Prihlášky

Preteky: Verejné preteky v KnockOut šprinte (20.10.2019)

Počet prihlásených: 209

Kategórie

M -14      M -18      M 40-      M 55-      W -14      W -18      W 40-      W 55-      M 19-      W 19-      Open       M -10      W -10     

M -14 (26)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Vojtech Pinkava FSP0806 (CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2029196 Áno 09.10.2019
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Áno 08.10.2019
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 307291 Áno 06.10.2019
Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 2133074 Áno 06.10.2019
Matyás Hujduš KYS08AC Klub OB Kysak 416766 Áno 06.10.2019
Bianka Hujdušová KYS06AB Klub OB Kysak 416526 Áno 06.10.2019
Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 2090850 Áno 06.10.2019
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 2051356 Áno 06.10.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 06.10.2019
Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 8071293 Áno 06.10.2019
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 8071317 Áno 06.10.2019
Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita 8071315 Áno 06.10.2019
Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8116740 Áno 04.10.2019
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 04.10.2019
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8116805 Áno 04.10.2019
Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2134365 Áno 04.10.2019
Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066970 Áno 16.10.2019
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1550660 Áno 04.10.2019
Ondrej Jendek Klub OB Sokol Pezinok 406928 Áno 16.10.2019
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 01.10.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 1407864 Áno 06.10.2019
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2118108 Áno 06.10.2019
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 01.10.2019
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno 01.10.2019
Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok Áno 16.10.2019
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 1407863 Áno 06.10.2019

M -18 (22)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 08.10.2019
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 08.10.2019
Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava Áno 08.10.2019
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 2027944 Áno 08.10.2019
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 08.10.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno 08.10.2019
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno 08.10.2019
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 2066091 Áno 06.10.2019
Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 2066094 Áno 06.10.2019
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno 06.10.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 2025333 Áno 06.10.2019
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno 06.10.2019
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 2051399 Áno 06.10.2019
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 7210250 Áno 06.10.2019
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 8228223 Áno 01.10.2019
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 06.10.2019
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 1407849 Áno 06.10.2019
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 06.10.2019
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 8100080 Áno 06.10.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno 06.10.2019
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8001935 Áno 06.10.2019
Vladimír Molnár SPE0409 Klub OB Sokol Pezinok 1407858 Áno 06.10.2019

M 40- (26)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Mirek Hadač (CZE) Orientacni beh Opava 8656723 Áno 09.10.2019
Martin Schuster (CZE) Orientacni beh Opava 8662321 Áno 09.10.2019
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 7208215 Áno 08.10.2019
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 08.10.2019
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Áno 08.10.2019
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 1919919 Áno 08.10.2019
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 1966416 Áno 06.10.2019
Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 2106750 Áno 06.10.2019
Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 307258 Áno 06.10.2019
Martin Hujduš KYS72AA Klub OB Kysak 416706 Áno 06.10.2019
Peter Ďurmek ZMT77AA Klub OB Martin 2136775 Áno 06.10.2019
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 9102083 Áno 06.10.2019
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 920651 Áno 06.10.2019
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 2025332 Áno 06.10.2019
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno 06.10.2019
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 8017135 Áno 06.10.2019
Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 362935 Áno 06.10.2019
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 8012080 Áno 06.10.2019
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno 06.10.2019
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 04.10.2019
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8629471 Áno 06.10.2019
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2126379 Áno 04.10.2019
Ján Šebo HBB7801 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066964 Áno 16.10.2019
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1550550 Áno 04.10.2019
Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 8402555 Áno 16.10.2019
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8660461 Áno 06.10.2019

M 55- (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 08.10.2019
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno 08.10.2019
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 08.10.2019
Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 1409500 Áno 08.10.2019
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Áno 06.10.2019
Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406939 Áno 08.10.2019
Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 416524 Áno 06.10.2019
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 416723 Áno 06.10.2019
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno 06.10.2019
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 8017120 Áno 06.10.2019
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 2051410 Áno 06.10.2019
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 2032193 Áno 06.10.2019
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 06.10.2019
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 05.10.2019
László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45259 Áno 05.10.2019

W -14 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 08.10.2019
Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102852 Áno 06.10.2019
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno 06.10.2019
Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078493 Áno 04.10.2019
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8665514 Áno 04.10.2019
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno 06.10.2019
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066969 Áno 04.10.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 01.10.2019
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno 06.10.2019
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 06.10.2019

W -18 (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 08.10.2019
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 2079539 Áno 08.10.2019
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 08.10.2019
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno 06.10.2019
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 8004600 Áno 06.10.2019
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 06.10.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 8004605 Áno 06.10.2019
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 8017126 Áno 06.10.2019
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 8071311 Áno 06.10.2019
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 8668997 Áno 06.10.2019
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8670509 Áno 06.10.2019
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 8061463 Áno 06.10.2019
Zuzka Chovanová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 1407856 Áno 06.10.2019
Kika Myhovych SPE0257 Klub OB Sokol Pezinok 1407855 Áno 06.10.2019
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 06.10.2019
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 01.10.2019

W 40- (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Renáta Barcíková (CZE) Orientacni beh Opava 8656574 Áno 09.10.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 08.10.2019
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno 08.10.2019
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 06.10.2019
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 1966817 Áno 06.10.2019
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno 06.10.2019
Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 307259 Áno 06.10.2019
Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 2023819 Áno 06.10.2019
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 2051368 Áno 06.10.2019
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8071300 Áno 06.10.2019
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 8071318 Áno 06.10.2019
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 04.10.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 8130169 Áno 05.10.2019

W 55- (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 682341 Áno 08.10.2019
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno 06.10.2019
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 2051419 Áno 06.10.2019
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 307389 Áno 06.10.2019
Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079495 Áno 05.10.2019

M 19- (37)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 2045687 Áno 08.10.2019
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 2045678 Áno 08.10.2019
Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 2128442 Áno 08.10.2019
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 08.10.2019
Martin Košut ROB klub KYSUCA n.o. 49180 Áno 08.10.2019
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 1231990 Áno 06.10.2019
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416764 Áno 15.10.2019
Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 9900803 Áno 06.10.2019
Tomáš Rusňák SSN86AA KOB Čingov Spišská Nová Ves 1242528 Áno 06.10.2019
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406961 Áno 06.10.2019
Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 2066092 Áno 06.10.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno 06.10.2019
Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice 8071307 Áno 06.10.2019
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 8017131 Áno 06.10.2019
Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice 51338 Áno 06.10.2019
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 06.10.2019
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 7204978 Áno 06.10.2019
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno 06.10.2019
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 8071290 Áno 06.10.2019
Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 8655373 Áno 06.10.2019
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 8090128 Áno 06.10.2019
Marek Braun TNR83AA ŠK Triturus Nitra 7527752 Áno 06.10.2019
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 2008502 Áno 04.10.2019
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Áno 04.10.2019
Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8116785 Áno 04.10.2019
Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8071319 Áno 05.10.2019
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 04.10.2019
Roman Zbranek FBA8803 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8422248 Áno 04.10.2019
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8071299 Áno 04.10.2019
Filip Adámek HBB0102 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8656745 Áno 04.10.2019
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 8667959 Áno 04.10.2019
Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 406912 Áno 06.10.2019
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 04.10.2019
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 8667535 Áno 04.10.2019
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 04.10.2019
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 8240596 Áno 15.10.2019
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Áno 01.10.2019

W 19- (21)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Anna Pinkava FSP8151 (CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2029166 Áno 09.10.2019
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 08.10.2019
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno 08.10.2019
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 2102783 Áno 08.10.2019
Katarína Košutová ROB klub KYSUCA n.o. 515451 Áno 08.10.2019
Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416753 Áno 06.10.2019
Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 1931991 Áno 06.10.2019
Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin Áno 06.10.2019
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 7207626 Áno 06.10.2019
Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 8019949 Áno 06.10.2019
Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 8656741 Áno 06.10.2019
Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 2051346 Áno 06.10.2019
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 9999903 Áno 06.10.2019
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 06.10.2019
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 8071303 Áno 06.10.2019
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno 06.10.2019
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 8012047 Áno 06.10.2019
Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012289 Áno 04.10.2019
Iva Kavánková FBA9751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8654917 Áno 04.10.2019
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8116746 Áno 04.10.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 8660504 Áno 01.10.2019

Open (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Veronika Mušková (CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha Áno 09.10.2019
Matej Muška (CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha Áno 09.10.2019
Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 2079537 Áno 13.10.2019
Viktória Herdová EBB7852 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406947 Áno 06.10.2019
Michaela Dudášiková ZMT08AA Klub OB Martin 2136772 Áno 06.10.2019
Martin Horáček ZMT08AB Klub OB Martin 2136773 Áno 06.10.2019
Michal Surovčík VZA8101 Slávia Žilinská univerzita 1423315 Áno 06.10.2019
Slavomíra Vogelová ŠK HADVEO Banská Bystrica Áno 16.10.2019

M -10 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jonáš Pinkava FSP1102 (CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2090855 Áno 09.10.2019
Adam Pinkava FSP1400 (CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2090852 Áno 09.10.2019
Simon Végh ZMT09AB Klub OB Martin 2136780 Áno 06.10.2019
Michal Surovčík VZA0902 Slávia Žilinská univerzita 8071295 Áno 06.10.2019
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 06.10.2019

W -10 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 2079538 Áno 08.10.2019
Martina Ďurmeková ZMT09AA Klub OB Martin 2136774 Áno 06.10.2019
Milina Kmeťová ZMT09AC Klub OB Martin 2136779 Áno 06.10.2019
Patrícia Adamčíková ZMT10AB Klub OB Martin 2136771 Áno 06.10.2019
Katarína Malárová ŠK HADVEO Banská Bystrica Áno 16.10.2019