Prihlášky podľa klubov

Preteky: Majstrovstvá SR na dlhej trati (12.10.2019)

Počet prihlásených: 269

Kluby

01V     03V     11N     BBA     CNR     EBB     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

Klub OB AŠK Pezinok (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 45- E - 25.09.2019
Medard Féder PEZ0102 8662443 M -18 E - 25.09.2019

ŠK Triturus Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 8668997 W -16 E - 24.09.2019
Július Porubský TNR7301 7210405 M 35- E - 24.09.2019

ŠK Farmaceut Bratislava (29) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -14 E 22.09.2019
Sára Borská FBA0951 2116441 W -10 D - 22.09.2019
Andrej Borský FBA0703 2116472 M -12 C - 22.09.2019
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- E - 22.09.2019
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -14 E - 22.09.2019
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 21- E - 22.09.2019
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 21- E 22.09.2019
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 35- E - 22.09.2019
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 E - 22.09.2019
Magdaléna Hrabošová FBA0052 2045171 W -20 E 22.09.2019
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 M 40- E - 22.09.2019
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 45- E - 22.09.2019
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 E - 22.09.2019
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -14 E - 22.09.2019
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 E 22.09.2019
Marek Koman FBA7905 2124765 M 40- E 22.09.2019
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- E 22.09.2019
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- E - 22.09.2019
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 M -10 D - 22.09.2019
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -16 E - 22.09.2019
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -12 C - 22.09.2019
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- E - 22.09.2019
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 65- E - 30.09.2019
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 60- E - 22.09.2019
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 21- E - 22.09.2019
Šimon Mižúr FBA9401 8071319 M 21- E - 22.09.2019
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- E - 22.09.2019
Michaela Patassiová FBA0252 8670509 W -18 E 22.09.2019
Hana Šmelíková FBA6951 9200733 W 45- E 22.09.2019

Klub OB Martin (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 2136773 W 45- E - 22.09.2019
Matúš Chvojka ZMT0801 2090850 M -12 C - 22.09.2019
Peter Chvojka ZMT8016 2066092 M 35- E - 22.09.2019
Jana Davi ZMT6151 416848 W 55- E 22.09.2019
Martin Knor ZMT0201 2066091 M -18 E - 22.09.2019
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- E 22.09.2019
Martin Václavík ZMT6404 2136777 M 55- E - 22.09.2019
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- E 22.09.2019

Viatoris (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Ďuriš VIA8601 7206549 M 21- D - 21.09.2019
Jakub Forgáč VIA0401 7206542 Open - 21.09.2019
Peter Krnáč VIA7701 1771230 M 40- E - 21.09.2019

TJ Rapid Bratislava (21) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Demovič RBA0305 8667951 M -16 E 20.09.2019
Michal Eliáš RBA6604 2120021 M 45- E 20.09.2019
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- E - 20.09.2019
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 8200031 M 21- E - 20.09.2019
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -16 E 20.09.2019
Iva Kumová RBA6252 307367 W 55- E - 20.09.2019
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- E - 20.09.2019
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 W 50- E - 20.09.2019
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- E - 20.09.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 45- E - 20.09.2019
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W -18 E - 20.09.2019
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 21- E - 20.09.2019
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 60- E - 20.09.2019
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 45- E - 20.09.2019
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 E - 20.09.2019
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 50- E - 20.09.2019
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 45- E - 20.09.2019
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -14 E - 20.09.2019
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 M 50- E - 20.09.2019
Ľudovít Šmelík RBA4301 2104604 M 70- E - 20.09.2019
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 60- E - 20.09.2019

Klub OB Kysak (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
György Filö KYS6302 9633077 M 55- E - 20.09.2019
Valér Franko KYS6601 1966416 M 45- E 20.09.2019
Jana Franková KYS6651 1966817 W 50- E 20.09.2019
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 55- E - 20.09.2019
Barbora Pavliková KYS9152 1931991 W 21- D - 09.10.2019
Igor Porubčan KYS7101 2106750 M 40- E 20.09.2019
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 M -14 E 20.09.2019
Libor Semančík KYS9006 8017129 M 21- E - 20.09.2019
Tomáš Sokol KYS9103 515109 M 21- E - 20.09.2019

Klub OB ATU Košice (55) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tomáš Drenčák TKE8502 8004342 M 21- D 20.09.2019
Boris Ďurčo TKE6301 307277 M 55- E - 20.09.2019
Dalibor Ďurčo TKE6502 362935 M 50- E - 25.09.2019
Petronela Filipová TKE0352 8017126 W -16 E 20.09.2019
Juraj Hammer TKE7701 8641536 M 40- E - 20.09.2019
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -18 E 20.09.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 E 20.09.2019
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- E 20.09.2019
Michal Krajčík TKE8704 8656741 M 21- E 20.09.2019
Kristína Krajčíková TKE9254 2020726 W 21- E 20.09.2019
Roman Kučera TKE8301 307376 M 21- D 20.09.2019
Michal Kurák TKE0101 2051399 M -18 E 20.09.2019
Milan Kurák TKE6801 2051411 M 50- E - 20.09.2019
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 W 45- E 20.09.2019
Michal Lami TKE8601 51338 Open 20.09.2019
Antónia Šofranková TKE9753 2051330 W 21- E - 26.09.2019
Katarína Lamiová TKE8351 920656 W 21- E 20.09.2019
Angela Maľarová TKE5752 307389 W 60- E 20.09.2019
Michal Marko TKE0901 307390 M -10 D - 04.10.2019
Sofia Marko TKE1251 416755 W -10 DK - 04.10.2019
Valéria Marko TKE7952 2051424 K5 - 04.10.2019
Simona Mihaličová TKE0551 2032200 W -16 E 20.09.2019
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 50- E 20.09.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 8656717 M 21- E 20.09.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -16 E 20.09.2019
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 50- E 20.09.2019
Richard Oľhava TKE8802 307266 M 21- E 20.09.2019
Anton Onder TKE5401 416528 M 65- E - 25.09.2019
František Papuga TKE6302 2051410 M 55- E - 20.09.2019
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 21- E 20.09.2019
Andrea Papugová TKE9751 2051346 W 21- E 20.09.2019
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 50- E 20.09.2019
Iveta Putnovská TKE5651 307387 W 60- E 20.09.2019
Adam Roháč TKE0601 2051356 K3 20.09.2019
Igor Roháč TKE4301 307263 M 65- E 25.09.2019
Martin Roháč TKE0301 1408128 M -16 E 20.09.2019
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 45- E 20.09.2019
Ingrid Roháčová TKE7051 2023819 K3 20.09.2019
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -20 E 20.09.2019
Lukáš Simočko TKE0003 8017134 M -20 E 20.09.2019
Michal Simočko TKE5302 2032193 M 65- E 20.09.2019
Dušan Sláma TKE9801 7204978 M 21- E 20.09.2019
Michal Sláma TKE0305 49621 K3 20.09.2019
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 55- E - 20.09.2019
Richard Sláma TKE0303 8017125 M -16 E 20.09.2019
Jana Slámová TKE7252 7207626 W 21- E 20.09.2019
Csaba Takács TKE6205 8639460 M 55- E 25.09.2019
Šimon Timko TKE0801 307290 M -12 C - 25.09.2019
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 21- E 20.09.2019
Martin Velgos TKE7202 812080 M 45- E 20.09.2019
Michaela Velgosová TKE0151 8004600 W -18 E 20.09.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 8004605 W -16 E 20.09.2019
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 W 45- E 20.09.2019
Ľuboslava Weissová TKE0252 8017122 W -18 E 20.09.2019
Slávko Žilinčík TKE5602 8017123 M 60- E - 20.09.2019

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- E - 19.09.2019
Peter Ďurčo EBB6102 406939 M 21- D - 04.10.2019
Erika Nemcová EBB8752 416753 W 21- D - 20.09.2019
Stanislav Nosál EBB4601 8805 M 70- E - 19.09.2019
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 W -14 E - 19.09.2019
Radka Repáčová EBB9851 2143357 Open - 19.09.2019
Roman Ščehovič EBB6401 406954 M 55- E - 20.09.2019
Katarína Schwarzová EBB1151 7080080 W -10 D - 19.09.2019
Martina Schwarzová EBB0951 2112736 W -10 D - 19.09.2019

Klub OB Metropol Košice (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Almáši 03V02AA K3 19.09.2019
Pavol Almáši 03V02AB K3 19.09.2019
Mária Kováčová 03V67AA W 50- E 19.09.2019
Eva Nemkyová 03V66AA W 50- E 19.09.2019
Miriam Šebová W -14 E 19.09.2019
Sofia Sekaninová 03V04AA Open 19.09.2019

OK Bartakson (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Barták 11N78AA M 40- E - 19.09.2019

ŠK VAZKA Bratislava (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Elena Lago VBA0551 307373 W -14 E - 25.09.2019
Miroslav Lago VBA7601 307299 M 35- E - 25.09.2019
Oliver Lago VBA0301 8228223 M -16 E - 19.09.2019

ŠK Terezka Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniel Pompura TBB0101 8100023 M -18 E - 18.09.2019
Ladislav Pompura TBB6301 406991 K3 - 08.10.2019
Kamila Pompurová TBB0551 8004348 W -14 E - 18.09.2019

Slávia Žilinská univerzita (31) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Chupek VZA9901 8655373 M 21- E - 17.09.2019
Jozef Chupek VZA7101 8071290 M 35- E - 17.09.2019
Silvia Chupeková VZA7250 8071303 W 21- E - 17.09.2019
Tamara Denysenko VZA6151 8012045 W 55- E - 19.09.2019
Alena Ďurčová VZA7753 1152125 W 40- E - 19.09.2019
Jozef Gajdošík VZA5200 416540 M 65- E - 17.09.2019
Tomáš Jurčík VZA0301 7210250 M -16 E - 20.09.2019
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 W -12 C - 20.09.2019
Lea Knutelská 1423322 W -10 DK - 20.09.2019
Juraj Knutelský 1423324 M -10 D - 20.09.2019
Juraj Knutelský 1423328 K3 - 20.09.2019
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 K3 - 19.09.2019
Miroslav Pajger VZA0502 8071317 M -14 E - 17.09.2019
Peter Polakovič VZA5501 8071291 M 60- E - 19.09.2019
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 70- E - 17.09.2019
Andrea Poštulková VZA9351 8071313 W 21- E - 17.09.2019
Zuzana Poštulková VZA7051 8071300 W 45- E - 19.09.2019
Martin Surovčík VZA0703 8071315 M -12 C - 17.09.2019
Michal Surovčík VZA8101 1423315 K3 - 17.09.2019
Michal Surovčík VZA0902 8071295 M -10 D - 17.09.2019
Adam Trepáč VZA0501 8071293 M -14 E - 17.09.2019
Ivan Trepáč VZA7001 2045214 M 45- E - 17.09.2019
Eva Trepáčová VZA7053 8071318 W 45- E - 17.09.2019
Gabriela Trepáčová VZA0351 8071311 W -16 E - 17.09.2019
Viktoriya Valyavka VZA0851 8071292 W -12 C - 19.09.2019
Peter Vandlíček VZA7300 8071298 M 45- E - 19.09.2019
Alexander Volkov VZA8002 8071296 M 35- E - 19.09.2019
Maksym Volkov VZA0701 8071316 M -12 C - 19.09.2019
Maja Volkova VZA0951 8071304 W -12 C - 19.09.2019
Peter Vričan VZA8901 8090128 M 21- E - 19.09.2019
Jana Vríčanová VZA8952 8012047 W 21- E - 19.09.2019

KOBRA Bratislava (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 21- E - 30.09.2019
Karol Hierweg BBA5801 406918 M 45- E 16.09.2019
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 21- E 16.09.2019
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M -18 E 16.09.2019
Martin Jonáš BBA9601 515307 M 21- E 16.09.2019
Anton Kniebügl BBA6401 416747 M 55- E 16.09.2019
Štefan Máj BBA5201 8390839 M 65- E - 16.09.2019
Paulína Májová BBA5351 8350835 W 65- E - 16.09.2019
Juraj Petrinec BBA6403 640640 M 45- E - 16.09.2019

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 35- E - 16.09.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jonáš Čief HBB0701 2125318 M -14 E - 22.09.2019
Katarzyna Galla HBB9552 7200183 W 21- E - 22.09.2019
Samuel Michač HBB0802 1550660 M -14 E - 22.09.2019
Ema Michačová HBB0551 2066969 W -14 E - 22.09.2019
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -12 C - 22.09.2019
Samuel Šebo HBB0702 2066961 M -14 E - 22.09.2019
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 21- E - 15.09.2019
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 40- E - 19.09.2019
Milan Trenčan HBB0703 2138226 M -14 E - 22.09.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- E - 20.09.2019
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 40- E - 15.09.2019
Róbert Miček SSN7101 307347 M 45- E - 20.09.2019
Šimon Miček K3 - 20.09.2019
Nina Mičeková W -10 DK - 20.09.2019
Miroslav Palička SSN5902 8667993 M 55- E - 20.09.2019
Michal Pavlík SSN9001 1231990 M 21- D - 09.10.2019
František Šoltés SSN6202 307398 M 55- E - 20.09.2019
Paulina Šoltesová 416711 W -10 D - 20.09.2019

Športový klub Sandberg (16) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 50- E 11.09.2019
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 50- E 11.09.2019
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 C 11.09.2019
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 50- E - 11.09.2019
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W -10 D - 20.09.2019
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 50- E - 20.09.2019
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -18 E 11.09.2019
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- E 11.09.2019
Katarína Kotrlová SKS9051 8004608 W 21- E 11.09.2019
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 E 20.09.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -16 E 20.09.2019
Július Macháček SKS8402 2128442 M 21- E - 20.09.2019
Anna Macháčková SKS1151 2079538 W -10 DK - 20.09.2019
Júlia Macháčková 2079537 W -10 DK - 20.09.2019
Katarína Pajtášová SKS0152 7212125 K3 11.09.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 E 11.09.2019

Continental Sportclub Zvolen (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marek Turanský 01V72AA M 45- E 06.09.2019

Klub OB Sokol Pezinok (42) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Beleš SPE5901 1407851 M 55- E - 20.09.2019
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -12 C 20.09.2019
Damián Dojčar SPE0709 232070 M -12 C 20.09.2019
Marek Dolný SPE0407 2111071 M -16 E 18.09.2019
Michal Dolný SPE0706 8300010 M -12 C 18.09.2019
Martina Dorozlová SPE0456 2111072 W -16 E 19.09.2019
Jozef Fedor SPE5701 46281 K5 - 18.09.2019
Katarína Fedorová SPE7451 8445533 W 40- E - 18.09.2019
Klára Fedorová SPE0455 219137 W -16 E 18.09.2019
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -18 E 12.07.2019
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -16 E 12.07.2019
Marek Hrašna 2008513 M 21- D 19.09.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 21- E 18.09.2019
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -14 E 18.09.2019
Ondrej Jendek SPE0704 435207 M -12 C 20.09.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 E 18.09.2019
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 35- E 18.09.2019
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 E 18.09.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 435208 M -14 E 20.09.2019
Peter Karch SPE9112 8303074 M 21- E 18.09.2019
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 60- E - 30.09.2019
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 70- E - 18.09.2019
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -14 E 20.09.2019
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -16 E 18.09.2019
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 C 18.09.2019
Vladimír Molnár SPE0409 406928 M 21- D 10.10.2019
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -12 C - 30.09.2019
Daniela Ondovčíková SPE7852 8101080 W 40- E - 30.09.2019
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 W -16 E - 30.09.2019
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W -20 E - 30.09.2019
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 60- E - 30.09.2019
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 60- E - 20.08.2019
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- E - 20.08.2019
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 60- E - 18.09.2019
Matúš Šimo SPE0107 8100080 M -18 E - 18.09.2019
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -16 E - 18.09.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 M -16 E - 18.09.2019
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -14 E - 18.09.2019
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- E - 18.09.2019
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -14 E 18.09.2019
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 21- D 20.09.2019
Eli Valach SPE0703 2118108 M -12 C 20.09.2019