Výsledky

Preteky: ŠTÚROV BAJÚZ - 11. kolo OR Západ

Etapa: ŠTÚROV BAJÚZ - 11. kolo OR Západ - E1 (30.09.2017)

Kategórie

M -10      W -10      M -12      W -12      M -14      W -14      M -16      W -16      M 19-      W 19-      M 40-      W 40-      M 55-      W 55-      Open       N          RD        

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eli Valach SPE07AC Klub OB Sokol Pezinok 12:13
2 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 13:16 + 1:03
3 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 15:04 + 2:51
4 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 15:46 + 3:33
5 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 16:07 + 3:54
6 Ondrej Jendek SPE07AA Klub OB Sokol Pezinok 21:53 + 9:40
7 Gregor Ondra 24:03 + 11:50
8 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 25:52 + 13:39

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 15:34
2 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 16:43 + 1:09
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 17:36 + 2:02
4 Hana Šipošová SPE09AC Klub OB Sokol Pezinok 18:08 + 2:34
5 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 18:35 + 3:01
6 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:02 + 3:28

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 23:29
2 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:03 + 1:34
3 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 29:00 + 5:31
4 Bohuš Kačeriak 33:51 + 10:22
5 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 34:31 + 11:02
6 Peter Hrdlička 37:16 + 13:47
7 Michal Funtáľ FBA0502 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:21 + 14:52
8 Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:41 + 22:12
9 Krisztián Horváth 55:17 + 31:48
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava DISK
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 22:44
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 25:46 + 3:02
3 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 26:54 + 4:10
4 Bianka Halčinová 29:04 + 6:20
5 Agáta Komanová 31:07 + 8:23
6 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:29 + 13:45
7 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 39:56 + 17:12
8 Paulína Fitzová SPE0652 Klub OB Sokol Pezinok 42:36 + 19:52
9 Karolína Klamová 52:22 + 29:38
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 27:36
2 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 33:11 + 5:35
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 34:26 + 6:50
4 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 35:02 + 7:26
5 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 36:19 + 8:43
6 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 36:59 + 9:23
7 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:16 + 14:40
8 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 45:29 + 17:53
9 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 48:26 + 20:50
10 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 48:44 + 21:08
11 Michal Pajtáš SKS03AC Športový klub Sandberg 55:48 + 28:12
12 Šimon Šipoš SPE04AB Klub OB Sokol Pezinok 63:29 + 35:53
13 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 72:14 + 44:38
14 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 82:15 + 54:39
15 Martin Hrdlička 168:05 + 140:29

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 38:14
2 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 40:25 + 2:11
3 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 41:27 + 3:13
4 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 42:56 + 4:42
5 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 43:17 + 5:03
6 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 45:20 + 7:06
7 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 65:02 + 26:48
8 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 65:57 + 27:43
9 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 77:45 + 39:31

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 36:14
2 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 41:57 + 5:43
3 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 45:27 + 9:13
4 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 58:30 + 22:16

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 43:31
2 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 44:03 + 0:32
3 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 51:30 + 7:59
4 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 95:53 + 52:22

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:49
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 33:48 + 2:59
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 33:48 + 2:59
4 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 34:07 + 3:18
5 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 37:04 + 6:15
6 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 37:57 + 7:08
7 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 41:10 + 10:21
8 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:14 + 14:25
9 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 50:24 + 19:35
10 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 51:08 + 20:19
11 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 55:52 + 25:03
12 Peter Karch 64:10 + 33:21
13 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 82:08 + 51:19
14 Martin Orsag 120:50 + 90:01

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:54
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 40:57 + 2:03
3 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 43:58 + 5:04
4 Jana Styková FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:16 + 5:22
5 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 45:28 + 6:34
6 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 46:30 + 7:36
7 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:49 + 8:55
8 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 51:18 + 12:24
9 Romana Štrbová SPE9258 Klub OB Sokol Pezinok 52:08 + 13:14
10 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 56:04 + 17:10
11 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 56:07 + 17:13
12 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 56:25 + 17:31
13 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 63:12 + 24:18
14 Michelle Skrúcaná 66:21 + 27:27
15 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 82:51 + 43:57
16 Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 83:01 + 44:07
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg DISK

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 43:05
2 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:38 + 0:33
3 Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 52:52 + 9:47
4 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 57:57 + 14:52
5 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 58:10 + 15:05
6 Michal Patassi FBA17AB TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:52 + 20:47
7 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:45 + 22:40
8 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:23 + 45:18
Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 52:40
2 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 53:33 + 0:53
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 53:50 + 1:10
4 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:34 + 1:54
5 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 55:49 + 3:09
6 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:36 + 13:56
7 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 73:34 + 20:54
8 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 104:48 + 52:08

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 47:00
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:41 + 2:41
3 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:23 + 20:23
4 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:03 + 28:03
5 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 106:01 + 59:01

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 50:39
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 53:09 + 2:30
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 76:16 + 25:37
4 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 95:49 + 45:10

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 44:14
2 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:03 + 14:49
3 Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:10 + 17:56
4 Miroslava Ženišová FBA8254 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:00 + 18:46
5 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:09 + 21:55
6 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 67:25 + 23:11
7 René Vrábeľ 67:27 + 23:13
8 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:06 + 26:52
9 Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 71:10 + 26:56
10 Ľubka Ježíková 83:21 + 39:07
11 Zuzka Šipošová 87:21 + 43:07
12 Silvia Kutišová 88:54 + 44:40
13 Branislav Kendra FBA17AA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 102:12 + 57:58
14 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 103:49 + 59:35

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladimír Molnár 31:51
2 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 33:23 + 1:32
3 Kristína Čabounová 34:28 + 2:37
4 Roman Funtaľ FBA17AC TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:35 + 7:44
5 Michaela Mozolíková 44:34 + 12:43
6 Martina Nagyová 47:07 + 15:16
7 Edita Máčajová 48:17 + 16:26
8 Milan Demovič PEZ0202 Klub OB AŠK Pezinok 55:49 + 23:58
9 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 56:44 + 24:53
10 Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok 57:46 + 25:55
11 Zuzana Rybárová 58:28 + 26:37
12 Ondrej Pařízek 60:01 + 28:10
Viktória Kostercová SKS02AB Športový klub Sandberg DISK

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eliška Halčínová 17:09
2 Andrej Havlík SPE09AB Klub OB Sokol Pezinok 20:24 + 3:15
3 Michal Čaboun 20:50 + 3:41
4 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 21:32 + 4:23
5 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:12 + 5:03
6 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:45 + 5:36
7 Hanka Máčajová 24:26 + 7:17
8 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 27:59 + 10:50
9 Adam Rybár 28:00 + 10:51
10 Viktor Ježík 29:04 + 11:55
11 Emma Miklošová 30:35 + 13:26
12 Sára Ženišová FBA0953 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:26 + 16:17
13 Slavomír Ženiš FBA1201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:37 + 16:28
14 Ondrej Funtaľ FBA17AD TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:38 + 18:29
15 Natália Styková FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:58 + 21:49