Prihlášky podľa klubov

Preteky: Majstrovstvá SR v šprintových štafetách (19.10.2019)

Počet prihlásených: 255

Kluby

02K     02R     03P     03V     05U     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VZA     ZMT    

(CZE) OK Kamenice (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jagub Glonek KAM9602 8656521 MWM 19- E 15.10.2019
Eliška Hájková KAM9851 8404001 MWM 19- E 15.10.2019
Petra Landovská KAM9354 8271093 MWM 19- E 15.10.2019

(CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Anna Pinkava FSP8151 2029166 Open - 09.10.2019
Vojtech Pinkava FSP0806 2029196 Open - 09.10.2019

(CZE) Orientacni beh Opava (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Renáta Barcíková 8656574 MWM 135 E - 09.10.2019
Mirek Hadač 8656723 MWM 135 E - 09.10.2019
Martin Schuster 8662321 MWM 135 E - 09.10.2019

TJ Rapid Bratislava (17) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Demovič RBA0305 Open - 08.10.2019
Dušan Formanko RBA5801 2099591 MWM 165 E - 08.10.2019
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 2045678 MWM 19- E - 08.10.2019
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 MWM 19- E - 08.10.2019
Dominik Lovás RBA9902 2045687 MWM 19- E - 08.10.2019
Marián Mikluš RBA7204 8000029 MWM 135 E - 08.10.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 MWM 135 E - 08.10.2019
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 MWM 19- E - 08.10.2019
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 MWM 19- E - 08.10.2019
Milan Petrinec RBA5802 307357 MWM 165 E - 08.10.2019
Dušan Rybár RBA6202 2045172 MWM 165 E - 08.10.2019
Michal Schenk RBA0201 434810 MWM 19- E - 08.10.2019
Róbert Schenk RBA6802 434820 MWM 165 E - 08.10.2019
Katarína Schenková RBA7451 307438 MWM 165 E - 08.10.2019
Daniel Šmelík RBA0702 442590 Open - 08.10.2019
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 MWM 135 E - 08.10.2019
Beata Vávrová RBA5651 682341 MWM 165 E - 08.10.2019

Športový klub Sandberg (20) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Balogh SKS0301 2028796 MWM -18 E - 14.10.2019
Richard Balogh SKS6901 2027941 MWM 135 E 14.10.2019
Hana Baloghová SKS6551 2028800 MWM 135 E - 14.10.2019
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 MWM 19- E - 08.10.2019
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 MWM -18 E 08.10.2019
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 MWM 19- E - 08.10.2019
Filip Kubina SKS8901 8656707 MWM 19- E - 08.10.2019
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 MWM -18 E - 08.10.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 8103015 MWM -18 E - 08.10.2019
Július Macháček SKS8402 2128442 MWM 105 E - 08.10.2019
Anna Macháčková SKS1151 2079538 MW-10 - 08.10.2019
Júlia Macháčková SKS0854 2079537 Open - 13.10.2019
Katarína Pajtášová SKS0152 2079539 MWM -18 E 08.10.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 MWM -18 E 08.10.2019
Marek Urban SKS7401 2027943 MWM 105 E - 08.10.2019
Matej Urban SKS0102 2027944 MWM -18 E - 08.10.2019
Michal Urban SKS0401 2027942 MWM -18 E - 08.10.2019
Monika Urbanová SKS7751 2027945 MWM 105 E - 08.10.2019
Marek Vaňo SKS7901 1919919 MWM 135 E - 08.10.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 MWM -18 E 08.10.2019

Klub OB Metropol Košice (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Almáši 03V02AA MWM -18 E 08.10.2019
Pavol Almáši 03V02AB MWM -18 E 08.10.2019
Mária Kováčová 03V67AA Open 08.10.2019
Miriam Šebová Open 15.10.2019
Sofia Sekaninová 03V04AA MWM -18 E 08.10.2019

ŠK Terezka Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Adriana Kamila MWM -14 E - 15.10.2019
Kamila Pompurová 8004348 MWM -14 E - 08.10.2019
Adriana Repáčová 2102852 MWM -14 E - 08.10.2019

ROB klub KYSUCA n.o. (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ján Košut 02K63AA 1409500 MWM 19- E - 08.10.2019
Martin Košut 49180 MWM 19- E - 08.10.2019
Katarína Košutová 515451 MWM 19- E - 08.10.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Silvester Dulák SSN9007 9900803 MWM 19- E 06.10.2019
Michal Pavlík SSN9001 1231990 MWM 19- E 06.10.2019
Miroslav Tauber SSN9301 416764 MWM 19- E 15.10.2019

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 MWM 135 E - 06.10.2019
Peter Ďurčo EBB6102 406939 MWM 135 E - 15.10.2019
Viktória Herdová EBB7852 406947 MWM 135 E - 06.10.2019
Zdeno Hlavačik EBB5902 MWM 165 E - 06.10.2019
Katarína Hlaváčiková EBB6152 416804 MWM 165 E - 06.10.2019
Erika Nemcová EBB8752 416753 Open - 06.10.2019
Juraj Nemec EBB6001 406942 MWM 165 E - 15.10.2019
Juraj Nemec EBB8901 406961 Open - 06.10.2019

Klub OB Kysak (17) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Maroš Dudra KYS0601 2133074 MWM -14 E 06.10.2019
Milan Dudra KYS7201 307258 MWM 135 E 06.10.2019
Valér Franko KYS6601 1966416 MWM 135 E - 06.10.2019
Barbora Franková KYS08AB 307287 MWM -14 E - 06.10.2019
Jana Franková KYS6651 1966817 MWM 135 E - 06.10.2019
Martin Hujduš KYS72AA 416706 Open 06.10.2019
Matyás Hujduš KYS08AC 416766 Open 06.10.2019
Bianka Hujdušová KYS06AB 416526 MWM -14 E 06.10.2019
Gabriel Legáth KYS0502 406982 MWM -14 E - 06.10.2019
Tomáš Legáth KYS09AA 416738 MWM -14 E - 06.10.2019
Ľudovít Pavela KYS7501 8004354 MWM 135 E - 06.10.2019
Ľudovít Pavela KYS0801 7207863 MWM -14 E - 06.10.2019
Annamária Pavelová KYS80AA 7467746 MWM 135 E - 06.10.2019
Júlia Pavelová KYS0651 7207860 MWM -14 E - 06.10.2019
Barbora Pavliková KYS9152 1931991 Open - 06.10.2019
Igor Porubčan KYS7101 2106750 MWM 135 E 06.10.2019
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 MWM -14 E 06.10.2019

Klub OB Martin (16) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Patrícia Adamčíková ZMT10AB 2136771 MW-10 - 06.10.2019
Martina Brém Knorová ZMT7151 2066093 MWM 135 E - 06.10.2019
Michaela Dudášiková ZMT08AA 2136772 Open - 06.10.2019
Peter Ďurmek ZMT77AA 2136775 MWM 135 E - 06.10.2019
Martina Ďurmeková ZMT09AA 2136774 MW-10 - 06.10.2019
Martin Horáček ZMT08AB 2136773 Open - 06.10.2019
Milina Kmeťová ZMT09AC 2136779 MW-10 - 06.10.2019
Martin Knor ZMT0201 2066091 MWM 19- E - 06.10.2019
Terézia Knorová ZMT9852 MWM 19- E - 06.10.2019
Boris Labuda ZMT77AB 2136770 Open - 06.10.2019
Jakub Labuda ZMT10AA 2136778 Open - 06.10.2019
Milan Meriač ZMT4205 416723 MWM 165 E - 06.10.2019
Matúš Oravec ZMT0101 2066094 MWM 19- E - 06.10.2019
Martin Václavík ZMT6404 416524 MWM 135 E - 06.10.2019
Simon Végh ZMT09AB 2136780 MW-10 - 06.10.2019
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 MWM 165 E - 06.10.2019

Klub OB ATU Košice (47) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Elena Belicová TKE6251 307259 MWM 165 E - 06.10.2019
Dalibor Ďurčo TKE6502 362935 MWM 165 E - 06.10.2019
Petronela Filipová TKE0352 8017126 MWM -18 E 06.10.2019
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 MWM 19- E 06.10.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 MWM -14 E 06.10.2019
Karol Janšo TKE6206 2051437 MWM 165 E 06.10.2019
Martin Jerguš TKE6702 8017135 MWM 135 E - 06.10.2019
Kristína Krajčíková TKE9254 8656741 MWM 19- E - 06.10.2019
Roman Kučera TKE8301 8071307 MWM 19- E 06.10.2019
Ján Kuchta TKE5701 8017120 MWM 165 E - 06.10.2019
Michal Kurák TKE0101 2051399 MWM -18 E 06.10.2019
Michal Lami TKE8601 51338 Open - 06.10.2019
Katarína Lamiová TKE8351 8019949 MWM 19- E - 06.10.2019
Angela Maľarová TKE5752 307389 MWM 165 E - 06.10.2019
Michal Marko TKE0901 307390 MW-10 - 06.10.2019
Sofia Marko TKE1251 416755 MW-10 - 06.10.2019
Valéria Marko TKE7952 2051424 MWM 135 E - 06.10.2019
Simona Mihaličová TKE0551 2032200 MWM -14 E 06.10.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 8656717 MWM 19- E 06.10.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 MWM -18 E 06.10.2019
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 MWM 165 E 06.10.2019
Anton Onder TKE5401 2051413 MWM 165 E - 06.10.2019
František Papuga TKE6302 2051410 MWM 165 E 06.10.2019
Miroslav Papuga TKE9002 886720 MWM 19- E 06.10.2019
Andrea Papugová TKE9751 2051346 MWM 19- E 06.10.2019
Katarína Papugová TKE9255 9999903 MWM 19- E - 06.10.2019
Jozef Pollák TKE6001 8017127 MWM 135 E - 06.10.2019
Iveta Putnovská TKE5651 307387 MWM 165 E - 06.10.2019
Adam Roháč TKE0601 2051356 MWM -14 E 06.10.2019
Martin Roháč TKE0301 8017132 MWM -18 E 06.10.2019
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 MWM 135 E - 06.10.2019
Ingrid Roháčová TKE7051 2023819 Open - 06.10.2019
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 MWM 19- E 06.10.2019
Judita Sádecká TKE6253 2051419 MWM 165 E - 06.10.2019
Lukáš Simočko TKE0003 8017134 MWM 19- E 06.10.2019
Michal Simočko TKE5302 2032193 Open 06.10.2019
Dušan Sláma TKE9801 7204978 MWM 19- E 06.10.2019
Peter Sláma TKE6401 9102083 MWM 165 E - 06.10.2019
Richard Sláma TKE0303 8017125 MWM -18 E 06.10.2019
Jana Slámová TKE7252 7207626 MWM 135 E - 06.10.2019
Adam Tysz TKE8703 8017131 MWM 19- E 06.10.2019
Martin Velgos TKE7202 8012080 MWM 135 E - 06.10.2019
Michaela Velgosová TKE0151 8004600 Open 06.10.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 8004605 Open 06.10.2019
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 MWM 135 E - 06.10.2019
Ľuboslava Weissová TKE0252 8017122 MWM -18 E 06.10.2019
Slávko Žilinčík TKE5602 8017123 MWM 165 E - 06.10.2019

Slávia Žilinská univerzita (22) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Babik VZA0702 1423312 MWM -14 E - 06.10.2019
Tomáš Babik VZA0802 1423311 MWM -14 E - 06.10.2019
Jakub Chupek VZA9901 8655373 MWM 19- E - 06.10.2019
Jozef Chupek VZA7101 8071290 MWM 19- E - 06.10.2019
Silvia Chupeková VZA7250 8071303 MWM 19- E - 06.10.2019
Tomáš Jurčík VZA0301 7210250 MWM -18 E - 06.10.2019
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 MWM -14 E - 06.10.2019
Miroslav Pajger VZA0502 8071317 MWM -14 E - 06.10.2019
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 MWM 19- E - 06.10.2019
Zuzana Poštulková VZA7051 8071300 MWM 105 E - 06.10.2019
Martin Surovčík VZA0703 8071315 MWM -14 E - 06.10.2019
Michal Surovčík VZA8101 1423315 MWM 105 E - 06.10.2019
Michal Surovčík VZA0902 8071295 MW-10 - 06.10.2019
Adam Trepáč VZA0501 8071293 MWM -14 E - 06.10.2019
Eva Trepáčová VZA7053 8071318 Open - 06.10.2019
Gabriela Trepáčová VZA0351 8071311 MWM -18 E - 06.10.2019
Viktoriya Valyavka VZA0851 8071292 MWM -14 E - 06.10.2019
Alexander Volkov VZA8002 8071296 MWM 105 E - 06.10.2019
Maksym Volkov VZA0701 8071316 MWM -14 E - 06.10.2019
Maja Volkova VZA0951 8071304 MWM -14 E - 06.10.2019
Peter Vričan VZA8901 8090128 MWM 19- E - 06.10.2019
Jana Vríčanová VZA8952 8012047 MWM 19- E - 06.10.2019

ŠK Triturus Nitra (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marek Braun TNR83AA 7527752 MWM 19- E - 06.10.2019
Lenka Porubská TNR0451 8668997 MWM 19- E - 06.10.2019
Július Porubský TNR7301 7210405 MWM 19- E - 06.10.2019

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (24) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 MWM -14 E - 04.10.2019
Filip Bukovac FBA0501 8116740 MWM -14 E - 04.10.2019
Maroš Bukovac FBA7601 525005 MWM 105 E - 04.10.2019
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 MWM 19- E - 04.10.2019
Alena Bukovacová FBA7451 522004 MWM 105 E - 04.10.2019
Dušan Furucz FBA7101 8007101 MWM 135 E - 04.10.2019
Jela Furuczová FBA7151 511235 MWM 135 E - 04.10.2019
Peter Glončák FBA7901 2012281 MWM 105 E - 04.10.2019
Rebecca Herna FBA0553 8665514 MWM -14 E - 04.10.2019
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 MWM 105 E - 04.10.2019
Tomáš Kasza FBA0503 8116805 MWM -14 E - 04.10.2019
Iva Kavánková FBA9751 8654917 MWM 19- E - 04.10.2019
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 MWM -14 E - 04.10.2019
Ján Koman FBA0504 2124800 MWM -14 E - 04.10.2019
Marek Koman FBA7905 2124765 MWM 105 E - 04.10.2019
Kristína Komanová FBA7853 2124760 MWM 105 E - 04.10.2019
Ján Mižúr FBA5501 2079503 MWM 165 E - 04.10.2019
Peter Mižúr FBA9101 8116785 MWM 19- E - 04.10.2019
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 MWM 165 E - 04.10.2019
Michaela Patassiová FBA0252 8670509 MWM 19- E 06.10.2019
László Prill FBA6302 45259 MWM 165 E - 04.10.2019
Peter Wartiak FBA8001 2012287 MWM 135 E - 04.10.2019
Marta Wartiaková FBA8252 2012289 MWM 19- E - 04.10.2019
Roman Zbranek FBA8803 8422248 MWM 19- E - 04.10.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (18) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alexandra Sára Chudá HBB0751 2066970 MWM -14 E - 06.10.2019
Matej Hraboš HBB9501 8071299 MWM 19- E 04.10.2019
Lucia Kovalančíková HBB9351 8200014 MWM 19- E - 04.10.2019
Ľuboš Michač HBB7601 1550550 MWM 105 E - 06.10.2019
Samuel Michač HBB0802 1550660 MWM -14 E - 06.10.2019
Ema Michačová HBB0551 2066969 MWM -14 E - 06.10.2019
Igor Patráš HBB7901 8629471 MWM 135 E - 06.10.2019
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 MWM -14 E - 06.10.2019
Jozef Pelikán HBB8401 2012276 MWM 19- E - 04.10.2019
Samuel Šebo HBB0702 MWM -14 E - 16.10.2019
Ela Sedileková HBB9352 8116746 MWM 19- E - 04.10.2019
Milan Šimoník HBB7501 2126379 MWM 135 E - 06.10.2019
Jana Šmelíková HBB6651 307274 MWM 135 E - 06.10.2019
Rastislav Szabó HBB8701 515155 MWM 19- E - 04.10.2019
Milan Trenčan HBB7906 2136723 MWM 105 E - 06.10.2019
Milan Trenčan HBB0703 2138226 MWM -14 E - 06.10.2019
Zuzana Trenčanová HBB7951 45805 MWM 105 E - 06.10.2019
Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 2032620 MWM 19- E - 18.10.2019

KOBRA Bratislava (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Juraj Horniak BBA8202 307459 MWM 105 E - 04.10.2019
Adam Jonáš BBA0101 7209670 MWM 19- E 04.10.2019
Martin Jonáš BBA9601 8667535 MWM 19- E - 04.10.2019
Eva Marková BBA76AA 406903 MWM 105 E - 04.10.2019
Monika Molnárová BBA9451 8122122 MWM 19- E - 04.10.2019
Ondrej Piják BBA8204 8200003 MWM 105 E - 04.10.2019

Klub OB Sokol Pezinok (26) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Zuzka Chovanová SPE0256 1407856 MWM -18 E 06.10.2019
Dávid Cisár SPE0708 MWM -14 E 01.10.2019
Damián Dojčar SPE0709 1407863 Open 06.10.2019
Michal Dolný 8300010 MWM -14 E 15.10.2019
Adam Havlik SPE0201 1407834 MWM -18 E 06.10.2019
Andrej Havlík SPE0901 MWM -14 E 06.10.2019
Ema Havlíková SPE0451 MWM -18 E 06.10.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 MWM 19- E 01.10.2019
Filip Jančík SPE0604 8300002 MWM -14 E - 01.10.2019
Ondrej Jendek SPE0704 406928 Open 16.10.2019
Ondrej Jendek Open 16.10.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 MWM -14 E 01.10.2019
Natália Ježíková SPE0454 8188801 MWM -18 E 01.10.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 Open - 16.10.2019
Peter Karch SPE9112 8303074 MWM 19- E 01.10.2019
Andrej Mikloš SPE0401 MWM -18 E 06.10.2019
Vladimír Molnár SPE0409 MWM -18 E 06.10.2019
Kika Myhovych SPE0257 1407855 MWM -18 E 06.10.2019
Matúš Šimo SPE0107 8100080 MWM -18 E 06.10.2019
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 MWM -18 E 06.10.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 MWM -18 E 06.10.2019
Hana Šipošová SPE0951 MWM -14 E 06.10.2019
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 MWM -14 E 06.10.2019
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 MWM -14 E 01.10.2019
Matúš Topor SPE0102 MWM -18 E 06.10.2019
Eli Valach SPE0703 2118108 MWM -14 E 06.10.2019

ŠK VAZKA Bratislava (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Elena Lago VBA0551 307373 MWM -18 E - 06.10.2019
Miroslav Lago VBA7601 307299 MWM 135 E - 06.10.2019
Oliver Lago VBA0301 8228223 MWM -18 E - 06.10.2019
Peter Mlynárik VBA6501 8402555 Open - 16.10.2019
Matej Müller VBA9601 8240596 Open 15.10.2019
Rostislav Navrátil VBA6601 8660461 MWM 135 E 20.09.2019
Adéla Navrátilová VBA0251 53178 MWM -18 E - 18.10.2019
Daniel Šmelík Open - 18.10.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 8130169 MWM 135 E 06.10.2019