Results

Competition: CESOM

Event: CESOM - E2 (27.09.2020)

Categories

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    M -10 C    W -10 C    N          K3         MW-R      

M -12 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 20:00
2 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 20:17 + 0:17
3 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 20:55 + 0:55
4 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:33 + 3:33
5 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 25:13 + 5:13
6 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 25:56 + 5:56
7 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 27:59 + 7:59
8 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 33:46 + 13:46

M -14 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 33:32
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 41:57 + 8:25
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 47:02 + 13:30
4 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 50:40 + 17:08
5 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 50:50 + 17:18
6 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 60:04 + 26:32
7 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 64:55 + 31:23
8 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 76:29 + 42:57
9 Karol Paluska FBA0601 ŠK Farmaceut Bratislava 81:27 + 47:55
10 Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 95:36 + 62:04
11 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 109:59 + 76:27
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -16 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 42:31
2 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 43:52 + 1:21
3 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 47:19 + 4:48
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 47:49 + 5:18
5 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 48:46 + 6:15
6 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 57:17 + 14:46
7 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 63:58 + 21:27
8 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 63:59 + 21:28
9 Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 67:03 + 24:32
10 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 86:51 + 44:20
11 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 87:12 + 44:41
Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg DISK

M -18 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 52:42
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 56:41 + 3:59
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 57:35 + 4:53
4 Goran Polojaz 14Z04AA (ITA) SSD Gaja - Sezione Orientamento 61:29 + 8:47
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 61:32 + 8:50
6 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 61:34 + 8:52
7 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 63:27 + 10:45
8 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 71:16 + 18:34
9 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 72:05 + 19:23
10 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 92:34 + 39:52

M -20 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 58:37
2 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 77:25 + 18:48
3 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 77:45 + 19:08
4 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 78:32 + 19:55
5 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 79:57 + 21:20

M 21- E

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 75:34
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 75:35 + 0:01
3 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 75:37 + 0:03
4 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 77:39 + 2:05
5 Erik Simkovics 06C89AA (AUT) OLC Wienerwald 82:25 + 6:51
6 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 82:32 + 6:58
7 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 82:48 + 7:14
8 Henrik Sulz 06C90AA (AUT) OLC Wienerwald 92:44 + 17:10
9 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 97:52 + 22:18
10 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 99:37 + 24:03
11 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 105:57 + 30:23
12 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 132:59 + 57:25

M 21- B

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:04
2 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 79:39 + 4:35
3 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 79:45 + 4:41
4 Viktor Toman 02A93AA (AUT) Naturfreunde Wien 84:40 + 9:36
5 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 100:34 + 25:30
6 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 104:51 + 29:47
7 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 122:58 + 47:54

M 21- D

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 76:47
2 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 83:53 + 7:06
3 Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 90:47 + 14:00
4 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 98:39 + 21:52
5 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 138:42 + 61:55

M 35- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 71:33
2 Georg Wittberger 03B70AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 73:43 + 2:10
3 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 73:52 + 2:19
4 Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 78:39 + 7:06
5 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 85:36 + 14:03
6 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 92:49 + 21:16
7 Samuel Imriska 02A82AA (AUT) Naturfreunde Wien 105:20 + 33:47
8 Michal Piják 107:27 + 35:54
9 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 118:40 + 47:07

M 40- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 62:47
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 66:03 + 3:16
3 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 66:09 + 3:22
4 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 69:59 + 7:12
5 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 73:07 + 10:20
6 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 75:40 + 12:53
7 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 77:10 + 14:23
8 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 78:16 + 15:29
9 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 84:08 + 21:21
10 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 88:25 + 25:38
11 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 110:41 + 47:54

M 45- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Alexander Srb 02L73AB (AUT) OJE Wappler 56:52
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 59:46 + 2:54
3 Pekka Lauri 02O65AA (FIN) Keravan Urheiljat 65:05 + 8:13
4 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:35 + 11:43
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 72:26 + 15:34
6 Dirk Deubel 02A72AA (AUT) Naturfreunde Wien 78:44 + 21:52
7 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 81:04 + 24:12
8 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 85:20 + 28:28
9 Jozef Paluska FBA7401 ŠK Farmaceut Bratislava 97:51 + 40:59
10 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 100:48 + 43:56

M 50- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 49:08
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 49:51 + 0:43
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 52:12 + 3:04
4 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 58:45 + 9:37
5 Boris Kastner-Jirka 09F69AA (AUT) Naturfreunde Wien - Orienteering Team 59:58 + 10:50
6 Roland Reisenberger 08F68AB (AUT) Orienteering Klosterneuburg 65:57 + 16:49
7 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 70:27 + 21:19
8 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 72:34 + 23:26
9 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 80:54 + 31:46
10 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 84:36 + 35:28
11 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 88:18 + 39:10
12 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 101:39 + 52:31
13 Milo Kosterec SKS69AA Športový klub Sandberg 101:54 + 52:46
14 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 103:07 + 53:59
15 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 113:45 + 64:37

M 55- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 54:11
2 Dirk Hartmann 57:56 + 3:45
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 61:12 + 7:01
4 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 61:30 + 7:19
5 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 63:53 + 9:42
6 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 70:53 + 16:42
7 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 73:54 + 19:43
8 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 74:29 + 20:18
9 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 76:15 + 22:04
10 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 98:12 + 44:01

M 60- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 49:15
2 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 51:33 + 2:18
3 Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 59:17 + 10:02
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 64:13 + 14:58
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 66:27 + 17:12
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 71:01 + 21:46
7 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 75:40 + 26:25
8 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 77:00 + 27:45
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 94:53 + 45:38

M 65- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 53:19
2 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 62:20 + 9:01
3 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 62:41 + 9:22
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 71:31 + 18:12
5 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 75:25 + 22:06
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 76:38 + 23:19
7 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 80:00 + 26:41
8 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 80:37 + 27:18
9 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 88:35 + 35:16

M 70- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 64:27
2 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 86:49 + 22:22
3 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 93:19 + 28:52

W -12 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 20:14
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 20:19 + 0:05
3 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 22:15 + 2:01
4 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 29:20 + 9:06
5 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 34:14 + 14:00
6 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 38:15 + 18:01
7 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 46:24 + 26:10

W -14 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 19:00
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 20:15 + 1:15
3 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 20:34 + 1:34
4 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:55 + 3:55
5 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 24:37 + 5:37
6 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 43:56 + 24:56

W -16 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 36:36
2 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 38:39 + 2:03
3 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 41:29 + 4:53
4 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 42:17 + 5:41
5 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 42:53 + 6:17
6 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:27 + 6:51
7 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 48:31 + 11:55
8 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 51:48 + 15:12
9 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 52:28 + 15:52
10 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 54:08 + 17:32
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -18 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 44:37
2 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 51:02 + 6:25
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 57:40 + 13:03
4 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 58:00 + 13:23
5 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 67:17 + 22:40
6 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 71:53 + 27:16
7 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 75:10 + 30:33
8 Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 86:53 + 42:16
9 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 93:09 + 48:32

W -20 A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 67:59
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 69:51 + 1:52
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 86:44 + 18:45

W 21- E

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 68:36
2 Anna Simkovics 68:44 + 0:08
3 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 69:40 + 1:04
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 75:10 + 6:34
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 79:46 + 11:10
6 Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 79:52 + 11:16
7 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 79:57 + 11:21
8 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 83:22 + 14:46
9 Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 113:24 + 44:48

W 21- B

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 84:24
2 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 90:01 + 5:37
3 Martina Terézia Knorová 104:00 + 19:36
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 121:28 + 37:04

W 35- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 65:00
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 68:38 + 3:38
3 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 71:42 + 6:42
4 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 77:48 + 12:48
5 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 80:25 + 15:25
6 Barbora Ujvári 01R81AA JOTA 98:53 + 33:53

W 40- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 54:39
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 60:41 + 6:02
3 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 60:51 + 6:12
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 64:40 + 10:01
5 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 67:51 + 13:12
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 74:01 + 19:22
7 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 75:25 + 20:46
8 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 79:57 + 25:18
9 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 80:33 + 25:54
10 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 105:08 + 50:29
11 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 134:55 + 80:16
12 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 162:04 + 107:25

W 45- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Barbara Kastner 09F70AA (AUT) Naturfreunde Wien - Orienteering Team 43:00
2 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 58:21 + 15:21
3 Helga Tezarek 02L73AA (AUT) OJE Wappler 61:21 + 18:21
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 61:47 + 18:47
5 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 62:22 + 19:22
6 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 63:55 + 20:55
7 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 75:20 + 32:20
8 Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 114:45 + 71:45

W 50- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 44:01
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 44:38 + 0:37
3 Guni Palme 08F68AA (AUT) Orienteering Klosterneuburg 45:28 + 1:27
4 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:20 + 4:19
5 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:55 + 8:54
6 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 67:11 + 23:10
7 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 71:32 + 27:31
8 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 139:26 + 95:25

W 55- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 41:11
2 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 42:47 + 1:36
3 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 44:54 + 3:43
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 51:41 + 10:30
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 54:25 + 13:14
6 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 59:43 + 18:32
7 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 64:27 + 23:16

W 60- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 45:47
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 53:13 + 7:26
3 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 60:57 + 15:10
4 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 65:06 + 19:19
5 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 75:58 + 30:11

W 65- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 49:17
2 Gunnel Nilsson 69:13 + 19:56
3 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 72:22 + 23:05
4 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 109:21 + 60:04

W 70- A

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 54:19
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 64:08 + 9:49
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 66:48 + 12:29
4 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 86:39 + 32:20

M -10 C

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 16:58
2 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 25:52 + 8:54

W -10 C

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 15:23
2 Lenka Feriancová 17:58 + 2:35
3 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 18:33 + 3:10
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg DISK

N

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 22:25
2 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 31:31 + 9:06
3 Katarína Feriancová 35:34 + 13:09
4 Matúš Vnučák RBK0401 Klub orientačných športov Ružomberok 42:05 + 19:40
5 Ysabel Cristina Ugorčáková TKE5753 Klub OB ATU Košice 59:33 + 37:08
6 Andrej Zelník 99:17 + 76:52

K3

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 17:38
2 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 21:46 + 4:08
3 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 24:20 + 6:42
4 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 26:47 + 9:09
5 Juraj Dolný SPE7802 Klub OB Sokol Pezinok 27:41 + 10:03
6 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 29:07 + 11:29
7 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 29:25 + 11:47
8 Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok 39:24 + 21:46
9 Zuzana Zajíčková VBA86AB ŠK VAZKA Bratislava 41:35 + 23:57
10 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 44:22 + 26:44
11 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 45:37 + 27:59
12 Hoa Lai 06C90AB (AUT) OLC Wienerwald 46:58 + 29:20
13 Barbora Tomašovičová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 47:04 + 29:26
14 Brano Helcmanovský 50:16 + 32:38
15 Dana Šuníková 01C90AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 54:00 + 36:22
16 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 57:00 + 39:22
Janka Dienová DISK

MW-R

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Adrián Ferianc 12:31
2 Katka Pijáková 13:23 + 0:52
3 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 14:25 + 1:54
4 Krištof Ujvári 15:46 + 3:15
5 Žofia Fedorová 17:59 + 5:28
6 Matilda Ujvári 18:28 + 5:57
7 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 22:54 + 10:23
8 Alan Sýkora FBA1202 ŠK Farmaceut Bratislava 24:50 + 12:19
9 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 55:08 + 42:37