Výsledky

Preteky: 3. kolo oblastného rebríčka Košického kraja v orientačnom behu

Etapa: 3. kolo oblastného rebríčka Košického kraja v orientačnom behu - E1 (20.06.2020)

Kategórie

M -12 C    M -14 C    M -18 C    M 19- C    M 35- C    M 45- C    M 55- C    M 65- C    W -12 C    W -18 C    W 19- C    W 35- C    W 45- C    W 55- C    DR         N          K3        

M -12 C 2.29 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:44
2 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 29:18 + 6:34
3 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 31:24 + 8:40
4 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 40:00 + 17:16
5 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 44:18 + 21:34
6 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 50:19 + 27:35

M -14 C 3.08 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 30:20
2 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 35:29 + 5:09

M -18 C 5.04 km / 220 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 94:42

M 19- C 7.10 km / 340 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 58:01
2 Daniel Fehervári TKE9403 Klub OB ATU Košice 61:28 + 3:27
3 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 63:20 + 5:19
4 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 64:50 + 6:49
5 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 66:55 + 8:54
6 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 67:08 + 9:07
7 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 68:51 + 10:50
8 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 69:11 + 11:10
9 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 71:20 + 13:19
10 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 72:31 + 14:30
11 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 72:48 + 14:47
12 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 72:53 + 14:52
13 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 76:08 + 18:07
14 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 76:34 + 18:33
15 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 91:54 + 33:53
16 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 95:34 + 37:33
17 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 97:30 + 39:29
18 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 102:18 + 44:17
19 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 106:22 + 48:21
20 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 111:29 + 53:28
21 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 117:59 + 59:58
22 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 148:55 + 90:54
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice DISK
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava DISK
Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice DNF

M 35- C 6.01 km / 280 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 57:29
2 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 78:05 + 20:36
3 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 92:48 + 35:19

M 45- C 5.04 km / 220 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 47:46
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 55:20 + 7:34
3 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 55:32 + 7:46
4 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 66:42 + 18:56
5 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 74:00 + 26:14
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 74:36 + 26:50
7 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 76:22 + 28:36
8 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 76:43 + 28:57
9 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 84:54 + 37:08

M 55- C 4.22 km / 180 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 51:41
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 53:13 + 1:32
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 66:40 + 14:59
István Bokros DNS
M.S. Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:36

M 65- C 2.76 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozsef Zentai 31:54
2 Juraj Kubica 55MPP 34:15 + 2:21
3 Anton Onder 03V54AA Klub OB Metropol Košice 34:56 + 3:02
4 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 36:49 + 4:55
5 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 38:07 + 6:13

W -12 C 2.29 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:00

W -18 C 4.22 km / 180 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:33
2 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 64:14 + 14:41
3 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 73:06 + 23:33

W 19- C 6.01 km / 280 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 64:42
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 67:48 + 3:06
3 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 70:46 + 6:04
4 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 71:05 + 6:23
5 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 74:35 + 9:53
6 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 90:08 + 25:26
7 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 95:43 + 31:01
8 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 99:42 + 35:00
9 Hana Oľhavová TKE9157 Klub OB ATU Košice 116:34 + 51:52

W 35- C 5.04 km / 220 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 80:11
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 80:13 + 0:02
3 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 102:21 + 22:10

W 45- C 4.22 km / 180 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 55:33
2 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 60:49 + 5:16
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:17 + 9:44
4 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 67:11 + 11:38
5 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 74:46 + 19:13
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice DISK
Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice DISK

W 55- C 3.08 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 50:06
2 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 59:35 + 9:29

DR 1.47 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 20:23
2 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 20:42 + 0:19
3 Michal Bečarik 22:32 + 2:09
4 Ján Kvaka ml. 40:53 + 20:30
5 Šimon Sohler RBK1401 Klub orientačných športov Ružomberok 53:08 + 32:45
6 Mária Sohlerová RBK1551 Klub orientačných športov Ružomberok 55:58 + 35:35
7 Matiáš Kozub 83:43 + 63:20

N 2.29 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Laura Vaicová 39:32
2 Helena Bobovčáková 67:52 + 28:20
3 Ysabel Cristina Ugorčáková TKE5753 Klub OB ATU Košice 95:54 + 56:22

K3 2.76 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Fedelin 29:50
2 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 32:24 + 2:34
3 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:25 + 6:35
4 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 46:47 + 16:57
5 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:10 + 19:20