Prihlášky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v šprinte (05.09.2020)

Počet prihlásených: 257

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    M 65- E    W 60- E    M 70- E    W -20 E    W 70- E    M -12 C    W -10 C    W -12 C    M -10 R    W -10 R    N          K3         doprovod  

M -14 E (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8518354 Áno 25.08.2020
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 8662739 Áno 24.08.2020
Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 2133074 Áno 24.08.2020
Tomáš Legath KYS0803 Klub OB Kysak 416738 Áno 24.08.2020
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 27.08.2020
Karol Paluska FBA0601 ŠK Farmaceut Bratislava 2078492 Áno 24.08.2020
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 25.08.2020
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 8001843 Áno 25.08.2020
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2118108 Áno 25.08.2020
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno 25.08.2020
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno 25.08.2020
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 1407850 Áno 25.08.2020
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 1423312 Áno 24.08.2020

M -16 E (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno 24.08.2020
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 307291 Áno 24.08.2020
Gabriel Legáth KYS0502 Klub OB Kysak 406982 Áno 24.08.2020
Juraj Steiner TKE0501 Klub OB ATU Košice 2051443 Áno 27.08.2020
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 8116740 Áno 23.08.2020
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Áno 23.08.2020
Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 2085594 Áno 23.08.2020
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 8025007 Áno 25.08.2020
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8001935 Áno 25.08.2020
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 25.08.2020
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 8001845 Áno 25.08.2020
Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 8025021 Áno 25.08.2020
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 8071317 Áno 24.08.2020

M -18 E (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 24.08.2020
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 24.08.2020
Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 8667951 Áno 24.08.2020
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno 27.08.2020
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno 27.08.2020
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno 27.08.2020
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 8482066 Áno 24.08.2020
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 8072002 Áno 23.08.2020
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno 25.08.2020
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 8071294 Áno 24.08.2020

M -20 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno 27.08.2020
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 2051399 Áno 27.08.2020
Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice Áno 27.08.2020

M 21- E (36)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 8662443 Áno 25.08.2020
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7698697 Áno 25.08.2020
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 1231990 Áno 25.08.2020
Tomáš Rusňák SSN86AA KOB Čingov Spišská Nová Ves 1242528 Áno 25.08.2020
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 24.08.2020
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 8100022 Áno 24.08.2020
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 8200031 Áno 24.08.2020
Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 416517 Áno 24.08.2020
Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 515109 Áno 24.08.2020
Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 8017129 Áno 24.08.2020
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 8667959 Áno 24.08.2020
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 24.08.2020
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 8667535 Áno 24.08.2020
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 8200003 Áno 24.08.2020
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 24.08.2020
Franišek Lami Klub OB ATU Košice Áno 31.08.2020
Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 7201826 Áno 27.08.2020
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno 27.08.2020
Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 8017118 Áno 27.08.2020
Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice 920656 Áno 27.08.2020
Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 8656741 Áno 27.08.2020
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 27.08.2020
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 7204978 Áno 27.08.2020
Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 2051350 Áno 27.08.2020
Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 307377 Áno 27.08.2020
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 8240596 Áno 24.08.2020
Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 8680573 Áno 24.08.2020
Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 8001846 Áno 23.08.2020
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 8518355 Áno 23.08.2020
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 8116785 Áno 23.08.2020
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 23.08.2020
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 25.08.2020
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 8100080 Áno 25.08.2020
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Áno 21.08.2020
Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 8655373 Áno 24.08.2020
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 8090128 Áno 24.08.2020

M 35- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tomáš Želinský 06B82AB Neregistrovaný Áno 30.08.2020
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004356 Áno 25.08.2020
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno 25.08.2020
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno 25.08.2020
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 24.08.2020
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 8482096 Áno 24.08.2020
Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 8001839 Áno 23.08.2020

M 40- E (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8629471 Áno 25.08.2020
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004349 Áno 25.08.2020
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 1919919 Áno 24.08.2020
Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 307258 Áno 24.08.2020
Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 8648579 Áno 27.08.2020
Zdeno Steiner Klub OB ATU Košice Áno 27.08.2020
Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 8516212 Áno 24.08.2020
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 8001841 Áno 23.08.2020
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 2104597 Áno 02.09.2020
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 8071290 Áno 24.08.2020

M 45- E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno 25.08.2020
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004359 Áno 25.08.2020
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 1966416 Áno 24.08.2020
Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 2106750 Áno 24.08.2020
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 8004354 Áno 24.08.2020
Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 416706 Áno 24.08.2020
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 8200882 Áno 01.09.2020
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 2051422 Áno 27.08.2020
Jozef Paluska FBA7401 ŠK Farmaceut Bratislava 2078490 Áno 24.08.2020
Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 7003175 Áno 23.08.2020
Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 8071298 Áno 20.08.2020

M 50- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307398 Áno 25.08.2020
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 434820 Áno 24.08.2020
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 8662438 Áno 24.08.2020
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 8017135 Áno 27.08.2020
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8482090 Áno 24.08.2020
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 2012279 Áno 23.08.2020
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 8071310 Áno 24.08.2020
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 2045214 Áno 24.08.2020

M 55- E (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Áno 25.08.2020
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 24.08.2020
Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 1416370 Áno 24.08.2020
Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 207808 Áno 02.09.2020
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 9102083 Áno 27.08.2020
Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 416501 Áno 27.08.2020
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 27.08.2020
Marian Kuzmiak 07T64AA Košice Áno 23.08.2020
Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 8071308 Áno 23.08.2020
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 1407851 Áno 28.08.2020

M 60- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 24.08.2020
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 8115802 Áno 24.08.2020
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 8017120 Áno 24.08.2020
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 8025012 Áno 25.08.2020

W -14 E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno 25.08.2020
Alexandra Sára Chudá HBB0751 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066961 Áno 25.08.2020
Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 7207860 Áno 24.08.2020
Bianka Hujdušová KYS06AB Klub OB Kysak 416526 Áno 24.08.2020
Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 8518357 Áno 23.08.2020
Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 23.08.2020
Adela Marková SPE0777 Klub OB Sokol Pezinok 8001838 Áno 02.09.2020
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno 25.08.2020
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 8025020 Áno 25.08.2020

W -16 E (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8517354 Áno 25.08.2020
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 8668997 Áno 25.08.2020
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 8017133 Áno 27.08.2020
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 2051307 Áno 27.08.2020
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 8004348 Áno 24.08.2020
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Áno 24.08.2020
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno 23.08.2020
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 8025014 Áno 25.08.2020
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 25.08.2020
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok Áno 02.09.2020
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 8200016 Áno 25.08.2020
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 8001847 Áno 25.08.2020
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 8025005 Áno 25.08.2020
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno 24.08.2020

W -18 E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 8099114 Áno 24.08.2020
Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg 8670509 Áno 24.08.2020
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno 27.08.2020
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 8004605 Áno 27.08.2020
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 8017126 Áno 27.08.2020
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 8061463 Áno 24.08.2020
Katarína Palusková FBA0251 ŠK Farmaceut Bratislava 2078491 Áno 24.08.2020
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 8025008 Áno 25.08.2020
Zuzana Kováčová SPE02BA Klub OB Sokol Pezinok 8025009 Áno 25.08.2020

W 21- E (18)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8200014 Áno 25.08.2020
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8116746 Áno 25.08.2020
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 8004608 Áno 24.08.2020
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 24.08.2020
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno 24.08.2020
Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 682343 Áno 24.08.2020
Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 8200382 Áno 24.08.2020
Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 8019949 Áno 27.08.2020
Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 2051377 Áno 27.08.2020
Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 2051346 Áno 27.08.2020
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 9999903 Áno 27.08.2020
Antónia Lamiová TKE9753 Klub OB ATU Košice 2051330 Áno 27.08.2020
Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 416705 Áno 24.08.2020
Veronika Koľveková VBA9351 ŠK VAZKA Bratislava 307435 Áno 24.08.2020
Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 8103042 Áno 23.08.2020
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno 21.08.2020
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 8071303 Áno 24.08.2020
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 8012047 Áno 24.08.2020

W 35- E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 25.08.2020
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno 25.08.2020
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 2051379 Áno 27.08.2020
Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 8515557 Áno 23.08.2020
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 25.08.2020

W 40- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 7467746 Áno 24.08.2020
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 7207626 Áno 29.08.2020
Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 2051442 Áno 27.08.2020
Lucia Steinerová TKE7752 Klub OB ATU Košice 2051444 Áno 27.08.2020

W 45- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307384 Áno 25.08.2020
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Áno 24.08.2020
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 24.08.2020
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 2051368 Áno 27.08.2020
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 416557 Áno 24.08.2020
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno 23.08.2020
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 7070721 Áno 25.08.2020

W 50- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Mária Kováčová 03V67AA Klub OB Metropol Košice 307290 Áno 25.08.2020
Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 307437 Áno 25.08.2020
Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 307274 Áno 25.08.2020
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 1966817 Áno 24.08.2020
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 232109 Áno 27.08.2020
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 8130169 Áno 24.08.2020
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 8071318 Áno 24.08.2020

W 55- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 307362 Áno 24.08.2020
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 2051419 Áno 27.08.2020
Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 362939 Áno 27.08.2020
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 416848 Áno 25.08.2020
Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 2079495 Áno 23.08.2020
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 8025010 Áno 25.08.2020

M 65- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 2051413 Áno 27.08.2020
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 2032193 Áno 27.08.2020
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno 25.08.2020
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 23.08.2020
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 25.08.2020
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 02.09.2020
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 8071291 Áno 24.08.2020
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 416540 Áno 24.08.2020

W 60- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zuzana Špaldonová 03V56AA Klub OB Metropol Košice 416755 Áno 25.08.2020
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno 27.08.2020
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 307388 Áno 27.08.2020
Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 416516 Áno 25.08.2020
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 25.08.2020
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Áno 25.08.2020
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 8071301 Áno 24.08.2020

M 70- E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 416723 Áno 25.08.2020

W -20 E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 2051450 Áno 27.08.2020

W 70- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno 25.08.2020
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 25.08.2020
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 416514 Áno 24.08.2020

M -12 C (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 7900097 Áno 24.08.2020
Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 7207863 Áno 24.08.2020
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 2051309 Áno 27.08.2020
Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 2032195 Áno 27.08.2020
Miroslav Steiner TKE0903 Klub OB ATU Košice 2032147 Áno 27.08.2020
Peter Juhás Klub OB Martin 416508 Áno 25.08.2020
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 1423311 Áno 24.08.2020

W -10 C (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 7530753 Áno 24.08.2020
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 25.08.2020

W -12 C (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2112736 Áno 25.08.2020
Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416711 Áno 25.08.2020
Hanka Helcmanovská SPE0960 Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 25.08.2020

M -10 R (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matej Tamáš Klub OB Metropol Košice 301215 Áno 25.08.2020
Šimon Sohler RBK1401 Klub orientačných športov Ružomberok 2029123 Áno 25.08.2020
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 25.08.2020

W -10 R (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Sofia Schwarzová TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica Áno 02.09.2020
Stella Janušková Klub OB Metropol Košice 416528 Áno 02.09.2020
Katarína Pavelová Klub OB Kysak 682684 Áno 24.08.2020
Tamarka Birkova Klub OB ATU Košice Áno 27.08.2020
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 2051312 Áno 27.08.2020
Mária Sohlerová RBK1551 Klub orientačných športov Ružomberok 2419921 Áno 25.08.2020
Anna Holmanova 01C17AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2144070 Áno 19.08.2020

N (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniela a Klaudia Onderová Klub OB Metropol Košice 307352 Áno 02.09.2020
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 7540754 Áno 25.08.2020
Helena Bobovčáková Klub OB ATU Košice Áno 26.08.2020
Miroslava Babíková Slávia Žilinská univerzita 1423316 Áno 24.08.2020
Juraj Dolný Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 02.09.2020
Jana Holmanová 01C73AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 25.08.2020

K3 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Janka Dienová KOBRA Bratislava 533303 Áno 02.09.2020
Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 8001844 Áno 23.08.2020
Adriana Slivková VIA9151 Viatoris 8189981 Áno 23.08.2020
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 8660504 Áno 25.08.2020

doprovod (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jaroslav Brém Klub OB Martin Áno 31.08.2020