Prihlášky podľa klubov

Preteky: CESOM INOV8 Cup (04.09.2021)

Počet prihlásených: 365

Kluby

01A     01C     02B     02O     02P     02Q     02S     03B     06C     07A     15F     EBB     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

(CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martin Kříž 01A78AA 08710 - N - 15.08.2021
Pavel Kříž 01A48AA 2023807 - M 70- A - 15.08.2021

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Ján Buršík 01C68AB 406932 K3 - - 15.08.2021
Július Gálik 01C91BB K3 - 27.08.2021
Žofia Gáliková 01C91BA K3 - 27.08.2021
Lea Simaichlová 01C82AE 2116442 K3 - - 14.08.2021
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 W 45- A - - 27.08.2021
Alexander Slatinský M -12 A - - 27.08.2021
Maximilián Slatinský M -12 A - - 27.08.2021
Viktor Tomkovič 01C89AC M 21- B - 23.08.2021

(CZE) Lokomotiva Ingstav Brno (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Ondřej Stejskal LBM8801 52088 M 21- B M 21- B - 26.08.2021

(FIN) Keravan Urheiljat (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Pekka Lauri 02O65AA 8190765 M 45- A M 45- A - 15.08.2021

Slovan Modra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Jozef Brtáň 02P56AA 46285 M 65- A - - 11.08.2021

BK Sliač (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Renáta Barcíková 02Q67AA 8656574 W 40- A W 40- A - 11.08.2021

(CZE) SK Žabovřesky Brno (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Dagmar Vršková 02S78AA 2094515 W 40- A W 40- A - 09.08.2021

(AUT) HSV OL Wiener Neustadt (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Michael Auer 03B84AA 8403241 M 35- A M 35- A - 26.08.2021
Anita Seeböck 03B85AA 8300927 W 35- A W 35- A - 26.08.2021

(AUT) OLC Wienerwald (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Erik Simkovics 06C89AA 8460846 M 21- E M 21- E - 17.08.2021

(DEU) OSC Kassel (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Peter Šimko 07A87AA 8277377 M 21- B M 21- B - 17.08.2021

(CZE) neregistr. (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Michal Vymazal 15F57AA 2127556 N N - 09.08.2021

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Eduard Apfel EBB6302 2008501 M 55- A M 55- A - 15.08.2021
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 45- A W 45- A - 15.08.2021
Martin Majláth EBB8902 406959 M 21- E - - 15.08.2021
Juraj Nemec EBB6001 8017732 - M 60- A - 15.08.2021
Stanislav Nosál EBB4601 8805 M 70- A M 70- A - 15.08.2021
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 K3 - - 25.08.2021
Radka Repáčová EBB9851 2143357 K3 - - 25.08.2021
Roman Ščehovič EBB6401 406954 M 55- A M 55- A - 15.08.2021
Katarína Schwarzová EBB1151 7080080 W -10 C W -10 C - 15.08.2021
Martina Schwarzová EBB0951 2113736 W -12 A W -12 A - 15.08.2021

ŠK Farmaceut Bratislava (30) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -16 A M -16 A - 08.08.2021
Peter Bohuš FBA7904 416806 K3 K3 - 10.08.2021
Martin Borský FBA7704 8203202 M 40- A M 40- A - 10.08.2021
Lukáš Bukovác FBA1002 8515555 M -12 A M -12 A - 08.08.2021
Maroš Bukovac FBA7601 8518355 M 21- E M 21- E - 08.08.2021
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 21- E M 21- E - 10.08.2021
Alena Bukovacová FBA7451 8515557 W 35- A W 35- A - 08.08.2021
Dušan Furucz FBA7101 8007101 M 35- A M 35- A - 10.08.2021
Jela Furuczová FBA7151 8000989 W 35- A W 35- A - 10.08.2021
Rebecca Herna FBA0553 8665514 W -16 A W -16 A - 10.08.2021
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 M 40- A M 40- A - 08.08.2021
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 45- A M 45- A - 10.08.2021
Tomáš Kasza FBA0503 8116805 M -16 A M -16 A - 10.08.2021
Tereza Kendrová FBA0651 8518357 W -16 A W -16 A - 08.08.2021
Boris Kocúr FBA1004 2126240 M -12 A M -12 A - 08.08.2021
Barbora Kocúrová FBA1251 2067244 MW-R MW-R - 08.08.2021
Ján Koman FBA0504 8226389 M -16 A M -16 A - 08.08.2021
Marek Koman FBA7905 8226311 M 40- A M 40- A - 08.08.2021
Kristína Komanová FBA7853 8226357 W 40- A W 40- A - 08.08.2021
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- A M 40- A - 08.08.2021
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 M -12 A M -12 A - 08.08.2021
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -14 A W -14 A - 08.08.2021
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- A W 40- A - 08.08.2021
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 65- A M 65- A - 10.08.2021
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 65- A M 65- A - 08.08.2021
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 21- B M 21- B - 08.08.2021
Šimon Mižúr FBA9401 8071319 M 21- B M 21- B - 15.08.2021
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- A W 55- A - 15.08.2021
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 70- A - - 10.08.2021
Hana Šmelíková FBA6951 8071314 W 45- A W 45- A - 15.08.2021

ŠK HADVEO Banská Bystrica (18) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Táňa Časnochová HBB7051 406977 W 50- A W 50- A - 05.08.2021
Alexandra Sára Chudá HBB0751 2066963 W -14 A W -14 A - 07.08.2021
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 M 35- A M 35- A - 07.08.2021
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 W 35- A W 35- A - 07.08.2021
Ľuboš Michač HBB7601 8004349 M 45- A M 45- A - 05.08.2021
Samuel Michač HBB0802 8518354 M -14 A M -14 A - 05.08.2021
Ema Michačová HBB0551 8517354 W -16 A W -16 A - 05.08.2021
Andrej Patráš HBB8201 8004356 M 35- A M 35- A - 26.08.2021
Igor Patráš HBB7901 8629471 M 40- A M 40- A - 05.08.2021
Šimon Patráš HBB1301 1295689 MW-R MW-R - 05.08.2021
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -12 A W -12 A - 05.08.2021
Samuel Šebo HBB0702 2066964 M -14 A M -14 A - 07.08.2021
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 21- E W 21- E - 05.08.2021
Milan Šimoník HBB7501 8004359 M 45- A M 45- A - 05.08.2021
Matej Trenčan HBB1001 2066961 M -12 A M -12 A - 07.08.2021
Milan Trenčan HBB0703 2138226 M -14 A M -14 A - 07.08.2021
Milan Trenčan HBB7906 2136723 K3 K3 - 07.08.2021
Soňa Tužinská 2066962 W -12 A W -12 A - 07.08.2021

Klub OB Kysak (11) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Maroš Dudra KYS0601 2133074 M -16 A M -16 A - 15.08.2021
Milan Dudra KYS7201 8019945 M 45- A M 45- A - 15.08.2021
György Filö KYS6302 9633077 M 55- A M 55- A - 15.08.2021
Dávid Franko KYS9301 515103 M 21- B M 21- B - 15.08.2021
Valér Franko KYS6601 1966416 M 55- A M 55- A - 15.08.2021
Jana Franková KYS6651 1966817 W 55- A W 55- A - 15.08.2021
Martin Hujduš KYS7202 416706 M 45- A M 45- A - 15.08.2021
Mátyás Hujduš KYS0802 416766 M -14 A M -14 A - 15.08.2021
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 60- A M 60- A - 15.08.2021
Miroslav Kollár KYS8801 8090188 M 21- B M 21- B - 15.08.2021
Barbora Pavliková KYS9152 1931991 W 21- B - - 15.08.2021

Klub OB AŠK Pezinok (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Andrej Dubovský PEZ9901 7204499 M 21- B - - 21.08.2021
Medard Féder PEZ5001 7206540 M 70- A M 70- A - 13.08.2021
Medard Féder PEZ7303 7204989 M 45- A M 45- A - 13.08.2021
Andrej Heriban PEZ9902 7201803 K3 - - 21.08.2021
Juraj Šiandor PEZ9903 2030952 K3 - - 21.08.2021

TJ Rapid Bratislava (29) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Matej Demovič RBA0305 8667951 M -18 A M -18 A - 14.08.2021
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- A M 60- A - 14.08.2021
Jakub Hummel RBA0304 2092467 M -18 A M -18 A - 24.08.2021
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -14 A M -14 A - 14.08.2021
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 40- A M 40- A - 14.08.2021
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 40- A W 40- A - 14.08.2021
Lucia Lanátorová RBA1051 434822 W -12 A W -12 A - 14.08.2021
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- A M 55- A - 16.08.2021
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 W 55- A W 55- A - 16.08.2021
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- A M 35- A - 14.08.2021
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 21- E W 21- E - 14.08.2021
Martina Pánková RBA6953 445621 W 50- A W 50- A - 14.08.2021
Adam Paško RBA0301 8430843 M -18 A - - 15.08.2021
Marko Paško RBA7001 8290829 M 50- A - - 15.08.2021
Michal Paško RBA9903 8340834 M 21- B - - 15.08.2021
Milan Petrinec RBA5802 8115802 M 60- A M 60- A - 14.08.2021
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 45- A W 45- A - 14.08.2021
Dušan Rybár RBA6202 8006202 M 55- A M 55- A - 14.08.2021
Michal Schenk RBA0201 434810 M -20 A M -20 A - 14.08.2021
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 50- A M 50- A - 14.08.2021
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 45- A W 45- A - 14.08.2021
Daniel Šmelík RBA0702 8662739 M -14 A - - 14.08.2021
Juraj Šmelík RBA6603 8662438 M 50- A M 50- A - 14.08.2021
Ján Štubňa RBA5803 442874 M 60- A M 60- A - 14.08.2021
Phillip Štubňa RBA9304 1399407 M 21- B - - 14.08.2021
Jana Sýkorová XXX7451 307357 - N - 14.08.2021
Viktor Vávra RBA5001 307365 M 70- A M 70- A - 14.08.2021
Beata Vávrová RBA5651 8226342 W 65- A W 65- A - 14.08.2021
Ela Vojtková RBA0254 2120020 W -20 A W -20 A - 14.08.2021

Športový klub Sandberg (51) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -20 A M -20 A - 14.08.2021
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 50- A M 50- A - 14.08.2021
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 55- A W 55- A - 14.08.2021
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -14 A W -14 A - 14.08.2021
Rudolf Brídzik SKS7001 53102 M 45- A - - 14.08.2021
Annamária Brijaková SKS9351 K3 K3 - 14.08.2021
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -14 A M -14 A - 14.08.2021
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 45- A M 45- A - 14.08.2021
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -12 A W -12 A - 14.08.2021
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- A W 40- A - 14.08.2021
Rastislav Dokupil SKS7402 2079533 M 45- A - - 14.08.2021
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -18 A - - 14.08.2021
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 45- A M 45- A - 14.08.2021
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W -12 A W -12 A - 14.08.2021
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 50- A W 50- A - 14.08.2021
Vlasta Kostercová SKS71AA 2118102 W 50- A W 50- A - 14.08.2021
Milo Kosterec SKS69AA 2114239 M 50- A M 50- A - 14.08.2021
Radoslav Kováč SKS7701 M 40- A M 40- A - 14.08.2021
Tomáš Kováč SKS0602 2114240 M -16 A M -16 A - 14.08.2021
Ivana Kováčová SKS0853 2118105 W -14 A W -14 A - 14.08.2021
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- E M 21- E - 14.08.2021
Katarína Kubinová SKS9051 8004608 W 21- E W 21- E - 14.08.2021
Matej Kukurugya SKS0103 8099132 M 21- E M 21- E - 14.08.2021
Šimon Kukurugya SKS0402 8103015 M -18 A M -18 A - 14.08.2021
Edita Máčajová SKS75AB 2114236 N N - 14.08.2021
Hana Máčajová SKS1153 2118097 W -10 C W -10 C - 14.08.2021
Zina Máčajová SKS0954 2118085 W -12 A W -12 A - 14.08.2021
Zuzana Máčajová SKS1551 2114247 MW-R MW-R - 14.08.2021
Július Macháček SKS8402 2128442 M 35- A M 35- A - 14.08.2021
Anna Macháčková SKS1151 2128441 W -10 C W -10 C - 14.08.2021
Júlia Macháčková SKS0854 N N - 14.08.2021
Ján Mazák SKS84AB 2102811 M 35- A - - 14.08.2021
Anna Mazáková SKS1451 2120073 MW-R - - 14.08.2021
Michaela Patassiová SKS0252 8670509 W -20 A W -20 A - 14.08.2021
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -18 A M -18 A - 14.08.2021
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -14 A M -14 A - 14.08.2021
Veronika Prutkayová SKS7852 2128445 W 40- A W 40- A - 14.08.2021
Marek Račev K3 - 27.08.2021
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -18 A W -18 A - 14.08.2021
Michal Ševček M 40- A - 27.08.2021
Dana Šuníková SKS9052 2420043 K3 K3 - 14.08.2021
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -16 A W -16 A - 14.08.2021
Marek Urban SKS7401 2027943 M 40- A M 40- A - 14.08.2021
Matej Urban SKS0102 2027944 M -20 A M -20 A - 14.08.2021
Michal Urban SKS0401 2027942 M -18 A M -18 A - 14.08.2021
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 35- A W 35- A - 14.08.2021
Marek Vaňo SKS7901 1919919 M 40- A - - 14.08.2021
Matúš Vaňo SKS0804 8091919 M -14 A - - 14.08.2021
Peter Vorlíček SKS7501 8112302 M 45- A M 45- A - 14.08.2021
Barbora Vorlíčková SKS7651 8112339 W 45- A W 45- A - 14.08.2021
Lucia Vorlíčková SKS0851 8112324 W -14 A W -14 A - 14.08.2021

Klub OB Sokol Pezinok (80) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Matej Balogh SPE0710 8025019 M -14 A M -14 A - 15.08.2021
Alžbeta Baloghová SPE0556 8025016 W -16 A W -16 A - 15.08.2021
Milan Beleš SPE5901 1407851 M 55- A M 55- A - 27.08.2021
Iveta Bobovská SPE8051 1425342 W 40- A W 40- A - 15.08.2021
Nela Bobovská SPE1351 1407837 MW-R MW-R - 15.08.2021
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -12 A W -12 A - 15.08.2021
Vladimír Bobovský SPE7202 1425371 M 45- A M 45- A - 15.08.2021
Gréta Brázdovičová 2141148 W -10 C W -10 C - 15.08.2021
Klára Brázdovičová 2141153 W -14 A W -14 A - 15.08.2021
Marta Brzova W 65- A W 65- A - 26.08.2021
Marta Brzová SPE5351 46298 W 65- A W 65- A - 23.08.2021
Barbora Chorvátová SPE9052 406928 K3 K3 - 15.08.2021
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -14 A M -14 A - 15.08.2021
Dominic Ditri SPE0002 8025020 M 21- B M 21- B - 15.08.2021
Nicholas Ditri SPE0304 8025021 M -18 A M -18 A - 15.08.2021
Damián Dojčar SPE0709 2111072 M -14 A M -14 A - 15.08.2021
Jakub Dolný SPE1204 2111071 MW-R MW-R - 15.08.2021
Marek Dolný SPE0407 8259259 M -18 A M -18 A - 15.08.2021
Michal Dolný SPE0706 8300010 M -14 A M -14 A - 15.08.2021
Martina Dorozlová SPE0456 2211374 W -18 A W -18 A - 15.08.2021
Jozef Fedor SPE5701 46281 M 60- A - - 15.08.2021
Katarína Fedorová SPE7451 9817 W 40- A W 40- A - 15.08.2021
Klára Fedorová SPE0455 8200016 W -18 A W -18 A - 15.08.2021
Adrian Ferianc 2141135 M -10 C M -10 C - 15.08.2021
Lenka Feriancová 2141131 W -12 A W -12 A - 15.08.2021
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 70- A W 70- A - 15.08.2021
Adam Havlík SPE0201 8025003 M -20 A M -20 A - 15.08.2021
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -12 A M -12 A - 15.08.2021
Ema Havlíková SPE0451 8025014 W -18 A W -18 A - 15.08.2021
Samuel Hostačný SPE0501 2211373 M -16 A M -16 A - 15.08.2021
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 21- B W 21- B - 15.08.2021
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -16 A M -16 A - 15.08.2021
Tomáš Jančík SPE7603 8200011 M 45- A M 45- A - 15.08.2021
Lenka Jančíková SPE7751 2118096 W 40- A W 40- A - 15.08.2021
Viktor Ježík SPE1202 1407843 M -10 C M -10 C - 15.08.2021
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -16 A W -16 A - 15.08.2021
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 35- A W 35- A - 27.08.2021
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -18 A W -18 A - 15.08.2021
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 70- A W 70- A - 15.08.2021
Zuzana Kováčová SPE0256 8025009 W -20 A W -20 A - 15.08.2021
Ján Kuchárik SPE0504 2150478 M -16 A M -16 A - 15.08.2021
Branislav Kuník SPE9901 1407835 M 21- B M 21- B - 15.08.2021
Radoslav Kuník SPE0103 219148 M -20 A M -20 A - 15.08.2021
Ingrid Kuníková SPE7251 219136 W 45- A W 45- A - 15.08.2021
Silvia Kutišová 2120016 W 45- A - - 27.08.2021
Adela Marková SPE0755 2111073 W -14 A W -14 A - 15.08.2021
Andrej Mikloš SPE0401 8025007 M -18 A M -18 A - 15.08.2021
Andrej Mikloš SPE7503 2150475 M 45- A M 45- A - 15.08.2021
Zuzana Miklošová SPE7652 406924 K3 K3 - 15.08.2021
Khrystyna Myhovych SPE0255 2150477 W -20 A W -20 A - 15.08.2021
Daniel Jozef Nemček SPE0905 8025005 M -12 A M -12 A - 15.08.2021
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -14 A M -14 A - 15.08.2021
Daniela Ondovčíková SPE7852 8101080 W 40- A W 40- A - 15.08.2021
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 W -18 A W -18 A - 15.08.2021
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W 21- E W 21- E - 15.08.2021
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 65- A M 65- A - 26.08.2021
Miloš Paulo SPE6301 46289 K3 K3 - 15.08.2021
Lenka Paulová SPE8852 416538 K3 K3 - 15.08.2021
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 40- A M 40- A - 15.08.2021
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 60- A M 60- A - 15.08.2021
Barbora Pijáková SPE9451 8133318 W 21- E W 21- E - 15.08.2021
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- A W 55- A - 15.08.2021
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 65- A M 65- A - 15.08.2021
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 60- A W 60- A - 15.08.2021
Matúš Šimo SPE0107 8100080 M 21- B M 21- B - 15.08.2021
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -18 A M -18 A - 15.08.2021
Hana Šipošová SPE0951 8025004 W -14 A W -14 A - 15.08.2021
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -16 A W -16 A - 15.08.2021
Zuzana Šipošová SPE7351 7070721 W 45- A W 45- A - 15.08.2021
Marian Spišiak SPE7601 8516751 M 45- A M 45- A - 15.08.2021
Anička Syrová SPE1555 1407857 MW-R MW-R - 15.08.2021
Lucia Syrová SPE1052 8400037 W -12 A - - 15.08.2021
Ivan Syrový SPE8101 8009985 M 40- A M 40- A - 15.08.2021
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -16 A M -16 A - 15.08.2021
Daniel Szabó SPE1001 2211350 M -12 A M -12 A - 15.08.2021
Michal Tomašovič SPE8902 219144 K3 K3 - 15.08.2021
Eli Valach SPE0703 2118108 M -14 A M -14 A - 15.08.2021
Andrej Zelník SPE0699 2111075 M -16 A M -16 A - 15.08.2021
Michal Zelník SPE7199 2111076 M 45- A M 45- A - 15.08.2021
Barbora Zelníková SPE0457 2111074 W -18 A W -18 A - 15.08.2021

KOB Čingov Spišská Nová Ves (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- A W 45- A - 10.08.2021
Miroslav Palička SSN5902 8667993 M 60- A M 60- A - 10.08.2021
Michal Pavlík SSN9001 1231990 M 21- B M 21- B - 15.08.2021
František Šoltés SSN6202 307398 M 50- A M 50- A - 10.08.2021
Pavol Šoltés SSN6402 307386 M 50- A M 50- A - 10.08.2021
Paulína Šoltésová SSN0951 416711 W -12 A W -12 A - 10.08.2021

ŠK Terezka Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Ladislav Pompura TBB6301 406991 M 55- A M 55- A - 15.08.2021
Kamila Pompurová TBB0551 8004348 W -16 A W -16 A - 15.08.2021
Terézia Pompurová TBB9851 8012876 W 21- B W 21- B - 15.08.2021

Klub OB ATU Košice (42) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martina Breinerová TKE7652 2051442 W 45- A W 45- A - 15.08.2021
Tomáš Drenčák TKE8502 8004342 M 35- A M 35- A - 15.08.2021
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -20 A W -20 A - 15.08.2021
Ema Jurašková TKE6453 362939 W 55- A W 55- A - 15.08.2021
Ján Kuchta TKE5701 8017120 M 60- A M 60- A - 15.08.2021
Michal Kurák TKE0101 2051399 M 21- B M 21- B - 15.08.2021
Milan Kurák TKE6801 2051311 M 50- A M 50- A - 15.08.2021
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 W 50- A W 50- A - 15.08.2021
Michal Marko TKE0901 8019948 M -14 A M -14 A - 15.08.2021
Sofia Marko TKE1251 2051312 W -10 C W -10 C - 15.08.2021
Valéria Marko TKE7952 2051379 W 35- A W 35- A - 15.08.2021
Simona Mihaličová TKE0551 8017133 W -16 A W -16 A - 15.08.2021
Katarína Papugová TKE9255 8071306 W 21- E W 21- E - 15.08.2021
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 55- A W 55- A - 15.08.2021
Tomáš Mušinský TKE9301 8656717 M 21- E M 21- E - 15.08.2021
Lukáš Mário Novota TKE0302 8017117 M -18 A M -18 A - 15.08.2021
Mikuláš Novota TKE6002 8017124 M 21- E M 21- E - 15.08.2021
Anton Onder TKE5401 2051413 M 65- A M 65- A - 15.08.2021
Miroslav Papuga TKE9002 8200015 M 21- E M 21- E - 26.08.2021
Jozef Pollák TKE6001 8017127 M 50- A M 50- A - 15.08.2021
Martin Polyácsko TKE0102 2051449 M -20 A M -20 A - 26.08.2021
Adam Roháč TKE0601 2051356 M -16 A M -16 A - 27.08.2021
Igor Roháč TKE4301 307263 M 70- A M 70- A - 15.08.2021
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W 21- B W 21- B - 15.08.2021
Judita Sádecká TKE6253 2051419 W 55- A W 55- A - 15.08.2021
Sofia Sekaninová TKE0451 8019946 W -18 A W -18 A - 15.08.2021
Lukáš Simočko TKE0003 8017134 M 21- E M 21- E - 16.08.2021
Michal Simočko TKE5302 2032193 M 65- A M 65- A - 16.08.2021
Peter Sláma TKE6401 8499977 M 55- A M 55- A - 15.08.2021
Richard Sláma TKE0303 8017125 M -18 A M -18 A - 15.08.2021
Jana Slámová TKE7252 8017119 W 45- A - - 15.08.2021
Juraj Steiner TKE0501 2051443 M -16 A M -16 A - 26.08.2021
Miroslav Steiner TKE0903 2032147 M -12 A M -12 A - 26.08.2021
Lucia Steinerová TKE7752 2051444 W 40- A W 40- A - 26.08.2021
Csaba Takács TKE6205 8639460 - M 55- A - 18.08.2021
Adam Tysz TKE8703 8017131 M 21- E M 21- E - 15.08.2021
Vladimír Tysz TKE6202 416501 M 55- A M 55- A - 15.08.2021
Martin Velgos TKE7202 8012080 M 45- A M 45- A - 15.08.2021
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W -20 A W -20 A - 15.08.2021
Miroslava Velgosová TKE0351 2051329 W -18 A W -18 A - 15.08.2021
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 W 45- A W 45- A - 15.08.2021
Slávko Žilinčík TKE5602 8017123 M 65- A M 65- A - 15.08.2021

ŠK Triturus Nitra (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Andrea Porubská TNR7651 7540754 N N - 08.08.2021
Lenka Porubská TNR0451 8668997 W -18 A W -18 A - 08.08.2021
Július Porubský TNR7301 8042130 M 35- A M 35- A - 08.08.2021
Peter Porubský TNR0001 2032166 - K3 - 08.08.2021

ŠK VAZKA Bratislava (13) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 60- A M 60- A - 10.08.2021
Mária Fekiačová VBA5851 53793 W 60- A W 60- A - 10.08.2021
Elena Lago VBA0551 307373 W -16 A W -16 A - 14.08.2021
Miroslav Lago VBA7601 8482096 M 35- A M 35- A - 14.08.2021
Oľga Lago VBA7452 307299 W 45- A W 45- A - 14.08.2021
Oliver Lago VBA0301 8482066 M -18 A M -18 A - 10.08.2021
Peter Mlynárik VBA6501 876002 M 55- A M 55- A - 15.08.2021
Matej Müller VBA9601 8240596 M 21- E M 21- E - 18.08.2021
Adam Navrátil VBA9901 307295 M 21- B K3 - 27.08.2021
Rostislav Navrátil VBA6601 8482090 M 50- A M 50- A - 10.08.2021
Adéla Navrátilová VBA0251 8061463 W -20 A W -20 A - 10.08.2021
Simone Skrúcaná VBA9151 2110806 W 21- B W 21- B - 26.08.2021
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 50- A W 50- A - 10.08.2021

Viatoris (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Matej Ďuriš VIA8601 7206549 M 35- A M 35- A - 09.08.2021
Jakub Forgáč VIA0401 7206542 K3 K3 - 09.08.2021
Peter Krnáč VIA7701 1771230 M 40- A M 40- A - 09.08.2021
Zuzana Sleziaková VIA9251 416719 W 21- B W 21- B - 09.08.2021

Slávia Žilinská univerzita (32) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martin Babík VZA0702 1423312 M -14 A M -14 A - 12.08.2021
Tomáš Babík VZA0802 1423311 M -14 A M -14 A - 12.08.2021
Miroslava Babíková 1423316 N N - 12.08.2021
Anna Borets 2061795 K3 - - 12.08.2021
Jozef Chupek VZA7101 8071290 M 21- E M 40- A - 12.08.2021
Silvia Chupeková VZA7250 8071303 W 21- E W 21- E - 12.08.2021
Tamara Denysenko VZA6151 8012045 W 55- A W 55- A - 15.08.2021
Alena Ďurčová VZA7753 1152125 W 40- A - - 12.08.2021
Peter Jurčík VZA6802 2012284 M 50- A M 50- A - 15.08.2021
Tomáš Jurčík VZA0301 7210250 M -18 A M -18 A - 15.08.2021
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 W -16 A W -16 A - 15.08.2021
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 W 21- B W 21- B - 15.08.2021
Soňa Ondrejková VZA7451 8071302 W 45- A - - 12.08.2021
Miroslav Pajger VZA0502 8071317 M -16 A M -16 A - 15.08.2021
Andrea Papugová VZA9351 7207885 W 21- B W 21- B - 15.08.2021
Michal Paulus VZA0904 M -12 A M -12 A - 12.08.2021
Peter Polakovič VZA5501 8071291 M 65- A M 65- A - 15.08.2021
Elena Polakovičová VZA5850 8071301 W 60- A W 60- A - 15.08.2021
Samuel Polónyi VZA0903 8006744 M -14 A M -14 A - 12.08.2021
Darina Polónyiová VZA4850 8482083 W 70- A W 70- A - 12.08.2021
Zuzana Poštulková VZA7051 8071300 W 50- A W 50- A - 12.08.2021
Adam Trepáč VZA0501 8071293 M -16 A M -16 A - 12.08.2021
Ivan Trepáč VZA7001 2045214 M 50- A M 50- A - 12.08.2021
Eva Trepáčová VZA7053 8071318 W 50- A W 50- A - 12.08.2021
Gabriela Trepáčová VZA0351 8071311 W -18 A W -18 A - 12.08.2021
Viktoriya Valyavka VZA0851 8071292 W -14 A W -14 A - 15.08.2021
Peter Viskup VZA7402 8049 M 40- A M 40- A - 15.08.2021
Alexander Volkov VZA8002 8071296 M 40- A M 40- A - 15.08.2021
Maksym Volkov VZA0701 8071316 M -14 A M -14 A - 15.08.2021
Maja Volkova VZA0951 8071304 W -14 A W -14 A - 15.08.2021
Peter Vričan VZA8901 8090128 M 21- B M 21- B - 15.08.2021
Jana Vríčanová VZA8952 8012047 W 21- B W 21- B - 15.08.2021

Klub OB Martin (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 8009987 W 50- A W 50- A - 12.08.2021
Jana Davi ZMT6151 416848 W 60- A W 60- A - 12.08.2021
Peter Juhas M -14 A M -14 A - 12.08.2021
Viola Juhasová ZMT5251 416516 W 65- A W 65- A - 12.08.2021
Terézia Knorová ZMT9852 2066091 W 21- B W 21- B - 12.08.2021
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- A M 70- A - 12.08.2021
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- A M 65- A - 12.08.2021