Prihlášky podľa klubov

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v šprinte (05.09.2020)

Počet prihlásených: 257

Kluby

01C     02K     02U     03V     06B     07T     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     RBK     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Juraj Dolný N 02.09.2020
Anna Holmanova 01C17AA 2144070 W -10 R - 19.08.2020
Jana Holmanová 01C73AF N 25.08.2020

ROB klub KYSUCA n.o. (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ján Košut 02K63AA 8071308 M 55- E - 23.08.2020

nereg. Klub OB BOR Topoľčianky (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA 2012279 M 50- E - 23.08.2020

Klub OB Metropol Košice (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Stella Janušková 416528 W -10 R - 02.09.2020
Mária Kováčová 03V67AA 307290 W 50- E - 25.08.2020
Eva Nemkyová 03V66AA 307437 W 50- E - 25.08.2020
Daniela a Klaudia Onderová 307352 N - 02.09.2020
Zuzana Špaldonová 03V56AA 416755 W 60- E - 25.08.2020
Matej Tamáš 301215 M -10 R - 25.08.2020

Neregistrovaný (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tomáš Želinský 06B82AB M 35- E 30.08.2020

Košice (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Kuzmiak 07T64AA M 55- E - 23.08.2020

KOBRA Bratislava (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Barták BBA7801 8648579 M 40- E - 27.08.2020
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 21- E 24.08.2020
Janka Dienová 533303 K3 02.09.2020
Karol Hierweg BBA5801 8200882 M 45- E - 01.09.2020
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 21- E 24.08.2020
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M 21- E - 24.08.2020
Martin Jonáš BBA9601 8667535 M 21- E - 24.08.2020
Ondrej Piják BBA8204 8200003 M 21- E 24.08.2020

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- E - 25.08.2020
Katarína Sofia Schwarzová W -10 R 02.09.2020
Martina Schwarzová EBB0951 2112736 W -12 C - 25.08.2020

ŠK Farmaceut Bratislava (17) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Filip Bukovac FBA0501 8116740 M -16 E - 23.08.2020
Maroš Bukovac FBA7601 8518355 M 21- E - 23.08.2020
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 21- E - 23.08.2020
Alena Bukovacová FBA7451 8515557 W 35- E - 23.08.2020
Rebecca Herna FBA0553 8665514 W -16 E - 23.08.2020
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 M 40- E - 02.09.2020
Ladislav Kasza FBA7102 7003175 M 45- E - 23.08.2020
Tomáš Kasza FBA0503 8116805 M -16 E - 23.08.2020
Tereza Kendrová FBA0651 8518357 W -14 E - 23.08.2020
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -16 E - 23.08.2020
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -14 E - 23.08.2020
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 65- E 23.08.2020
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 21- E - 23.08.2020
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- E 23.08.2020
Jozef Paluska FBA7401 2078490 M 45- E - 24.08.2020
Karol Paluska FBA0601 2078492 M -14 E - 24.08.2020
Katarína Palusková FBA0251 2078491 W -18 E - 24.08.2020

ŠK HADVEO Banská Bystrica (14) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alexandra Sára Chudá HBB0751 2066961 W -14 E - 25.08.2020
Matej Hraboš HBB9501 7698697 M 21- E - 25.08.2020
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 M 35- E - 25.08.2020
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 W 35- E - 25.08.2020
Lucia Kovalančíková HBB9351 8200014 W 21- E - 25.08.2020
Ľuboš Michač HBB7601 8004349 M 40- E - 25.08.2020
Samuel Michač HBB0802 8518354 M -14 E - 25.08.2020
Ema Michačová HBB0551 8517354 W -16 E - 25.08.2020
Andrej Patráš HBB8201 8004356 M 35- E - 25.08.2020
Igor Patráš HBB7901 8629471 M 40- E - 25.08.2020
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -14 E - 25.08.2020
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 21- E - 25.08.2020
Milan Šimoník HBB7501 8004359 M 45- E - 25.08.2020
Jana Šmelíková HBB6651 307274 W 50- E - 25.08.2020

Klub OB Kysak (23) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Maroš Dudra KYS0601 2133074 M -14 E - 24.08.2020
Milan Dudra KYS7201 307258 M 40- E - 24.08.2020
Stanislav Franko KYS9802 416517 M 21- E - 24.08.2020
Valér Franko KYS6601 1966416 M 45- E - 24.08.2020
Jana Franková KYS6651 1966817 W 50- E - 24.08.2020
Martin Hujduš KYS7202 416706 M 45- E - 24.08.2020
Bianka Hujdušová KYS06AB 416526 W -14 E - 24.08.2020
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 55- E - 24.08.2020
Ľubomír Krajňák KYS6105 207808 M 55- E - 02.09.2020
Gabriel Legáth KYS0502 406982 M -16 E - 24.08.2020
Tomáš Legath KYS0803 416738 M -14 E - 24.08.2020
Ľudovít Pavela KYS0801 7207863 M -12 C - 24.08.2020
Ľudovít Pavela KYS7501 8004354 M 45- E - 24.08.2020
Anna Pavelová KYS10AA 7530753 W -10 C - 24.08.2020
Annamária Pavelová KYS7651 7467746 W 40- E - 24.08.2020
Júlia Pavelová KYS0651 7207860 W -14 E - 24.08.2020
Katarína Pavelová 682684 W -10 R - 24.08.2020
Igor Porubčan KYS7101 2106750 M 45- E - 24.08.2020
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 M -16 E - 24.08.2020
Libor Semančík KYS9006 8017129 M 21- E - 24.08.2020
Tomáš Sokol KYS9103 515109 M 21- E - 24.08.2020
Ľudmila Sokolová KYS9451 682343 W 21- E - 24.08.2020
Dominika Franková KYS9553 8200382 W 21- E - 24.08.2020

Klub OB AŠK Pezinok (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 45- E 25.08.2020
Medard Féder PEZ0102 8662443 M 21- E 25.08.2020

TJ Rapid Bratislava (17) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Demovič RBA0305 8667951 M -18 E - 24.08.2020
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- E - 24.08.2020
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 8200031 M 21- E - 24.08.2020
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -18 E - 24.08.2020
Dominik Lovás RBA9902 8100022 M 21- E - 24.08.2020
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- E - 24.08.2020
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 W 55- E - 24.08.2020
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- E - 24.08.2020
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 45- E - 24.08.2020
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 21- E - 24.08.2020
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 21- E - 24.08.2020
Milan Petrinec RBA5802 8115802 M 60- E - 24.08.2020
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 E - 24.08.2020
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 50- E - 24.08.2020
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 45- E - 24.08.2020
Daniel Šmelík RBA0702 8662739 M -14 E - 24.08.2020
Juraj Šmelík RBA6603 8662438 M 50- E - 24.08.2020

Klub orientačných športov Ružomberok (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Šimon Sohler RBK1401 2029123 M -10 R - 25.08.2020
Valter Sohler RBK7701 8516212 M 40- E - 24.08.2020
Mária Sohlerová RBK1551 2419921 W -10 R - 25.08.2020

Športový klub Sandberg (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Viktória Kostercová SKS0251 8099114 W -18 E 24.08.2020
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- E 24.08.2020
Katarína Kotrlová SKS9051 8004608 W 21- E 24.08.2020
Šimon Kukurugya SKS0402 8103015 M -16 E 24.08.2020
Michaela Patassiová SKS0252 8670509 W -18 E - 24.08.2020
Marek Vaňo SKS7901 1919919 M 40- E - 24.08.2020
Matúš Vaňo SKS0804 7900097 M -12 C - 24.08.2020

Klub OB Sokol Pezinok (42) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Beleš SPE5901 1407851 M 55- E - 28.08.2020
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -14 E - 25.08.2020
Damián Dojčar SPE0709 1407850 M -14 E - 25.08.2020
Marek Dolný SPE0407 8001845 M -16 E - 25.08.2020
Michal Dolný SPE0706 8300010 M -14 E - 25.08.2020
Martina Dorozlová SPE0456 8001847 W -16 E - 25.08.2020
Klára Fedorová SPE0455 8200016 W -16 E - 25.08.2020
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 70- E - 25.08.2020
Ema Havlíková SPE0451 8025014 W -16 E - 25.08.2020
Hanka Helcmanovská SPE0960 2111075 W -12 C - 25.08.2020
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 K3 - 25.08.2020
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -16 E - 25.08.2020
Viktor Ježík SPE1202 1407843 M -10 R - 25.08.2020
Gabriela Ježíková SPE0551 W -16 E - 02.09.2020
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 35- E - 25.08.2020
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 E - 25.08.2020
Lukáš Kapusta SPE0602 8001843 M -14 E - 25.08.2020
Peter Karch SPE9112 8303074 M 21- E - 21.08.2020
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 60- E - 25.08.2020
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 70- E - 25.08.2020
Zuzana Kováčová SPE02BA 8025009 W -18 E - 25.08.2020
Ján Kuchárik SPE0504 8025021 M -16 E - 25.08.2020
Adela Marková SPE0777 8001838 W -14 E - 02.09.2020
Andrej Mikloš SPE0401 8025007 M -16 E - 25.08.2020
Khrystyna Myhovych SPE0255 8025008 W -18 E - 25.08.2020
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 65- E - 02.09.2020
Jaroslav Piják SPE5801 8025012 M 60- E - 25.08.2020
Barbora Pijáková SPE9451 8133318 W 21- E - 21.08.2020
Iveta Pijáková SPE6251 8025010 W 55- E - 25.08.2020
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 65- E - 25.08.2020
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 60- E - 25.08.2020
Matúš Šimo SPE0107 8100080 M 21- E - 25.08.2020
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -16 E - 25.08.2020
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 M -18 E - 25.08.2020
Hana Šipošová SPE0951 8025020 W -14 E - 25.08.2020
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -14 E - 25.08.2020
Zuzana Šipošová SPE7351 7070721 W 45- E - 25.08.2020
Lucia Syrová SPE1052 1407857 W -10 C - 25.08.2020
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -14 E - 25.08.2020
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 21- E - 25.08.2020
Eli Valach SPE0703 2118108 M -14 E - 25.08.2020
Barbora Zelníková SPE0457 8025005 W -16 E - 25.08.2020

KOB Čingov Spišská Nová Ves (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- E - 25.08.2020
Miroslav Palička SSN5902 8667993 M 55- E - 25.08.2020
Michal Pavlík SSN9001 1231990 M 21- E - 25.08.2020
Tomáš Rusňák SSN86AA 1242528 M 21- E - 25.08.2020
František Šoltés SSN6202 307398 M 50- E - 25.08.2020
Paulína Šoltésová SSN0951 416711 W -12 C - 25.08.2020

ŠK Terezka Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Kamila Pompurová TBB0551 8004348 W -16 E - 24.08.2020
Terézia Pompurová TBB9851 416705 W 21- E - 24.08.2020

Klub OB ATU Košice (54) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tamarka Birkova W -10 R 27.08.2020
Helena Bobovčáková N 26.08.2020
Martina Breinerová TKE7652 2051442 W 40- E - 27.08.2020
Petronela Filipová TKE0352 8017126 W -18 E - 27.08.2020
Gregor Halás TKE0902 2032195 M -12 C - 27.08.2020
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 E - 27.08.2020
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- E - 27.08.2020
Martin Jerguš TKE6702 8017135 M 50- E - 27.08.2020
Anna Mária Jergušová TKE6651 232109 W 50- E - 27.08.2020
Ema Jurašková TKE6453 362939 W 55- E - 27.08.2020
Matúš Kaprál TKE8804 8017118 M 21- E - 27.08.2020
Kristína Krajčíková TKE9254 8656741 M 21- E - 27.08.2020
Ján Kuchta TKE5701 8017120 M 60- E - 24.08.2020
Michal Kurák TKE0101 2051399 M -20 E - 27.08.2020
Franišek Lami M 21- E 31.08.2020
Michal Lami TKE8601 920656 M 21- E - 27.08.2020
Antónia Lamiová TKE9753 2051330 W 21- E - 27.08.2020
Katarína Lamiová TKE8351 8019949 W 21- E - 27.08.2020
Jana Macinská TKE8651 2051377 W 21- E - 27.08.2020
Peter Macinský TKE8603 307377 M 21- E - 27.08.2020
Angela Maľarová TKE5752 307388 W 60- E - 27.08.2020
Michal Marko TKE0901 2051309 M -12 C - 27.08.2020
Sofia Marko TKE1251 2051312 W -10 R - 27.08.2020
Valéria Marko TKE7952 2051379 W 35- E - 27.08.2020
Simona Mihaličová TKE0551 8017133 W -16 E - 27.08.2020
Katarína Papugová TKE9255 9999903 W 21- E - 27.08.2020
Tomáš Mušinský TKE9301 8656717 M 21- E - 27.08.2020
Lukáš Mário Novota TKE0302 8017117 M -18 E - 27.08.2020
Rastislav Oľhava TKE8901 7201826 M 21- E - 27.08.2020
Anton Onder TKE5401 2051413 M 65- E - 27.08.2020
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 21- E - 27.08.2020
Andrea Papugová TKE9751 2051346 W 21- E - 27.08.2020
Martin Polyácsko TKE0102 M -20 E 27.08.2020
Iveta Putnovská TKE5651 307387 W 60- E - 27.08.2020
Martin Roháč TKE0301 8017132 M -18 E - 27.08.2020
Judita Sádecká TKE6253 2051419 W 55- E - 27.08.2020
Sofia Sekaninová TKE0451 2051307 W -16 E - 27.08.2020
Lukáš Simočko TKE0003 8017134 M -20 E - 27.08.2020
Michal Simočko TKE5302 2032193 M 65- E - 27.08.2020
Dušan Sláma TKE9801 7204978 M 21- E - 27.08.2020
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 55- E - 27.08.2020
Richard Sláma TKE0303 8017125 M -18 E - 27.08.2020
Jana Slámová TKE7252 7207626 W 40- E - 29.08.2020
Juraj Steiner TKE0501 2051443 M -16 E - 27.08.2020
Miroslav Steiner TKE0903 2032147 M -12 C - 27.08.2020
Zdeno Steiner M 40- E 27.08.2020
Lucia Steinerová TKE7752 2051444 W 40- E - 27.08.2020
Vladimír Tysz TKE6202 416501 M 55- E - 27.08.2020
Dávid Ugray TKE9605 2051350 M 21- E - 27.08.2020
Martin Velgos TKE7202 2051422 M 45- E - 27.08.2020
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W -20 E - 27.08.2020
Miroslava Velgosová TKE0351 8004605 W -18 E - 27.08.2020
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 W 45- E - 27.08.2020
Ľuboslava Weissová TKE0252 8017122 W -18 E - 27.08.2020

ŠK Triturus Nitra (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrea Porubská TNR7651 7540754 N - 25.08.2020
Lenka Porubská TNR0451 8668997 W -16 E - 25.08.2020
Július Porubský TNR7301 7210405 M 35- E - 25.08.2020

ŠK VAZKA Bratislava (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Veronika Koľveková VBA9351 307435 W 21- E - 24.08.2020
Elena Lago VBA0551 307373 W -16 E - 24.08.2020
Miroslav Lago VBA7601 8482096 M 35- E - 24.08.2020
Oľga Lago VBA7452 416557 W 45- E - 24.08.2020
Oliver Lago VBA0301 8482066 M -18 E - 24.08.2020
Matej Müller VBA9601 8240596 M 21- E - 24.08.2020
Rostislav Navrátil VBA6601 8482090 M 50- E - 24.08.2020
Adéla Navrátilová VBA0251 8061463 W -18 E - 24.08.2020
Barbora Šmelíková VBA6951 8130169 W 50- E - 24.08.2020
Štefan Šurgan VBA7904 8680573 M 21- E 24.08.2020

Viatoris (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Ďuriš VIA8601 8001846 M 21- E - 23.08.2020
Jakub Forgáč VIA0401 8001844 K3 - 23.08.2020
Pavol Hreus VIA8501 8001839 M 35- E - 23.08.2020
Peter Krnáč VIA7701 8001841 M 40- E - 23.08.2020
Zuzana Sleziaková VIA9251 8103042 W 21- E - 23.08.2020
Adriana Slivková VIA9151 8189981 K3 - 23.08.2020

Slávia Žilinská univerzita (19) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Babík VZA0702 1423312 M -14 E - 24.08.2020
Tomáš Babík VZA0802 1423311 M -12 C - 24.08.2020
Miroslava Babíková 1423316 N - 24.08.2020
Jakub Chupek VZA9901 8655373 M 21- E - 24.08.2020
Jozef Chupek VZA7101 8071290 M 40- E - 24.08.2020
Silvia Chupeková VZA7250 8071303 W 21- E - 24.08.2020
Jozef Gajdošík VZA5200 416540 M 65- E - 24.08.2020
Peter Jurčík VZA6802 8071310 M 50- E 24.08.2020
Tomáš Jurčík VZA0301 8071294 M -18 E 24.08.2020
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 W -16 E 24.08.2020
Miroslav Pajger VZA0502 8071317 M -16 E 24.08.2020
Peter Polakovič VZA5501 8071291 M 65- E - 24.08.2020
Elena Polakovičová VZA5850 8071301 W 60- E - 24.08.2020
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 70- E - 24.08.2020
Ivan Trepáč VZA7001 2045214 M 50- E - 24.08.2020
Eva Trepáčová VZA7053 8071318 W 50- E - 24.08.2020
Peter Vandlíček VZA7300 8071298 M 45- E - 20.08.2020
Peter Vričan VZA8901 8090128 M 21- E 24.08.2020
Jana Vríčanová VZA8952 8012047 W 21- E 24.08.2020

Klub OB Martin (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jaroslav Brém doprovod 31.08.2020
Martina Brém Knorová ZMT7151 2066093 W 45- E 23.08.2020
Jana Davi ZMT6151 416848 W 55- E - 25.08.2020
Peter Juhás 416508 M -12 C - 25.08.2020
Viola Juhasová ZMT5251 416516 W 60- E - 25.08.2020
Martin Knor ZMT0201 8072002 M -18 E 23.08.2020
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- E - 25.08.2020
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- E - 25.08.2020