Výsledky

Preteky: TATRY SKI ORIENTEERING - MSR middle

Etapa: TATRY SKI ORIENTEERING - MSR middle - E1 (15.02.2020)

Kategórie

W -14 C    M -14 C    M 21- E    W 21- E    M 35- E    W 35- E    M 45- E    M 55- E    W 55- E    W -17 E    M -17 E   

W -14 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:22

M -14 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 43:20
2 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 48:55 + 5:35
Martin Siget DISK

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:19
2 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 38:46 + 3:27
3 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 43:35 + 8:16
4 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 46:33 + 11:14
5 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:17 + 14:58
6 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 52:56 + 17:37

W 21- E

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 48:24
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:40 + 2:16
3 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 54:42 + 6:18
4 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:42 + 14:18
5 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:51 + 17:27

W 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 55:03
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 101:22 + 46:19
3 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 103:22 + 48:19

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 44:46
2 Attila Lajszner 47:28 + 2:42
3 Bence Kiacz 52:55 + 8:09
4 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 84:38 + 39:52

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamas Janko 45:10
2 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 47:49 + 2:39
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 50:48 + 5:38
4 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 56:09 + 10:59
5 Gondár Károly 56:34 + 11:24
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 59:47 + 14:37
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 66:42 + 21:32

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Orolya Krasznai 48:32
2 Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 60:29 + 11:57

W -17 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:44

M -17 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 52:37
2 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 66:00 + 13:23