Výsledky

Preteky: 1. kolo oblastného rebríčka STRED

Etapa: 1. kolo oblastného rebríčka STRED - E1 (08.05.2019)

Kategórie

Open       K3         M -10 C    M -12 C    M -12 D    M -14 C    M 21- C    M 40- C    M 40- D    M 45- C    M 55- C    M 55- D    M 65- C    W -10 C    W -12 C    W -14 C    W 40- C    W 40- D    W 50- C   

Open 0.90 km, 4 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Repáčová EBBxxx5 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 27:48

K3 2.90 km, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Hudec HBBxxx8 ŠK HADVEO Banská Bystrica 51:29

M -10 C 0.90 km, 4 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 11:17
2 Michal Kajsa 01C12AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 11:36 + 0:19
3 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:31 + 3:14
4 Milan Valušiak 01Cxxx2 Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 20:06 + 8:49
5 Šimon Sohler RBK1401 Klub orientačných športov Ružomberok 23:43 + 12:26

M -12 C 2.90 km, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:00
2 Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:46 + 1:46
3 Filip Vizváry HBBxxx2 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:48 + 4:48
4 Jelisej Kuzmin 0HBB802 77:57 + 16:57

M -12 D 0.90 km, 4 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Stano EBBxxx9 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8:33

M -14 C 4.70 km, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 54:03

M 21- C 4.70 km, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 52:30
2 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:43 + 2:13

M 40- C 4.70 km, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 79:22

M 40- D 3.70 km, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:55
2 Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:56 + 4:01
3 Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 66:25 + 13:30
4 Ján Šebo HBB7801 ŠK HADVEO Banská Bystrica 70:44 + 17:49

M 45- C 3.70 km, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:43
2 Ivan Sýkorka 01Cxxx1 Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 57:51 + 7:08

M 55- C 4.70 km, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 64:05

M 55- D 3.70 km, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:46
2 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 57:10 + 1:24

M 65- C 4.70 km, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 150:36

W -10 C 0.90 km, 4 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Stanová EBBxxx8 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8:47
2 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 9:41 + 0:54
3 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 13:21 + 4:34
4 Mária Sohlerová RBK1551 Klub orientačných športov Ružomberok 23:50 + 15:03

W -12 C 2.90 km, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexandra Sára Chudá HBB0751 ŠK HADVEO Banská Bystrica 72:37
2 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 74:23 + 1:46

W -14 C 2.90 km, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 43:12
2 Nina Škarvadová HBB0651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:59 + 1:47
3 Ema Michačová HBBxxx1 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:29 + 19:17

W 40- C 4.70 km, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 76:07

W 40- D 2.90 km, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Trenčanová HBB7951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:45
2 Monika Vizváry HBBxxx3 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:26 + 3:41

W 50- C 2.90 km, 6 kontrol