Ranking results

Competition: CESOM

Event: CESOM - E2 (27.09.2020)

Categories

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A   

M -12 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 20:00 900
2 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 20:17 + 0:17 887
3 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 20:55 + 0:55 859
4 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:33 + 3:33 740
5 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 25:13 + 5:13 665
6 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 25:56 + 5:56 633
7 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 27:59 + 7:59 541
8 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 33:46 + 13:46 281

M -14 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 33:32 900
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 41:57 + 8:25 674
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 47:02 + 13:30 538
4 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 50:40 + 17:08 440
5 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 50:50 + 17:18 436
6 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 60:04 + 26:32 188
7 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 64:55 + 31:23 58
8 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 76:29 + 42:57 0
9 Karol Paluska FBA0601 ŠK Farmaceut Bratislava 81:27 + 47:55 0
10 Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 95:36 + 62:04 0
11 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 109:59 + 76:27 0
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -16 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 42:31 900
2 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 43:52 + 1:21 871
3 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 47:19 + 4:48 798
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 47:49 + 5:18 788
5 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 48:46 + 6:15 768
6 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 57:17 + 14:46 587
7 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 63:58 + 21:27 446
8 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 63:59 + 21:28 446
9 Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 67:03 + 24:32 381
10 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 86:51 + 44:20 0
11 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 87:12 + 44:41 0
Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava DISK 0
Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg DISK 0

M -18 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 52:42 900
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 56:41 + 3:59 832
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 57:35 + 4:53 817
4 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 61:32 + 8:50 749
5 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 61:34 + 8:52 749
6 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 63:27 + 10:45 716
7 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 71:16 + 18:34 583
8 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 72:05 + 19:23 569
9 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 92:34 + 39:52 219

M -20 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 58:37 900
2 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 77:25 + 18:48 611
3 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 77:45 + 19:08 606
4 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 78:32 + 19:55 594
5 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 79:57 + 21:20 572

M 21- E

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 75:34 1100
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 75:35 + 0:01 1100
3 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 75:37 + 0:03 1099
4 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 77:39 + 2:05 1070
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 82:32 + 6:58 999
6 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 82:48 + 7:14 995
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 97:52 + 22:18 775
8 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 99:37 + 24:03 750
9 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 105:57 + 30:23 658
10 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 132:59 + 57:25 264

M 21- B

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:04 800
2 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 79:39 + 4:35 751
3 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 79:45 + 4:41 750
4 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 100:34 + 25:30 528
5 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 104:51 + 29:47 483
6 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 122:58 + 47:54 290

M 21- D

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 76:47 600
2 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 83:53 + 7:06 545
3 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 90:47 + 14:00 491
4 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 98:39 + 21:52 429
5 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 138:42 + 61:55 116

M 35- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 71:33 900
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 73:52 + 2:19 871
3 Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 78:39 + 7:06 811
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 85:36 + 14:03 723
5 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 92:49 + 21:16 632

M 40- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 62:47 900
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 66:03 + 3:16 853
3 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 66:09 + 3:22 852
4 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 69:59 + 7:12 797
5 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 73:07 + 10:20 752
6 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 75:40 + 12:53 715
7 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 77:10 + 14:23 694
8 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 78:16 + 15:29 678
9 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 84:08 + 21:21 594
10 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 88:25 + 25:38 533
11 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 110:41 + 47:54 213

M 45- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 59:46 900
2 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:35 + 8:49 767
3 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 72:26 + 12:40 709
4 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 81:04 + 21:18 579
5 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 85:20 + 25:34 515
6 Jozef Paluska FBA7401 ŠK Farmaceut Bratislava 97:51 + 38:05 327
7 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 100:48 + 41:02 282

M 50- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 49:08 900
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 49:51 + 0:43 887
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 52:12 + 3:04 844
4 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 58:45 + 9:37 724
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 70:27 + 21:19 510
6 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 72:34 + 23:26 471
7 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 80:54 + 31:46 318
8 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 84:36 + 35:28 250
9 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 101:39 + 52:31 0
10 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 103:07 + 53:59 0
11 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 113:45 + 64:37 0

M 55- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 54:11 900
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 61:12 + 7:01 783
3 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 61:30 + 7:19 778
4 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 63:53 + 9:42 739
5 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 70:53 + 16:42 623
6 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 73:54 + 19:43 573
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 74:29 + 20:18 563
8 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 76:15 + 22:04 533
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 98:12 + 44:01 169

M 60- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 49:15 900
2 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 51:33 + 2:18 858
3 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 64:13 + 14:58 626
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 66:27 + 17:12 586
5 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 71:01 + 21:46 502
6 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 75:40 + 26:25 417
7 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 77:00 + 27:45 393
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 94:53 + 45:38 66

M 65- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 53:19 900
2 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 62:20 + 9:01 748
3 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 62:41 + 9:22 742
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 71:31 + 18:12 593
5 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 76:38 + 23:19 506
6 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 80:00 + 26:41 450
7 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 80:37 + 27:18 439
8 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 88:35 + 35:16 305

M 70- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 64:27 900
2 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 86:49 + 22:22 588
3 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 93:19 + 28:52 497

W -12 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 20:14 900
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 20:19 + 0:05 896
3 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 22:15 + 2:01 810
4 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 29:20 + 9:06 495
5 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 34:14 + 14:00 277
6 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 38:15 + 18:01 99
7 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 46:24 + 26:10 0

W -14 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 19:00 900
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 20:15 + 1:15 841
3 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 20:34 + 1:34 826
4 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:55 + 3:55 714
5 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 24:37 + 5:37 634
6 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 43:56 + 24:56 0

W -16 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 36:36 900
2 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 38:39 + 2:03 850
3 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 41:29 + 4:53 780
4 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 42:17 + 5:41 760
5 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 42:53 + 6:17 745
6 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:27 + 6:51 732
7 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 48:31 + 11:55 607
8 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 51:48 + 15:12 526
9 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 52:28 + 15:52 510
10 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 54:08 + 17:32 469
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W -18 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 44:37 900
2 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 51:02 + 6:25 771
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 57:40 + 13:03 637
4 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 58:00 + 13:23 630
5 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 67:17 + 22:40 443
6 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 71:53 + 27:16 350
7 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 75:10 + 30:33 284
8 Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 86:53 + 42:16 47
9 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 93:09 + 48:32 0

W -20 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 67:59 900
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 69:51 + 1:52 875
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 86:44 + 18:45 652

W 21- E

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 68:36 1100
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 69:40 + 1:04 1083
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 75:10 + 6:34 995
4 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 79:46 + 11:10 921
5 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 79:52 + 11:16 919
6 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 79:57 + 11:21 918
7 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 83:22 + 14:46 863
8 Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 113:24 + 44:48 382

W 21- B

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 84:24 800
2 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 90:01 + 5:37 747
3 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 121:28 + 37:04 449

W 35- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 65:00 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 68:38 + 3:38 850
3 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 71:42 + 6:42 807
4 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 77:48 + 12:48 723
5 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 80:25 + 15:25 687

W 40- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 54:39 900
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 60:41 + 6:02 801
3 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 60:51 + 6:12 798
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 64:40 + 10:01 735
5 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 67:51 + 13:12 683
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 74:01 + 19:22 581
7 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 75:25 + 20:46 558
8 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 79:57 + 25:18 483
9 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 80:33 + 25:54 473
10 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 105:08 + 50:29 69
11 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 134:55 + 80:16 0

W 45- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 58:21 900
2 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 61:47 + 3:26 847
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 62:22 + 4:01 838
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 63:55 + 5:34 814
5 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 75:20 + 16:59 638

W 50- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 44:01 900
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 44:38 + 0:37 887
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:20 + 4:19 812
4 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:55 + 8:54 718
5 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 67:11 + 23:10 426
6 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 71:32 + 27:31 337
7 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 139:26 + 95:25 0

W 55- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 41:11 900
2 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 42:47 + 1:36 865
3 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 44:54 + 3:43 819
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 51:41 + 10:30 671
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 54:25 + 13:14 611
6 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 59:43 + 18:32 495
7 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 64:27 + 23:16 392

W 60- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 45:47 900
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 53:13 + 7:26 754
3 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 60:57 + 15:10 602
4 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 75:58 + 30:11 307

W 65- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 49:17 900
2 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 72:22 + 23:05 478
3 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 109:21 + 60:04 0

W 70- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss Points
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 54:19 900
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 64:08 + 9:49 737
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 66:48 + 12:29 693
4 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 86:39 + 32:20 364