Výsledky

Preteky: Jarný elexír, KnockOut šprint

Etapa: Jarný elexír, KnockOut šprint - E1 (08.05.2019)

Kategórie

M -16      M 17-40    M 40-      W -16      W 17-40    W 40-     

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 7:02
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 7:29 + 0:27
3 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 7:36 + 0:34
4 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8:04 + 1:02
5 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8:31 + 1:29
6 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 9:59 + 2:57
7 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8:20 + 1:18
8 David Horváth 9:14 + 2:12
9 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 9:16 + 2:14
10 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 9:47 + 2:45
11 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 9:49 + 2:47
12 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 9:52 + 2:50
13 Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 10:51 + 3:49
14 Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 11:40 + 4:38
15 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 12:37 + 5:35
16 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 15:12 + 8:10
Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 17-40

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 7:13
2 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 7:24 + 0:11
3 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 7:25 + 0:12
4 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 7:27 + 0:14
5 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 8:21 + 1:08
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8:25 + 1:12
7 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7:59 + 0:46
8 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 8:35 + 1:22
9 Martin Košut 9:01 + 1:48
10 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 9:16 + 2:03
11 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 10:59 + 3:46
12 Simon Brunovský 06D93AA TRIAX 9:40 + 2:27
13 Michal Formánek 9:59 + 2:46
14 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 11:43 + 4:30
Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8:52
2 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 8:58 + 0:06
3 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 9:03 + 0:11
4 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 9:05 + 0:13
5 Jozef Čierny 01C68AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 10:57 + 2:05
6 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 11:06 + 2:14
7 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 11:26 + 2:34
8 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 11:51 + 2:59
9 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 11:54 + 3:02
10 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 10:20 + 1:28
Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. DISK

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 11:08
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 11:31 + 0:23
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:10 + 2:02
4 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:40 + -1:-28
5 Alžbeta Tomková 10:53 + -1:-15
6 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 12:06 + 0:58
7 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 13:25 + 2:17
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg DISK
Martina Roháčová DNS

W 17-40

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8:03
2 Lucie Staňková 8:17 + 0:14
3 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 8:56 + 0:53
4 Michelle Skrucana 01C91AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 10:21 + 2:18
5 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 9:20 + 1:17
6 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 10:04 + 2:01
7 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 10:19 + 2:16
8 Katarína Žiaková 11:41 + 3:38
9 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 13:26 + 5:23
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 10:27
2 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 10:30 + 0:03
3 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 11:29 + 1:02
4 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 13:53 + 3:26
5 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 12:29 + 2:02
6 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 13:00 + 2:33
7 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 13:46 + 3:19