Prihlášky

Preteky: Jesenná cena Rapidu 9. kolo Sanasport Cup 2018 (14.10.2018)

Počet prihlásených: 193

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      N          RD         Open      

M -10 (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 219138 Áno 09.10.2018
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 09.10.2018
Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 09.10.2018
Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 2129220 Áno 09.10.2018
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno 08.10.2018
Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 2132980 Áno 08.10.2018
Filip Kníž Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 10.10.2018
Matúš Vaňo 01C08AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 7900097 Áno 05.10.2018
Maximilián Slatinsky 01C08AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 09.10.2018

M -12 (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dávid Cisár SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407855 Áno 09.10.2018
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 09.10.2018
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 09.10.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 1407856 Áno 09.10.2018
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 09.10.2018
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2118108 Áno 09.10.2018
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 1407852 Áno 09.10.2018
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 2120014 Áno 09.10.2018
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 09.10.2018
Damián Dojčar SPE07BB Klub OB Sokol Pezinok 1407858 Áno 09.10.2018
Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078492 Áno 09.10.2018
Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099592 Áno 09.10.2018
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 08.10.2018
Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg 2118105 Áno 08.10.2018
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Áno 09.10.2018
Ján Holman 01C07AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 09.10.2018

M -14 (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Marek Dolný SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 09.10.2018
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 09.10.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 09.10.2018
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 09.10.2018
Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 1407850 Áno 09.10.2018
Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok 2120018 Áno 09.10.2018
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 09.10.2018
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103264 Áno 09.10.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 08.10.2018
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno 08.10.2018
Jakub Berčík SKS0504 Športový klub Sandberg 2114236 Áno 08.10.2018

M -16 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 8445533 Áno 09.10.2018
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 09.10.2018
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 09.10.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 2120011 Áno 09.10.2018
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 08.10.2018
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 08.10.2018

M -18 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 12.10.2018
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 1407849 Áno 09.10.2018
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Áno 08.10.2018
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 2027944 Áno 08.10.2018
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 08.10.2018

M 19- (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 219114 Áno 09.10.2018
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 2078195 Áno 09.10.2018
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno 09.10.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 219111 Áno 09.10.2018
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 1407842 Áno 09.10.2018
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 2088725 Áno 09.10.2018
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 416749 Áno 09.10.2018
Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2051380 Áno 09.10.2018
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Áno 08.10.2018
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 08.10.2018
Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 2128441 Áno 08.10.2018
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 307299 Áno 08.10.2018
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 416125 Áno 09.10.2018
Martin Orsag Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2111300 Áno 10.10.2018
Ján Mazák 01C84AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2102811 Áno 08.10.2018

M 40- (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 1407868 Áno 09.10.2018
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 7210911 Áno 09.10.2018
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno 09.10.2018
Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078490 Áno 09.10.2018
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Áno 09.10.2018
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno 08.10.2018
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 2049993 Áno 08.10.2018
Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 2079533 Áno 08.10.2018
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 2049992 Áno 08.10.2018
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno 09.10.2018
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8655 Áno 09.10.2018
Jozef Čierny 01C68AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 445618 Áno 09.10.2018

M 55- (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 406991 Áno 13.10.2018
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 21914 Áno 10.10.2018
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 09.10.2018
Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406974 Áno 09.10.2018
Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406913 Áno 09.10.2018
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 09.10.2018
Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102809 Áno 08.10.2018
Jozef Brtáň Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 46285 Áno 10.10.2018

W -10 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 1407854 Áno 09.10.2018
Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 2129202 Áno 09.10.2018
Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 2050000 Áno 08.10.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Áno 08.10.2018
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 08.10.2018
Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg 2128440 Áno 08.10.2018

W -12 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Áno 09.10.2018
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 1407853 Áno 09.10.2018
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 08.10.2018
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 2103271 Áno 08.10.2018

W -14 (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 416705 Áno 13.10.2018
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 09.10.2018
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 09.10.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 09.10.2018
Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 1407863 Áno 09.10.2018
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104581 Áno 09.10.2018
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 09.10.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 08.10.2018
Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 2049983 Áno 08.10.2018
Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102852 Áno 08.10.2018
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Áno 08.10.2018
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno 09.10.2018

W -16 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 406925 Áno 09.10.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 2111093 Áno 09.10.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 2120017 Áno 09.10.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 08.10.2018
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 2118104 Áno 08.10.2018
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 08.10.2018

W -18 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 2049998 Áno 08.10.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 2079539 Áno 08.10.2018
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 53178 Áno 09.10.2018

W 19- (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 9817 Áno 09.10.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Áno 09.10.2018
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok Áno 09.10.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 2111094 Áno 09.10.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 338220 Áno 09.10.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 09.10.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Áno 09.10.2018
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 09.10.2018
Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 8122122 Áno 09.10.2018
Jana Styková FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2111086 Áno 09.10.2018
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 7207885 Áno 09.10.2018
Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 7005043 Áno 09.10.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 2102783 Áno 08.10.2018
Michelle Skrucana 01C91AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2110807 Áno 09.10.2018

W 40- (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno 09.10.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 12.10.2018
Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 1407864 Áno 09.10.2018
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 406903 Áno 09.10.2018
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 09.10.2018
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno 08.10.2018
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 08.10.2018
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 2049984 Áno 08.10.2018
Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 2028799 Áno 08.10.2018
Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 2049995 Áno 08.10.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 09.10.2018
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno 09.10.2018
Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2114241 Áno 09.10.2018

W 55- (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno 09.10.2018
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 09.10.2018
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Áno 09.10.2018
Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 307295 Áno 09.10.2018

N (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Iveta Bobovská SPE Klub OB Sokol Pezinok 1425342 Áno 09.10.2018
Jakub Jelínek SPE0312 Klub OB Sokol Pezinok 1407860 Áno 09.10.2018
Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 416725 Áno 09.10.2018
Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 1425371 Áno 09.10.2018
Henrieta Libantová ŠK Cart print Nitra Áno 09.10.2018
Priska Kasza FBA78AB TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067266 Áno 09.10.2018
Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 2079536 Áno 08.10.2018
Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 2049982 Áno 08.10.2018
Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 2114237 Áno 08.10.2018
Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 2114247 Áno 08.10.2018
Radka Repáčová EBB9851 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica Áno 08.10.2018
Juraj Jurčík Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 13.10.2018
Jakub Jurčík Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 13.10.2018
Mária Bellušová 01C74AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 09.10.2018

RD (22)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Molnár SPE Klub OB Sokol Pezinok 232070 Áno 09.10.2018
Veronika Šipošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 406928 Áno 09.10.2018
Žofia Fedorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 46281 Áno 09.10.2018
Jakub Dolný SPE Klub OB Sokol Pezinok 435208 Áno 09.10.2018
Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 1407837 Áno 09.10.2018
Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 09.10.2018
Matúš Zedníček SPE12AC Klub OB Sokol Pezinok 416594 Áno 09.10.2018
Gwen Van De Flaes ŠK Cart print Nitra 406996 Áno 09.10.2018
Alexandre Van De Flaes ŠK Cart print Nitra Áno 09.10.2018
Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2126240 Áno 09.10.2018
Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067259 Áno 09.10.2018
Natália Styková FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 4143 Áno 09.10.2018
Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2133067 Áno 09.10.2018
Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 2079537 Áno 08.10.2018
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 2118097 Áno 08.10.2018
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 2118085 Áno 08.10.2018
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 442600 Áno 09.10.2018
Katarina Knížová Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 10.10.2018
Alexander Slatinský Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 12.10.2018
Hana Kratka 01C13AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 08.10.2018
Anna Mazáková 01C14AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2120073 Áno 08.10.2018
Anna Holmanova 01C17AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 02.10.2018

Open (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 09.10.2018
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 406930 Áno 09.10.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 09.10.2018
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Áno 09.10.2018
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 09.10.2018
Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 09.10.2018
Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 2128444 Áno 08.10.2018
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 416723 Áno 08.10.2018
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno 08.10.2018
Marek Vaňo 01C79AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 1919919 Áno 01.10.2018
Martina Holbikova 01C79AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 18.09.2018
Adela Cori 01C95AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 46314 Áno 26.09.2018
René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 07.10.2018