Výsledky

Preteky: 4. kolo OR vychod

Etapa: 4. kolo OR vychod (21.06.2020)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -18      M 35-      M 45-      M 55-      M 65-      W -12      W -18      W 19-      W 35-      W 45-      W 55-      M 19-      RD         N          K3        

M -10 1.55 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Fazekaš Theodor 19:55

M -12 1.74 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samko Mojzis 30:12
2 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 30:55 + 0:43
3 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 34:54 + 4:42
4 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 35:44 + 5:32
5 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 45:43 + 15:31
6 Miroslav Steiner TKE0903 Klub OB ATU Košice 46:58 + 16:46
7 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 53:40 + 23:28

M -14 2.90 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 49:18

M -18 3.80 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 57:57
2 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 78:21 + 20:24
3 Michal Almáši 03V02AA Klub OB Metropol Košice 110:40 + 52:43
4 Pavol Almáši 03V02AB Klub OB Metropol Košice 144:27 + 86:30

M 35- 3.80 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 53:54
2 Fazekaš Pavol 69:01 + 15:07
3 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 88:25 + 34:31

M 45- 3.57 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 43:20
2 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 62:08 + 18:48
3 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 63:33 + 20:13
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 64:09 + 20:49
5 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 73:25 + 30:05
6 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 83:57 + 40:37
Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak DISK

M 55- 2.90 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Istvan Bokros 10M55AA (HUN) MEAFC 51:51
2 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 53:07 + 1:16
3 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 67:59 + 16:08
4 Marian Kuzmiak 07T64AA Košice 107:50 + 55:59
Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice DISK
Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak DISK

M 65- 2.66 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Kubica 01C55AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 42:02
2 Anton Onder 03V54AA Klub OB Metropol Košice 43:52 + 1:50
3 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 52:30 + 10:28
4 István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 74:50 + 32:48
Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice DISK

W -12 1.74 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Franková KYS08AB Klub OB Kysak 33:57
2 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 58:41 + 24:44

W -18 3.57 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 125:48

W 19- 3.80 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 45:00
2 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 45:23 + 0:23
3 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 47:25 + 2:25
4 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 48:27 + 3:27
5 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 51:37 + 6:37
6 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 54:17 + 9:17
7 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 60:10 + 15:10
8 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 70:59 + 25:59
9 Ivana Ďurčová TKE9256 Klub OB ATU Košice 73:34 + 28:34
Radka Lamanecová SSN9651 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice DISK

W 35- 3.57 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 55:57
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 59:48 + 3:51
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 68:52 + 12:55
4 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 98:52 + 42:55
5 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 120:13 + 64:16

W 45- 2.90 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 53:26
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 53:50 + 0:24
3 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 56:04 + 2:38
4 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 61:59 + 8:33
5 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 63:42 + 10:16
6 Mária Kováčová 03V67AA Klub OB Metropol Košice 64:54 + 11:28
7 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 66:40 + 13:14
8 Barilová Alena 80:32 + 27:06
9 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 110:29 + 57:03

W 55- 2.66 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 56:14
2 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 57:20 + 1:06
3 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 60:52 + 4:38

M 19- 4.81 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 44:13
2 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 45:13 + 1:00
3 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 46:16 + 2:03
4 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 47:14 + 3:01
5 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 47:50 + 3:37
6 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 48:58 + 4:45
7 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 49:04 + 4:51
8 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 49:12 + 4:59
9 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 49:14 + 5:01
10 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:30 + 5:17
11 Daniel Fehervari 49:39 + 5:26
12 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 50:19 + 6:06
13 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 54:36 + 10:23
14 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 62:58 + 18:45
15 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 68:34 + 24:21
16 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 69:53 + 25:40
17 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 74:17 + 30:04
18 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 76:20 + 32:07
19 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 77:18 + 33:05
20 Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice 83:40 + 39:27
21 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 97:34 + 53:21
22 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 103:24 + 59:11
23 Štefanovič Ján 132:11 + 87:58

RD 1.55 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 16:33
2 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 16:53 + 0:20
3 Birková Tamara 25:04 + 8:31
4 Giertl Alex 29:13 + 12:40
5 Matej Tamáš 34:28 + 17:55
6 Kvaka Ján 51:05 + 34:32
7 Kvaka Matej 51:11 + 34:38

N 1.74 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Steinerová TKE7752 Klub OB ATU Košice 35:25
2 Juraj Steiner TKE0501 Klub OB ATU Košice 45:33 + 10:08
3 Michal Breiner 61:22 + 25:57

K3 2.90 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Steiner Zdeno 67:35
2 Simona Ďurčová TKE90AA Klub OB ATU Košice 67:42 + 0:07
3 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 68:01 + 0:26
4 Králik Laco 68:38 + 1:03
5 Kovacs Réka 84:43 + 17:08
6 Mikuláš Polaček 123:52 + 56:17