Výsledky

Preteky: Dunajská Buzola

Etapa: Dunajská Buzola - E1 (15.09.2021)

Kategórie

M -10      M -12      W -12      M -14      W -14      M -16      W -16      W -18      M 19-      W 19-      M 40-      W 40-      M 55-      W 55-      Open       N          RD        

M -10 1.70 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 30:39

M -12 2.33 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 28:09
2 Maximilián Slatinsky 01C08AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 36:13 + 8:04
3 Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky 37:11 + 9:02

W -12 2.33 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 23:33
2 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 31:55 + 8:22
3 Katarína Knížová 06D10AA TRIAX 64:33 + 41:00

M -14 3.07 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 19:05
2 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 21:54 + 2:49
3 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:01 + 10:56
Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
Matej Jendek SPE0810 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -14 3.07 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 33:11

M -16 4.53 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 50:52
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok DNF

W -16 4.53 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 46:23
2 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 54:23 + 8:00
3 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 56:44 + 10:21
4 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 58:16 + 11:53
5 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 67:14 + 20:51
Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Anna Siricova DISK

W -18 4.53 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 64:55

M 19- 6.69 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 37:14
2 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 37:47 + 0:33
3 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 42:14 + 5:00
4 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 43:48 + 6:34
5 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 44:58 + 7:44
6 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 47:00 + 9:46
7 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 47:36 + 10:22
8 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 49:19 + 12:05
9 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 50:39 + 13:25
10 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 51:55 + 14:41
11 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 53:46 + 16:32
12 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 54:22 + 17:08
13 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 67:29 + 30:15
14 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 71:02 + 33:48
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava DISK
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava DISK

W 19- 5.13 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 40:47
2 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 40:50 + 0:03
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 41:38 + 0:51
4 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 43:01 + 2:14
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 44:06 + 3:19
6 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 62:11 + 21:24
7 Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 63:00 + 22:13
8 Dana Šuníková SKS9052 Športový klub Sandberg 104:49 + 64:02
Adela Cori 01C95AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS

M 40- 5.13 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 43:16
2 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 47:21 + 4:05
3 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 49:18 + 6:02
4 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:20 + 9:04
5 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 53:52 + 10:36
6 Tomáš Ondovčík 53:54 + 10:38
7 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 55:45 + 12:29
8 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 56:38 + 13:22
9 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 69:53 + 26:37

W 40- 4.53 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 43:54
2 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 47:43 + 3:49
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 48:47 + 4:53
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 48:59 + 5:05
5 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 55:33 + 11:39
6 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 61:20 + 17:26
7 Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 87:08 + 43:14
8 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 88:24 + 44:30
Barbora Ujvári 01R81AA JOTA DISK
Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 55- 4.53 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 35:23
2 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 44:18 + 8:55
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 46:55 + 11:32
4 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 50:08 + 14:45
5 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 51:36 + 16:13
6 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 63:14 + 27:51
7 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 64:08 + 28:45
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 67:06 + 31:43
9 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 75:29 + 40:06
Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok DISK
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 55- 3.07 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 31:09
2 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 46:58 + 15:49
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 48:15 + 17:06
4 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 49:23 + 18:14
Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok DISK

Open 4.53 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 50:07
2 Katarína Poláková 13P95AA Slovenská triatlonová akadémia 68:05 + 17:58
3 Jana Dienova 76:14 + 26:07
4 Adrian Marko 77:13 + 27:06
5 Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 104:36 + 54:29

N 2.33 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Balogh 22:30
2 Míriam Buršíková 04A06AA GAMČA 28:38 + 6:08
3 Michaela Syrova 47:39 + 25:09
4 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 50:35 + 28:05
5 Tereza Baranovicova 52:56 + 30:26
6 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 75:55 + 53:25
7 Katka Markova 79:48 + 57:18

RD 1.70 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anicka Syrova SPE Klub OB Sokol Pezinok 22:49
2 Zuzana Palinkasova 37:00 + 14:11
3 Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 56:19 + 33:30
Dominika Pavelekova DISK