Prihlášky

Preteky: Oblastný rebríček Západ - 6. kolo (09.10.2022)

Počet prihlásených: 60

Kategórie

M -10      M -12      W -12      M -14      W -14      M -16      W -16      W -18      M 19-      W 19-      M 40-      W 40-      M 55-      W 55-      N          Open       MW-R      

M -10 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Sebastián Brezovský SPE1303 Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 05.10.2022
Richard Galovič SPE1304 Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 05.10.2022

M -12 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Juraj Oravec SPE1003 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 04.10.2022

W -12 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 2118097 Áno 04.10.2022

M -14 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 8100009 Áno 03.10.2022

W -14 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 05.10.2022
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 8112324 Áno 04.10.2022
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 2118085 Áno 04.10.2022

M -16 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 04.10.2022
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 05.10.2022
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2211366 Áno 22.09.2022
Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 2211350 Áno 05.10.2022

W -16 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 8110045 Áno 05.10.2022
Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 8110009 Áno 05.10.2022

W -18 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno 03.10.2022

M 19- (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno 05.10.2022
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 22.09.2022
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 8648615 Áno 05.10.2022
Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 8300063 Áno 05.10.2022

W 19- (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 8130169 Áno 05.10.2022
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 8445533 Áno 05.10.2022
Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok Áno 05.10.2022
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 8300062 Áno 05.10.2022
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 8119490 Áno 05.10.2022

M 40- (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 406996 Áno 05.10.2022
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 8515552 Áno 04.10.2022
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 05.10.2022
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 2049992 Áno 04.10.2022
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 1919919 Áno 04.10.2022
Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 8454049 Áno 22.09.2022

W 40- (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 06.10.2022
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 8112339 Áno 04.10.2022
Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 2049995 Áno 04.10.2022
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 8516952 Áno 04.10.2022
Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 2114236 Áno 04.10.2022
Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 2120022 Áno 04.10.2022
Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 03.10.2022
Silvia Kutišová SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok 2120016 Áno 05.10.2022
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 05.10.2022

M 55- (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Pavel Kříž 01A48AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 8659407 Áno 05.10.2022
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 04.10.2022
Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 307365 Áno 04.10.2022
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 8006202 Áno 04.10.2022
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 416723 Áno 04.10.2022
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno 04.10.2022
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 1407851 Áno 05.10.2022

W 55- (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zdenka Křížová (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 8659406 Áno 05.10.2022
Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 362807 Áno 02.10.2022
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 05.10.2022
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 05.10.2022

N (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zuzana Kupská Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 30.09.2022
Laura Komínková Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 30.09.2022
Žofia Fedorová SPE1252 Klub OB Sokol Pezinok 46281 Áno 06.10.2022

Open (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dan Youster 13M89AA (GBR) INDEPENDENT 51399 Áno 05.10.2022
Jana Pařízková FBA7352 ŠK Farmaceut Bratislava 1425243 Áno 02.10.2022

MW-R (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Štreba Športový klub Sandberg 2049996 Áno 04.10.2022
Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 2114247 Áno 04.10.2022
Anna Syrová SPE1551 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 22.09.2022
Dorota Lachká SPE1559 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 04.10.2022
Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 04.10.2022