Výsledky

Preteky: Jesenná cena Sporka 2022

Etapa: Jesenná cena Sporka 2022 - E1 (22.10.2022)

Kategórie

M -10      M -12      W -12      M -14      W -14      M -16      W -16      M -18      W -18      M 19-      W 19-      M 40-      W 40-      M 55-      W 55-      Open       N          RD        

M -10 1.20 km / 10 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 9:40
2 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 10:16 + 0:36
3 Jakub Dolný SPE1204 Klub OB Sokol Pezinok 14:37 + 4:57
Daniel Kasan DISK

M -12 1.30 km / 10 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 13:33
2 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 13:49 + 0:16
3 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:28 + 3:55

W -12 1.30 km / 10 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Škola Miestna 14:04
2 Barbora Borská FBA1052 ŠK Farmaceut Bratislava 30:57 + 16:53

M -14 2.50 km / 20 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 35:16
2 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 40:42 + 5:26
3 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 44:39 + 9:23
4 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 75:01 + 39:45

W -14 1.60 km / 15 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 19:09
2 Maria Dubynets SKS09BA Športový klub Sandberg 21:54 + 2:45
3 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 22:47 + 3:38
4 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:24 + 4:15

M -16 4.00 km / 25 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 83:47
2 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 97:01 + 13:14
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg DNS

W -16 2.50 km / 20 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 33:52
2 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 49:25 + 15:33

M -18 5.80 km / 30 m, 21 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 69:57
Egor Kizhaev 12F05AA (RUS) Orienta-Victoria DNS

W -18 3.00 km / 25 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 30:26
2 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 47:23 + 16:57

M 19- 6.70 km / 40 m, 23 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 41:04
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 42:55 + 1:51
3 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 44:39 + 3:35
4 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 45:08 + 4:04
5 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 47:38 + 6:34
6 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 48:27 + 7:23
7 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 50:08 + 9:04
8 Georg Wittberger 03B70AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 52:03 + 10:59
9 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 59:33 + 18:29
10 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 61:26 + 20:22
11 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 69:58 + 28:54
12 Hubert Ingr HBB8503 ŠK HADVEO Banská Bystrica 70:31 + 29:27
13 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 74:04 + 33:00
14 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 74:09 + 33:05
15 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 74:53 + 33:49
16 Pedro Rua 12J84AA (PRT) Ori-Estarreja 77:08 + 36:04
17 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 81:53 + 40:49
18 Serhii Shuniakov SKS83AA Športový klub Sandberg 127:38 + 86:34
Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg DISK

W 19- 4.80 km / 30 m, 17 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 50:06
2 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 53:49 + 3:43
3 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 54:23 + 4:17
4 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 58:43 + 8:37
5 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 60:42 + 10:36
6 Adela Cori 01C95AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 66:07 + 16:01
7 Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 69:03 + 18:57
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava DISK

M 40- 5.80 km / 30 m, 21 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:52
2 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 55:48 + 4:56
3 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 72:24 + 21:32
4 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 73:00 + 22:08
5 Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 77:02 + 26:10
6 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 79:26 + 28:34
7 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 83:25 + 32:33
8 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 90:00 + 39:08
Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Denis Kizhaev SKS7403 Športový klub Sandberg DISK

W 40- 3.00 km / 25 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 34:32
2 Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 35:42 + 1:10
3 Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok 37:02 + 2:30
4 Lea Simaichlová FBA8255 ŠK Farmaceut Bratislava 37:06 + 2:34
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 37:52 + 3:20
6 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 40:49 + 6:17
7 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 41:36 + 7:04
8 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 41:41 + 7:09
9 Barbora Ujvári 01R81AA JOTA 42:52 + 8:20
10 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:07 + 13:35
11 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 48:27 + 13:55
12 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 52:04 + 17:32
13 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 53:24 + 18:52
14 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 55:09 + 20:37
15 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 55:24 + 20:52
16 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 67:54 + 33:22

M 55- 4.00 km / 25 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 49:10
2 Mojmír Šťastný BBA5901 KOBRA Bratislava 50:04 + 0:54
3 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 55:08 + 5:58
4 Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 55:11 + 6:01
5 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 58:36 + 9:26
6 jaro varga 01C66AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 61:32 + 12:22
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 61:50 + 12:40
8 Peter Barták 01C64AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 72:10 + 23:00
9 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 72:11 + 23:01
10 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 77:04 + 27:54
11 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 79:23 + 30:13
12 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 80:07 + 30:57

W 55- 2.50 km / 20 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 31:10
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 46:27 + 15:17
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 48:10 + 17:00
4 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 53:18 + 22:08
5 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 57:11 + 26:01
6 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 61:32 + 30:22
7 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 65:30 + 34:20
8 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 66:58 + 35:48
9 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 76:50 + 45:40
10 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 80:15 + 49:05
Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava DNF

Open 2.70 km / 25 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Furucz FBA7201 ŠK Farmaceut Bratislava 36:38
2 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 40:29 + 3:51
3 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 45:28 + 8:50
4 Antonin Švejda 17H68AA No Name 48:52 + 12:14
5 Zuzana Belešová 61:12 + 24:34
6 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 68:32 + 31:54
7 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 69:52 + 33:14
8 Jana Pařízková FBA7352 ŠK Farmaceut Bratislava 70:42 + 34:04
9 Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 72:00 + 35:22
10 Michaela Syrová SPE7951 Klub OB Sokol Pezinok 86:12 + 49:34
11 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 89:50 + 53:12
12 Ondrej Pařízek FBA0604 ŠK Farmaceut Bratislava 93:30 + 56:52
13 Danny Šuník SKS90AB Športový klub Sandberg 94:36 + 57:58
Laura Komínková DNF

N 1.20 km / 10 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky 11:04
2 Maximilián Slatinsky 01C08AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 12:02 + 0:58
3 Dariusz Puls 27:32 + 16:28
4 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 28:28 + 17:24

RD 1.20 km / 10 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Syrová 12:05
2 Krištof Ujvári 12:08 + 0:03
3 Juraj Kostúr 15:23 + 3:18
4 Samuel Fumac 15:38 + 3:33
5 Jurko Žbodák 01B12AA SKS krúžky OB 15:46 + 3:41
6 Danil Myrets 15:53 + 3:48
7 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 16:06 + 4:01
8 Marián Jalšovský 17:03 + 4:58
9 Gloria Havranová 17:08 + 5:03
10 Ján Klucinec 21:42 + 9:37
11 Kristina Borska 22:24 + 10:19
12 Sabína Matúšková 22:44 + 10:39
13 Zuzana Šaray 23:43 + 11:38
14 Karolína Alušíková 32:04 + 19:59
15 Silvia Flassiková 43:27 + 31:22