Výsledky

Preteky: Oblastný rebríček Západ - 6. kolo

Etapa: Oblastný rebríček Západ - 6. kolo - E1 (09.10.2022)

Kategórie

M -10      W -10      M -12      W -12      W -14      M -16      W -16      W -18      M 19-      W 19-      M 40-      W 40-      M 55-      W 55-      N          Open       MW-R      

M -10 1.20 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sebastián Brezovský 19:09
2 Richard Galovič 31:50 + 12:41
3 Dominik Holuban 33:09 + 14:00

W -10 1.20 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eliška Calpaš 31:15
Viktória Medjan DISK

M -12 1.60 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Oravec SPE1003 Klub OB Sokol Pezinok 25:11

W -12 1.60 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 17:51

W -14 1.90 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 14:06
2 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 14:28 + 0:22
3 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 16:17 + 2:11

M -16 2.80 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 18:17
2 Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 20:27 + 2:10
3 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 21:42 + 3:25
4 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 22:30 + 4:13

W -16 2.40 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 24:05

W -18 2.80 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 18:09

M 19- 3.40 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 19- 3.30 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 22:14
2 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 28:14 + 6:00

M 40- 3.30 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 20:45
2 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 23:19 + 2:34
3 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 24:33 + 3:48
4 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 26:44 + 5:59
5 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 27:20 + 6:35
6 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 27:50 + 7:05

W 40- 2.80 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 20:36
2 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 20:38 + 0:02
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 22:24 + 1:48
4 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 24:55 + 4:19
5 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 25:07 + 4:31
6 Silvia Kutišová 27:21 + 6:45
7 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 27:38 + 7:02
8 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 27:54 + 7:18
9 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 31:08 + 10:32
10 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 32:46 + 12:10

M 55- 2.40 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 21:03
2 Pavel Kříž 01A48AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 21:20 + 0:17
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 24:11 + 3:08
4 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 24:19 + 3:16
5 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 46:52 + 25:49
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK

W 55- 1.90 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenka Křížová 01A50AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 19:05
2 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 22:16 + 3:11
3 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 22:30 + 3:25
4 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 34:04 + 14:59

N 1.60 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Kupská 19:36
2 Žofia Fedorová SPE1252 Klub OB Sokol Pezinok 21:42 + 2:06
3 Laura Komínková 29:58 + 10:22

Open 1.90 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Pařízek FBA0604 ŠK Farmaceut Bratislava 23:22
2 Jana Pařízková FBA7352 ŠK Farmaceut Bratislava 23:49 + 0:27

MW-R 1.20 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 14:27
2 Hanka Fraňová 23:19 + 8:52
3 Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 23:21 + 8:54
4 Dorota Lachká 23:26 + 8:59
5 Eliška Štrebová 24:24 + 9:57