Výsledky

Preteky: Jesenná cena Sporka 12. kolo oblastného repríčka Západnej oblasti SZOŠ 2016

Etapa: Jesenná cena Sporka 12. kolo oblastného repríčka Západnej oblasti SZOŠ 2016 - E1 (22.10.2016)

Kategórie

K3         M -10      M -12      M -14      M -18      M 19-      M 45-      M 55-      Open       RD         W -10      W -12      W -14      W -18      W 19-      W 45-      W 55-     

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Thomas Stubna RBA9602 TJ Rapid Bratislava 37:12
2 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 39:20 + 2:08
3 Martina Brňáková 45:38 + 8:26
4 Peter Porubský CNR0001 ŠK Cart print Nitra 49:27 + 12:15
5 Silvia Kutišová SPE Klub OB Sokol Pezinok 63:24 + 26:12
6 Gabriela Hunčagová FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 65:09 + 27:57
7 Miroslav Kuník 70:51 + 33:39

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák 30:26
2 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 32:21 + 1:55
3 Matej Knapčok SPE Klub OB Sokol Pezinok 36:00 + 5:34
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 39:16 + 8:50
5 Gregor Ondra SPE Klub OB Sokol Pezinok 41:51 + 11:25
6 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 44:09 + 13:43
7 Lukáš Kapusta SPE Klub OB Sokol Pezinok 78:15 + 47:49
Tomáš Syrový SPE Klub OB Sokol Pezinok DISK
Michal Zedníček SPE Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 21:56
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 23:49 + 1:53
3 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 29:49 + 7:53
4 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 31:16 + 9:20
5 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 35:47 + 13:51

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 38:33
2 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 42:47 + 4:14
3 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 47:20 + 8:47
4 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 55:04 + 16:31
5 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 60:03 + 21:30
6 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 60:55 + 22:22
7 Jakub Hummel RBA0302 TJ Rapid Bratislava 62:03 + 23:30
8 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 66:33 + 28:00
9 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 73:09 + 34:36
10 Milan Demovič PEZ0202 Klub OB AŠK Pezinok 105:27 + 66:54

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 62:21
2 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 66:36 + 4:15
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 68:08 + 5:47
4 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 70:55 + 8:34
5 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 72:03 + 9:42
6 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 80:18 + 17:57
7 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 81:41 + 19:20
8 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 83:51 + 21:30
9 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 86:48 + 24:27
10 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 99:21 + 37:00
11 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 107:05 + 44:44
12 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 116:11 + 53:50

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Glončák FBA7901 ŠK Farmaceut Bratislava 64:17
2 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 68:01 + 3:44
3 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 74:41 + 10:24
4 Medard Féder Nml. 79:26 + 15:09
5 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 79:28 + 15:11
6 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 80:35 + 16:18
7 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 83:46 + 19:29
8 Július Porubský CNR7301 ŠK Cart print Nitra 88:46 + 24:29
9 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 95:54 + 31:37
10 Anton Kniebugel 99:46 + 35:29
11 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 103:30 + 39:13
12 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 104:23 + 40:06
13 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 112:14 + 47:57
14 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 115:22 + 51:05
15 Rastislav Dokupil SKS7401 Športový klub Sandberg 121:00 + 56:43
16 Medard Féder str. 121:24 + 57:07
17 Štefan Brňák 139:07 + 74:50
18 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 144:44 + 80:27
19 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 192:34 + 128:17
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg DISK
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Peter Karch SPE Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 51:30
2 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 54:39 + 3:09
3 Libor Cerny 61:31 + 10:01
4 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 77:55 + 26:25
5 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 88:16 + 36:46
6 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 89:04 + 37:34
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 42:20
2 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 44:08 + 1:48
3 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 46:04 + 3:44
4 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 48:56 + 6:36
5 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 52:03 + 9:43
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 52:49 + 10:29
7 st Jozef Fekiač 55:17 + 12:57
8 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 58:04 + 15:44
9 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 61:08 + 18:48
10 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 106:36 + 64:16

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Baľová 28:03
2 Jozef Paluska FBA7401 ŠK Farmaceut Bratislava 28:58 + 0:55
3 Marek Vaňo 29:55 + 1:52
4 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 31:05 + 3:02
5 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 32:08 + 4:05
6 Zuzana Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 35:11 + 7:08
7 Elza Hudecová SPE Klub OB Sokol Pezinok 46:51 + 18:48
8 Barbora Sadlonova 48:19 + 20:16
9 Róbert Ílleš SPE Klub OB Sokol Pezinok 49:44 + 21:41
10 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 52:27 + 24:24
11 Martina Oltusová 69:25 + 41:22

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucka Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 31:43
2 Dianka Brňáková 31:53 + 0:10
3 Janko Dokupil 35:27 + 3:44
4 Lucia Lanátorová RBA105X TJ Rapid Bratislava 37:13 + 5:30
5 Andrej Havlík SPE Klub OB Sokol Pezinok 40:00 + 8:17
6 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 42:40 + 10:57
7 Emka Jonášová 44:31 + 12:48
8 Adelka Rohaľová 45:30 + 13:47
9 Jakub Jurcik 56:58 + 25:15
10 Rebeka Demovičová PEZ0751 Klub OB AŠK Pezinok 59:58 + 28:15
11 Tamarka Jurčíková 63:23 + 31:40
12 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 65:50 + 34:07
13 Martinko Jánoš 76:22 + 44:39

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 28:15
2 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 30:22 + 2:07
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 31:16 + 3:01

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivonka Rohaľová 26:01
2 Lenka Porubská CNR0451 ŠK Cart print Nitra 29:25 + 3:24
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 32:09 + 6:08
4 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 33:09 + 7:08
5 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 35:45 + 9:44
6 Martinka Vorlíčková 36:23 + 10:22
7 Klára Fedorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 38:16 + 12:15
8 Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok 53:19 + 27:18
9 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 53:33 + 27:32

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 44:10
2 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 53:38 + 9:28
3 Silvia Majbová SPE0356 Klub OB Sokol Pezinok 59:11 + 15:01
4 Ester Illésová BBA0351 KOBRA Bratislava 63:49 + 19:39
5 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 71:47 + 27:37

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 55:22
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 67:00 + 11:38
3 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 83:36 + 28:14
Veronika Jánošová DISK

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 62:03
2 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 73:13 + 11:10
3 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 74:32 + 12:29
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 88:44 + 26:41
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 100:52 + 38:49
6 Michelle Skrucana 111:05 + 49:02
7 Simone Skrucana 115:35 + 53:32
8 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 119:03 + 57:00
9 Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 125:56 + 63:53

W 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 48:46
2 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 54:00 + 5:14
3 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 93:30 + 44:44
4 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 95:39 + 46:53

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 38:27
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 38:39 + 0:12
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 50:14 + 11:47
4 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 56:00 + 17:33
5 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 61:17 + 22:50