Prihlášky podľa klubov

Preteky: Jelení paroh (29.09.2019)

Počet prihlásených: 357

Kluby

01C     02S     03B     06D     11N     12E     12F     BBA     CNR     EBB     FBA     HBB     IBA     KYS     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

TJ Ioan 1209 (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Lovás IBA0401 2045687 N - 20.09.2019
Alžbeta Lovásová IBA6951 2120019 N - 20.09.2019
Andrej Mališ IBA0102 2103536 N - 20.09.2019
Marián Mališ IBA6901 2111085 M 50- A - 20.09.2019

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (50) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -14 A - 20.09.2019
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- A - 20.09.2019
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -14 A - 20.09.2019
Lukáš Bukovác FBA1002 307460 MW-R - 20.09.2019
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 21- E - 20.09.2019
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 21- E - 20.09.2019
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 35- A - 20.09.2019
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 60- A - 20.09.2019
Dušan Furucz FBA7101 8007101 M 45- A - 20.09.2019
Jela Furuczová FBA7151 511235 W 45- A - 20.09.2019
Peter Glončák FBA7901 2012281 M 21- E - 20.09.2019
Jaroslav Halač FBA6703 2133888 M 50- A - 20.09.2019
Ida Herna FBA7253 2103272 K3 - 20.09.2019
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -14 A - 20.09.2019
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 A - 20.09.2019
Magdaléna Hrabošová FBA0052 2045171 W -20 A - 20.09.2019
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 M 21- B - 20.09.2019
Richard Kanávor FBA10AB 2067242 MW-R - 20.09.2019
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 45- A - 20.09.2019
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 A - 20.09.2019
Iva Kavánková FBA9751 8654917 W 21- E - 20.09.2019
Boris Kocúr FBA1004 2126240 MW-R - 20.09.2019
Barbora Kocúrová FBA1251 2067244 MW-R - 20.09.2019
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 A - 20.09.2019
Marek Koman FBA7905 2124765 M 40- A - 20.09.2019
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- A - 20.09.2019
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- A - 20.09.2019
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 M -10 C - 20.09.2019
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -16 A - 20.09.2019
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -12 A - 20.09.2019
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- A - 20.09.2019
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 65- A - 20.09.2019
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 60- A - 20.09.2019
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 21- E - 20.09.2019
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- A - 20.09.2019
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 70- A - 20.09.2019
Adam Novosad FBA0506 2103264 M -14 A - 20.09.2019
Tibor Novosad FBA7103 2103265 K3 - 20.09.2019
Adriana Olle FBA06AC 2067266 W -14 A - 20.09.2019
Michal Patassi FBA6901 2104622 M 50- A - 20.09.2019
Marianna Patassiová FBA7351 2104621 K3 - 20.09.2019
László Prill FBA6302 45259 M 55- A - 20.09.2019
Hana Šmelíková FBA6951 9200733 W 45- A - 20.09.2019
Alan Sýkora FBA1202 2133067 MW-R - 20.09.2019
Andrej Sýkora FBA7906 2067259 K3 - 20.09.2019
Tristan Sýkora FBA0602 2099592 M -14 A - 20.09.2019
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 35- A - 20.09.2019
Peter Wartiak FBA8001 2012287 K3 - 20.09.2019
Marta Wartiaková FBA8252 2012289 W 21- E - 20.09.2019
Roman Zbranek FBA8803 8422248 M 21- E - 20.09.2019

(AUT) HSV OL Wiener Neustadt (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Traude Fesselhofer 03B53AA 8091253 W 65- A - 20.09.2019

Športový klub Sandberg (20) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 A - 20.09.2019
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 A - 20.09.2019
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 A - 20.09.2019
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -12 A - 20.09.2019
Daniel Dokupil SKS0502 2079532 M -14 A - 20.09.2019
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -12 A - 20.09.2019
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -16 A - 20.09.2019
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W -10 C - 20.09.2019
Tomáš Kováč SKS0602 M -14 A - 20.09.2019
Ivana Kováčová SKS0853 W -12 A - 20.09.2019
Hana Máčajová SKS1153 2118097 MW-R - 20.09.2019
Zina Máčajová SKS0954 2118085 W -10 C - 20.09.2019
Anna Macháčková SKS1151 2079538 MW-R - 20.09.2019
Júlia Macháčková 2079537 MW-R - 20.09.2019
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -16 A - 20.09.2019
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -12 A - 20.09.2019
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 W -12 A - 20.09.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 A - 20.09.2019
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -10 C - 20.09.2019
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -14 A - 20.09.2019

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- A - 19.09.2019
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 W -14 A - 19.09.2019
Radka Repáčová EBB9851 2143357 N - 19.09.2019
Katarína Schwarzová EBB1151 7080080 W -10 C - 19.09.2019
Martina Schwarzová EBB0951 2112736 W -10 C - 19.09.2019

Klub OB Martin (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 2066093 W 45- A - 19.09.2019
Jana Davi ZMT6151 416848 W 55- A - 19.09.2019
Martin Knor ZMT0201 2066091 M -18 A - 19.09.2019
Terézia Knorová ZMT9852 2136762 W 21- B - 19.09.2019
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- A - 19.09.2019
Matúš Oravec ZMT0101 2066094 M -18 A - 19.09.2019
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- A - 19.09.2019

OK Bartakson (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Barták 11N78AA M 40- A - 19.09.2019

KOBRA Bratislava (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 21- E - 19.09.2019
Karol Hierweg BBA5801 406918 M 45- A - 19.09.2019
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 21- B - 19.09.2019
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M -18 A - 19.09.2019
Martin Jonáš BBA9601 515307 M 21- E - 19.09.2019
Anton Kniebügl BBA6401 416747 M 55- A - 19.09.2019
Štefan Máj BBA5201 8390839 M 65- A - 19.09.2019
Paulína Májová BBA5351 8350835 W 65- A - 19.09.2019
Eva Marková BBA76AA 406903 W 21- B - 19.09.2019
Monika Molnárová BBA9451 8122122 W 21- E - 19.09.2019
Juraj Petrinec BBA6403 640640 M 45- A - 19.09.2019
Michal Stasz BBA8203 406912 K3 - 19.09.2019

Klub OB Kysak (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Maroš Dudra KYS0601 2133074 M -14 A - 19.09.2019
Milan Dudra KYS7201 307258 M 35- A - 19.09.2019
György Filö KYS6302 9633077 M 55- A - 19.09.2019
Valér Franko KYS6601 1966416 M 45- A - 19.09.2019
Dominika Franková KYS9553 416717 W 21- B - 19.09.2019
Jana Franková KYS6651 1966817 W 50- A - 19.09.2019
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 55- A - 19.09.2019
Miroslav Kollár KYS8801 515190 M 21- B - 19.09.2019
Barbora Pavliková KYS9152 1931991 W 21- B - 19.09.2019
Igor Porubčan KYS7101 2106750 M 40- A - 19.09.2019
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 M -14 A - 19.09.2019
Ľudmila Sokolová KYS9451 682343 W 21- E - 19.09.2019

Klub OB ATU Košice (47) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tomáš Drenčák TKE8502 8004342 M 21- B - 20.09.2019
Petronela Filipová TKE0352 8017126 W -16 A - 20.09.2019
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -18 A - 20.09.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 A - 20.09.2019
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- A - 20.09.2019
Matúš Kaprál TKE8804 416544 M 21- B - 20.09.2019
Kristína Krajčíková TKE9254 2020726 W 21- E - 20.09.2019
Roman Kučera TKE8301 307376 M 21- B - 18.09.2019
Ján Kuchta TKE5701 8017120 M 60- A - 20.09.2019
Michal Kurák TKE0101 2051399 M -18 A - 20.09.2019
Michal Lami TKE8601 51338 M 21- B - 20.09.2019
Katarína Lamiová TKE8351 920656 W 21- E - 20.09.2019
Matej Leitner TKE9101 2051445 M 21- B - 20.09.2019
Simona Mihaličová TKE0551 2032200 W -16 A - 20.09.2019
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 50- A - 20.09.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 8656717 M 21- E - 20.09.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -16 A - 20.09.2019
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 50- A - 20.09.2019
Rastislav Oľhava TKE8901 7201826 M 21- E - 20.09.2019
Richard Oľhava TKE8802 307266 M 21- E - 20.09.2019
Hana Oľhavová TKE9157 362930 W 21- B - 20.09.2019
František Papuga TKE6302 2051410 M 55- A - 20.09.2019
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 21- E - 20.09.2019
Andrea Papugová TKE9751 2051346 W 21- B - 20.09.2019
Katarína Papugová TKE9255 9999903 W 21- E - 20.09.2019
Martina Papugová TKE9551 2051353 W 21- B - 20.09.2019
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 50- A - 20.09.2019
Iveta Putnovská TKE5651 307387 W 60- A - 20.09.2019
Adam Roháč TKE0601 2051356 M -14 A - 20.09.2019
Martin Roháč TKE0301 1408128 M -16 A - 20.09.2019
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 45- A - 20.09.2019
Ingrid Roháčová TKE7051 2023819 N - 20.09.2019
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -20 A - 20.09.2019
Judita Sádecká TKE6253 2051419 W 55- A - 20.09.2019
Lukáš Simočko TKE0003 8017134 M -20 A - 20.09.2019
Michal Simočko TKE5302 2032193 M 65- A - 20.09.2019
Dušan Sláma TKE9801 7204978 M 21- E - 20.09.2019
Michal Sláma TKE0305 49621 M -16 A - 20.09.2019
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 50- A - 20.09.2019
Richard Sláma TKE0303 8017125 M -16 A - 20.09.2019
Csaba Takács TKE6205 8639460 M 55- A - 20.09.2019
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 21- E - 20.09.2019
Natália Tyszová TKE8851 8017116 W 21- E - 20.09.2019
Dávid Ugray TKE9605 2051350 M 21- E - 20.09.2019
Michaela Velgosová TKE0151 8004600 W -18 A - 20.09.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 8004605 W -16 A - 20.09.2019
Ľuboslava Weissová TKE0252 8017122 W -18 A - 20.09.2019

ŠK Triturus Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 8668997 W -16 A - 18.09.2019
Július Porubský TNR7301 7210405 M 35- A - 18.09.2019

TJ Rapid Bratislava (28) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Demovič RBA0305 8667951 M -16 A - 18.09.2019
Michal Eliáš RBA6604 2120021 M 45- A - 18.09.2019
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- A - 18.09.2019
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 8200031 M -20 A - 18.09.2019
Jakub Hummel RBA0304 2092467 M -16 A - 18.09.2019
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -16 A - 18.09.2019
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -12 A - 18.09.2019
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 40- A - 18.09.2019
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 40- A - 18.09.2019
Lucia Lanátorová RBA1051 434822 MW-R - 18.09.2019
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- A - 18.09.2019
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 W 50- A - 18.09.2019
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- A - 18.09.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- A - 18.09.2019
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W -18 A - 18.09.2019
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 21- E - 18.09.2019
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 60- A - 18.09.2019
František Priesol RBA5901 307419 M 60- A - 19.09.2019
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 45- A - 18.09.2019
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- A - 18.09.2019
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 A - 18.09.2019
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 50- A - 18.09.2019
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -14 A - 18.09.2019
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 M 50- A - 18.09.2019
Ľudovít Šmelík RBA4301 2104604 M 70- A - 18.09.2019
Viktor Vávra RBA5001 307365 M 65- A - 18.09.2019
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 60- A - 18.09.2019
Erika Vávrová RBA7751 9201324 W 40- A - 18.09.2019

ŠK VAZKA Bratislava (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 45- A - 17.09.2019
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -14 A - 17.09.2019
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 45- A - 17.09.2019
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 W -10 C - 17.09.2019
Oliver Lago VBA0301 8228223 M -16 A - 19.09.2019
Adam Müller VBA8802 445614 K3 - 17.09.2019
Matej Müller VBA9601 8240596 M 21- E - 17.09.2019
Adam Navrátil VBA9901 416125 K3 - 17.09.2019
Rostislav Navrátil VBA6601 8655 M 50- A - 17.09.2019
Adéla Navrátilová VBA0251 8061463 W -18 A - 17.09.2019
Jela Navrátilová VBA4451 307295 W 70- A - 17.09.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- A - 17.09.2019

Slávia Žilinská univerzita (29) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Babík VZA0702 1423312 M -12 A - 17.09.2019
Tomáš Babík VZA0802 1423311 M -12 A - 17.09.2019
Adam Chládek M -12 A - 17.09.2019
Jakub Chupek VZA9901 8655373 M -20 A - 17.09.2019
Jozef Chupek VZA7101 8071290 M 35- A - 17.09.2019
Silvia Chupeková VZA7250 8071303 W 21- E - 17.09.2019
Tamara Denysenko VZA6151 8012045 W 55- A - 17.09.2019
Alena Ďurčová VZA7753 1152125 W 40- A - 17.09.2019
Jozef Gajdošík VZA5200 416540 M 65- A - 17.09.2019
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 K3 - 17.09.2019
Tomáš Ondrejka VZA0001 2025367 M -20 A - 17.09.2019
Miroslav Pajger VZA0502 8071317 M -14 A - 17.09.2019
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 70- A - 17.09.2019
Andrea Poštulková VZA9351 8071313 W 21- E - 17.09.2019
Zuzana Poštulková VZA7051 8071300 W 45- A - 17.09.2019
Martin Surovčík VZA0703 8071315 M -12 A - 19.09.2019
Michal Surovčík VZA8101 1423315 K3 - 19.09.2019
Michal Surovčík VZA0902 8071295 M -10 C - 19.09.2019
Adam Trepáč VZA0501 8071293 M -14 A - 17.09.2019
Ivan Trepáč VZA7001 2045214 M 45- A - 17.09.2019
Matej Trepáč VZA9604 2045213 K3 - 20.09.2019
Eva Trepáčová VZA7053 8071318 W 45- A - 17.09.2019
Gabriela Trepáčová VZA0351 8071311 W -16 A - 17.09.2019
Viktoriya Valyavka VZA0851 8071292 W -12 A - 17.09.2019
Alexander Volkov VZA8002 8071296 M 21- B - 17.09.2019
Maksym Volkov VZA0701 8071316 M -12 A - 17.09.2019
Maja Volkova VZA0951 8071304 W -12 A - 17.09.2019
Peter Vričan VZA8901 8090128 M 21- B - 17.09.2019
Jana Vríčanová VZA8952 8012047 W 21- B - 17.09.2019

Klub OB AŠK Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ0102 8662443 M -18 A - 16.09.2019

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 35- A - 16.09.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- A - 19.09.2019
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 40- A - 15.09.2019
Silvester Dulák SSN9007 9900803 M 21- B - 19.09.2019
Eva Farkašová SSN9053 416600 W 21- E - 19.09.2019
Miroslav Palička SSN5902 8667993 M 55- A - 19.09.2019
Michal Pavlík SSN9001 1231990 M 21- B - 19.09.2019
František Šoltés SSN6202 307398 M 50- A - 19.09.2019
Pavol Šoltés SSN6402 307386 M 50- A - 19.09.2019
Paulina Šoltesová 416711 W -10 C - 19.09.2019

TRIAX (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Simon Brunovský 06D93AA 2136715 K3 - 15.09.2019
Filip Kníž 06D08AA 2133071 M -12 A - 11.09.2019
Katarína Knížová 06D10AA 2118099 W -10 C - 11.09.2019
Lenka Knížová 06D77AA 2120028 W 40- A - 16.09.2019
Katarína Poláková 06D95AA 2133072 N - 15.09.2019

(CZE) SK Žabovřesky Brno (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Stanislav Mokrý 02S92AA 8660442 M 21- E - 09.09.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (19) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jonáš Čief HBB0701 2125318 M -12 A - 09.09.2019
Katarzyna Galla HBB9552 7200183 W 21- E - 09.09.2019
Matej Hraboš HBB9501 8071299 M 21- E - 09.09.2019
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 K3 - 09.09.2019
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 K3 - 09.09.2019
Lucia Kovalančíková HBB9351 8200014 W 21- E - 09.09.2019
Ľuboš Michač HBB7601 1550550 M 40- A - 09.09.2019
Samuel Michač HBB0802 1550660 M -12 A - 09.09.2019
Ema Michačová HBB0551 2066969 W -14 A - 09.09.2019
Igor Patráš HBB7901 8629471 M 40- A - 09.09.2019
Šimon Patráš HBB1301 1295689 MW-R - 09.09.2019
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -12 A - 09.09.2019
Jozef Pelikán HBB8401 2012276 M 35- A - 09.09.2019
Miroslav Pilát HBB8502 406952 M 21- B - 09.09.2019
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 21- E - 09.09.2019
Jana Šmelíková HBB6651 307274 W 50- A - 09.09.2019
Štefan Šurgan HBB7905 8680573 M 21- E - 09.09.2019
Milan Trenčan HBB0703 2138226 M -12 A - 09.09.2019
Simon Zajac HBB0601 2066961 M -14 A - 12.09.2019

Viatoris (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Ďuriš VIA8601 7206549 M 21- B - 07.09.2019
Jakub Forgáč VIA0401 7206542 K3 - 07.09.2019
Pavol Hreus VIA8501 7206546 M 21- B - 12.09.2019
Peter Krnáč VIA7701 1771230 M 40- A - 07.09.2019

Boxo (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Bohuš Butaš 12E73AA 406963 M 45- A - 03.09.2019

(RUS) Orienta-Victoria (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Denis Kizhaev 12F74AA 7940590 M 45- A - 03.09.2019

Klub OB Sokol Pezinok (68) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Beleš SPE5901 1407851 M 55- A - 20.09.2019
Iveta Bobovská SPE8051 1425342 K3 - 19.09.2019
Nela Bobovská SPE1351 1407837 MW-R - 19.09.2019
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -10 C - 19.09.2019
Vladimír Bobovský SPE7202 1425371 K3 - 19.09.2019
Marta Brzová SPE5351 46298 W 65- A - 18.09.2019
Ivan Butaš SPE7201 1407861 M 45- A - 18.09.2019
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -12 A - 20.08.2019
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M -20 A - 19.09.2019
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 A - 19.09.2019
Jakub Dolný 435208 MW-R - 19.09.2019
Marek Dolný SPE0407 2111073 M -16 A - 10.09.2019
Michal Dolný SPE0706 2111072 M -12 A - 10.09.2019
Martina Dorozlová SPE0456 2111075 W -16 A - 20.09.2019
Katarína Fedorová SPE7451 8445533 W 40- A - 18.09.2019
Klára Fedorová SPE0455 406928 W -16 A - 18.09.2019
Adrian Ferianc 2141135 MW-R - 19.09.2019
Peter Ferianc 2111093 K3 - 19.09.2019
Lenka Feriancova 2141131 MW-R - 19.09.2019
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -16 A - 18.09.2019
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 65- A - 18.09.2019
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -18 A - 18.09.2019
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 C - 18.09.2019
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -16 A - 18.09.2019
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -14 A - 18.09.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 21- E - 11.09.2019
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -14 A - 23.08.2019
Ondrej Jendek SPE0704 435207 M -12 A - 18.09.2019
Viktor Ježík SPE1202 1407843 MW-R - 23.08.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 A - 18.09.2019
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 35- A - 23.08.2019
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 A - 23.08.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 5576 M -14 A - 11.09.2019
Peter Karch SPE9112 8303074 M 21- B - 20.08.2019
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 60- A - 20.09.2019
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 70- A - 18.09.2019
Richard Križan SPE0503 2111071 M -14 A - 23.08.2019
Silvia Kutišová SPE7352 2120016 W 45- A - 18.09.2019
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -16 A - 18.09.2019
Andrej Mikloš SPE7503 406930 M 40- A - 18.09.2019
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 A - 18.09.2019
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -12 A - 19.09.2019
Daniela Ondovčíková SPE7852 8101080 W 40- A - 19.09.2019
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 W -16 A - 19.09.2019
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W -20 A - 19.09.2019
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 60- A - 11.09.2019
Barbora Pijáková SPE9451 8133318 W 21- E - 18.09.2019
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- A - 10.09.2019
Lukáš Poláček SPE8601 2078195 M 21- B - 18.09.2019
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 60- A - 18.09.2019
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 60- A - 18.09.2019
Matúš Šimo SPE0107 8100080 M -18 A - 23.08.2019
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -16 A - 18.09.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 M -16 A - 18.09.2019
Hana Šipošová SPE0951 2120012 W -12 A - 18.09.2019
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -14 A - 18.09.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 219137 W 45- A - 18.09.2019
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- A - 11.09.2019
Natália Sulanová SPE7853 1407859 W 40- A - 18.09.2019
Lucia Syrová SPE12AD 1407857 MW-R - 18.09.2019
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -14 A - 18.09.2019
Michal Tomašovič SPE8902 219144 K3 - 20.09.2019
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -12 A - 19.09.2019
Eli Valach SPE0703 2118108 M -12 A - 25.08.2019
Ingrid Valachová SPE6752 2111076 N - 25.08.2019
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -14 A - 10.09.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -16 A - 10.09.2019
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 35- A - 10.09.2019

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (17) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Buriánek 01C11AB 2103794 MW-R - 13.08.2019
Adela Cori 01C95AA 8180895 K3 - 13.09.2019
Sofia Fekete 01C07AC N 06.09.2019
Martina Holbikova 01C79AD 2136735 K3 - 13.08.2019
Zuzana Lacova 01C83AC N 12.09.2019
Pavel Petrovič M 40- A 20.09.2019
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 W 40- A - 19.09.2019
Alexander Slatinsky 2118087 MW-R - 19.09.2019
Maximilián Slatinsky 01C08AD M -12 A - 19.09.2019
Matúš Stankovič K3 24.08.2019
Matus Stankovic 01C84AE MW-R - 24.08.2019
Mojmir Stastny 01C59AA 2069581 M 55- A - 12.09.2019
Diana Stupavská 01C04AC N 02.09.2019
Miroslav Stupavský 01C76AB M 40- A 06.09.2019
Tomas Stupavsky 01C02AC N 20.09.2019
Dana Šuníková 01C90AD 2420043 K3 - 01.09.2019
René Vrábeľ 01C77AA K3 25.08.2019