Prihlášky podľa klubov

Preteky: Pohár oslobodenia mesta Pezinok (26.05.2019)

Počet prihlásených: 382

Kluby

01C     02A     02L     06C     06D     06Q     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

(AUT) WAT.OL (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Simon Ballik 2057950 M -14 A - 13.05.2019
Tom Ballik 8055033 M 40- A - 13.05.2019
Elisabeth Krail 6871 W 21- B - 13.05.2019

Športový klub Sandberg (46) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 A - 12.05.2019
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 45- A - 12.05.2019
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 A - 12.05.2019
Katarína Baľová SKS7551 2028799 W 40- A - 12.05.2019
Ivana Bartalosová SKS78AC 2132981 W 40- A - 12.05.2019
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 A - 12.05.2019
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- A - 12.05.2019
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -12 A - 12.05.2019
Rastislav Dokupil SKS7402 2079533 M 45- A - 12.05.2019
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -16 A - 12.05.2019
Michal Domonkos 2128441 M -12 A - 17.05.2019
Ema Honzírková SKS0351 2118104 W -16 A - 12.05.2019
Martin Marian Jánoš SKS1002 2079537 MW-R - 12.05.2019
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 A - 12.05.2019
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 50- A - 12.05.2019
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W -10 C - 12.05.2019
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 50- A - 12.05.2019
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -18 A - 12.05.2019
Vlasta Kostercová SKS71AA 2132980 N - 13.05.2019
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 21- E - 12.05.2019
Radoslav Kováč SKS77AC 2114240 M 40- A - 12.05.2019
Ivana Kováčová SKS0853 2128440 W -12 A - 12.05.2019
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- E - 12.05.2019
Emil Kukurugya SKS6603 2049986 M 50- A - 12.05.2019
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 A - 12.05.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -16 A - 12.05.2019
Hana Máčajová SKS1153 2118097 MW-R - 12.05.2019
Zina Máčajová SKS0954 2118085 W -10 C - 12.05.2019
Zuzana Máčajová SKS15AA 2114247 MW-R - 13.05.2019
Ján Mazák SKS84AB 2102811 M 21- B - 12.05.2019
Anna Mazáková SKS1451 2120073 MW-R - 13.05.2019
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -16 A - 12.05.2019
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -12 A - 12.05.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 2128445 W 40- A - 12.05.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 A - 12.05.2019
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -10 C - 12.05.2019
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -14 A - 12.05.2019
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 W 40- A - 12.05.2019
Marek Urban SKS7401 2027943 M 40- A - 12.05.2019
Matej Urban SKS0102 2027944 M -18 A - 12.05.2019
Michal Urban SKS0401 2027942 M -16 A - 12.05.2019
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 35- A - 12.05.2019
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- A - 12.05.2019
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 35- A - 12.05.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -12 A - 12.05.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 A - 12.05.2019

ŠK Triturus Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -16 A - 12.05.2019
Július Porubský TNR7301 2045596 M 35- A - 12.05.2019

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- A - 12.05.2019
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 W -14 A - 12.05.2019
Radka Repáčová EBB9851 2143357 N - 12.05.2019
Roman Ščehovič EBB6401 406954 M 55- A - 12.05.2019

TJ Rapid Bratislava (35) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bejdák RBA9605 434830 M 21- B - 12.05.2019
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- A - 12.05.2019
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 8200031 M -20 A - 12.05.2019
Jakub Hummel RBA0304 2092467 M -16 A - 12.05.2019
Jozef Jánoška RBA5902 8100017 M 60- A - 12.05.2019
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -16 A - 12.05.2019
Iva Kumová RBA6252 307367 W 55- A - 12.05.2019
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -12 A - 12.05.2019
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 40- A - 12.05.2019
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 40- A - 12.05.2019
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M -20 A - 12.05.2019
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- A - 12.05.2019
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 W 50- A - 12.05.2019
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 21- E - 12.05.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- A - 12.05.2019
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W -18 A - 12.05.2019
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W -20 A - 12.05.2019
Martina Pánková RBA6953 445621 W 45- A - 12.05.2019
František Priesol RBA5901 307419 M 60- A - 12.05.2019
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 45- A - 12.05.2019
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- A - 12.05.2019
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 A - 12.05.2019
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 50- A - 12.05.2019
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 40- A - 12.05.2019
Tereza Schenková RBA9751 9000008 W 21- B - 12.05.2019
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 A - 12.05.2019
Dorota Šmelíková RBA0251 1399951 W -18 A - 12.05.2019
Kristína Šmiralová RBA0255 W -18 A - 12.05.2019
Ján Štubňa RBA5803 442874 M 55- A - 12.05.2019
Michael Stubna 307420 M 21- B - 12.05.2019
Philip Stubna RBA9304 1399407 M 21- B - 12.05.2019
Viktor Vávra RBA5001 307365 M 65- A - 12.05.2019
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 60- A - 12.05.2019
Erika Vávrová RBA7751 9201324 W 40- A - 12.05.2019
Hana Vikárová 445622 K4 - 12.05.2019

Klub OB AŠK Pezinok (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 45- A - 12.05.2019
Medard Féder PEZ0102 8662443 M -18 A - 12.05.2019
Roman Kučera PEZ6401 9753101 M 55- A - 20.05.2019
Bronislava Šimová PEZ6951 897385 W 50- A - 12.05.2019

(AUT) OLC Wienerwald (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Gunnel Nilsson 8447701 W 65- A - 12.05.2019
Matthias Poell 06C72AA 8048408 M 21- E - 17.05.2019
Vito Satrapa 06C94AA 8120812 M 21- B - 12.05.2019
Anna Simkovics 8291193 W 21- E - 12.05.2019
Erik Simkovics 06C89AA 8460846 M 21- E - 12.05.2019

(AUT) OJE Wappler (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniel Bichl 8631576 M 21- E - 12.05.2019
Kathrin Fabian 340806 W 21- B - 12.05.2019
Thomas Fabian 8270292 M 21- E - 12.05.2019
Franz Glaner 8334334 M 21- E - 12.05.2019
Thomas Hack 232672 M 21- B - 12.05.2019
Nicolas Kastner 8023456 M 21- E - 12.05.2019
Elisa Reifeltshammer 800600 N - 12.05.2019
Henrik Sulz 8190819 M 21- E - 12.05.2019
Sabine Wareyka 8223223 W 21- B - 12.05.2019

ŠK VAZKA Bratislava (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Oliver Lago VBA0301 307360 M -16 A - 12.05.2019
Adam Navrátil VBA9901 416125 M 21- D - 12.05.2019
Rostislav Navrátil VBA6601 8655 M 50- A - 12.05.2019
Adéla Navrátilová VBA0251 53178 W -18 A - 12.05.2019
Jela Navrátilová VBA4451 307295 W 70- A - 12.05.2019
Simone Skrúcaná VBA9151 2110806 W 21- B - 12.05.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 8130169 W 40- A - 12.05.2019

Klub OB Kysak (20) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Maroš Dudra KYS0601 45419 M -14 A - 11.05.2019
Milan Dudra KYS7201 307258 M 35- A - 11.05.2019
Dávid Franko KYS9301 515103 M 21- B - 11.05.2019
Valér Franko KYS6601 1966416 M 45- A - 11.05.2019
Jana Franková KYS6651 1966817 W 50- A - 11.05.2019
Martin Hujduš KYS72AA 416706 K4 - 11.05.2019
Matias Hujduš KYS08AC 416766 M -12 A - 11.05.2019
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 55- A - 11.05.2019
Miroslav Kollár KYS8801 515190 M 21- B - 11.05.2019
Radovan Marton KYS7802 1413340 M 40- A - 11.05.2019
Ľudovít Pavela KYS7501 8004354 M 40- A - 11.05.2019
Anna Pavelová KYS10AA 7530753 MW-R - 12.05.2019
Júlia Pavelová KYS0651 7207860 W -14 A - 11.05.2019
Barbora Pavliková KYS9152 1931991 K4 - 11.05.2019
Bibiana Perátová KYS7252 2102543 W 45- A - 20.05.2019
Igor Porubčan KYS7101 2106750 M 40- A - 11.05.2019
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 M -14 A - 11.05.2019
Juraj Sokol KYS9201 416712 M 21- B - 11.05.2019
Ľudmila Sokolová KYS9451 682343 W 21- B - 11.05.2019
Martin Vaľa KYS0301 416731 M -16 A - 11.05.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- A - 11.05.2019
Miroslav Palička SSN5902 416561 M 55- A - 12.05.2019
Michal Pavlík SSN9001 1231990 M 21- B - 12.05.2019
František Šoltés SSN6202 307398 M 50- A - 11.05.2019
Paulína Šoltésová 416711 W -10 C - 11.05.2019
Miroslav Tauber SSN9301 416764 K4 - 12.05.2019

KOBRA Bratislava (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 2090843 M 21- E - 10.05.2019
Karol Hierweg BBA5801 406918 M 45- A - 10.05.2019
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 21- B - 10.05.2019
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M -18 A - 10.05.2019
Martin Jonáš BBA9601 515307 M 21- E - 10.05.2019
Anton Kniebügl BBA6401 416747 M 55- A - 10.05.2019
Štefan Máj BBA5201 8390839 M 65- A - 10.05.2019
Paulína Májová BBA5351 8350835 W 65- A - 10.05.2019
Eva Marková BBA76AA 406903 W 21- B - 10.05.2019
Michal Stasz BBA8203 406912 M 21- D - 10.05.2019

Klub OB ATU Košice (48) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Breinerová TKE7652 2051442 W 40- A - 09.05.2019
Tomáš Drenčák TKE8502 8004342 M 21- D - 09.05.2019
Boris Ďurčo TKE6301 307277 M 55- A - 09.05.2019
Dalibor Ďurčo TKE6502 362935 M 50- A - 09.05.2019
Petronela Filipová TKE0352 2051418 W -16 A - 09.05.2019
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -18 A - 09.05.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 A - 09.05.2019
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- A - 09.05.2019
Ema Jurašková TKE6453 362939 W 55- A - 09.05.2019
Michal Kurák TKE0101 2051399 M -18 A - 09.05.2019
Milan Kurák TKE6801 2051411 M 50- A - 09.05.2019
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 W 45- A - 09.05.2019
Michal Marko TKE0901 307352 M -10 C - 09.05.2019
Sofia Marko TKE1251 362921 MW-R - 09.05.2019
Valéria Marko TKE7952 2051410 W 40- A - 09.05.2019
Simona Mihaličová TKE0551 2032200 W -16 A - 09.05.2019
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 50- A - 09.05.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 920667 M 21- E - 09.05.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -16 A - 09.05.2019
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 50- A - 09.05.2019
Anton Onder TKE5401 416528 M 65- A - 09.05.2019
František Papuga TKE6302 307290 M 55- A - 09.05.2019
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 21- E - 12.05.2019
Andrea Papugová TKE9751 2051346 W 21- E - 09.05.2019
Elena Papugová TKE6552 416733 W 50- A - 09.05.2019
Katarína Papugová TKE9255 8240596 W 21- E - 09.05.2019
Martina Papugová TKE9551 2051353 W 21- E - 09.05.2019
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 50- A - 09.05.2019
Adam Roháč TKE0601 2051356 M -14 A - 09.05.2019
Igor Roháč TKE4301 307263 M 65- A - 09.05.2019
Martin Roháč TKE0301 1408128 M -16 A - 09.05.2019
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 45- A - 09.05.2019
Ingrid Roháčová TKE7051 2023819 W 45- A - 09.05.2019
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -20 A - 09.05.2019
Judita Sádecká TKE6253 307378 W 55- A - 09.05.2019
Dušan Sláma TKE9801 7204978 M 21- E - 09.05.2019
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 50- A - 09.05.2019
Richard Sláma TKE0303 2008508 M -16 A - 09.05.2019
Jana Slámová TKE7252 7207626 W 40- A - 21.05.2019
Csaba Takács TKE6205 8639460 M 55- A - 09.05.2019
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 21- E - 09.05.2019
Vladimír Tysz TKE6202 416501 M 55- A - 09.05.2019
Martin Velgos TKE7202 2051422 M 45- A - 09.05.2019
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W -18 A - 09.05.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 2051329 W -16 A - 09.05.2019
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 W 45- A - 09.05.2019
Ľuboslava Weissová TKE0252 2032149 W -18 A - 09.05.2019
Slávko Žilinčík TKE5602 307265 M 60- A - 09.05.2019

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (29) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -14 A - 09.05.2019
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -14 A - 13.05.2019
Lukáš Bukovác FBA1002 307460 MW-R - 13.05.2019
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 21- E - 13.05.2019
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 35- A - 13.05.2019
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 60- A - 09.05.2019
Peter Glončák FBA7901 2012281 M 21- E - 13.05.2019
Ida Herna FBA7253 2103272 K4 - 09.05.2019
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 A - 09.05.2019
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 M 21- B - 12.05.2019
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -14 A - 13.05.2019
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 A - 09.05.2019
Marek Koman FBA7905 2124765 M 40- A - 09.05.2019
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- A - 09.05.2019
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- A - 09.05.2019
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 M -10 C - 09.05.2019
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -16 A - 09.05.2019
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -12 A - 09.05.2019
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- A - 09.05.2019
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 65- A - 09.05.2019
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 60- A - 09.05.2019
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- A - 09.05.2019
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 70- A - 09.05.2019
Tibor Novosad FBA7103 2103265 K4 - 09.05.2019
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 W -18 A - 13.05.2019
László Prill FBA6302 45259 M 55- A - 09.05.2019
Alan Sýkora FBA1202 2133067 MW-R - 09.05.2019
Andrej Sýkora FBA79AA 2099592 N - 09.05.2019
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 35- A - 09.05.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (18) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Časnochová HBB7051 406977 W 45- A - 09.05.2019
Alexandra Sára Chudá HBB0751 2066972 W -12 A - 15.05.2019
Jonáš Čief HBB0701 2125318 M -12 A - 12.05.2019
Soňa Čiefová 2066965 N - 12.05.2019
Katarzyna Galla HBB9552 7200183 W 21- E - 12.05.2019
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 M 21- D - 09.05.2019
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 W 35- A - 09.05.2019
Ľuboš Michač HBB7601 1550550 K4 - 12.05.2019
Samuel Michač HBB0802 1550660 M -12 A - 12.05.2019
Ema Michačová 2066970 W -14 A - 12.05.2019
Andrej Patráš HBB8201 2032618 M 35- A - 13.05.2019
Igor Patráš HBB7901 8629471 M 40- A - 09.05.2019
Šimon Patráš HBB1301 1295689 MW-R - 12.05.2019
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -12 A - 15.05.2019
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 40- A - 09.05.2019
Jakub Škarvada HBB0801 2066964 M -14 A - 12.05.2019
Milan Škarvada HBB7401 2138233 M 40- A - 12.05.2019
Nina Škarvadová HBB0651 2066963 W -14 A - 12.05.2019

Slávia Žilinská univerzita (33) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Babík VZA0702 1423312 M -12 A - 09.05.2019
Tomáš Babík VZA0802 1423311 M -12 A - 09.05.2019
Miroslava Babíková N - 09.05.2019
Anna Borets K4 - 10.05.2019
Ivan Borets K4 - 10.05.2019
Jakub Chupek VZA9901 8655373 M -20 A - 09.05.2019
Silvia Chupeková VZA7250 7204971 W 21- E - 09.05.2019
Tamara Denysenko VZA6151 7200270 W 55- A - 09.05.2019
Alena Ďurčová VZA7753 1152125 W 40- A - 09.05.2019
Jozef Gajdošík VZA5200 416540 M 65- A - 12.05.2019
Peter Jurčík VZA6802 M 50- A - 12.05.2019
Nina Jurčíková VZA0752 416589 W -12 A - 12.05.2019
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 W 21- B - 12.05.2019
Michal Ondrejka VZA0201 2025368 M -18 A - 09.05.2019
Tomáš Ondrejka VZA0001 2025367 M -20 A - 09.05.2019
Soňa Ondrejková VZA7451 2025362 W 45- A - 09.05.2019
Samuel Polónyi VZA0903 2092368 M -10 C - 12.05.2019
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 70- A - 12.05.2019
Andrea Poštulková VZA9351 8071313 W 21- B - 12.05.2019
Zuzana Poštulková VZA7051 8071300 W 45- A - 09.05.2019
Martin Surovčík VZA0703 1423314 M -12 A - 12.05.2019
Michal Surovčík VZA0902 1423313 M -10 C - 12.05.2019
Michal Surovčík VZA8101 1423315 M 35- A - 12.05.2019
Adam Trepáč VZA0501 2045214 M -14 A - 09.05.2019
Ivan Trepáč VZA7001 2061795 M 45- A - 09.05.2019
Eva Trepáčová VZA7053 2045212 W 45- A - 09.05.2019
Gabriela Trepáčová VZA0351 2045213 W -16 A - 09.05.2019
Viktoriya Valyavka VZA0851 502256 W -12 A - 09.05.2019
Alexander Volkov VZA8002 1301900 M 35- A - 09.05.2019
Maksym Volkov VZA0701 2111798 M -12 A - 09.05.2019
Maja Volkova VZA0951 502260 W -12 A - 09.05.2019
Peter Vričan VZA8901 9201671 M 21- B - 09.05.2019
Jana Vríčanová VZA8952 9102150 W 21- B - 09.05.2019

Klub OB Sokol Pezinok (71) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Monika Babiaková SPE80AA 347727 N - 12.05.2019
Jakub Berky SPE1101 2111077 MW-R - 14.05.2019
Zuzka Berkyová 2111078 N - 14.05.2019
Iveta Bobovská SPE8051 1425342 K4 - 12.05.2019
Nela Bobovská SPE1351 1407837 MW-R - 12.05.2019
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -10 C - 12.05.2019
Samuel Bobovský SPE0803 2129220 M -12 A - 12.05.2019
Vladimír Bobovský SPE7202 1425371 K4 - 12.05.2019
Marta Brzová SPE5351 46298 W 65- A - 12.05.2019
Ivan Butaš SPE7201 1407861 M 45- A - 12.05.2019
Tomáš Charvát SPE8502 1985804 M 21- B - 08.05.2019
Dávid Cisár SPE0708 2111080 M -12 A - 14.05.2019
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 A - 12.05.2019
Marek Dolný SPE0407 2111072 M -16 A - 12.05.2019
Michal Dolný SPE0706 2111073 M -12 A - 12.05.2019
Jozef Dorozlo 1407858 M 45- A - 21.05.2019
Martina Dorozlová SPE0456 2111079 W -16 A - 14.05.2019
Veronika Fečová SPE0555 2111075 W -14 A - 12.05.2019
Tibor Fedor SPE0303 8445533 M -16 A - 08.05.2019
Eliška Fedorová SPE0752 416720 N - 08.05.2019
Katarína Fedorová SPE7451 9817 W 21- E - 08.05.2019
Žofia Fedorová 46281 MW-R - 08.05.2019
Adrián Ferianc 2141135 MW-R - 18.05.2019
Lenka Feriancová 2141131 W -10 C - 18.05.2019
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -16 A - 12.05.2019
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 65- A - 12.05.2019
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -18 A - 12.05.2019
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 C - 12.05.2019
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -16 A - 12.05.2019
Christián Heffner SPE9801 46290 M 21- B - 14.05.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 21- E - 17.05.2019
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -14 A - 12.05.2019
Tomáš Jančík SPE7603 2118096 M 40- A - 12.05.2019
Lenka Jančíková 2111074 W 40- A - 12.05.2019
Viktor Ježík SPE1202 1407843 MW-R - 12.05.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 A - 12.05.2019
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 35- A - 12.05.2019
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 A - 12.05.2019
Peter Karch SPE9112 8303074 M 21- D - 17.05.2019
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 70- A - 19.05.2019
Richard Križan SPE0503 2111071 M -14 A - 12.05.2019
Eva Kurucová SPE7151 1407846 W 45- A - 12.05.2019
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -14 A - 12.05.2019
Silvia Kutišová SPE7352 2120016 W 45- A - 12.05.2019
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -16 A - 14.05.2019
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 A - 14.05.2019
Daniela Ondovčíková SPE7852 1888444 W 40- A - 12.05.2019
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 W -16 A - 12.05.2019
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W -20 A - 12.05.2019
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 60- A - 19.05.2019
Barbora Pijáková SPE9451 8133318 W 21- E - 12.05.2019
Eva Pijáková SPE57AA 8644323 W 60- A - 12.05.2019
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- A - 12.05.2019
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 60- A - 12.05.2019
Matúš Šimo SPE0107 8100080 M -18 A - 14.05.2019
Marián Šipoš SPE7102 435207 M 45- A - 14.05.2019
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -16 A - 14.05.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 M -16 A - 14.05.2019
Hana Šipošová SPE0951 435208 W -12 A - 14.05.2019
Lucia Šipošová SPE0654 2120011 W -14 A - 14.05.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 1407850 W 45- A - 14.05.2019
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 21- B - 12.05.2019
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- A - 12.05.2019
Natália Sulanová SPE7853 1407859 W 40- A - 12.05.2019
Lucia Syrová 5576 MW-R - 17.05.2019
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -14 A - 12.05.2019
Martin Tomovčík SPE0408 219137 M -16 A - 14.05.2019
Eli Valach SPE0703 2118108 M -12 A - 14.05.2019
Matúš Zedníček SPE1201 416594 MW-R - 12.05.2019
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -14 A - 12.05.2019
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 35- A - 12.05.2019

ŠK Terezka Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniel Pompura TBB0101 2008502 M -18 A - 05.05.2019
Ladislav Pompura TBB6301 406991 M 55- A - 05.05.2019
Kamila Pompurová TBB0551 416705 W -14 A - 14.05.2019

Klub OB Martin (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 2066093 W 45- A - 16.05.2019
Matúš Chvojka ZMT0801 2090850 M -12 A - 08.05.2019
Peter Chvojka ZMT8016 2066092 M 35- A - 08.05.2019
Jana Davi ZMT6151 416848 W 55- A - 05.05.2019
Martin Knor ZMT0201 2066091 M -18 A - 16.05.2019
Terézia Knorová ZMT9852 W 21- B - 16.05.2019
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- A - 05.05.2019
Edita Miartušová ZMT5452 W 65- A - 13.05.2019
Matúš Oravec ZMT0101 2066094 M -18 A - 08.05.2019
Martin Václavík ZMT6404 416524 M 55- A - 05.05.2019
Martina Václavíková ZMT0151 2066095 W -18 A - 05.05.2019
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- A - 05.05.2019

(AUT) Naturfreunde Wien (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Nick Dytlewski 02A54AA 8414064 M 65- A - 01.05.2019

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Holbikova 01C79AD 2136735 K4 - 29.04.2019
Juraj Jurčík 01C47AB 2109753 M 70- A - 14.05.2019
Daniel Martis M -12 A 20.05.2019
Slavka Olesova 01C72AA W 45- A 10.05.2019
Martin Orsag 01C90AC 2111300 M 21- B - 10.05.2019
Michelle Skrucana 01C91AB 2110807 W 21- B - 12.05.2019
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 W 40- A - 12.05.2019
Alex Slatinsky 2118087 MW-R - 12.05.2019
Max Slatinsky 2138227 M -10 C - 12.05.2019
Mojmir Stastny 01C59AA 2069581 M 55- A - 09.05.2019

TRIAX (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Simon Brunovský 06D93AA 2136715 K4 - 25.04.2019
Lenka Knížová 06D77AA 2120028 W 40- A - 21.05.2019

Viatoris (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Ďuriš VIA8601 7206549 M 21- B - 24.04.2019
Jakub Forgáč VIA0401 7206542 K4 - 24.04.2019
Peter Krnáč VIA7701 1771230 M 40- A - 24.04.2019
Zuzana Sleziaková VIA9251 416719 W 21- B - 24.04.2019