Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov LOB - dlhá trať

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov LOB - dlhá trať - E1 (05.02.2017)

Kategórie

M -14      M -17      M -20      M 21-      M 35-      M 45-      M 55-      W -17      W 21-      W 55-     

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 35:49
2 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 37:54 + 2:05
3 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 42:03 + 6:14

M -17

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 48:23
2 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 54:50 + 6:27
3 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 61:08 + 12:45

M -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 39:34
2 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 40:34 + 1:00
3 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 138:03 + 98:29

M 21-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 59:37
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 59:58 + 0:21
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 62:27 + 2:50
4 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 71:29 + 11:52
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 71:55 + 12:18
6 Matthias Poell OLW 80:46 + 21:09
7 Lukás Cintula NER 111:30 + 51:53

M 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 38:17
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 40:07 + 1:50
3 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 42:01 + 3:44
4 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 48:09 + 9:52
5 Jankó Tamás HSE 48:51 + 10:34
6 Bence Kiácz HSE 49:06 + 10:49
7 Istvan Maramarosi HSE 51:07 + 12:50
8 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 51:19 + 13:02
9 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 53:04 + 14:47

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 39:28
2 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 55:16 + 15:48
3 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 68:23 + 28:55
4 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 74:10 + 34:42

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 36:19
2 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:57 + 8:38

W -17

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 25:34
2 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 35:00 + 9:26
3 Rita Maramarosi HSE 47:15 + 21:41

W 21-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:52
2 Hana Garde VBA8455 ŠK VAZKA Bratislava 49:46 + 3:54
3 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 75:15 + 29:23
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 76:42 + 30:50

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 39:20
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 41:07 + 1:47