Výsledky

Preteky: Malý Vazkárik 8. kolo Sanasport Cup 2018

Etapa: Malý Vazkárik 9. kolo Sanasport Cup 2018 - E1 (07.10.2018)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      N          Open       RD         W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-     

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 18:04
2 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 19:21 + 1:17
3 Maximilián Slatinský 02M slatinsky 26:11 + 8:07
4 Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 26:25 + 8:21
5 Michal Kolimár SPE09AE Klub OB Sokol Pezinok 39:12 + 21:08

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 17:08
2 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:58 + 1:50
3 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 19:56 + 2:48
4 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 22:17 + 5:09
5 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 22:18 + 5:10
6 Dávid Cisár SPE Klub OB Sokol Pezinok 22:46 + 5:38
7 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 25:17 + 8:09
8 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 25:26 + 8:18
8 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 25:26 + 8:18
10 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 26:41 + 9:33
11 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 37:54 + 20:46
12 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 38:38 + 21:30
13 Prutkay Patrik SKS0703 Športový klub Sandberg 71:00 + 53:52
Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 27:47
2 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:10 + 8:23
3 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 41:58 + 14:11
4 Jakub Berčík SKS0504 Športový klub Sandberg 50:43 + 22:56
5 Marek Dolný SPE Klub OB Sokol Pezinok 51:07 + 23:20
6 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:40 + 23:53
7 Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 62:04 + 34:17
8 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 62:36 + 34:49
9 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 83:06 + 55:19
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 23:38
2 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 30:07 + 6:29
3 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 34:01 + 10:23
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 36:46 + 13:08
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 38:07 + 14:29
6 Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 55:18 + 31:40
7 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 56:54 + 33:16
8 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 57:04 + 33:26

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 35:00
2 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 39:40 + 4:40
3 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 42:16 + 7:16
4 Adam Niton XXX 45:12 + 10:12
5 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 45:34 + 10:34
6 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 46:21 + 11:21

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:58
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 44:10 + 0:12
3 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 48:58 + 5:00
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 49:30 + 5:32
5 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:16 + 6:18
6 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 51:14 + 7:16
7 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 57:08 + 13:10
8 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 66:30 + 22:32
9 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 69:11 + 25:13
10 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 73:55 + 29:57
11 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 103:42 + 59:44
Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 43:47
2 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 48:23 + 4:36
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 48:39 + 4:52
4 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:37 + 7:50
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 52:13 + 8:26
6 Roman Bútora XXX 60:30 + 16:43
7 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 61:39 + 17:52
8 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 62:11 + 18:24
9 Marek Sedlia XXX 63:40 + 19:53
10 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 64:12 + 20:25
11 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:30 + 21:43
12 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:19 + 22:32
13 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:06 + 31:19
14 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 82:35 + 38:48

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 37:20
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:59 + 0:39
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 39:18 + 1:58
4 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 45:46 + 8:26
5 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:43 + 9:23

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mária Bellušová 01C74AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 20:00
2 Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 22:59 + 2:59
3 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 23:12 + 3:12
4 Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 23:30 + 3:30
5 Martin Molnár SPE Klub OB Sokol Pezinok 23:37 + 3:37
6 Matej Sedliak XXX 23:38 + 3:38
7 Lucia Janočková 01C91AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 25:05 + 5:05
8 Marta Jendeková SPE Klub OB Sokol Pezinok 32:28 + 12:28
9 Renata Rybarova 01C83AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 33:05 + 13:05
10 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 46:18 + 26:18
11 Peter Kocian 01C73AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 47:37 + 27:37
12 Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 47:56 + 27:56
13 Radoslav Šeliga XXX 62:53 + 42:53
14 De Flaes Gwen Van CNR ŠK Cart print Nitra 76:10 + 56:10

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marek Vaňo 01C79AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 40:23
2 Ján Mazák 01C84AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 41:24 + 1:01
3 Lea Simaichlová FBA8255 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:10 + 3:47
4 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 50:02 + 9:39
5 René Vrábeľ 01C77AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 51:30 + 11:07
6 Andrej Sýkora 01C79BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 53:35 + 13:12
7 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:12 + 21:49
8 Miroslav Kalinovsky 05X79AA neregistrovaní 64:26 + 24:03
9 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:38 + 25:15
10 Ilja Bartoš XXX 70:48 + 30:25
11 Vanda Trnovcova 01C86AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 74:47 + 34:24
12 Veronika Danevová XXX 106:16 + 65:53

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky 18:29
2 Matúš Zedníček SPE12AC Klub OB Sokol Pezinok 22:32 + 4:03
3 Adrian Lakoštík XXX 23:44 + 5:15
4 Timotej Matušík 05Y Matusikovci 24:43 + 6:14
5 Rikard Matušík XXX 24:47 + 6:18
6 Lukáš Dávidík BBA KOBRA Bratislava 24:53 + 6:24
7 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 25:38 + 7:09
8 Marek Matušík 05Y Matusikovci 26:11 + 7:42
9 Jakub Dolný SPE Klub OB Sokol Pezinok 27:58 + 9:29
10 Martin Schlachta 01C12AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 28:08 + 9:39
11 Michal Spišiak FBA1102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:17 + 9:48
12 Žofia Fedorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 28:45 + 10:16
13 Martin Matušík 01C11AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 29:22 + 10:53
14 Jakub Matušík 01C13AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 29:25 + 10:56
15 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:37 + 12:08
16 De Flaes Alexandre Van CNR ŠK Cart print Nitra 34:06 + 15:37
17 Matthias Sch 01C10AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 34:26 + 15:57
18 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:17 + 16:48
19 Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 36:52 + 18:23
20 Andrej Rybar 01C12AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 36:54 + 18:25
21 Jerguš Kalinovský 05X neregistrovaní 38:28 + 19:59
22 Gregor Kalinovský 05X neregistrovaní 38:30 + 20:01
23 Anna Holmanova 01C17AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 39:02 + 20:33
24 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 39:56 + 21:27
25 Barbora Borská FBA1052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:32 + 22:03
26 Martin Škrabák XXX 40:36 + 22:07
27 Filip Hríbik SPE Klub OB Sokol Pezinok 40:43 + 22:14
28 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:32 + 23:03
29 Emma Benčíková XXX 42:26 + 23:57
30 Matúš Kocian 01C11AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 46:45 + 28:16
31 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 56:52 + 38:23
Lia Semizorová XXX DISK
Samko Semizorov XXX DISK
Michael Murárik XXX DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 14:21
2 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 16:08 + 1:47
3 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 17:35 + 3:14
4 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 27:28 + 13:07

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:19
2 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 26:32 + 4:13
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 27:21 + 5:02

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:41
2 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 25:20 + 2:39
3 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 30:49 + 8:08
4 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 37:10 + 14:29
5 Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:56 + 20:15
6 Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 44:55 + 22:14
7 Veronika Fečová SPE05AC Klub OB Sokol Pezinok 46:01 + 23:20
8 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 47:10 + 24:29

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 31:20
2 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:27 + 0:07
3 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 46:03 + 14:43

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 56:18

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 42:16
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:14 + 0:58
3 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 47:07 + 4:51
4 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 48:34 + 6:18
5 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:56 + 10:40
6 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 82:35 + 40:19
7 Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 98:32 + 56:16

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 41:48
2 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 46:42 + 4:54
3 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:38 + 9:50
4 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 56:07 + 14:19
5 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 57:07 + 15:19
6 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 57:35 + 15:47
7 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 58:20 + 16:32
8 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 64:02 + 22:14
9 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:39 + 23:51
10 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 68:57 + 27:09
11 Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 77:38 + 35:50
12 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 82:50 + 41:02
13 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 96:31 + 54:43
14 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 103:26 + 61:38

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 45:15
2 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:22 + 8:07
3 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 72:38 + 27:23
4 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 75:58 + 30:43
5 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 99:37 + 54:22