Prihlášky

Preteky: TATRY SKI ORIENTEERING - MSR middle (15.02.2020)

Počet prihlásených: 45

Kategórie

W -14 C    M -14 C    W -20 E    M 21- E    W 21- E    M 35- E    W 35- E    M 45- E    M 55- E    W 55- E    Open C     W -17 E    M -17 E   

W -14 C (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno 10.02.2020

M -14 C (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno 11.02.2020
Martin Siget ŠK HADVEO Banská Bystrica Áno 11.02.2020
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 09.02.2020

W -20 E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 7212124 Áno 11.02.2020

M 21- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Štefan Šurgan (CZE) TJ Turnov 8680573 Áno 11.02.2020
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406961 Áno 07.02.2020
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 515103 Áno 07.02.2020
Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 416517 Áno 07.02.2020
Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 8017129 Áno 07.02.2020
Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 406986 Áno 11.02.2020

W 21- E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7200183 Áno 11.02.2020
Viktória Herdová EBB7852 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406947 Áno 11.02.2020
Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416753 Áno 07.02.2020
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 11.02.2020
Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 8625 Áno 11.02.2020

M 35- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jankó Tamás (HUN) Hegyisport Szentendre Egyesület 8300958 Áno 10.02.2020
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8629471 Áno 10.02.2020
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2126379 Áno 11.02.2020
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1550550 Áno 10.02.2020
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 307299 Áno 07.02.2020
Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 8627 Áno 11.02.2020

W 35- E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 8101080 Áno 11.02.2020

M 45- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Attila LAJSZNER (HUN) Egri Testedző Club 416614 Áno 10.02.2020
Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 2106750 Áno 07.02.2020
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 2012279 Áno 02.02.2020

M 55- E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Gondár Károly (HUN) Tabáni Spartacus (SPA) 8353394 Áno 11.02.2020
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 9102083 Áno 09.02.2020
Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 307277 Áno 09.02.2020
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 09.02.2020
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406942 Áno 07.02.2020
Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406954 Áno 11.02.2020
Miroslav Sikora 03Y48AA (CZE) Baník Ostrava 2102807 Áno 07.02.2020
Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 1416370 Áno 07.02.2020
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 8071291 Áno 05.02.2020

W 55- E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Krasznai Orsolya Neregistrovaný 212134 Áno 11.02.2020
Dáša Mihálová EBB6151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416803 Áno 09.02.2020
Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416804 Áno 07.02.2020
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 416514 Áno 05.02.2020
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 8071301 Áno 05.02.2020

Open C (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Kapsdorferlen Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 10.02.2020

W -17 E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica Áno 10.02.2020

M -17 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 307291 Áno 07.02.2020
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 07.02.2020
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 8071317 Áno 05.02.2020