Výsledky

Preteky: TATRY SKI ORIENTEERING - SRJ middle

Etapa: TATRY SKI ORIENTEERING - SRJ middle - E1 (16.02.2020)

Kategórie

M -14 A    M -17 A    M 35- A    W 35- A    M 45- A    M 55- A    W 55- A    K3 A       M 21- A    W 21- A   

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 51:08
2 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 62:05 + 10:57

M -17 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 58:41
2 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 85:38 + 26:57

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 58:28
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 59:38 + 1:10
3 Tomáš Janko 66:13 + 7:45

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 67:26

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 56:21
2 Attila Lajszner 58:47 + 2:26

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 61:48
2 Gondár Károly 62:56 + 1:08
3 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 64:20 + 2:32
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 72:50 + 11:02
Laslo Dezo DISK
Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Orsolya Krasnai 45:32

K3 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 48:16

M 21- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 42:49
2 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:52 + 0:03
3 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 47:47 + 4:58
4 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 49:33 + 6:44
5 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 52:23 + 9:34

W 21- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 46:51
2 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 53:22 + 6:31
3 Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 73:05 + 26:14
4 Viktória Herdová EBB7852 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 83:18 + 36:27