Prihlášky podľa klubov

Preteky: Slovak Karst Cup (24.08.2018)

Počet prihlásených: 376

Kluby

01A     01C     01F     01K     01O     01V     01W     02E     02S     02U     03F     03H     03P     03U     03W     03X     03Y     03Z     04E     04G     04I     04J     04K     04O     04P     04Q     04R     04S     04T     04V     04Z     05A     05B     05C     05O     BBA     CNR     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

(CZE) SK Žabovřesky Brno (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Vít Bravený ZBM9102 888891 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 20.08.2018

Klub OB ATU Košice (31) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Elena Belicová TKE6251 307259 W 55- A - - W 55- A - 11.08.2018
Petronela Filipová TKE0352 362929 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 11.08.2018
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 11.08.2018
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 11.08.2018
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 11.08.2018
Pavol Kiss TKE8503 2051391 M 21- C M 21- C M 21- C M 21- C - 11.08.2018
Michal Krajčík TKE8704 533306 - - M 21- E - - 11.08.2018
Michal Kurák TKE0101 2051399 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 11.08.2018
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 - - W 45- A - - 11.08.2018
Ivan Kuzevič TKE7803 2032146 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 11.08.2018
Katarína Lamiová TKE8351 920656 - - W 21- E - - 11.08.2018
Štefan Mihalič TKE0002 2032200 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 11.08.2018
Simona Mihaličová TKE0551 2032148 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 11.08.2018
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 11.08.2018
Anton Onder TKE5401 416528 M 60- A - - M 60- A - 11.08.2018
Adam Roháč TKE0601 2051356 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 11.08.2018
Igor Roháč TKE4301 307263 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 14.08.2018
Martin Roháč TKE0301 1408128 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 11.08.2018
Ingrid Roháčová TKE7051 2023819 - - W 45- B - - 11.08.2018
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A - 11.08.2018
Oleg Rosiar N N N N - 11.08.2018
Lukáš Simočko TKE0003 2032195 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 11.08.2018
Richard Sláma TKE0303 2008508 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 11.08.2018
Šimon Timko 416755 M -10 M -10 M -10 M -10 - 11.08.2018
Valentína Vancáková TKE9951 2032187 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 14.08.2018
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A - 11.08.2018
Miroslava Velgosová TKE0351 2051329 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 11.08.2018
Ekaterina Vlasova 9200434 W 21- E W 21- E M 21- E M 21- E - 11.08.2018
Ľuboslava Weissová TKE0252 2032149 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 11.08.2018
Eduard Weiszer TKE5301 362938 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 11.08.2018
Slávko Žilinčík TKE5602 307265 - M 60- A - - - 11.08.2018

Continental Sportclub Zvolen (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Marek Turanský 01V72AA - M 45- A M 45- A - 10.08.2018

(CZE) OOB Spartak Adamov (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Rudolf Richter ADA0601 52668 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 29.07.2018
Rudolf Richter ADA5113 352315 N N K - - 29.07.2018
Julie Richterová ADA0351 49285 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 29.07.2018
Nataša Richterová 05O74AA 52715 W 21- BR W 21- BR W 21- BR W 21- BR 29.07.2018

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Milan Sudovský CNR6902 418911 M 45- B M 45- B M 45- B M 45- B 18.07.2018

(CZE) SKOB Ostrava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Josef Juřeník, Ing. 02E52AA 52774 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 04.07.2018

(CZE) KOS TJ Lokomotiva Krnov (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jana Bohunská 05C86AA 2106886 W 21- BR W 21- BR W 21- BR W 21- BR 16.06.2018
Dan Hošťálek KRN6808 2106880 M 45- B M 45- B M 45- B M 45- B 16.06.2018

(HUN) ZTC (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Johanna Ács 2110395 W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R - 11.08.2018
Gabor Acs 05B71AA 502394 M 45- B M 45- B M 45- B M 45- B 15.06.2018
Emese SZABO 2067271 M 21- C M 21- C M 21- C M 21- C - 15.06.2018

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A - 15.06.2018
Peter Ďurčo EBB6102 406939 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 15.06.2018
Ivan Repáč EBB5901 2102809 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 15.06.2018
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A 15.06.2018
Roman Ščehovič EBB6401 305982 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 15.06.2018

KOB Čingov Spišská Nová Ves (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Martin Barč SSN6801 307385 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 15.06.2018
Dana Barčová SSN7152 416762 W 45- B W 45- B W 45- B W 45- B - 15.06.2018
Monika Barčová SSN9952 - K K K - 15.06.2018
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 15.06.2018
Eva Farkašová SSN9053 416600 - - W 21- B W 21- B - 15.06.2018
Miroslav Palička SSN5902 416561 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 15.06.2018
Michal Pavlík SSN9001 1231990 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 15.06.2018
František Šoltés SSN6202 307398 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 15.06.2018
Pavol Šoltés SSN6402 307386 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 15.06.2018
Paulína Šoltésová 416711 W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R - 15.06.2018

Klub OB Kysak (22) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Simona Ceranová KYS93AA 416706 N N N N 15.06.2018
Maroš Dudra KYS0601 45419 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 26.06.2018
Milan Dudra KYS7201 307258 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A - 26.06.2018
Dávid Franko KYS9301 515103 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 30.07.2018
Stanislav Franko KYS9802 416517 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 15.06.2018
Valér Franko KYS6601 1966416 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 30.07.2018
Jana Franková KYS6651 1966817 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 30.07.2018
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 15.06.2018
Miroslav Kollár KYS8801 515190 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 15.06.2018
Ľubomír Krajňák KYS6105 207808 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 30.07.2018
Ján Kvaka KYS9002 1421902 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 15.06.2018
Ľudovít Pavela KYS7501 682684 K K M 40- A K - 30.07.2018
Anna Pavelová KYS10AA 7530753 W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R - 30.07.2018
Annamária Pavelová KYS80AA 7467746 N N N N - 30.07.2018
Bibiána ml. Peratová KYS97AA 416562 N N N N - 30.07.2018
Bibiana Perátová KYS7252 2102543 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 30.07.2018
Katarína Perátová KYS0251 416740 N N N N - 30.07.2018
Libor Semančík KYS9006 1421896 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 15.06.2018
Juraj Sokol KYS9201 416712 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 15.06.2018
Tomáš Sokol KYS9103 515109 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 15.06.2018
Ľudmila Sokolová KYS9451 682343 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E 15.06.2018
Martin Vaľa KYS0301 416731 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 15.06.2018

(POL) OK! Sport (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Marta Trojecka 05A83AA 300632 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A - 15.06.2018

ŠK Triturus Nitra (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A 15.06.2018
Július Porubský TNR7301 2045596 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A 15.06.2018
Peter Porubský TNR0001 2032166 K K K K 15.06.2018

(POL) UMKS Orkan Ostróda (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Kinga Górska 04Z89AA 2034196 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 15.06.2018
Agnieszka Kocińska 2034192 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 15.06.2018

(CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Martin Feřt 04J77AA 2118489 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 15.06.2018
Anežka Feřtová 04J08AA 2120065 W -10 W -10 W -10 W -10 15.06.2018
Eliška Feřtová 04J10AA 2118485 W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R 15.06.2018
Jitka Feřtová 04J78AA 2120063 K K K K 15.06.2018
Miroslav Horáček 04J50AA 2080998 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 15.06.2018
Stanislava Horáčková 04J49AA 2080918 W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A - 15.06.2018
Petr Karmazín 04J49AB 361986 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 15.06.2018
Ivana Karmazínová 04J51AA 2131185 W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A - 15.06.2018
Pavel Řezáč 04J69AA 301152 M 45- B M 45- B M 45- B M 45- B - 15.06.2018

Klub OB Martin (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 2066093 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 15.06.2018
Martin Knor ZMT0201 2066091 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 15.06.2018
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 75- A M 75- A M 75- A M 75- A - 15.06.2018
Matúš Oravec ZMT0101 2066094 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 15.06.2018
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 15.06.2018

TJ Rapid Bratislava (19) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 15.06.2018
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 2045678 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A 15.06.2018
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 15.06.2018
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M -20 A M -20 A M -20 A M -20 A 15.06.2018
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A 15.06.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A 15.06.2018
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A 15.06.2018
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E 15.06.2018
Martina Pánková RBA6953 445621 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 15.06.2018
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 15.06.2018
Michal Schenk RBA0201 434810 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 15.06.2018
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 15.06.2018
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A 15.06.2018
Ľudovít Šmelík RBA4301 2104604 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A 15.06.2018
Ján Štubňa RBA5803 442874 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 15.06.2018
Philip Stubna RBA9304 1399407 M 21- C M 21- C M 21- C M 21- C - 15.06.2018
Viktor Vávra RBA5001 307365 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A 18.06.2018
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 15.06.2018
Erika Vávrová RBA7751 9201324 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 15.06.2018

Športový klub Sandberg (22) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A 13.06.2018
Michal Balogh SKS0301 2028796 N N N N 13.06.2018
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 13.06.2018
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A 13.06.2018
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A 13.06.2018
Ema Honzírková SKS0351 445611 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 13.06.2018
Martin Marian Jánoš SKS1002 2079537 M -10 R M -10 R M -10 R M -10 R - 13.06.2018
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A - 13.06.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 13.06.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E 13.06.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 13.06.2018
Emil Kukurugya SKS6603 2049986 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 13.06.2018
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 13.06.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 13.06.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 13.06.2018
Tomáš Tvrdý SKS0201 N N N N 27.07.2018
Marek Urban SKS7401 2027943 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 13.06.2018
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 13.06.2018
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 05.07.2018
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 05.07.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -10 W -10 W -10 W -10 - 05.07.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 05.07.2018

(CZE) OK Jihlava (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Abrahám Hofhanzl RUZ7300 2800340 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 12.06.2018
Antonín Hofhanzl RUZ0902 2801030 M -10 M -10 M -10 M -10 - 12.06.2018
Hana Hofhanzlová RUZ7951 W 21- C W 21- C W 21- C W 21- C 12.06.2018
Štěpánka Hofhanzlová RUZ0650 2801042 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 12.06.2018
Jaroslav Vítek 04V72AA 2061827 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A - 12.06.2018
Matěj Vítek SJI0500 2061841 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 12.06.2018
Hana Vítková SJI0750 336770 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 12.06.2018
Lenka Vítková SJI7852 2081356 W 35- B W 35- B W 35- B W 35- B - 12.06.2018

(CZE) Ekonom Praha (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Bara Koucká 361943 K K K K - 11.06.2018
Ivana Koucká 515195 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 11.06.2018
Martin Koucký 2032158 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 11.06.2018
Roman Koucký 04T63AA 2035738 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 11.06.2018

Viatoris (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Matej Ďuriš VIA8601 7206549 M 21- C M 21- C M 21- C M 21- C 11.06.2018
Jakub Forgáč 7206530 N N N N 11.06.2018
Peter Krnáč VIA7701 1771230 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 11.06.2018
Zuzana Sleziaková VIA9251 416719 W 21- C W 21- C W 21- C W 21- C 11.06.2018

(HUN) HER (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Béla Komár 04S45AA 45145 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A - 11.06.2018
Ildi Komár 04S48AA 45208 W 70- A W 70- A W 70- A W 70- A - 11.06.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (41) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Dezider Baran FBA4501 407000 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A 11.06.2018
Sára Borská FBA0951 2116441 W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R - 13.08.2018
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 11.06.2018
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A 11.06.2018
Lukáš Bukovác FBA1002 307460 M -10 R M -10 R M -10 R M -10 R 11.06.2018
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 11.06.2018
Pavol Bukovac FBA8102 515478 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 11.06.2018
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A 11.06.2018
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 11.06.2018
Peter Glončák FBA7901 2012281 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A 11.06.2018
Maroš Golian FBA0702 2095953 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 11.06.2018
Ida Herna FBA7253 2103272 K K K K - 11.06.2018
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 11.06.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 11.06.2018
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A 11.06.2018
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A 11.06.2018
Marek Koman FBA7905 2124765 K K K K 11.06.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A 11.06.2018
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 11.06.2018
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 M -10 R M -10 R M -10 R M -10 R - 11.06.2018
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 11.06.2018
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 11.06.2018
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 15.06.2018
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 11.06.2018
Peter Mižúr FBA9101 7202851 M 21- E M 21- E M 21- E - 11.06.2018
Šimon Mižúr FBA9401 2051380 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 11.06.2018
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 11.06.2018
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 75- A M 75- A M 75- A M 75- A - 11.06.2018
Tibor Novosad FBA7103 2103265 K K K K - 15.06.2018
Jozef Paluska FBA7401 2078490 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 11.06.2018
Karol Paluska FBA0601 2078492 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 11.06.2018
Michal Patassi FBA6901 2104622 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 11.06.2018
Miroslav Patassi FBA0903 2119191 M -10 R M -10 R M -10 R M -10 R 11.06.2018
Marianna Patassiová FBA7351 2104621 W 45- B W 45- B W 45- B W 45- B 11.06.2018
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A 11.06.2018
Patrícia Patassiová FBA0554 2119192 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A 11.06.2018
Petra Rebrová FBA7252 2092412 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 11.06.2018
Hana Šmelíková FBA6951 2012280 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A 11.06.2018
Peter Wartiak FBA8001 2012287 M 21- C M 21- C M 21- C M 21- C - 11.06.2018
Marta Wartiaková FBA8252 2012289 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B 11.06.2018
Petra Wartiakova FBA12AB 418914 - - W -10 R - - 29.07.2018

(CZE) OB Havířov (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Karel Beneš 03H42AA 1421901 M 75- A M 75- A M 75- A M 75- A - 12.06.2018
Svatava Hanzlova 03H66AA 49329 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 06.08.2018
Zdenek Jakobi 03H57AB 1421900 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 10.06.2018
Ladislav Lužný 03H60AA 8660919 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 12.06.2018
Radek Vébr 03H71AA 515066 M 45- B M 45- B M 45- B M 45- B 13.07.2018
tomáš vébr 03H02AB 515058 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 14.07.2018
šárka Vébrová 03H70AA 896971 K K K K - 14.07.2018
Sylva Vričanová 03H67AA 1426051 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 27.06.2018

(CZE) SK Prostějov (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Chmelař JPV6217 9998666 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 10.06.2018
Jitka Fajkusová JPV6773 52586 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 10.06.2018
Eva Honkyšová JPV6350 2080971 W 55- B W 55- B W 55- B W 55- B - 10.06.2018
Dušan Hýbl JPV7202 2127873 M 45- B M 45- B M 45- B M 45- B 11.06.2018
Eliška Hýblová JPV0952 2127853 W -10 W -10 W -10 W -10 - 11.06.2018
Iveta Hýblová JPV7474 2127879 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 11.06.2018
Simona Štorková JPV6556 2075676 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 10.06.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Táňa Časnochová HBB7051 406977 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 15.06.2018
Matej Hraboš HBB9501 7698697 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 08.06.2018
Ela Sedileková HBB9352 2066973 W 21- E W 21- E W 21- E - 08.06.2018
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 08.06.2018
Štefan Šurgan HBB7905 515024 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 27.07.2018
Teodor Takáč HBB9601 2300845 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 14.08.2018

(CZE) Outdoor PRG (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jaro Halač 04Q67AA M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 08.06.2018

Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov (18) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jakub Chupek VZA9901 7200370 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 11.06.2018
Jozef Chupek VZA7101 7204980 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 11.06.2018
Silvia Chupeková VZA7250 7204971 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 11.06.2018
Tamara Denysenko VZA6151 7200270 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 13.06.2018
Jozef Gajdošík VZA5200 416540 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A 15.06.2018
Vanda Hošeková VZA9651 7200369 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E 11.06.2018
Vladimíra Kutajová VZA9352 416597 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B 15.06.2018
Tomáš Ondrejka VZA0001 2025367 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A 08.06.2018
Miroslav Pajger VZA0502 2092474 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A 11.06.2018
Janka Pajgerová 2092475 W 45- B W 45- B W 45- B W 45- B 11.06.2018
Peter Polakovič VZA5501 416537 - - M 60- A M 60- A - 28.07.2018
Elena Polakovičová VZA5850 2008505 - - W 60- A W 60- A - 28.07.2018
Samuel Polónyi VZA0903 2092368 M -10 R M -10 R M -10 R M -10 R - 15.08.2018
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A 08.06.2018
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E 15.06.2018
Zuzana Poštulková VZA7051 8630 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A 15.06.2018
Viktoriya Valyavka VZA0851 502256 W -10 W -10 W -10 W -10 - 13.06.2018
Peter Vandlíček VZA7300 682120 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 19.07.2018

(HUN) HSE (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Sandor Balla 04O54AA 8645176 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 07.06.2018
Gabriella Jenovari 04O57AA 8383380 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 07.06.2018
Gabor Molnar 04O50AA 502368 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A 07.06.2018

(ROU) RIVULUS DOMINARUM Baia Mare (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Daniel Codreanu Pustai 2082168 M -10 M -10 M -10 M -10 - 07.06.2018
Mara Codreanu Pustai 2082169 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 07.06.2018
Sergiu Dumitrean 1399404 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 07.06.2018
Sorin Filimon 2092470 M 55- B M 55- B M 55- B M 55- B - 07.06.2018
Andreea Kato 2092473 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 07.06.2018
Otilia Neuschli 1399403 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 07.06.2018
Gheorghe Nicu 2052196 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 07.06.2018
Ioana Pop 8648831 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A - 07.06.2018
Maria Pop 8648832 W 21- BR W 21- BR W 21- BR W 21- BR - 07.06.2018
Mircea Pop 8648833 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 07.06.2018

ŠK VAZKA Bratislava (11) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 05.06.2018
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A 05.06.2018
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A 05.06.2018
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R 05.06.2018
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A 05.06.2018
Elena Lago VBA0551 307373 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A 13.06.2018
Miroslav Lago VBA7601 307299 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A 13.06.2018
Oľga Lago VBA7452 416557 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A 13.06.2018
Oliver Lago VBA0301 307360 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 13.06.2018
Peter Mlynárik VBA6501 876002 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 13.07.2018
Matej Müller VBA9601 9999903 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 15.06.2018

(HUN) MOM Budapest (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Csilla Hajas 233618 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 04.06.2018
Andras Zempleni 04K60AA 233619 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 04.06.2018
Lilla Zempléni 1841194 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 04.06.2018

(CZE) SK SKI-OB Šternberk (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jan Antonowicz 04I05AA 8636188 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 04.06.2018
Jerzy Antonowicz 04I68AA 504405 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 04.06.2018
Anna Gornicka-Antonowicz 04I68AB 8240668 W 21- BR W 21- BR W 21- BR W 21- BR - 04.06.2018

KOBRA Bratislava (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 2090843 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 31.07.2018
Karol Hierweg BBA5801 406918 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 28.05.2018
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 28.05.2018
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A 28.05.2018
Anton Kniebügl BBA6401 416747 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 28.05.2018
Monika Molnárová BBA9451 8122122 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 18.06.2018
Ondrej Piják BBA8204 9900077 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 11.07.2018

(HUN) MAFC / Budapest (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Peter Sági 01W76AA 888357 M 21- BR M 21- BR M 21- BR M 21- BR 28.05.2018

(CZE) KSH (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Miloš Fiala KSH4801 8674 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A 28.05.2018
Pavla Hulcova 04G77AA 53726 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E 15.06.2018
František Hulec KSH1101 2073725 M -10 R M -10 R M -10 R M -10 R 15.06.2018
Jakub Hulec KSH8401 7200585 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 15.06.2018
Kájík Hulec KSH1301 2073726 M -10 R M -10 R M -10 R M -10 R 15.06.2018

(CZE) OB TJ Sokol Žamberk (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Petr Andrš 04E84AA 7210085 M 21- C M 21- C M 21- C M 21- C 27.05.2018
Lenka Kmentová 04E85AA 2108886 W 21- C W 21- C W 21- C W 21- C - 27.05.2018

Klub OB Sokol Pezinok (51) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Nela Bobovská SPE1351 1407837 W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R - 15.06.2018
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -10 W -10 W -10 W -10 - 15.06.2018
Samuel Bobovský SPE0803 2129220 M -10 M -10 M -10 M -10 - 15.06.2018
Vladimír Bobovský SPE75AA 1425371 N N N N 15.06.2018
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A 15.06.2018
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 15.06.2018
Tibor Fedor SPE0303 416725 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 15.06.2018
Klára Fedorová SPE0455 2111071 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A 15.06.2018
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 15.06.2018
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 M -10 M -10 M -10 15.06.2018
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A 15.06.2018
Marek Hrašna 416565 M 21- C M 21- C M 21- C M 21- C 11.08.2018
Katarína Hrašnová SPE9351 9102567 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E 28.07.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E 15.06.2018
Filip Jančík SPE0604 2120014 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A 15.06.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A 15.06.2018
Natália Ježíková SPE0454 1407843 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A 15.06.2018
Peter Karch SPE9112 416749 M 21- C M 21- C M 21- C M 21- C 15.06.2018
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A - 28.07.2018
Terézia Kopčíková SPE9255 219105 W 21- C W 21- C W 21- C W 21- C 24.07.2018
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A 28.07.2018
Linda Legáthová SPE0552 2111080 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A 20.06.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A 15.06.2018
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A 15.06.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A 15.06.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -10 M -10 M -10 M -10 - 15.06.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A 15.06.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 15.06.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A - 15.06.2018
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 60- A M 60- A M 60- A - - 30.07.2018
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 21.07.2018
Barbora Pijáková SPE9451 9999009 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E 24.07.2018
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 21.07.2018
Pavol Poláček SPE5501 1407867 - M 60- A M 60- A M 60- A - 26.05.2018
Darina Poláčková SPE5852 1407865 - W 60- A W 60- A W 60- A - 26.05.2018
Matúš Šimo SPE0107 2088725 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A 15.06.2018
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A 18.06.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 18.06.2018
Hana Šipošová SPE0951 435207 W -10 W -10 W -10 W -10 18.06.2018
Lucia Šipošová SPE0654 1407850 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A 18.06.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 435208 W 45- B W 45- B W 45- B W 45- B 18.06.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 15.06.2018
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 21- C M 21- C M 21- C M 21- C 26.05.2018
Matúš Topor SPE0102 1407849 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A 15.06.2018
Karolína Toporová SPE0452 406940 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A 15.06.2018
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -12 A W -12 A - - - 20.06.2018
Eli Valach SPE0703 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A 15.06.2018
Ingrid Valachová SPE6752 N N N N 15.06.2018
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A 15.06.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A 15.06.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 35- B W 35- B W 35- B W 35- B 15.06.2018

(CZE) Baník Ostrava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Oldřich Vlach 03Y44AA 2060210 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A - 21.05.2018

(CZE) SC Jičín (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jaroslav Havlík SJC3601 8338383 M 75- A M 75- A M 75- A M 75- A - 21.05.2018

(CZE) OK99 Hradec Králové (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Pavel Běhoun PHK5701 2102525 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 21.05.2018
Jiřina Běhounová PHK5651 2102552 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 21.05.2018
Jan Mikulecky 03X38AA 9005137 M 75- A M 75- A M 75- A M 75- A 15.06.2018

(CZE) TJ TŽ Třinec (16) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jaroslav Argaláš 03W18AA 2073714 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 20.05.2018
Gabriela Argalášová 03W18AB 2073677 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 20.05.2018
Marek Bialožyt TRI0301 8629759 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 06.06.2018
Miroslav Bialožyt TRI5701 8789 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 06.06.2018
Pavla Bialožytová TRI6350 51446 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 06.06.2018
Lukáš Bruk 03W18AC 49322 M -10 M -10 M -10 M -10 - 20.05.2018
Miroslav Bruk 03W61AA 416126 K K K K 20.05.2018
Tomáš Bruk 03W18AD 49384 M -10 M -10 M -10 M -10 - 20.05.2018
Petra Bruková 03W04AA 7207881 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 20.05.2018
Jakub Byrtus 03W05AA 7209459 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 20.05.2018
Petr Byrtus 03W77AA 49341 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 20.05.2018
Klára Byrtusová 03W08AA 49330 W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R - 20.05.2018
Michael Cieslar 03W05AB 8651 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 20.05.2018
Damian Kirschner 03W05AC 2099502 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 20.05.2018
David Kirschner 03W75AA 8652 K K K K 20.05.2018
Martin Kovařík 7200589 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 15.08.2018

(CZE) Slovan Praha (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jiřina Nováková 03U49AA 07998 W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A - 16.05.2018

(CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Milan Borovička 03P61AA 515097 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 16.05.2018

nereg. Klub OB BOR Topoľčianky (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA 2012279 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 12.05.2018

(CZE) TJ Lokomotiva Teplice (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jakub Bílý 03F01AA 7200331 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A 04.05.2018
Petr Bílý LTP6805 51279 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 04.05.2018

(GBR) EBOR (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Bill Griffiths 01O50AA 260271 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 18.03.2018

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Martin Čamák - K K K 14.08.2018
Ján Košut 1409500 - M 55- A M 55- A - - 15.08.2018
Jaroslava Tučeková N N N N 13.08.2018
Juraj Vajduliak 01C61AA 416573 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 28.04.2018
Marek Vaňo 01C79AA 1919919 K K K K 11.06.2018
Matúš Vaňo 01C08AA 7900097 M -10 M -10 M -10 M -10 - 11.06.2018

(CZE) Lokomotíva Beroun (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Stanislav Nosál 01K46AA 8805 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A 04.02.2018

(CZE) OK Sparta Praha (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jaromír Buriánek 01F47AA 7206545 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A 06.06.2018
Miloš Novák 01F46AA 52299 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A - 28.01.2018
Tomáš Podivínský 01F72AA 51557 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 14.03.2018

(CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Pavel Kříž 01A48AA 2023807 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A 22.01.2018
Zdenka Křížová 01A50AA 301209 W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A - 22.01.2018