -14 - 09.10.2018
Elena Lago VBA0551 307373 W -14 - 08.10.2018
Miroslav Lago VBA7601 307299 M 19- - 08.10.2018
Oliver Lago VBA0301 307360 M -16 - 08.10.2018
Adam Navrátil VBA9901 416125 M 19- - 09.10.2018
Rostislav Navrátil VBA6601 8655 M 40- - 09.10.2018
Adéla Navrátilová VBA0251 53178 W -18 - 09.10.2018
Jela Navrátilová VBA4451 307295 W 55- - 09.10.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- - 09.10.2018

Slávia Žilinská univerzita (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 W 19- - 09.10.2018
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 19- - 09.10.2018

Klub OB Martin (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Meriač ZMT4205 416723 Open - 08.10.2018
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 Open - 08.10.2018