Prihlášky podľa kategórií
Preteky: Dunajská buzola, šprintové štafety (27.10.2019)
Počet prihlásených: 37
MWM 12 (6)
Pretekár | Reg. číslo | Klub | SportIdent | Etapy (E1) | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Jakub Brňák | SKS0701 | Športový klub Sandberg | 2049999 | Áno | 17.10.2019 |
Diana Brňáková | SKS0952 | Športový klub Sandberg | 2049994 | Áno | 17.10.2019 |
Matúš Vaňo | SKS0804 | Športový klub Sandberg | 7900097 | Áno | 17.10.2019 |
Matúš Mikloš | SPE0702 | Klub OB Sokol Pezinok | 406924 | Áno | 18.10.2019 |
Ondrej Jendek | SPE0704 | Klub OB Sokol Pezinok | Áno | 18.10.2019 | |
Dávid Cisár | SPE0708 | Klub OB Sokol Pezinok | 2136737 | Áno | 19.10.2019 |
MWM 16 (9)
Pretekár | Reg. číslo | Klub | SportIdent | Etapy (E1) | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Žofia Kováčová | VBA0451 | ŠK VAZKA Bratislava | 2043832 | Áno | 18.10.2019 |
Ondrej Kováč | VBA0601 | ŠK VAZKA Bratislava | 2043831 | Áno | 18.10.2019 |
Lucia Kováčová | VBA10AA | ŠK VAZKA Bratislava | 442600 | Áno | 18.10.2019 |
Michal Urban | SKS0401 | Športový klub Sandberg | 2027942 | Áno | 17.10.2019 |
Martina Vorlíčková | SKS0551 | Športový klub Sandberg | 2049985 | Áno | 17.10.2019 |
Tomáš Kováč | SKS0602 | Športový klub Sandberg | Áno | 17.10.2019 | |
Andrej Mikloš | SPE0401 | Klub OB Sokol Pezinok | 1407840 | Áno | 18.10.2019 |
Jakub Fraňo | SPE0302 | Klub OB Sokol Pezinok | 406936 | Áno | 15.10.2019 |
Tomáš Syrový | SPE0601 | Klub OB Sokol Pezinok | 8400090 | Áno | 15.10.2019 |
MWM 17 (20)
Pretekár | Reg. číslo | Klub | SportIdent | Etapy (E1) | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Tereza Miklušová | RBA9952 | TJ Rapid Bratislava | 8222299 | Áno | 18.10.2019 |
Dagmar Miklušová | RBA7351 | TJ Rapid Bratislava | 8123457 | Áno | 18.10.2019 |
Marián Mikluš | RBA7204 | TJ Rapid Bratislava | 8000029 | Áno | 18.10.2019 |
Milan Kováč | VBA7101 | ŠK VAZKA Bratislava | 2043834 | Áno | 18.10.2019 |
Barbora Šmelíková | VBA6951 | ŠK VAZKA Bratislava | 307356 | Áno | 18.10.2019 |
Katarína Kováčová | VBA7451 | ŠK VAZKA Bratislava | 2043833 | Áno | 18.10.2019 |
Marek Urban | SKS7401 | Športový klub Sandberg | 2027943 | Áno | 17.10.2019 |
Monika Urbanová | SKS7751 | Športový klub Sandberg | 2027945 | Áno | 17.10.2019 |
Matej Kukurugya | SKS0103 | Športový klub Sandberg | 8099132 | Áno | 17.10.2019 |
Filip Kubina | SKS8901 | Športový klub Sandberg | 8656707 | Áno | 17.10.2019 |
Šimon Kukurugya | SKS0402 | Športový klub Sandberg | 8103015 | Áno | 17.10.2019 |
Štefan Brňák | SKS7601 | Športový klub Sandberg | 2049992 | Áno | 17.10.2019 |
Martina Brňáková | SKS7752 | Športový klub Sandberg | 2049995 | Áno | 17.10.2019 |
Viktória Kostercová | SKS0251 | Športový klub Sandberg | 2079535 | Áno | 17.10.2019 |
Radoslav Kováč | SKS77AC | Športový klub Sandberg | 2114240 | Áno | 17.10.2019 |
Mária Bellušová | SKS74AC | Športový klub Sandberg | 2120022 | Áno | 17.10.2019 |
Marek Vaňo | SKS7901 | Športový klub Sandberg | 1919919 | Áno | 17.10.2019 |
Marek Hrašna | Klub OB Sokol Pezinok | 2008513 | Áno | 18.10.2019 | |
Lenka Jablonovská | SPE9063 | Klub OB Sokol Pezinok | 8660504 | Áno | 18.10.2019 |
Peter Karch | SPE9112 | Klub OB Sokol Pezinok | 8303074 | Áno | 18.10.2019 |
MWM 50 (2)
Pretekár | Reg. číslo | Klub | SportIdent | Etapy (E1) | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Richard Balogh | SKS6901 | Športový klub Sandberg | 2027941 | Áno | 17.10.2019 |
Hana Baloghová | SKS6551 | Športový klub Sandberg | 2028800 | Áno | 17.10.2019 |