Prihlášky

Preteky: Slovak Karst Cup (24.08.2018)

Počet prihlásených: 34

Kategórie

M -14 A    M -18 A    M 21- C    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    M 75- A    W -14 A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    M -10      W -10 R    N          K         

M -14 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Jakub Byrtus 03W05AA (CZE) TJ TŽ Třinec 7209459 Áno Áno Áno Áno 20.05.2018
Michael Cieslar 03W05AB (CZE) TJ TŽ Třinec 8651 Áno Áno Áno Áno 20.05.2018
Damian Kirschner 03W05AC (CZE) TJ TŽ Třinec 2099502 Áno Áno Áno Áno 20.05.2018

M -18 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Jakub Bílý 03F01AA (CZE) TJ Lokomotiva Teplice 7200331 Áno Áno Áno Áno 04.05.2018

M 21- C (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno Áno Áno Áno 26.05.2018

M 45- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 2012279 Áno Áno Áno Áno 12.05.2018
Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 416573 Áno Áno Áno Áno 28.04.2018
Tomáš Podivínský 01F72AA (CZE) OK Sparta Praha 51557 Áno Áno Áno Áno 14.03.2018

M 50- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Petr Bílý LTP6805 (CZE) TJ Lokomotiva Teplice 51279 Áno Áno Áno Áno 04.05.2018

M 55- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Jaroslav Argaláš 03W18AA (CZE) TJ TŽ Třinec 2073714 Áno Áno Áno Áno 20.05.2018
Milan Borovička 03P61AA (CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 515097 Áno Áno Áno Áno 16.05.2018

M 60- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno Áno Áno Áno 26.05.2018
Pavel Běhoun PHK5701 (CZE) OK99 Hradec Králové 2102525 Áno Áno Áno Áno 21.05.2018

M 65- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Bill Griffiths 01O50AA (GBR) EBOR 260271 Áno Áno Áno Áno 18.03.2018

M 70- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Oldřich Vlach 03Y44AA (CZE) Baník Ostrava 2060210 Áno Áno Áno Áno 21.05.2018
Peter Gombkötő (HUN) TIPO Orienteering Club 2066466 Áno Áno Áno Áno 15.02.2018
Stanislav Nosál 01K46AA (CZE) Lokomotíva Beroun 8805 Áno Áno Áno Áno 04.02.2018
Miloš Novák 01F46AA (CZE) OK Sparta Praha 52299 Áno Áno Áno Áno 28.01.2018
Pavel Kříž 01A48AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 2023807 Áno Áno Áno Áno 22.01.2018

M 75- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Jaroslav Havlík (CZE) SC Jičín 8338383 Áno Áno Áno Áno 21.05.2018

W -14 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Petra Bruková 03W04AA (CZE) TJ TŽ Třinec 7207881 Áno Áno Áno Áno 20.05.2018

W 50- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Gabriela Argalášová 03W18AB (CZE) TJ TŽ Třinec 2073677 Áno Áno Áno Áno 20.05.2018

W 55- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Jiřina Běhounová PHK5651 (CZE) OK99 Hradec Králové 2102552 Áno Áno Áno Áno 21.05.2018

W 60- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno Áno Áno Áno 26.05.2018

W 65- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Jiřina Nováková 03U49AA (CZE) Slovan Praha 07998 Áno Áno Áno Áno 16.05.2018
Maria Fischer (HUN) TIPO Orienteering Club 7675713 Áno Áno Áno Áno 15.02.2018
Zdenka Křížová 01A50AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 301209 Áno Áno Áno Áno 22.01.2018

M -10 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Lukáš Bruk 03W18AC (CZE) TJ TŽ Třinec 49322 Áno Áno Áno Áno 20.05.2018
Tomáš Bruk 03W18AD (CZE) TJ TŽ Třinec 49384 Áno Áno Áno Áno 20.05.2018

W -10 R (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Klára Byrtusová 03W08AA (CZE) TJ TŽ Třinec Áno Áno Áno Áno 20.05.2018

N (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Attila Zoller 01C79AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno Áno Áno Áno 28.02.2018

K (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Miroslav Bruk 03W61AA (CZE) TJ TŽ Třinec 416126 Áno Áno Áno Áno 20.05.2018
Petr Byrtus 03W77AA (CZE) TJ TŽ Třinec 49341 Áno Áno Áno Áno 20.05.2018
David Kirschner 03W75AA (CZE) TJ TŽ Třinec Áno Áno Áno Áno 20.05.2018