Prihlášky podľa klubov

Preteky: Verejné preteky v KnockOut šprinte (20.10.2019)

Počet prihlásených: 213

Kluby

02K     03P     05U     05X     12L     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VZA     ZMT    

neregistrovaní (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Kajsa M -10 18.10.2019

(HUN) SDS-Salgotarjan (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Bakint Diószegi 443167 M 19- - 18.10.2019
Ildikó Papp 8228220 W 19- - 18.10.2019

(CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Muška Open 09.10.2019
Veronika Mušková Open 09.10.2019
Adam Pinkava FSP1400 2090852 M -10 - 09.10.2019
Anna Pinkava FSP8151 2029166 W 19- - 09.10.2019
Jonáš Pinkava FSP1102 2090855 M -10 - 09.10.2019
Vojtech Pinkava FSP0806 2029196 M -14 - 09.10.2019

(CZE) Orientacni beh Opava (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Renáta Barcíková 8656574 W 40- - 09.10.2019
Mirek Hadač 8656723 M 40- - 09.10.2019
Martin Schuster 8662321 M 40- - 09.10.2019

TJ Rapid Bratislava (15) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Demovič RBA0305 M -18 - 08.10.2019
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 55- - 08.10.2019
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 2045678 M 19- - 08.10.2019
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -18 - 08.10.2019
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M 19- - 08.10.2019
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 40- - 08.10.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- - 08.10.2019
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 19- - 08.10.2019
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 19- - 08.10.2019
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 55- - 08.10.2019
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- - 08.10.2019
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 - 08.10.2019
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -14 - 08.10.2019
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 M 40- - 08.10.2019
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 55- - 08.10.2019

Športový klub Sandberg (16) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -18 - 08.10.2019
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 19- - 08.10.2019
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 19- - 08.10.2019
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 - 08.10.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 8103015 M -18 - 08.10.2019
Július Macháček SKS8402 2128442 M 19- - 08.10.2019
Anna Macháčková SKS1151 2079538 W -10 - 08.10.2019
Júlia Macháčková SKS0854 2079537 Open - 13.10.2019
Katarína Pajtášová SKS0152 2079539 W -18 - 08.10.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -18 - 08.10.2019
Marek Urban SKS7401 2027943 M 40- - 08.10.2019
Matej Urban SKS0102 2027944 M -18 - 08.10.2019
Michal Urban SKS0401 2027942 M -18 - 08.10.2019
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 40- - 08.10.2019
Marek Vaňo SKS7901 1919919 M 40- - 08.10.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -14 - 08.10.2019

ROB klub KYSUCA n.o. (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ján Košut 02K63AA 1409500 M 55- - 08.10.2019
Martin Košut 49180 M 19- - 08.10.2019
Katarína Košutová 515451 W 19- - 08.10.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Silvester Dulák SSN9007 9900803 M 19- 06.10.2019
Miroslav Palička SSN5902 8667993 M 55- - 06.10.2019
Michal Pavlík SSN9001 1231990 M 19- 06.10.2019
Tomáš Rusňák SSN86AA 1242528 M 19- 06.10.2019
Miroslav Tauber SSN9301 416764 M 19- - 15.10.2019

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 40- - 06.10.2019
Peter Ďurčo EBB6102 406939 M 55- - 08.10.2019
Viktória Herdová EBB7852 406947 Open - 06.10.2019
Erika Nemcová EBB8752 416753 W 19- - 06.10.2019
Juraj Nemec EBB8901 406961 M 19- - 06.10.2019
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 W -14 - 06.10.2019

Klub OB Kysak (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Maroš Dudra KYS0601 2133074 M -14 - 06.10.2019
Milan Dudra KYS7201 307258 M 40- - 06.10.2019
Valér Franko KYS6601 1966416 M 40- - 06.10.2019
Jana Franková KYS6651 1966817 W 40- - 06.10.2019
Martin Hujduš KYS72AA 416706 M 40- - 06.10.2019
Matyás Hujduš KYS08AC 416766 M -14 - 06.10.2019
Bianka Hujdušová KYS06AB 416526 M -14 - 06.10.2019
Barbora Pavliková KYS9152 1931991 W 19- - 06.10.2019
Igor Porubčan KYS7101 2106750 M 40- - 06.10.2019
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 M -14 - 06.10.2019

Klub OB Martin (16) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Patrícia Adamčíková ZMT10AB 2136771 W -10 - 06.10.2019
Martina Brém Knorová ZMT7151 2066093 W 40- - 06.10.2019
Matúš Chvojka ZMT0801 2090850 M -14 - 06.10.2019
Peter Chvojka ZMT8016 2066092 M 19- - 06.10.2019
Michaela Dudášiková ZMT08AA 2136772 Open - 06.10.2019
Peter Ďurmek ZMT77AA 2136775 M 40- - 06.10.2019
Martina Ďurmeková ZMT09AA 2136774 W -10 - 06.10.2019
Martin Horáček ZMT08AB 2136773 Open - 06.10.2019
Milina Kmeťová ZMT09AC 2136779 W -10 - 06.10.2019
Martin Knor ZMT0201 2066091 M -18 - 06.10.2019
Terézia Knorová ZMT9852 W 19- - 06.10.2019
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 55- - 06.10.2019
Matúš Oravec ZMT0101 2066094 M -18 - 06.10.2019
Martin Václavík ZMT6404 416524 M 55- - 06.10.2019
Simon Végh ZMT09AB 2136780 M -10 - 06.10.2019
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 55- - 06.10.2019

Klub OB ATU Košice (41) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Elena Belicová TKE6251 307259 W 40- - 06.10.2019
Dalibor Ďurčo TKE6502 362935 M 40- - 06.10.2019
Petronela Filipová TKE0352 8017126 W -18 - 06.10.2019
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -18 - 06.10.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 - 06.10.2019
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- - 06.10.2019
Martin Jerguš TKE6702 8017135 M 40- - 06.10.2019
Kristína Krajčíková TKE9254 8656741 W 19- - 06.10.2019
Roman Kučera TKE8301 8071307 M 19- - 06.10.2019
Ján Kuchta TKE5701 8017120 M 55- - 06.10.2019
Michal Kurák TKE0101 2051399 M -18 - 06.10.2019
Michal Lami TKE8601 51338 M 19- - 06.10.2019
Katarína Lamiová TKE8351 8019949 W 19- - 06.10.2019
Angela Maľarová TKE5752 307389 W 55- - 06.10.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 8656717 M 19- - 06.10.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -18 - 06.10.2019
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 40- - 06.10.2019
František Papuga TKE6302 2051410 M 55- - 06.10.2019
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- - 06.10.2019
Andrea Papugová TKE9751 2051346 W 19- - 06.10.2019
Katarína Papugová TKE9255 9999903 W 19- - 06.10.2019
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 40- - 06.10.2019
Iveta Putnovská TKE5651 307387 W 55- - 06.10.2019
Adam Roháč TKE0601 2051356 M -14 - 06.10.2019
Martin Roháč TKE0301 8017132 M -18 - 06.10.2019
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 40- - 06.10.2019
Ingrid Roháčová TKE7051 2023819 W 40- - 06.10.2019
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W 19- - 06.10.2019
Judita Sádecká TKE6253 2051419 W 55- - 06.10.2019
Lukáš Simočko TKE0003 8017134 M 19- - 06.10.2019
Michal Simočko TKE5302 2032193 M 55- - 06.10.2019
Dušan Sláma TKE9801 7204978 M 19- - 06.10.2019
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 40- - 06.10.2019
Richard Sláma TKE0303 8017125 M -18 - 06.10.2019
Jana Slámová TKE7252 7207626 W 19- - 06.10.2019
Adam Tysz TKE8703 8017131 M 19- - 06.10.2019
Martin Velgos TKE7202 8012080 M 40- - 06.10.2019
Michaela Velgosová TKE0151 8004600 W -18 - 06.10.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 8004605 W -18 - 06.10.2019
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 W 40- - 06.10.2019
Ľuboslava Weissová TKE0252 8017122 W -18 - 06.10.2019

Slávia Žilinská univerzita (16) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Chupek VZA9901 8655373 M 19- - 06.10.2019
Jozef Chupek VZA7101 8071290 M 19- - 06.10.2019
Silvia Chupeková VZA7250 8071303 W 19- - 06.10.2019
Tomáš Jurčík VZA0301 7210250 M -18 - 06.10.2019
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 W -14 - 06.10.2019
Miroslav Pajger VZA0502 8071317 M -14 - 06.10.2019
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 19- - 06.10.2019
Zuzana Poštulková VZA7051 8071300 W 40- - 06.10.2019
Martin Surovčík VZA0703 8071315 M -14 - 06.10.2019
Michal Surovčík VZA8101 1423315 Open - 06.10.2019
Michal Surovčík VZA0902 8071295 M -10 - 06.10.2019
Adam Trepáč VZA0501 8071293 M -14 - 06.10.2019
Eva Trepáčová VZA7053 8071318 W 40- - 06.10.2019
Gabriela Trepáčová VZA0351 8071311 W -18 - 06.10.2019
Peter Vričan VZA8901 8090128 M 19- - 06.10.2019
Jana Vríčanová VZA8952 8012047 W 19- - 06.10.2019

ŠK Triturus Nitra (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marek Braun TNR83AA 7527752 M 19- - 06.10.2019
Lenka Porubská TNR0451 8668997 W -18 - 06.10.2019
Július Porubský TNR7301 7210405 M 40- - 06.10.2019

ŠK Terezka Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniel Pompura TBB0101 2008502 M 19- - 04.10.2019

ŠK Farmaceut Bratislava (20) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -14 - 04.10.2019
Filip Bukovac FBA0501 8116740 M -14 - 04.10.2019
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 19- - 04.10.2019
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 19- - 04.10.2019
Rebecca Herna FBA0553 8665514 W -14 - 04.10.2019
Tomáš Kasza FBA0503 8116805 M -14 - 04.10.2019
Iva Kavánková FBA9751 8654917 W 19- - 04.10.2019
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -14 - 04.10.2019
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 - 04.10.2019
Marek Koman FBA7905 2124765 M 40- - 04.10.2019
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 04.10.2019
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 05.10.2019
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 19- - 04.10.2019
Šimon Mižúr FBA9401 8071319 M 19- - 05.10.2019
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- - 05.10.2019
Michaela Patassiová FBA0252 8670509 W -18 - 06.10.2019
László Prill FBA6302 45259 M 55- - 05.10.2019
Marta Wartiaková FBA8252 2012289 W 19- - 04.10.2019
Petra Wartiakova FBA12AB 45321 W -10 - 18.10.2019
Roman Zbranek FBA8803 8422248 M 19- - 04.10.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (13) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Filip Adámek HBB0102 8656745 M 19- - 04.10.2019
Matej Hraboš HBB9501 8071299 M 19- - 04.10.2019
Katarína Malárová W -10 - 16.10.2019
Ľuboš Michač HBB7601 1550550 M 40- - 04.10.2019
Samuel Michač HBB0802 1550660 M -14 - 04.10.2019
Ema Michačová HBB0551 2066969 W -14 - 04.10.2019
Igor Patráš HBB7901 8629471 M 40- - 06.10.2019
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -14 - 06.10.2019
Ján Šebo HBB7801 2066964 M 40- - 16.10.2019
Samuel Šebo HBB0702 2066970 M -14 - 16.10.2019
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 19- - 04.10.2019
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 40- - 04.10.2019
Slavomíra Vogelová Open - 16.10.2019

KOBRA Bratislava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 19- - 04.10.2019
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 19- - 04.10.2019
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M 19- - 04.10.2019
Martin Jonáš BBA9601 8667535 M 19- - 04.10.2019
Michal Stasz BBA8203 406912 M 19- - 06.10.2019

ŠK VAZKA Bratislava (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Oliver Lago VBA0301 8228223 M -18 - 01.10.2019
Peter Mlynárik VBA6501 8402555 M 40- - 16.10.2019
Matej Müller VBA9601 8240596 M 19- - 15.10.2019
Rostislav Navrátil VBA6601 8660461 M 40- - 06.10.2019
Adéla Navrátilová VBA0251 8061463 W -18 - 06.10.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 8130169 W 40- - 05.10.2019

Klub OB Sokol Pezinok (25) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Zuzka Chovanová SPE0256 1407856 W -18 - 06.10.2019
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -14 - 01.10.2019
Damián Dojčar SPE0709 1407863 M -14 - 06.10.2019
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -18 - 06.10.2019
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 - 06.10.2019
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -18 - 06.10.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 19- - 01.10.2019
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -14 - 01.10.2019
Ondrej Jendek 406928 M -14 - 16.10.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 - 01.10.2019
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -18 - 01.10.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 1407864 M -14 - 06.10.2019
Peter Karch SPE9112 8303074 M 19- - 01.10.2019
Richard Križan SPE0503 M -14 16.10.2019
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -18 - 06.10.2019
Vladimír Molnár SPE0409 1407858 M -18 - 06.10.2019
Kika Myhovych SPE0257 1407855 W -18 - 06.10.2019
Matúš Šimo SPE0107 8100080 M -18 - 06.10.2019
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -18 - 06.10.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 M -18 - 06.10.2019
Hana Šipošová SPE0951 2120012 W -14 - 06.10.2019
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -14 - 06.10.2019
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -14 - 01.10.2019
Matúš Topor SPE0102 1407849 M -18 - 06.10.2019
Eli Valach SPE0703 2118108 M -14 - 06.10.2019