Prihlášky podľa klubov

Preteky: Slovak Karst cup / Veľká cena Slovenska (09.08.2019)

Počet prihlásených: 648

Kluby

01A     01C     01D     01F     01I     01J     01M     01T     01Z     02E     02O     02S     02U     02Y     03B     03N     03P     03Y     04K     04N     04O     04R     04U     04V     05J     05V     06A     06K     06O     06W     07E     07F     07H     07K     07L     07N     07O     07P     07Q     07R     07U     07W     07Y     08A     08B     08C     08D     08E     08F     08G     08H     08I     08J     08K     08L     08M     08N     08P     08Q     08R     08S     08U     08V     08X     08Y     08Z     09A     09B     09C     09F     09H     09I     09K     09L     09M     09N     09O     09P     09S     09T     09U     09V     09W     09X     09Y     09Z     10A     10B     10C     10E     10F     10G     10H     10I     10J     10K     10L     10N     10O     10P     10Q     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TNR     VBA     VIA     VZA    

ŠK Terezka Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Daniel Pompura TBB0101 8100023 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 25.06.2019

(POL) September Team (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Krzysztof Wrzesiński 10Q68AA 8636526 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 24.06.2019

(NOR) Bergens TF (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Bjørg Kocbach 10P45AA 351352 W 70- A W 70- A W 70- A W 70- A 23.06.2019
Ladislav Kocbach 351353 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A - 23.06.2019

Slovenský zväz rádioamatérov (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Matej Budínsky VZA0304 411486 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 23.06.2019
Peter Jurčík VZA6802 2012284 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 23.06.2019
Tomáš Jurčík VZA0301 7210250 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 23.06.2019
Michal Nosáľ VZA0302 416902 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 23.06.2019

(HRV) OK Japetic (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Edi Ocvirk 10N75AA 8230775 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 23.06.2019

(HUN) Salgótarjáni Dornyay SE (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Tamás dr. Mohácsy 1396264 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 17.06.2019

Sokol Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fedor 01M57AA 416725 M 60- A - - - - 11.06.2019

(CHE) Waldfreunde (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Siegfried Gieldanowski 2800475 M 75- A M 75- A M 75- A M 75- A 07.06.2019

(POL) UNTS Warszawa (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Kamil Lesisz 10J84AA 8150384 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A 05.06.2019

(HUN) KZSE (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jusztina Bánki 888366 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A 04.06.2019
Gergő Kiszel 8456100 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 04.06.2019
Sandor Kiszel 10K77AA 2022202 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 04.06.2019
Balázs Labancz 1011031 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 04.06.2019
Barnabás Labancz 1011036 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 04.06.2019
Eszter Parádi 8662187 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 04.06.2019
Hanna Parádi 1011030 W -10 W -10 W -10 W -10 - 04.06.2019
Gergely Sipos 1011033 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 04.06.2019
Betti Tóth 1011034 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 04.06.2019

Športový klub Sandberg (20) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A 04.06.2019
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 04.06.2019
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 04.06.2019
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A 04.06.2019
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A 04.06.2019
Macháčková Júlia 2079537 W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R 05.06.2019
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A 04.06.2019
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 04.06.2019
Emil Kukurugya SKS6603 2049986 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 04.06.2019
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 04.06.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 04.06.2019
Július Macháček SKS8402 2128442 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A 05.06.2019
Anna Macháčková SKS1151 2079538 W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R 05.06.2019
Katarína Pajtášová SKS0152 7212125 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A 04.06.2019
Filip Prutkay SKS0403 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 05.06.2019
Patrik Prutkay SKS0703 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 05.06.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 2128445 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A 05.06.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A 04.06.2019
Marek Vaňo SKS7901 1919919 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 04.06.2019
Matúš Vaňo SKS0804 7900097 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 04.06.2019

(ESP) C.O.CATALUNYA (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Anna Amigó 8638377 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A 04.06.2019
Alba Loré Amigó 8670972 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A 04.06.2019
Eric Loré Amigó 8664317 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 04.06.2019

(HUN) Silvanus SE (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Orsolya Scultety 10H84AA 28000171 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A 03.06.2019

Klub OB Kysak (23) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Simona Ceranová KYS93AA W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B 03.06.2019
Maroš Dudra KYS0601 2133074 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A 03.06.2019
Milan Dudra KYS7201 307258 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A 03.06.2019
Dávid Franko KYS9301 515103 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A - 03.06.2019
Valér Franko KYS6601 1966416 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 03.06.2019
Jana Franková KYS6651 1966817 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 03.06.2019
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 03.06.2019
Miroslav Kollár KYS8801 515190 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A 03.06.2019
Ján Kvaka KYS9002 1421902 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A - 03.06.2019
Ľudovít Pavela KYS0801 7207863 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 03.06.2019
Ľudovít Pavela KYS7501 8004354 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 03.06.2019
Anna Pavelová KYS10AA 7530753 M -10 R M -10 R M -10 R M -10 R - 03.06.2019
Annamária Pavelová KYS80AA 7467746 Open S Open S Open S Open S - 03.06.2019
Júlia Pavelová KYS0651 7207860 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 03.06.2019
Barbora Pavliková KYS9152 1931991 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 03.06.2019
Bibiána Perátová KYS9752 416562 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 03.06.2019
Bibiana Perátová KYS7252 2102543 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 03.06.2019
Igor Porubčan KYS7101 2106750 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 03.06.2019
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A 03.06.2019
Libor Semančík KYS9006 8017129 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A 03.06.2019
Juraj Sokol KYS9201 416712 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A 03.06.2019
Tomáš Sokol KYS9103 515109 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A 03.06.2019
Ľudmila Sokolová KYS9451 682343 W 21- A W 21- A W 21- A W 21- A 03.06.2019

TJ Rapid Bratislava (27) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Martin Bejdák RBA9605 434830 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 04.06.2019
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 03.06.2019
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 8200031 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 03.06.2019
Christine Janacek RBA01XX Open L Open L Open L Open L 03.06.2019
Rebecca Janacek RBA97XX Open L Open L Open L Open L 03.06.2019
Mira Janáčková RBA6352 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A 03.06.2019
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 03.06.2019
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M -20 A M -20 A M -20 A M -20 A 03.06.2019
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 03.06.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A 03.06.2019
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A 03.06.2019
Martina Pánková RBA6953 445621 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A 03.06.2019
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 03.06.2019
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A 03.06.2019
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 03.06.2019
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A 04.06.2019
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 04.06.2019
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A 04.06.2019
Tereza Schenková RBA9751 9000008 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B 04.06.2019
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A 03.06.2019
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 03.06.2019
Dorota Šmelíková RBA0251 1399951 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A 03.06.2019
Ján Štubňa RBA5803 442874 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 03.06.2019
Philip Stubna RBA9304 1399407 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 03.06.2019
Viktor Vávra RBA5001 307365 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A 03.06.2019
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 03.06.2019
Erika Vávrová RBA7751 9201324 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 03.06.2019

(HUN) Ceglédi Bem Vasutas (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
László Bácskai 46076 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 03.06.2019
Erika Bácskainé dr Pristyák 45123 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A 03.06.2019
Ágnes Gábor 222992 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A 03.06.2019
Borbála Józsa 7208024 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A 03.06.2019
Anikó Mezei 45167 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A 03.06.2019
János Mráz 332829 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 03.06.2019
Gábor Venczel 45551 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 03.06.2019

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A - 03.06.2019
Peter Ďurčo EBB6102 406939 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 03.06.2019
Erika Nemcová EBB8752 416753 - W 21- B W 21- B W 21- B - 03.06.2019
Juraj Nemec EBB6001 406942 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 03.06.2019
Juraj Nemec EBB8901 406961 - M 21- B M 21- B M 21- B - 03.06.2019
Katarína Schwarzová EBB1151 7080080 W -10 W -10 W -10 W -10 - 03.06.2019
Martina Schwarzová EBB0951 2112736 W -10 W -10 W -10 W -10 - 03.06.2019

(DEU) TSG Bad König (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Michael thierolf 10F62AA 8090601 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 03.06.2019

(ESP) IMPERDIBLE (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
ALBERTO MINGUEZ 10E67AA 894792 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 03.06.2019
JULIO MINGUEZ 10E05AA 2043534 M -14 A M -14 A - M -14 A - 03.06.2019
SILVIA SAONER 10E68AA 2010753 W 50- A W 50- A - W 50- A - 03.06.2019

(GBR) Limestone Cowboys (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Mike Capper 10C55AA 8191055 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 03.06.2019
Adrian Pickles 8040657 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 03.06.2019
Jacqueline Stevens 33370 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 03.06.2019

(ROU) Ady Oradea (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Anna Divin 10B70AB 2118619 Open S Open S Open S Open S 03.06.2019
György Divin 10B70AA 2061642 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 03.06.2019
Judit Divin 10B02AA 2061648 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A 03.06.2019
Péter Divin 10B98AA 8060398 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 03.06.2019

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (32) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 03.06.2019
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 03.06.2019
Lukáš Bukovác FBA1002 307460 M -10 R M -10 R M -10 R M -10 R - 03.06.2019
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 03.06.2019
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A - 03.06.2019
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A 03.06.2019
Peter Glončák FBA7901 2012281 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 03.06.2019
Ida Herna FBA7253 2103272 W 45- B W 45- B W 45- B W 45- B - 03.06.2019
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 03.06.2019
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 03.06.2019
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 03.06.2019
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 20.06.2019
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 03.06.2019
Marek Koman FBA7905 2124765 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 03.06.2019
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 03.06.2019
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 20.06.2019
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 M -10 M -10 M -10 M -10 - 20.06.2019
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 20.06.2019
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 20.06.2019
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 20.06.2019
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 03.06.2019
Peter Mižúr FBA9101 7202851 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 03.06.2019
Šimon Mižúr FBA9401 8071319 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 03.06.2019
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 03.06.2019
Tibor Novosad FBA7103 2103265 M 45- B M 45- B M 45- B M 45- B - 03.06.2019
Michaela Patassiová FBA0252 8670509 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A - 03.06.2019
László Prill FBA6302 45259 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 04.06.2019
Hana Šmelíková FBA6951 9200733 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A 03.06.2019
Jakub Wartiak FBA19AA 418914 - - M -10 R - - 03.06.2019
Peter Wartiak FBA8001 2012287 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 03.06.2019
Marta Wartiaková FBA8252 2012289 W 21- A W 21- A W 21- A W 21- A - 03.06.2019
Petra Wartiakova FBA12AB 45321 - - W -10 R - - 03.06.2019

(CZE) Oddíl OB Kotlářka, z.s. (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Dan Machar DKP1002 8080823 M -10 M -10 M -10 M -10 - 03.06.2019
Eda Machar DKP0803 8080822 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 03.06.2019
Matěj Machar DKP0604 8080821 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 03.06.2019
Aleš Špičák DKP5500 08641 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 03.06.2019
Jonáš Veljačik 02Y08AA 2800319 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A 03.06.2019

(HUN) Egri Spartacus Tájékozódási Futó SE (21) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jacsó Adrienne 10A71AA 1451906 N N N N - 03.06.2019
Jacsó Barnabás 8444333 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 03.06.2019
Égető Benjámin 1451907 M -10 R M -10 R M -10 R M -10 R 03.06.2019
Jónás Botond 1451903 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A 03.06.2019
Gál Csenger 1451904 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A 03.06.2019
Ildikó Érsek 339899 - - M 45- A - - 03.06.2019
Sebők Gábor 45345 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 03.06.2019
Vöröss Gergő 8444844 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 03.06.2019
Gábor Honfi 505216 - - M 60- A - - 03.06.2019
Dobrocsi Levente 8651948 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 03.06.2019
Vöröss Luca 1451902 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 03.06.2019
Piller-Dávid Marcell 8112900 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 03.06.2019
Marczis Márta 307513 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A 03.06.2019
Kiss Mikes Tamás 8651907 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 03.06.2019
Szűcs Nikolett 440443 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 03.06.2019
Piller Norbert 505251 Open S Open S Open S Open S 03.06.2019
Bárány Tamás 8444331 M -20 A M -20 A M -20 A M -20 A - 03.06.2019
Jacsó Tibor 8664628 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 03.06.2019
Tősi Virág 1451901 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 03.06.2019
András Wachter 8183818 - - M -14 A - - 03.06.2019
Borbás Zita 8667794 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A - 03.06.2019

(ROU) CS Babarunca (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Cristina Stefan 09A68AA 7209821 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 03.06.2019
daniel stefan 09A65AA 7209820 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 03.06.2019

(HUN) Vizsla SE (15) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Aletta Biro 09Z47AA 8664643 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 03.06.2019
Aron Biro 09Z77AA 45275 Open L Open L Open L Open L 03.06.2019
Artúr Biro 09Z08AA 964 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 03.06.2019
Bertalan Biro 09Z11AA 45481 M -10 M -10 M -10 M -10 - 03.06.2019
Fruzsina Biro 09Z74AA 1391609 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A 03.06.2019
Lorinc Biro 09Z09AB 45194 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 03.06.2019
Gergely Bonifert 09Z08AC 237 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 03.06.2019
Vilmos Braun 09Z08AD 2022201 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 03.06.2019
Lelle Doroszlai 09Z07AA 211 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 03.06.2019
Matyas Egri 09Z03AA 208 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 03.06.2019
Kata Erdos 09Z07AB 241 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 03.06.2019
Nikolett Lada 09Z79AA 2088241 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A - 03.06.2019
Villo Mohos 09Z06AA 214 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 03.06.2019
Eszter Nemeth 09Z05AA 210 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 03.06.2019
Sara Szakal-Biro 09Z09AA 2120898 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 03.06.2019

(HUN) Kalocsai Természetjáró és Szabadidő Sport Egyesület (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Anikó Rostás 09Y75AA 8041075 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 03.06.2019
Dénes Ildikó 09Y69AA 45469 W 45- B W 45- B W 45- B W 45- B - 03.06.2019
Lajter Máté 09Y01AA 2913 Open S Open S Open S Open S - 03.06.2019
Dénes Réka 09Y97AA 2019787 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 03.06.2019
Borbás Ágota 09Y05AA 8072605 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 03.06.2019
Borbás Nándor 09Y19AA 8082671 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 03.06.2019
Szakál Péter 4471 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 03.06.2019
Nagy Viktor 09Y77AA 8455018 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A - 03.06.2019
Dénes Zoltán 09Y72AA 8657201 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 03.06.2019

(CZE) TJ Sokol Plumlov (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Marek Otruba PLU7417 995892 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 03.06.2019
Anna Otrubová PLU0577 8667550 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A 03.06.2019
Věra Otrubová PLU7777 2035158 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A 03.06.2019
Veronika Otrubová PLU1277 981837 W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R 03.06.2019

(ROU) Cluj Kolozsvár (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Dezső Nagy 232658 M 80- A M 80- A M 80- A M 80- A 02.06.2019
ARPAD TOKES 09X61AA 8670436 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 02.06.2019

(HUN) Soproni Mafc (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Molnár Tibor 09W63AA 8664650 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 02.06.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Dana Barčová SSN7152 416519 W 45- B W 45- B W 45- B W 45- B - 03.06.2019
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 03.06.2019
Silvester Dulák SSN9007 9900803 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A 02.06.2019
Miroslav Palička SSN5902 8667993 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 02.06.2019
Michal Pavlík SSN9001 1231990 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A 02.06.2019
Tomáš Rusňák SSN86AA 1242528 - - M 21- E - - 02.06.2019
František Šoltés SSN6202 307398 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 03.06.2019
Pavol Šoltés SSN6402 307386 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 03.06.2019
Paulína Šoltésová 416711 W -10 W -10 W -10 W -10 - 03.06.2019
Miroslav Tauber SSN9301 416764 Open L Open L Open L Open L 02.06.2019

(HUN) VHS sportklub (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Béla Komár 45215 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A 02.06.2019
Ildi Komár 45208 W 70- A W 70- A W 70- A W 70- A 02.06.2019

(CZE) OK Zubří (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Ladislav Mizera ROV5301 2056277 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 02.06.2019

(POL) Spójnia Warszawa (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Andrzej Krochmal 09T56AA 9040156 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 02.06.2019
Janusz Olbrycht 09T55AA 886663 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 02.06.2019
Jacenty Łapanowski 09T50AA 7089011 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A 02.06.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (17) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Táňa Časnochová HBB7051 406977 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 02.06.2019
Jonáš Čief HBB0701 2125318 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 03.06.2019
Matej Hraboš HBB9501 7698697 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 02.06.2019
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 02.06.2019
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B 02.06.2019
Ľuboš Michač HBB7601 1550550 Open L Open L Open L Open L 02.06.2019
Samuel Michač HBB0802 1550660 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A 02.06.2019
Ema Michačová HBB0551 2066961 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A 02.06.2019
Igor Patráš HBB7901 8629471 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 02.06.2019
Šimon Patráš HBB1301 1295689 M -10 R M -10 R M -10 R M -10 R 02.06.2019
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A 02.06.2019
Ela Sedileková HBB9352 2066973 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E 02.06.2019
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 02.06.2019
Štefan Šurgan HBB7905 8680573 - - M 21- E M 21- E - 02.06.2019
Matej Trenčan HBB1001 2066962 M -10 R M -10 R M -10 R M -10 R - 03.06.2019
Milan Trenčan HBB0703 2138226 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 03.06.2019
Zuzana Trenčanová HBB7951 45805 Open S Open S Open S Open S - 03.06.2019

(CZE) TJ OB České Budějovice (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Josef Hejzlar 08S56AA 53728 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 02.06.2019
Vladimíra Hejzlarová VCB5529 53725 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A 02.06.2019

ŠK VAZKA Bratislava (14) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 02.06.2019
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A 02.06.2019
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A 02.06.2019
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 W -10 W -10 W -10 W -10 02.06.2019
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A 02.06.2019
Elena Lago VBA0551 307373 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 20.06.2019
Miroslav Lago VBA7601 307299 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A - 20.06.2019
Oľga Lago VBA7452 416557 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 20.06.2019
Oliver Lago VBA0301 307360 M -16 A M -20 A M -16 A M -16 A - 20.06.2019
Peter Mlynárik VBA6501 876002 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 02.06.2019
Matej Müller VBA9601 8240596 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A - 02.06.2019
Rostislav Navrátil VBA6601 8655 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 02.06.2019
Adéla Navrátilová VBA0251 53178 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A 02.06.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A 02.06.2019

nereg. Klub OB BOR Topoľčianky (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA 2012279 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 02.06.2019

ŠK Triturus Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A 02.06.2019
Július Porubský TNR7301 2045596 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A 02.06.2019

(CZE) OB S Mezina (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Petr Strohalm KRN5601 52628 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 01.06.2019
Milena Strohalmová KRN5651 52630 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A 01.06.2019

Viatoris (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Matej Ďuriš VIA8601 7206549 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A 31.05.2019
Pavol Hreus VIA8501 7206546 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 31.05.2019
Peter Krnáč VIA7701 1771230 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 31.05.2019
Zuzana Sleziaková VIA9251 416719 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B 31.05.2019

(HUN) MOM Budapest (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Csilla Hajas 233618 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 31.05.2019
Andras Zempleni 04K60AA 233619 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 31.05.2019

(ESP) FRONTELA-O (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Francisco Delgado 09P73AA 893829 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A - 31.05.2019
Angel Frontela 8999666 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A - 31.05.2019
Alba Gavela 7210995 W 21- A W 21- A W 21- A W 21- A 31.05.2019
Alejandro Hernandez 7080881 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A - 31.05.2019
Marta Perez 8291209 W 21- A W 21- A W 21- A W 21- A 31.05.2019
Cesar Torrejon 886597 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A - 31.05.2019

(FIN) Keravan Urheiljat (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Pekka Lauri 02O65AA 8190765 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 31.05.2019

(AUT) Naturfreunde Wien - Orienteering Team (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Axel Biel 8221164 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 13.06.2019
Corinna Biel 8031005 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 13.06.2019
Barbara Kastner 09F70AA 8105105 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 31.05.2019
Boris Kastner-Jirka 09F69AA 8247247 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 31.05.2019

KOBRA Bratislava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 31.05.2019
Karol Hierweg BBA5801 406918 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 31.05.2019
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 31.05.2019
Anton Kniebügl BBA6401 416747 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 31.05.2019
Monika Molnárová BBA9451 8122122 W 21- A W 21- A W 21- A W 21- A 31.05.2019

Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov (16) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jozef Chupek VZA7101 8071290 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A - 31.05.2019
Silvia Chupeková VZA7250 8071303 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 31.05.2019
Tamara Denysenko VZA6151 7200270 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 31.05.2019
Jozef Gajdošík VZA5200 416540 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 03.06.2019
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A 03.06.2019
Miroslav Pajger VZA0502 8071317 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 31.05.2019
Janka Pajgerová 2092475 N N N N - 31.05.2019
Peter Polakovič VZA5501 8071291 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 31.05.2019
Elena Polakovičová VZA5850 8071301 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 31.05.2019
Samuel Polónyi VZA0903 2092368 M -10 M -10 M -10 M -10 - 31.05.2019
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 70- A W 70- A W 70- A W 70- A - 31.05.2019
Adam Trepáč VZA0501 8071293 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 19.06.2019
Ivan Trepáč VZA7001 2118084 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 19.06.2019
Eva Trepáčová VZA7053 2045212 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 19.06.2019
Gabriela Trepáčová VZA0351 8071311 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A 19.06.2019
Viktoriya Valyavka VZA0851 502256 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 31.05.2019

(ESP) CRON (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Maica Perez 09O74AA 347008 M 40- A M 40- A - M 40- A - 31.05.2019
hugo peñaranda 216360 - - - Open S - 02.06.2019
Tomas Peñaranda 09O72AA 7200028 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A 31.05.2019

(IRL) CORKO (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Shane Lynch 09N79AA M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 30.05.2019
Marcus Pinker 09N74AA 500999 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 07.06.2019

(POL) WAT Warszawa (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jerzy Parzewski 8001099 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A 30.05.2019
Tadeusz Wolejszo 8000592 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A 30.05.2019
Józef Wozniak 7207729 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A 30.05.2019

(POL) SLASK Wroclaw (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Romuald Guga 8006972 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 30.05.2019

(HUN) Hidegkúti Spartacus (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Judit Cservény 505203 Open S Open S Open S Open S 30.05.2019
Emese Marton 45348 Open S Open S Open S Open S 30.05.2019
János Marton 09K68AA 8130268 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 30.05.2019

(HUN) Megalódusz Sportegylet (MSE) (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Gyulai Zoltán 09I58AA 8670434 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 30.05.2019

(HUN) Miskolci Egyetemi Atlétikai és Football Club (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Gyorgy Bokros 946 M 65- A - - M 65- A - 30.05.2019
Istvan Bokros 45546 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 30.05.2019

(CZE) SKOB Zlín (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Martin Huleja 01T06AB 2113096 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A 04.06.2019
Zbyněk Krejčík 01T57AB 8071221 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 29.05.2019
Marie Krejčíková 01T92AA 9416043 W 21- A W 21- A W 21- A W 21- A 02.06.2019
Monika Krejčíková 01T62AA 8260628 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A 29.05.2019
David Mikel 01T97AA 8662440 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 30.05.2019
Rostislav Štípek 428296 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 31.05.2019
Bohumil Strakoš 01T63AA 7209290 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 04.06.2019
Ondřej Strakoš 01T06AA 7209291 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A 04.06.2019

(CZE) OK Jihlava (11) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Antonín Hofhanzl RUZ0902 2801042 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 29.05.2019
Hana Hofhanzlová RUZ7951 2801046 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 29.05.2019
Štěpánka Hofhanzlová RUZ0650 8654887 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 29.05.2019
Abrahám Hofhanzl RUZ7300 2800340 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 29.05.2019
Stanislav Rachůnek 04V68AA 219258 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 02.06.2019
Stanislav Rachůnek 04V06AA 446402 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 02.06.2019
Markéta Rachůnková 04V71AA 2102817 W 45- B W 45- B W 45- B W 45- B - 02.06.2019
Jaroslav Vítek SJI7201 8028815 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A 29.05.2019
Matěj Vítek SJI0500 8116794 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 29.05.2019
Hana Vítková SJI0750 2081356 - - W -12 A - - 29.05.2019
Lenka Vítková SJI7852 2061827 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 29.05.2019

(CZE) OOB TJ Baník Ostrava (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Elena Mielcová 09C69AB 896961 W 45- B W 45- B W 45- B W 45- B - 28.05.2019
Jaromír Mielec 09C69AA 515430 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 28.05.2019
Radomír Mielec 09C03AA 8660459 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 28.05.2019

(FIN) Juvan Urheilijat (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Raimo Hyyryläinen 08X51AA 8680033 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 28.05.2019

(ROU) Maratin Club Rivulus Dominarum (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Mara Codreanu Pustai 2083170 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 28.05.2019
Daniel Codreanu Pustai 2083168 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 28.05.2019
Sergiu Dumitrean 8300070 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 28.05.2019
Sorin Filomon 2092470 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 28.05.2019
Otilia Neuschli 1399403 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 28.05.2019
Gheorghe Nicu 2052196 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 28.05.2019
Ioana Pop 8648831 W -20 A W -20 A W -20 A W -20 A - 28.05.2019
Maria Pop 8648832 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 28.05.2019
Mircea Pop 8648833 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 28.05.2019
Samir Pop 1006664 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 28.05.2019

(CZE) HLV (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Antonín Peška 05J48AA 416088 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A - 28.05.2019

(HUN) Szabi SE (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Szabolcs Tornai 08Z71AA 8434004 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 28.05.2019

(CZE) SK PRAGA Praha (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Markéta Zelená 08Y58AA 2080958 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A 28.05.2019
Vladimír Zelený PGP4800 8663188 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A 28.05.2019

(CZE) K.O.B. Choceň (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Michal Pátek 01D86AA 8025343 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 31.05.2019
Ondřej Pešek 01D85AA 8662296 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 31.05.2019
Pavel Švadlena 01D75AA 8007502 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 27.05.2019

(UKR) Odessa Team (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Victor Mikhaylov 08V73AA 9777503 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 27.05.2019

(FIN) Joutsenon Kullervo (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Markku Pietikäinen 08U52AA 8201152 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A 27.05.2019

(HUN) Pannon Supersonics (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Virág Benedek 07U76AA 4660044 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 27.05.2019
Barbara Bótor 07U73AA 7897273 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A 27.05.2019
Petra Huszár 07U78AA 8664634 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A - 27.05.2019
László Iván 07U71AA 7710519 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 27.05.2019
Gergely Kain 07U78AB 7203258 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A - 27.05.2019
Ágnes Lukácsi 07U63AA 363465 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 27.05.2019
Krisztina Nagy 07U76AB 8290376 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 27.05.2019
Attila Tóth 07U80AA 2087743 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A - 27.05.2019
István Zsebeházy 07U85AA 8646368 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 27.05.2019

(HUN) B-Aces (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Ivan Lux 08E46AA 888336 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A - 27.05.2019

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Květuše Mamáková Open S Open S Open S Open S 03.06.2019
Juraj Vajduliak 01C61AA 416573 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 25.05.2019

(UKR) Progres (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Nataliia Otreshko 100414 W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A - 24.05.2019
Lyubov Ryasna 1000415 W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A - 24.05.2019

(FRA) Vervins O (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Emmy Destrez 242803 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A 24.05.2019
Camille Mouliere 9020723 W 45- A W 45- A W 45- B W 45- A 24.05.2019
Lola Mouliere 1020714 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A 24.05.2019
Louise Mouliere 1020715 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A 24.05.2019

(UKR) O-club Kyiv (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Mykola Bozhko 04N49AA 9200170 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A 24.05.2019
Tetyana Bozhko 04N57AA 1000412 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A 24.05.2019
Mykhaylo Gutak 7203231 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 24.05.2019
Anton Kupriiets 04N19AA 895135 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 02.06.2019
Oleksandr Palahniuk 1300889 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 24.05.2019
Ellaida Stepanenko 1008073 W 75- A W 75- A W 75- A W 75- A 27.05.2019
Natalia Tsymbalenko 1000425 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A 24.05.2019
Ivan Tumak 1006026 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 24.05.2019
Antonina Tumak 1006027 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A 24.05.2019
Tatyana Yavdoschuk 1300770 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A 24.05.2019

(CZE) OOB TJ Turnov (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Vojtěch Zabořil TUR0110 8680598 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A 24.05.2019

(CZE) OB Jenišovice (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Michal Zabořil JEN7101 7781 M 45- B M 45- B M 45- B M 45- B 24.05.2019
Ondřej Zabořil JEN0401 7780 - - M -16 A - 24.05.2019
Anna Zabořilová JEN0951 2060292 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A 24.05.2019
Romana Zabořilová JEN7457 7775 W 21- A W 21- A W 21- A W 21- A 24.05.2019

(FIN) Hollolan Urheilijat -46 (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Mikko Sani 08N52AA 8680049 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A 23.05.2019
Tuula Sani 8670551 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 23.05.2019

(AUT) OLC Währing (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Christine Calvet 08M70AA 8020470 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 23.05.2019
Oliver Calvet 08M04AA 8030704 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 23.05.2019
Sofia Calvet 08M02AA 8255355 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A - 23.05.2019
Erich Göschl 08M66AA 8100566 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 23.05.2019

(AUS) Kulgun Orienteers (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Veronika Vavrova 08L85AA 920685 W 21- A W 21- A W 21- A W 21- A - 23.05.2019

(HUN) Gerecse Tájfutó Club (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Tamás Gyulai 08K82AA 4458 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 23.05.2019
Edina Gyulai-Kertesi 4457 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 27.05.2019

(DEU) TSG Wiesloch (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Christoph Schmidt 410506 N N N N - 23.05.2019
Daniel Schmidt 1396451 M -10 M -10 M -10 M -10 - 23.05.2019
Marcus Schmidt 08J66AA 8645059 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 23.05.2019

(UKR) Karnika (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Lyudmyla Avramenko 1408815 W 70- A W 70- A W 70- A W 70- A - 21.05.2019
Oleksandr Avramenko 08H51AA 1300211 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 21.05.2019

(AUT) Vienna Orienteers (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Günther Klöckl 08G71AA 7681 M 45- B M 45- B M 45- B M 45- B 21.05.2019
Natalia Klöckl 338726 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 21.05.2019

Klub OB Sokol Pezinok (43) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Monika Babiaková SPE80AA 347727 N N N N - 30.05.2019
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A 30.05.2019
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M -20 A M -20 A M -20 A M -20 A 02.06.2019
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 09.06.2019
Michal Dolný SPE0706 2111080 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A 31.05.2019
Tibor Fedor SPE0303 9817 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 28.05.2019
Eliška Fedorová SPE0752 416720 N N N N - 28.05.2019
Katarína Fedorová SPE7451 8445533 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A 28.05.2019
Žofia Fedorová 46281 W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R - 28.05.2019
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A 30.05.2019
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A 30.05.2019
Christián Heffner SPE9801 46290 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 30.05.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E 29.05.2019
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A 30.05.2019
Lenka Jančíková SPE7751 1407860 Open S Open S Open S Open S 14.06.2019
Viktor Ježík SPE1202 1407843 M -10 R M -10 R M -10 R M -10 R 28.05.2019
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A 28.05.2019
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A 28.05.2019
Peter Karch SPE9112 8303074 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 29.05.2019
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A 30.05.2019
Terézia Kopčíková SPE9255 219105 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B 31.05.2019
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 31.05.2019
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A 31.05.2019
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 03.06.2019
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A - 30.05.2019
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 21.05.2019
Barbora Pijáková SPE9451 8133318 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E 02.06.2019
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 21.05.2019
Pavol Poláček SPE5501 1407867 - M 60- A M 60- A M 60- A 30.05.2019
Darina Poláčková SPE5852 1407865 - W 60- A W 60- A W 60- A - 30.05.2019
Matúš Šimo SPE0107 8100080 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 02.06.2019
Marián Šipoš SPE7102 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 30.05.2019
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 30.05.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A 30.05.2019
Hana Šipošová SPE0951 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 30.05.2019
Lucia Šipošová SPE0654 2120011 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 30.05.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 30.05.2019
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 30.05.2019
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A 31.05.2019
Michal Tomašovič SPE8902 219144 Open S Open S Open S Open S 29.05.2019
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A 30.05.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 30.05.2019
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A 30.05.2019

(AUT) Orienteering Klosterneuburg (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Hedi Berger 8010368 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A 12.06.2019
Katja Berger 1662012 W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R - 12.06.2019
Martin Grünberger 8102066 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 26.05.2019
Annika Gulyas 49763 W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R - 12.06.2019
Tanja Klöckl 8061003 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 26.05.2019
Guni Palme 08F68AA 8024868 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 21.05.2019
Roland Reisenberger 08F68AB 8005468 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 21.05.2019
Andrea Schwarz 2010992 Open S Open S Open S Open S - 12.06.2019

(LTU) OK Saule (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Kestutis Abramikas 08D57AA 8195706 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 20.05.2019
Jurgis Karnavicius 08D57AB 8654950 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 03.06.2019
Algimantas Rudis 08D62AB 8622266 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 02.06.2019

(HUN) Pista Alkesz Team (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Celkesz Alkesz 339839 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 20.05.2019
Drapy Alkesz 45314 M 40- A - - - - 02.06.2019
Gebre Alkesz 9000505 M 40- A - - - - 02.06.2019
Rozsdi Alkesz 08C84AA 8410281 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 20.05.2019
Szöri Alkesz 45540 M 40- A - - - 02.06.2019

(CZE) Dolní Čermná (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jiří Bubla 03N77AA - - - Open L - 26.05.2019
Matylda Bublová 03N15AB W -10 R W -10 R - - - 26.05.2019
LENKA JANOŠÍKOVÁ 03N15AA 301554 W 21- B W 21- B - W 21- B - 18.05.2019

(CZE) SK Prostějov (48) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Vendula Balvanová JPV0750 231357 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 28.05.2019
Martina Balvanová JPV0000 52746 Open S Open S Open S Open S - 28.05.2019
Filip Chmelář JPV0900 352342 M -10 M -10 M -10 M -10 - 18.05.2019
Jan Chmelář JPV7501 2113078 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 18.05.2019
Jan Chmelář JPV0102 2081362 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 18.05.2019
Miroslav Chmelar JPV6217 8488884 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 17.05.2019
Pavel Chmelář JPV0333 2080978 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 18.05.2019
Blanka Chmelařová JPV6767 8885 Open S Open S Open S Open S - 19.05.2019
Radka Chmelářová JPV7650 2085577 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 18.05.2019
Petra Chroustová VBM6655 9102082 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 18.05.2019
Radim Fajkus JPV9509 8656711 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 17.05.2019
Jitka Fajkusová JPV6773 8006773 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 17.05.2019
Jan Honkyš JPV9912 439212 M -20 A M -20 A M -20 A M -20 A - 17.05.2019
Pavel Honkyš JPV9707 234582 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 27.05.2019
Petr Honkyš JPV6100 439239 Open S Open S Open S Open S 22.05.2019
Eva Honkyšová JPV6350 2080971 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 22.05.2019
Dušan Hýbl JPV7202 2127873 M 45- B M 45- B M 45- B M 45- B 17.05.2019
Eliška Hýblová JPV0952 2127853 W -10 W -10 W -10 W -10 - 17.05.2019
Iveta Hýblová JPV7474 2127879 W 45- B W 45- B W 45- B W 45- B - 17.05.2019
Lada Jemelíková VBM6555 8660462 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 17.05.2019
Ivana Kašparová JPV6951 8234432 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 19.05.2019
Pavel Krňa JPV7000 2081370 Open S Open S Open S Open S - 19.05.2019
Anička Krňová JPV0951 2080974 W -10 W -10 W -10 W -10 - 19.05.2019
Krištof Markovič JPV0907 2125346 M -10 M -10 M -10 M -10 - 28.05.2019
Peter Markovič JPV8016 8663138 Open S Open S Open S Open S 28.05.2019
Ludmila Markovičová JPV1150 8662279 W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R - 28.05.2019
Pavel Martínek JPV7700 8123477 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A 19.05.2019
Vojtěch Otruba JPV9717 1007529 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 02.06.2019
Jiří Otrusina JPV8201 8662320 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A 19.05.2019
Ivana Otrusinová JPV8687 410337 Open S Open S Open S Open S - 19.05.2019
Radka Papoušková JPV5959 2045209 Open S Open S Open S Open S - 19.05.2019
Daniel Pelikán JPV6800 352344 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 19.05.2019
Andrea Plachá JPV7676 2102819 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 19.05.2019
Aneta Plachá JPV0555 2108881 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 19.05.2019
Martin Plachý JPV6515 2103780 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 19.05.2019
Matyáš Plachý JPV1010 2115705 M -10 M -10 M -10 M -10 - 19.05.2019
Ondřej Plachý JPV0707 2108899 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 19.05.2019
Jiří Přikryl JPV7404 2102771 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 19.05.2019
Ivana Přikrylová JPV0653 2112741 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 19.05.2019
Jana Přikrylová JPV0652 2112722 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 19.05.2019
Jitka Přikrylová JPV7979 2109752 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 19.05.2019
Vladimír Soldán JPV6526 8266526 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 19.05.2019
David Štorek JPV0202 8663202 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 19.05.2019
Jan Štorek JPV0505 8440505 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 19.05.2019
Petr Štorek JPV6505 2075678 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 19.05.2019
Simona Štorková JPV6556 8006556 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 19.05.2019
Ivana Vavrečková JPV6363 52864 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 19.05.2019
Martina Vidmuchová JPV7171 49873 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A 19.05.2019

(CZE) Baník Ostrava (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Ondřej Herdegen 7203331 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 17.05.2019
Oldřich Vlach 03Y44AA 2060210 M 75- A M 75- A M 75- A M 75- A - 17.05.2019

(FIN) Angelniemen Ankkuri (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Heini Saarimäki 06W87AA 8110487 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 16.05.2019

(NZL) North West Orienteering Club (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Renee Beveridge 1242590 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 13.06.2019
Rob Garden 08B49AA 8240649 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A 16.05.2019
Marquita Gelderman 08B67AA 8290667 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A 16.05.2019

(AUS) Garingal Orienteers (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Barbara Dawson 8006162 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 16.05.2019
Graeme Dawson 8130761 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 16.05.2019

(HUN) OSC Hungary (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Agoston Dosek 8636770 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 02.06.2019
Zoltan Hegedus 45417 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 04.06.2019
Gabor Szeles 07Y62AA 1396231 M 55- A M 55- A - - 16.05.2019

(CZE) KOB Kladno (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Václav Chotětický 07W52AA 7886 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 15.05.2019

(CHE) ANCO Switzerland (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Erik Lauenstein 7206733 M -10 R M -10 R M -10 R M -10 R - 14.05.2019
Jan Lauenstein 8642234 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A 14.05.2019
Lucia Lauenstein 8101276 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A 14.05.2019
Stefan Lauenstein 06A74AA 8070674 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 14.05.2019
Wilma Lauenstein 8281007 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 14.05.2019

(HUN) HSE (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Gabriella Györffy 04067AA 8160367 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 13.05.2019
Gabriella Jenovari 04O57AA 8383380 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 13.05.2019
Ferenc Kardos 04047AA 4501 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A 14.05.2019
Katalin Kármán 04058AA 8121258 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 13.05.2019
Ildikó Mátyás 04063AA 8090563 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 14.05.2019
Gabor Molnar 04O50AA 502368 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A 13.05.2019
Peter Vankó 04059AA 45470 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 23.05.2019

Kysucke Nove Mesto (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Vladimir Fujak 07R72AA 425448 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 11.05.2019

(CZE) KCTM Vysočina (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Petr Kaňák 07P61AA 7003047 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 31.05.2019
Aleš Petráček 07P63AA 53631 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 10.05.2019
Klára Petráčková 07P92AA 995792 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 16.05.2019
Kristýna Petráčková 07P98AA 336763 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 10.05.2019
Jaroslav Zeman 07P59AA 2085575 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 31.05.2019

(HUN) Gödöllői Kirchhofer SE (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Andrea Dékány 07Q87AA 8041187 W 21- A W 21- A W 21- A W 21- A 09.05.2019
Szilvia Dékány 8090789 W 21- A W 21- A W 21- A W 21- A - 15.05.2019
István Nagy 8211172 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 24.05.2019

(HUN) Göcsej Orienteering Club (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Mézes Botond Csegő 8070327 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A 07.05.2019
Teo Dóra 2056160 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A 07.05.2019
Mézes Emese Csenge 8211112 W -10 W -10 W -10 W -10 07.05.2019
Császár Éva 8271078 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A 07.05.2019
Szlatényi Ferenc 2056161 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 07.05.2019
Mézes Hunor Keve 8131110 M -10 R M -10 R M -10 R M -10 R 07.05.2019
Varga József 8090560 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 07.05.2019
Mézes Tibor Sólyom 07O74AA 8180474 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 07.05.2019

(CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Milan Borovička 03P61AA 515097 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 06.05.2019
Lenka Borovičková 03P73AA 995809 W 45- B W 45- B W 45- B W 45- B - 28.05.2019

(CZE) SK Žabovřesky Brno (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jáchym Coufal 02S02AA 8660432 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 03.06.2019
Otakar Hirš 02S98AA 8656722 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 03.06.2019
Jana Kőnigová 02S86AA 1234321 Open S Open S Open S Open S - 22.05.2019
Stanislav Mokrý 02S92AA 8660442 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 06.05.2019
Petr Přikryl 02S67AA 8351967 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A 31.05.2019
Jiří Šafek 02S76AA 8000013 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 29.05.2019
Markéta Uhnavá 02S84AB 8010108 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A - 29.05.2019
Jan Zháňal 02S87AA 8660422 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 03.06.2019
Barbora Zháňalová 02S93AA 8644886 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 03.06.2019

(SVN) Škofjeloški orientacijski klub (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Boris Eržen 520504 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 04.05.2019
Izabela Eržen Plavčak 980592 N N N N - 04.05.2019
Ana Plavčak 2045587 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A - 04.05.2019

(CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Pavel Kříž 01A48AA 8659407 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A 04.05.2019
Zdenka Křížová 01A50AA 8659406 W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A - 04.05.2019

(FIN) SOC Heinola (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Matti Railimo 60167296 8012275 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A 04.05.2019

(HUN) TIPO Orienteering Club (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Attila Bader 01Z69AA 2022191 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 28.05.2019
Ágnes Cseresnyés 01Z68AA 2056155 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A 03.06.2019
István Dankó 01Z69AC 45132 M 45- B M 45- B M 45- B M 45- B 03.06.2019
Tamás Egei 01Z63AA 8636776 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 03.06.2019
Maria Fischer 7675713 W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A - 04.05.2019
Péter Gombkötő Dr. 2066466 M 75- A M 75- A M 75- A M 75- A 04.05.2019
Martin Hajdu 01Z70AA 8110000 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 03.06.2019
Csongor Horváth 01Z00AA 8000630 M -20 A M -20 A M -20 A M -20 A - 02.06.2019
Sándor Horváth 01Z66AA 8300966 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 02.06.2019
Krisztina Nanasi 01Z71AA Open S Open S Open S Open S 30.05.2019
Ágnes Németh 01Z69AB 339831 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A 03.06.2019
Dóra Zelena 01Z70AB 505257 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 03.06.2019

(CZE) SKOB Ostrava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Milan Svěchota 9101186 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 04.05.2019
Hana Svěchotová 9101678 W 45- B W 45- B W 45- B W 45- B - 04.05.2019
René Vavřík 1403416 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 04.05.2019
Tomáš Vavřík 8663153 M -20 A M -20 A M -20 A M -20 A - 04.05.2019
Iveta Vavříková 8670471 W 45- B W 45- B W 45- B W 45- B - 04.05.2019

(SWE) OK Ravinen (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Joachim Wansölin 07K84AA 1446611 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A 27.04.2019

(CZE) TJ Slovan Luhacovice (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jaroslav Hubáček LCE6311 889303 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 17.04.2019
Dagmar Hubáčková LCE6569 9201824 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 17.04.2019
Marián Michálek LCE1111 331675 M -10 M -10 M -10 M -10 - 30.05.2019
Renata Michálková LCE8151 2088219 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A 30.05.2019
Sabina Michálková LCE0851 253362 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 30.05.2019
Michal Schäfer TZL630 7209288 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 03.06.2019
Jana Schäferová TZL6566 52342 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 03.06.2019
Petr Vavrys LCE6413 7206527 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 08.05.2019
Iva Vavrysová LCE6359 889289 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 08.05.2019
Mirka Vlažná LCE5852 W 60- A W 60- A W 60- A M 60- A - 30.05.2019

(ESP) Ermassets (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Sandra Palmer 07E81AA 1407085 Open S Open S Open S Open S - 13.04.2019
Toni Perez 07E78AA 7212016 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 13.04.2019

(DNK) Horsens OK (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Poul Erik Christensen 07F52AA 239253 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A 09.04.2019
Erna Germann 331393 Open L Open L Open L Open L 09.04.2019

(GBR) KERNO (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Adele Newall 06O61AA 8031161 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A 14.02.2019
Phil Newall 8005362 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 14.02.2019

(CZE) UOL - SOB Olomouc (Spolek orientačních běžců Olomouc) (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Petr Horčička UOL7007 52472 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 04.05.2019
Linda Horčičková UOL8650 301553 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 04.05.2019
Antonín Janošík 01I52AA 2092418 M 65- A M 65- A - M 65- A 12.02.2019

(AUT) HSV OL Wiener Neustadt (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Traude Fesselhofer 03B53AA 8091253 W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A 27.05.2019
Jiri Gurka 03B46AA 8101111 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 11.02.2019
Elisabeth Kirchmeir 8111311 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 04.05.2019
Harald Lipphart-kirchmeir 8477477 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 04.05.2019

(CZE) SKOB Ostrov (24) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Šárka Gabrielová ONO5950 2085653 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 21.05.2019
Jaromír Holík ONO7502 2087685 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 21.05.2019
Ilona Holíková ONO7552 2087686 Open L Open L Open L Open L - 21.05.2019
Petra Holíková ONO0653 8660587 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 21.05.2019
Simona Holíková ONO0553 8660538 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 21.05.2019
Hana Hrzinová ONO8350 8682 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A - 21.05.2019
Matyáš Ječmen ONO0600 7201505 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 21.05.2019
Vladimír Ječmen 06K79AA 7209469 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 23.01.2019
Věra Ječmenová ONO8050 301420 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A - 21.05.2019
Veronika Ječmenová ONO0950 7202883 W -10 W -10 W -10 W -10 - 21.05.2019
Laura Kulová ONO0552 8004351 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 21.05.2019
Monika Lisá ONO6750 9101105 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 21.05.2019
Jan Lisý ONO4201 301501 M 75- A M 75- A - M 75- A - 21.05.2019
Vojtěch Myslík ONO0602 1428940 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 21.05.2019
Klára Nejedlá ONO0450 301730 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 21.05.2019
Jan Oncirk ONO0301 8660918 Open L Open L Open L Open L - 21.05.2019
Daniel Ševčík ONO0200 52183 Open L Open L Open L Open L - 21.05.2019
Petr Ševčík ONO7200 8662290 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 21.05.2019
Anežka Ševčíková ONO0550 7201768 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 21.05.2019
Olga Ševčíková ONO7650 2103709 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 21.05.2019
Lumír Urbánek 06K67AA 52181 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 24.02.2019
Eva Urbánková ONO0650 8667973 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 21.05.2019
Jana Urbánková ONO7851 9200732 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 21.05.2019
Lucie Urbánková ONO1150 2102673 W -10 W -10 W -10 W -10 - 21.05.2019

(CZE) TJ Opava (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Oldřich Lecián 01J61AA 49476 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 22.01.2019
Vanda Leciánová 01J74AA 49472 W 45- B W 45- B W 45- B W 45- B - 22.01.2019

(CZE) OK Sparta Praha (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Miloš Novák 01F46AA 52299 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A 29.12.2018
Tomáš Podivínský 01F72AA 51557 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 15.12.2018
Pavel Veljačik 01F62AA 8000236 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A 03.06.2019