Výsledky

Preteky: Jesenná cena Sporka

Etapa: Jesenná cena Sporka - E1 (16.11.2019)

Kategórie

M -10      W -10      M -12      W -12      M -14      W -14      M -16      W -16      M -18      M 19-      W 19-      M 40-      W 40-      M 55-      W 55-      N          MW-R       Open      

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 24:47
2 Ján Varga 29:52 + 5:05
3 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:37 + 6:50
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg DISK
Jakub Berky SPE1101 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Pavol Rybar 01C10BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 29:38
2 Lenka Feriancová 30:58 + 1:20
3 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 35:45 + 6:07
4 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 38:53 + 9:15
5 Lucia Syrová SPE12AD Klub OB Sokol Pezinok 63:12 + 33:34
Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok DNF
Katarína Knížová 06D10AA TRIAX DNS

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 15:58
2 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 19:42 + 3:44
3 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 22:01 + 6:03
4 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 23:23 + 7:25
5 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 24:54 + 8:56
6 Gregor Ondra SPE0805 Klub OB Sokol Pezinok 25:04 + 9:06
7 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 25:28 + 9:30
8 Filip Kníž 06D08AA TRIAX 36:56 + 20:58
9 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 37:37 + 21:39
10 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 39:54 + 23:56
11 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 68:33 + 52:35
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava DNS

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 22:00
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 23:41 + 1:41
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 24:36 + 2:36
4 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:00 + 5:00
5 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 27:02 + 5:02

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 38:44
2 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 54:31 + 15:47
3 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 56:42 + 17:58
4 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 60:52 + 22:08
5 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:23 + 22:39
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DNS

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 49:24
2 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 49:33 + 0:09
3 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 51:19 + 1:55
4 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 73:52 + 24:28
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 44:54
2 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 48:06 + 3:12
3 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 48:37 + 3:43
4 Vladimír Molnár SPE0409 Klub OB Sokol Pezinok 55:33 + 10:39
5 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 58:41 + 13:47
6 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 66:31 + 21:37
7 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 75:36 + 30:42

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 48:40
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 50:06 + 1:26
3 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 66:35 + 17:55
4 Diana Stupavská 01C04AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 84:06 + 35:26

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 65:33

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:01
2 Petr Přikryl 02S67AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 62:14 + 6:13
3 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:34 + 9:33
4 Georg Wittberger 68:49 + 12:48
5 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 70:02 + 14:01
6 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 72:48 + 16:47
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 75:19 + 19:18
8 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 85:59 + 29:58
9 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 86:16 + 30:15
10 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 86:19 + 30:18
11 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 86:40 + 30:39
12 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 87:14 + 31:13
13 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 95:23 + 39:22
14 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 97:09 + 41:08
15 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 151:15 + 95:14
Juha Suntila DISK
Michal Piovarci DNS

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 53:35
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:25 + 3:50
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 58:34 + 4:59
4 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 66:14 + 12:39
5 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 78:14 + 24:39
6 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:25 + 24:50
7 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 81:59 + 28:24
8 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 84:49 + 31:14
9 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 92:45 + 39:10
10 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 132:21 + 78:46
11 Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 174:37 + 121:02
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 57:53
2 Guenther Kroupa 59:58 + 2:05
3 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 60:44 + 2:51
4 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 64:31 + 6:38
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 66:30 + 8:37
6 Peter Kníž 06D74AA TRIAX 66:58 + 9:05
7 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:45 + 10:52
8 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 69:15 + 11:22
9 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 69:43 + 11:50
10 Kari Salonen 70:36 + 12:43
11 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 77:04 + 19:11
12 Erno Puupponen 78:44 + 20:51
13 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 78:55 + 21:02
14 Denis Kizhaev 12F74AA (RUS) Orienta-Victoria 80:06 + 22:13
15 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 82:05 + 24:12
16 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 84:38 + 26:45
17 Petr Novotný 02T73AA (CZE) Dukla Blansko 85:14 + 27:21
18 Miroslav Stupavský 01C76AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 86:31 + 28:38
19 Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:35 + 30:42
20 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 89:49 + 31:56
21 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 91:31 + 33:38
22 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 92:43 + 34:50
23 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:16 + 35:23

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 67:19
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 67:33 + 0:14
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 74:01 + 6:42
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 76:13 + 8:54
5 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 76:39 + 9:20
6 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 77:55 + 10:36
7 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:18 + 10:59
8 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 80:04 + 12:45
9 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 80:09 + 12:50
10 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 83:31 + 16:12
11 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 84:53 + 17:34
12 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 90:12 + 22:53
13 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 97:07 + 29:48
14 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 98:17 + 30:58
15 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 102:20 + 35:01
16 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 122:55 + 55:36
17 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 124:01 + 56:42
18 Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 167:38 + 100:19
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava DISK

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 47:09
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 48:13 + 1:04
3 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 52:43 + 5:34
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:14 + 7:05
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 56:33 + 9:24
6 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 67:09 + 20:00
7 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 67:56 + 20:47
8 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 80:54 + 33:45
9 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 82:22 + 35:13
10 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 85:47 + 38:38
11 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 87:48 + 40:39
12 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 91:22 + 44:13
13 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 130:04 + 82:55
14 Juraj Jurčík 01C47AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 178:26 + 131:17
Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok DISK
Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 35:39
2 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 42:52 + 7:13
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 48:43 + 13:04
4 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 53:11 + 17:32
5 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 64:05 + 28:26
6 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 74:31 + 38:52
7 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 95:23 + 59:44

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Torák 23:57
2 Matúš Antal 24:35 + 0:38
3 Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 27:22 + 3:25
4 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 30:02 + 6:05
5 Milo Kosterec SKS69AA Športový klub Sandberg 30:32 + 6:35
6 Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 32:00 + 8:03
7 Matúš Pinter TNR0801 ŠK Triturus Nitra 32:04 + 8:07
8 Andrej Pinter TNR7302 ŠK Triturus Nitra 35:50 + 11:53
9 Katarína Poláková 06D95AA TRIAX 35:59 + 12:02
10 Kristína Cabounová 39:32 + 15:35
11 Renáta Duláková 41:24 + 17:27
12 Manuela Peneder 42:25 + 18:28
13 Alžbeta Lovásová IBA6951 TJ Ioan 1209 42:51 + 18:54
14 Zuzka Berkyová 53:34 + 29:37
15 Zuzana Lacova 01C83AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 66:07 + 42:10
Andrej Rybar 01C12AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS

MW-R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adrian Ferianc 30:17
2 Alexandra Gschwandtner 31:58 + 1:41
3 Tomáš Cisár 32:25 + 2:08
4 Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:37 + 2:20
5 Hana Zúbeková FBA0952 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:59 + 2:42
6 Richard Kanávor FBA1006 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:01 + 2:44
7 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 33:45 + 3:28
8 Ondrej Honsch 34:13 + 3:56
9 Dorota Zúbeková FBA1151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:25 + 4:08
10 Linda Lohnertová 01C12AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 35:28 + 5:11
11 Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:37 + 5:20
12 Juraj Honsch 36:42 + 6:25
13 Zoja Vargová 38:49 + 8:32
14 Fekete Fedor 44:58 + 14:41
15 Viliam Rakay 12N14AA Detská Tour Petra Sagana 49:51 + 19:34
16 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 52:23 + 22:06
17 Hana Rakayova 12N12AA Detská Tour Petra Sagana 61:00 + 30:43
18 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:23 + 36:06
19 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 85:06 + 54:49
20 Adam Polóni 106:52 + 76:35
Žofia Fedorová DNS
Anna Mazáková SKS1451 Športový klub Sandberg DNS
Jakub Stankovic 01C13AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Juraj Ihring 01C08AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:15
2 Simon Brunovský 06D93AA TRIAX 41:56 + 7:41
3 Ján Varga 45:41 + 11:26
4 Pedro Rua 12J84AA (PRT) Ori-Estarreja 46:02 + 11:47
5 Michal Šelc 01C88AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 47:48 + 13:33
6 Lukáš Lovás IBA0101 TJ Ioan 1209 48:23 + 14:08
7 Adela Cori 01C95AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 52:05 + 17:50
8 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 52:28 + 18:13
9 Michal Fekete 01C77AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 58:06 + 23:51
10 Zuzana Belesova 58:34 + 24:19
11 Peter Ferianc 58:46 + 24:31
12 René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 60:24 + 26:09
13 Martin Lovás IBA0401 TJ Ioan 1209 60:53 + 26:38
14 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:48 + 27:33
15 Veronika Koľveková TKE9351 Klub OB ATU Košice 62:08 + 27:53
16 Matúš Lukácik 63:48 + 29:33
17 František Ondra SPE7903 Klub OB Sokol Pezinok 65:05 + 30:50
18 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 67:25 + 33:10
19 Martin Zúbek FBA7706 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:43 + 33:28
20 Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 76:27 + 42:12
21 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 76:39 + 42:24
22 Terézia Šujanská 91:53 + 57:38
23 Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg 92:53 + 58:38
24 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 114:50 + 80:35
25 Dana Šuníková 01C90AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 116:01 + 81:46
Martin Lohnert 01C78AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Marek Sedliak DNS