Prihlášky

Preteky: Slovak Karst cup / Veľká cena Slovenska (09.08.2019)

Počet prihlásených: 149

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 45- C    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    M 75- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 21- D    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 45- C    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    M -10      M -10 R    W -10      N          Open L     Open S    

M -12 A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Ondřej Plachý JPV0707 (CZE) SK Prostějov 2108899 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Mézes Botond Csegő (HUN) Göcsej Orienteering Club 8070327 Áno Áno Áno Áno 07.05.2019

M -14 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Jan Štorek JPV0505 (CZE) SK Prostějov 8440505 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Matyáš Ječmen ONO0600 (CZE) SKOB Ostrov 7201505 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Vojtěch Myslík ONO0602 (CZE) SKOB Ostrov 1428940 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019

M -16 A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Pavel Chmelář JPV0333 (CZE) SK Prostějov Áno Áno Áno Áno 18.05.2019
Jan Lauenstein (CHE) ANCO Switzerland 8642234 Áno Áno Áno Áno 14.05.2019

M -18 A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Jan Chmelář JPV0102 (CZE) SK Prostějov Áno Áno Áno Áno 18.05.2019
David Štorek JPV0202 (CZE) SK Prostějov 8663202 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019

M -20 A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Jan Honkyš JPV9912 (CZE) SK Prostějov 439212 Áno Áno Áno Áno 17.05.2019
Tomáš Vavřík (CZE) SKOB Ostrava 8663153 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019

M 21- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Radim Fajkus JPV9509 (CZE) SK Prostějov 8656711 Áno Áno Áno Áno 17.05.2019
Stefan Lauenstein 06A74AA (CHE) ANCO Switzerland 8070674 Áno Áno Áno Áno 14.05.2019
Stanislav Mokrý 02S92AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 8660442 Áno Áno Áno Áno 06.05.2019

M 21- B (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Celkesz Alkesz (HUN) Pista Alkesz Team 339839 Áno Áno Áno Áno 20.05.2019
Rozsdi Alkesz 08C84AA (HUN) Pista Alkesz Team 8410281 Áno Áno Áno Áno 20.05.2019

M 21- D (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Petr Horčička UOL7007 (CZE) UOL - SOB Olomouc (Spolek orientačních běžců Olomouc) 52472 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019

M 35- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Pavel Martínek JPV7700 (CZE) SK Prostějov 8123477 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Jiří Otrusina JPV8201 (CZE) SK Prostějov 8662320 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Joachim Wansölin 07K84AA (SWE) OK Ravinen 1446611 Áno Áno Áno Áno 27.04.2019

M 40- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Jan Chmelář JPV7501 (CZE) SK Prostějov 2113078 Áno Áno Áno Áno 18.05.2019
Vladimir Fujak 07R72AA Kysucke Nove Mesto 425448 Áno Áno Áno Áno 11.05.2019
Toni Perez 07E78AA (ESP) Ermassets 7212016 Áno Áno Áno Áno 13.04.2019
Jaromír Holík ONO7502 (CZE) SKOB Ostrov 2087685 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Petr Ševčík ONO7200 (CZE) SKOB Ostrov 8662290 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Vladimír Ječmen 06K79AA (CZE) SKOB Ostrov 7209469 Áno Áno Áno Áno 23.01.2019

M 45- A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Martin Plachý JPV6515 (CZE) SK Prostějov 2103780 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Jiří Přikryl JPV7404 (CZE) SK Prostějov 2102771 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Vladimír Soldán JPV6526 (CZE) SK Prostějov 8266526 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Petr Štorek JPV6505 (CZE) SK Prostějov 2075678 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Mézes Tibor Sólyom 07O74AA (HUN) Göcsej Orienteering Club 8180474 Áno Áno Áno Áno 07.05.2019
Boris Eržen (SVN) Škofjeloški orientacijski klub 520504 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019
Tomáš Podivínský 01F72AA (CZE) OK Sparta Praha 51557 Áno Áno Áno Áno 15.12.2018

M 45- C (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Günther Klöckl 08G71AA (AUT) Vienna Orienteers 7681 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Dušan Hýbl JPV7202 (CZE) SK Prostějov 2127873 Áno Áno Áno Áno 17.05.2019
René Vavřík (CZE) SKOB Ostrava 1403416 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019
Milan Svěchota (CZE) SKOB Ostrava 9101186 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019

M 50- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Roland Reisenberger 08F68AB (AUT) Orienteering Klosterneuburg 8005468 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Daniel Pelikán JPV6800 (CZE) SK Prostějov 352344 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Varga József (HUN) Göcsej Orienteering Club 8090560 Áno Áno Áno Áno 07.05.2019
Petr Vavrys LCE6413 (CZE) TJ Slovan Luhacovice 7206527 Áno Áno Áno Áno 08.05.2019
Harald Lipphart-kirchmeir (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 8477477 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019
Lumír Urbánek 06K67AA (CZE) SKOB Ostrov 52181 Áno Áno Áno Áno 24.02.2019

M 55- A (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Miroslav Chmelar JPV6217 (CZE) SK Prostějov 8488884 Áno Áno Áno Áno 17.05.2019
Graeme Dawson (AUS) Garingal Orienteers 8130761 Áno Áno Áno Áno 16.05.2019
Gabor Szeles 07Y62AA (HUN) OSC Hungary 1396231 Áno Áno Nie Nie 16.05.2019
Václav Chotětický 07W52AA (CZE) KOB Kladno 7886 Áno Áno Áno Áno 15.05.2019
Aleš Petráček 07P63AA (CZE) KCTM Vysočina 53631 Áno Áno Áno Áno 10.05.2019
Szlatényi Ferenc (HUN) Göcsej Orienteering Club 2056161 Áno Áno Áno Áno 07.05.2019
Milan Borovička 03P61AA (CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 515097 Áno Áno Áno Áno 06.05.2019
Jaroslav Hubáček LCE6311 (CZE) TJ Slovan Luhacovice 889303 Áno Áno Áno Áno 17.04.2019
Jon Steed 06T63AA (GBR) BADO 527171 Áno Áno Áno Áno 12.03.2019
Phil Newall (GBR) KERNO 9005362 Áno Áno Áno Áno 14.02.2019
Oldřich Lecián 01J61AA (CZE) TJ Opava 49476 Áno Áno Áno Áno 22.01.2019

M 60- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 1407868 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Kestutis Abramikas 08D57AA (LTU) OK Saule 8195706 Áno Áno Áno Áno 20.05.2019

M 65- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Oleksandr Avramenko 08H51AA (UKR) Karnika 1300211 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Ondřej Herdegen (CZE) Baník Ostrava 7203331 Áno Áno Áno Áno 17.05.2019
Gabor Molnar 04O50AA (HUN) HSE 502368 Áno Áno Áno Áno 13.05.2019
Poul Erik Christensen 07F52AA (DNK) Horsens OK 239253 Áno Áno Áno Áno 09.04.2019
Antonín Janošík 01I52AA (CZE) UOL - SOB Olomouc (Spolek orientačních běžců Olomouc) 2092418 Áno Áno Nie Áno 12.02.2019
Jiri Gurka 03B46AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 8101111 Áno Áno Áno Áno 11.02.2019

M 70- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Rob Garden 08B49AA (NZL) North West Orienteering Club 8240649 Áno Áno Áno Áno 16.05.2019
Ferenc Kardos 04047AA (HUN) HSE 4501 Áno Áno Áno Áno 14.05.2019
Pavel Kříž 01A48AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 8659407 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019
Matti Railimo 60167296 (FIN) SOC Heinola 8012275 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019
Miloš Novák 01F46AA (CZE) OK Sparta Praha 52299 Áno Áno Áno Áno 29.12.2018

M 75- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Oldřich Vlach 03Y44AA (CZE) Baník Ostrava 2060210 Áno Áno Áno Áno 17.05.2019
Péter Gombkötő Dr. (HUN) TIPO Orienteering Club 2066466 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019
Jan Lisý ONO4201 (CZE) SKOB Ostrov 301501 Áno Áno Nie Áno 21.05.2019

W -12 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Wilma Lauenstein (CHE) ANCO Switzerland 8281007 Áno Áno Áno Áno 14.05.2019

W -14 A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Aneta Plachá JPV0555 (CZE) SK Prostějov 2108881 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Ivana Přikrylová JPV0653 (CZE) SK Prostějov 2112741 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Jana Přikrylová JPV0652 (CZE) SK Prostějov 2112722 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Simona Holíková ONO0553 (CZE) SKOB Ostrov 8660538 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Petra Holíková ONO0653 (CZE) SKOB Ostrov 8660587 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Anežka Ševčíková ONO0550 (CZE) SKOB Ostrov 7201768 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Eva Urbánková ONO0650 (CZE) SKOB Ostrov 8667973 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Linda Kocumová ONO0654 (CZE) SKOB Ostrov 2143384 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019

W -16 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Klára Nejedlá ONO0450 (CZE) SKOB Ostrov 301730 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019

W -20 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Jana Štrosová (CZE) SKOB Ostrava 8670492 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019

W 21- E (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Heini Saarimäki 06W87AA (FIN) Angelniemen Ankkuri 8110487 Áno Áno Áno Áno 16.05.2019
Klára Petráčková 07P92AA (CZE) KCTM Vysočina 995792 Áno Áno Áno Áno 16.05.2019

W 21- B (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
LENKA JANOŠÍKOVÁ 03N15AA (CZE) Dolní Čermná 301554 Áno Áno Nie Áno 18.05.2019
Kristýna Petráčková 07P98AA (CZE) KCTM Vysočina 336763 Áno Áno Áno Áno 10.05.2019
Szilvia Dékány (HUN) Gödöllői Kirchhofer SE 8090789 Áno Áno Áno Áno 15.05.2019
Andrea Dékány 07Q87AA (HUN) Gödöllői Kirchhofer SE 8041187 Áno Áno Áno Áno 09.05.2019

W 21- D (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Linda Horčičková UOL8650 (CZE) UOL - SOB Olomouc (Spolek orientačních běžců Olomouc) 301553 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019

W 35- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Lucia Lauenstein (CHE) ANCO Switzerland 8101276 Áno Áno Áno Áno 14.05.2019
Ana Plavčak (SVN) Škofjeloški orientacijski klub 2045587 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019
Věra Ječmenová ONO8050 (CZE) SKOB Ostrov 301420 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Hana Hrzinová ONO8350 (CZE) SKOB Ostrov 8682 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019

W 40- A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Natalia Klöckl (AUT) Vienna Orienteers 338726 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Radka Chmelářová JPV7650 (CZE) SK Prostějov 2085577 Áno Áno Áno Áno 18.05.2019
Andrea Plachá JPV7676 (CZE) SK Prostějov 2102819 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Jitka Přikrylová JPV7979 (CZE) SK Prostějov 2109752 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Császár Éva (HUN) Göcsej Orienteering Club 8271078 Áno Áno Áno Áno 07.05.2019
Olga Ševčíková ONO7650 (CZE) SKOB Ostrov 2103709 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Jana Urbánková ONO7851 (CZE) SKOB Ostrov 9200732 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019

W 45- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Martina Vidmuchová JPV7171 (CZE) SK Prostějov 49873 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019

W 45- C (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Iveta Hýblová JPV7474 (CZE) SK Prostějov 2127879 Áno Áno Áno Áno 17.05.2019
Iveta Vavříková (CZE) SKOB Ostrava 8670471 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019
Hana Svěchotová (CZE) SKOB Ostrava 9101678 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019
Vanda Leciánová 01J74AA (CZE) TJ Opava 49472 Áno Áno Áno Áno 22.01.2019

W 50- A (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Guni Palme 08F68AA (AUT) Orienteering Klosterneuburg 8024868 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Jitka Fajkusová JPV6773 (CZE) SK Prostějov 8006773 Áno Áno Áno Áno 17.05.2019
Lada Jemelíková VBM6555 (CZE) SK Prostějov 8660462 Áno Áno Áno Áno 17.05.2019
Petra Chroustová VBM6655 (CZE) SK Prostějov 9102082 Áno Áno Áno Áno 18.05.2019
Ivana Kašparová JPV6951 (CZE) SK Prostějov 8234432 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Simona Štorková JPV6556 (CZE) SK Prostějov 8006556 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Marquita Gelderman 08B67AA (NZL) North West Orienteering Club 8290667 Áno Áno Áno Áno 16.05.2019
Gabriella Györffy 04067AA (HUN) HSE 8160367 Áno Áno Áno Áno 13.05.2019
Teo Dóra (HUN) Göcsej Orienteering Club 2056160 Áno Áno Áno Áno 07.05.2019
Dagmar Hubáčková LCE6569 (CZE) TJ Slovan Luhacovice 9201824 Áno Áno Áno Áno 17.04.2019
Elisabeth Kirchmeir (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 8111311 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019
Monika Lisá ONO6750 (CZE) SKOB Ostrov 9101105 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019

W 55- A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Ivana Vavrečková JPV6363 (CZE) SK Prostějov 52864 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Eva Honkyšová JPV6350 (CZE) SK Prostějov 2080971 Áno Áno Áno Áno 22.05.2019
Barbara Dawson (AUS) Garingal Orienteers 8006162 Áno Áno Áno Áno 16.05.2019
Katalin Kármán 04058AA (HUN) HSE 8121258 Áno Áno Áno Áno 13.05.2019
Ildikó Mátyás 04063AA (HUN) HSE 8090563 Áno Áno Áno Áno 14.05.2019
Iva Vavrysová LCE6359 (CZE) TJ Slovan Luhacovice 889289 Áno Áno Áno Áno 08.05.2019
Adele Newall 06O61AA (GBR) KERNO 9031161 Áno Áno Áno Áno 14.02.2019

W 60- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Gabriella Jenovari 04O57AA (HUN) HSE 8383380 Áno Áno Áno Áno 13.05.2019
Šárka Gabrielová ONO5950 (CZE) SKOB Ostrov 2085653 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019

W 65- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Zdenka Křížová 01A50AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 8659406 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019
Maria Fischer (HUN) TIPO Orienteering Club 7675713 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019

W 70- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Lyudmyla Avramenko (UKR) Karnika 1408815 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019

M -10 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Filip Chmelář JPV0900 (CZE) SK Prostějov Áno Áno Áno Áno 18.05.2019
Matyáš Plachý JPV1010 (CZE) SK Prostějov 2115705 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019

M -10 R (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Erik Lauenstein (CHE) ANCO Switzerland 7206733 Áno Áno Áno Áno 14.05.2019
Mézes Hunor Keve (HUN) Göcsej Orienteering Club 8131110 Áno Áno Áno Áno 07.05.2019

W -10 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Eliška Hýblová JPV0952 (CZE) SK Prostějov 2127853 Áno Áno Áno Áno 17.05.2019
Anička Krňová JPV0951 (CZE) SK Prostějov Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Mézes Emese Csenge (HUN) Göcsej Orienteering Club 8211112 Áno Áno Áno Áno 07.05.2019
Veronika Ječmenová ONO0950 (CZE) SKOB Ostrov 7202883 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Lucie Urbánková ONO1150 (CZE) SKOB Ostrov 2102673 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019

N (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Ivana Otrusinová JPV8687 (CZE) SK Prostějov 410337 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Izabela Eržen Plavčak (SVN) Škofjeloški orientacijski klub 980592 Áno Áno Áno Áno 04.05.2019

Open L (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Pavel Krňa JPV7000 (CZE) SK Prostějov Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Erna Germann (DNK) Horsens OK 331393 Áno Áno Áno Áno 09.04.2019
Jan Oncirk ONO0301 (CZE) SKOB Ostrov 8660918 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Ilona Holíková ONO7552 (CZE) SKOB Ostrov 2087686 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019
Daniel Ševčík ONO0200 (CZE) SKOB Ostrov 52183 Áno Áno Áno Áno 21.05.2019

Open S (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Radka Papoušková JPV5959 (CZE) SK Prostějov 2045209 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Blanka Chmelařová JPV6767 (CZE) SK Prostějov 8885 Áno Áno Áno Áno 19.05.2019
Petr Honkyš JPV6100 (CZE) SK Prostějov 439239 Áno Áno Áno Áno 22.05.2019
Sandra Palmer 07E81AA (ESP) Ermassets 1407085 Áno Áno Áno Áno 13.04.2019