Results

Competition: Slovenský rebríček

Event: Slovenský rebríček - E2 (20.09.2020)

Categories

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    M -10      W -10      MW-R       N          K3        

M -12 A 2.10 km / 60 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 25:27
2 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 27:08 + 1:41
3 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 80:21 + 54:54
4 Juhás Peter 80:53 + 55:26
Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak DISK
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

M -14 A 3.24 km / 80 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 22:48
2 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 27:42 + 4:54
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 36:43 + 13:55
4 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 44:13 + 21:25
5 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 59:18 + 36:30
6 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 64:07 + 41:19
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS

M -16 A 4.05 km / 110 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 24:37
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 26:17 + 1:40
3 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 26:21 + 1:44
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 27:33 + 2:56
5 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 27:37 + 3:00
6 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 36:52 + 12:15
7 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 40:10 + 15:33
8 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 46:53 + 22:16

M -18 A 4.78 km / 150 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 27:58
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 28:15 + 0:17
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 29:58 + 2:00
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 31:03 + 3:05
5 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 32:41 + 4:43
6 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 34:08 + 6:10
7 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 35:02 + 7:04
8 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 46:05 + 18:07
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -20 A 5.16 km / 160 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 29:39
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 29:50 + 0:11
3 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 35:52 + 6:13
4 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 52:02 + 22:23
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava DISK
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok DNS

M 21- E 6.05 km / 210 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 32:28
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 33:24 + 0:56
3 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 34:03 + 1:35
4 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 34:19 + 1:51
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 34:36 + 2:08
6 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 35:39 + 3:11
7 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 36:30 + 4:02
8 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 36:56 + 4:28
9 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 37:01 + 4:33
10 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 37:08 + 4:40
11 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 38:09 + 5:41
12 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:16 + 5:48
13 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 52:27 + 19:59
Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava DNS
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M 21- B 4.95 km / 140 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 36:53
2 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 39:14 + 2:21
3 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 45:21 + 8:28
4 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 51:11 + 14:18
5 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 61:16 + 24:23

M 21- D 4.53 km / 150 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 50:53
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 35- A 4.95 km / 140 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 37:45
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 40:00 + 2:15
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 41:37 + 3:52
4 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 43:50 + 6:05
5 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 45:43 + 7:58

M 40- A 4.89 km / 160 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 35:36
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 38:27 + 2:51
3 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 42:40 + 7:04
4 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 52:24 + 16:48
5 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 54:51 + 19:15
6 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 59:17 + 23:41
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 45- A 4.53 km / 150 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 34:16
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 36:44 + 2:28
3 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 37:48 + 3:32
4 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 44:16 + 10:00
5 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 44:21 + 10:05
6 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 51:33 + 17:17
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok DNS

M 50- A 3.53 km / 125 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 26:09
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 28:40 + 2:31
3 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 29:33 + 3:24
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 34:56 + 8:47
5 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 35:35 + 9:26
6 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:48 + 11:39
7 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 39:05 + 12:56
8 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 40:32 + 14:23
9 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 42:33 + 16:24
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky DISK

M 55- A 3.02 km / 110 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Hartmann Dirk 24:32
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 24:35 + 0:03
3 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 25:52 + 1:20
4 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 28:40 + 4:08
5 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 30:24 + 5:52
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 31:13 + 6:41
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:06 + 13:34
8 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 47:41 + 23:09

M 60- A 3.00 km / 100 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 23:35
2 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 27:29 + 3:54
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 29:35 + 6:00
4 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 34:42 + 11:07
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 35:10 + 11:35

M 65- A 2.50 km / 75 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 24:52
2 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 26:11 + 1:19
3 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 28:20 + 3:28
4 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 30:01 + 5:09
5 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 34:16 + 9:24
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 37:08 + 12:16
7 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 38:40 + 13:48
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice DNS

M 70- A 2.26 km / 70 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 97:16
Stanislav Nosál EBB4601 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS

W -12 A 1.64 km / 60 m

W -14 A 2.10 km / 60 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 16:32
2 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 19:03 + 2:31
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 20:10 + 3:38
4 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 22:36 + 6:04
5 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 25:15 + 8:43
6 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 25:34 + 9:02

W -16 A 3.24 km / 80 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 25:54
2 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 27:48 + 1:54
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 27:57 + 2:03
4 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:35 + 3:41
5 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 29:38 + 3:44
6 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 30:53 + 4:59
7 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 42:08 + 16:14
8 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 48:26 + 22:32
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -18 A 4.05 km / 110 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 29:11
2 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 35:07 + 5:56
3 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 36:55 + 7:44
4 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 39:20 + 10:09
5 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 40:10 + 10:59
6 Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg 41:34 + 12:23
7 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 49:18 + 20:07
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -20 A 4.78 km / 150 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 44:09
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 48:56 + 4:47
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 66:07 + 21:58

W 21- E 5.16 km / 160 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 34:25
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:42 + 3:17
3 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 38:12 + 3:47
4 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 39:37 + 5:12
5 Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 42:02 + 7:37
6 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 42:33 + 8:08
7 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 42:34 + 8:09
8 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 42:49 + 8:24
9 Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 43:27 + 9:02
10 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 47:17 + 12:52
11 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 53:33 + 19:08

W 21- B 4.89 km / 160 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Tsipushtanova Anastasiia 55:05
2 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 57:44 + 2:39
3 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 59:27 + 4:22
4 Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 62:38 + 7:33
5 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 92:03 + 36:58

W 35- A 4.89 km / 160 m

W 40- A 4.53 km / 150 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 51:14
2 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 56:42 + 5:28
3 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 59:39 + 8:25
4 Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok 121:39 + 70:25

W 45- A 3.53 km / 125 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 39:31
2 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 49:26 + 9:55
3 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 55:38 + 16:07
4 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 59:22 + 19:51
5 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 70:15 + 30:44
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Barčová Dana DNS

W 50- A 3.02 km / 110 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 30:20
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 34:16 + 3:56
3 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 88:01 + 57:41
4 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 107:40 + 77:20

W 55- A 3.00 km / 100 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 28:18
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 31:37 + 3:19
3 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 32:01 + 3:43
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 32:16 + 3:58
5 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 32:52 + 4:34
6 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 37:14 + 8:56
7 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 59:11 + 30:53
8 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 60:26 + 32:08

W 60- A 2.50 km / 75 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 31:25
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 34:17 + 2:52
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 40:00 + 8:35
4 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 41:44 + 10:19
5 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 43:42 + 12:17

W 65- A 2.26 km / 70 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 34:10

W 70- A 1.84 km / 45 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 27:48
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 29:09 + 1:21
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 34:09 + 6:21

M -10 1.30 km / 50 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

W -10 1.30 km / 50 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
0 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 0:00
2 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 52:36
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok DNS

MW-R 2.30 km / 50 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:29
2 Michal Kajsa 01C12AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 25:27 + 2:58
3 Daniel Nemec EBB1801 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 62:24 + 39:55
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Illés Lea BBA1657 KOBRA Bratislava DNS

N 2.75 km / 70 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Fitzek Jaroslav 33:28
2 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 48:53 + 15:25
3 Radka Repáčová EBB9851 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 52:46 + 19:18
Ugorčáková Kristína PEZ5752 Klub OB AŠK Pezinok DNF

K3 3.15 km / 115 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:33
2 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:15 + 9:42
3 Dana Šuníková 01C90AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 82:29 + 44:56