Prihlášky

Preteky: Yeti Zima Cup, 16.ročník, 2.kolo OR Západ (05.02.2023)

Počet prihlásených: 170

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M 19-      M 40-      M 55-      MW-R       Open       W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-     

M -10 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Krištof Ujvári BBA1101 KOBRA Bratislava 406920 Áno 31.01.2023
Adam Marko SPE13AE Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 31.01.2023
Ján Kovačič SPE16AA Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 31.01.2023
Peter Sumega SPE13AF Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 31.01.2023
Viliam Rakay Detská Tour Petra Sagana Áno 30.01.2023
Tomi Gibala 12X14AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300269 Áno 31.01.2023

M -12 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jurko Žbodák 01B12AA SKS krúžky OB 2300280 Áno 31.01.2023
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 31.01.2023
Jakub Dolný SPE1204 Klub OB Sokol Pezinok 2150476 Áno 31.01.2023
Sebastián Brezovský SPE12BD Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 31.01.2023
Richard Galovič SPE12BE Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 31.01.2023
Kubko Maslík 12X11AB NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300275 Áno 30.01.2023
Sebastian Furucz ŠK Farmaceut Bratislava 515489 Áno 30.01.2023

M -14 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 31.01.2023
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 8515555 Áno 30.01.2023
Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 2088215 Áno 30.01.2023
Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 2126240 Áno 30.01.2023
Ondrej Pšenák 01C10AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 31.01.2023

M -16 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 31.01.2023
Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 8100009 Áno 30.01.2023
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno 29.01.2023
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 29.01.2023
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 8091919 Áno 29.01.2023
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8518354 Áno 28.01.2023
Filip Kníž 06D08AA TRIAX 2133071 Áno 21.01.2023

M 19- (29)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Günther Kroupa 02A71AA (AUT) Naturfreunde Wien 8180471 Áno 31.01.2023
peter lényi 2021 2021 Áno 31.01.2023
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 8200882 Áno 31.01.2023
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 9900077 Áno 31.01.2023
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 8200015 Áno 31.01.2023
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 8662443 Áno 31.01.2023
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 8110151 Áno 31.01.2023
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno 31.01.2023
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 8025007 Áno 31.01.2023
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 8025003 Áno 31.01.2023
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 31.01.2023
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno 31.01.2023
Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 8300093 Áno 31.01.2023
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 8518355 Áno 30.01.2023
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 8116785 Áno 30.01.2023
Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 8007101 Áno 30.01.2023
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 30.01.2023
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno 29.01.2023
Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 2079531 Áno 29.01.2023
Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 445612 Áno 30.01.2023
Dominik Lapornik 17Y89AA (AUT) HSV Großmittel 8224229 Áno 29.01.2023
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8299901 Áno 27.01.2023
Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8515554 Áno 27.01.2023
Nikolai Semenov 17N04AA (RUS) Kaliningrad 2090394 Áno 17.01.2023
Lukáš Lečko 01C92AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 438962 Áno 17.01.2023
Viktor Tomkovič 01C89AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2095924 Áno 28.01.2023
Michal Prusák 01C87AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 8017395 Áno 31.01.2023
Daniil Lialenko 01C93AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 31.01.2023
Rastislav Srnánek 13P95AB Slovenská triatlonová akadémia 8013969 Áno 13.01.2023

M 40- (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 8516751 Áno 31.01.2023
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 2150475 Áno 31.01.2023
Michal Rakay Detská Tour Petra Sagana Áno 30.01.2023
Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 8203202 Áno 30.01.2023
Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 30.01.2023
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 8226311 Áno 30.01.2023
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 8515552 Áno 29.01.2023
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 8112302 Áno 29.01.2023
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 1919919 Áno 29.01.2023
Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 2079533 Áno 29.01.2023
Serhii Shuniakov SKS8301 Športový klub Sandberg 445611 Áno 30.01.2023
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004349 Áno 28.01.2023
Peter Kníž 06D74AA TRIAX 2133073 Áno 21.01.2023
Robert Lukoťka 01C82BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 8501696 Áno 30.01.2023
José Vilpoux 06C83AA (AUT) OLC Wienerwald 8110069 Áno 16.01.2023

M 55- (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 31.01.2023
Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 2136728 Áno 31.01.2023
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 8025012 Áno 31.01.2023
Vladimír Grauzel FBA5101 ŠK Farmaceut Bratislava 406974 Áno 30.01.2023
Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 406913 Áno 30.01.2023
Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 2132982 Áno 30.01.2023
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 8300047 Áno 29.01.2023
Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 416782 Áno 30.01.2023

MW-R (20)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Anna Syrová SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok 406928 Áno 31.01.2023
Samuel Schabjuk SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 31.01.2023
Veronika Šipošová SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok Áno 31.01.2023
Viliam Rakay Detská Tour Petra Sagana Áno 30.01.2023
Hana Rakayova Detská Tour Petra Sagana Áno 30.01.2023
Riško Minarech 12X15AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300263 Áno 30.01.2023
Tomáš Gibala 12X79AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300227 Áno 31.01.2023
Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 2114247 Áno 29.01.2023
Ján Klučinec 17X15AA Hýb sa a mysli Áno 27.01.2023
Samuel Fumač 17X16AA Hýb sa a mysli Áno 27.01.2023
Klára Klasová 17X16AB Hýb sa a mysli Áno 27.01.2023
Terézia Klučincová 17X18AA Hýb sa a mysli Áno 27.01.2023
Veronika Klasová 17X13AA Hýb sa a mysli Áno 27.01.2023
Lada Klasová 17X18AB Hýb sa a mysli Áno 27.01.2023
Marián Jalšovský 17X15AB Hýb sa a mysli 2301985 Áno 27.01.2023
Karolína Aľušíková 17X15AC Hýb sa a mysli Áno 27.01.2023
Karolína Jurečková 17X15AD Hýb sa a mysli Áno 27.01.2023
Kristína Borská 01C13BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 435206 Áno 31.01.2023
Zina Lukoťková 01C17AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2139540 Áno 30.01.2023
Emília Lukoťková 01C19AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2139541 Áno 30.01.2023

Open (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 2211380 Áno 31.01.2023
Ján Furucz FBA7201 ŠK Farmaceut Bratislava 406994 Áno 30.01.2023
Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 30.01.2023
Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 30.01.2023
Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 30.01.2023
Miroslava Babkova FBA7553 ŠK Farmaceut Bratislava 2067259 Áno 30.01.2023
Danny Šuník SKS90AB Športový klub Sandberg 2420043 Áno 30.01.2023
Max Slatinsky Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 31.01.2023
Alex Slatinsky Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 31.01.2023
Annika Neuwirth 06C87AA (AUT) OLC Wienerwald 590120 Áno 21.01.2023

W -10 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 31.01.2023
Dorota Lachká SPE14AC Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 31.01.2023

W -12 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Alisa Silkovska SPE11BA Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 31.01.2023
Eliška Sara Calpaš SPE12BC Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 31.01.2023
Viktória Menďan SPE11BB Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 31.01.2023
Gabika Gibalová 12X12AE NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300250 Áno 31.01.2023
Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 2067244 Áno 30.01.2023
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 2118097 Áno 29.01.2023

W -14 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 30.01.2023
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 30.01.2023
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 2118085 Áno 29.01.2023
Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 30.01.2023
Barbora Borská 01C10BE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2116472 Áno 31.01.2023

W -16 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 31.01.2023
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 8400037 Áno 31.01.2023
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 8112324 Áno 29.01.2023

W -18 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno 31.01.2023
Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 8140928 Áno 30.01.2023
Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava 8445285 Áno 30.01.2023
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 29.01.2023

W 19- (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Dienová BBA8651 KOBRA Bratislava 8200003 Áno 31.01.2023
Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 8071313 Áno 31.01.2023
Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 7005043 Áno 31.01.2023
Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 1407869 Áno 31.01.2023
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno 31.01.2023
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 8025014 Áno 31.01.2023
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 31.01.2023
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 8119490 Áno 31.01.2023
Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 8515557 Áno 30.01.2023
Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 8000989 Áno 30.01.2023
Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 2132983 Áno 30.01.2023
Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8200014 Áno 27.01.2023
Ela Mižúrová HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8116746 Áno 27.01.2023
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004357 Áno 27.01.2023
Elizaveta Lialenko 01C94AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 31.01.2023
Katarína Brunovská 13P95AA Slovenská triatlonová akadémia 2133072 Áno 13.01.2023

W 40- (20)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 31.01.2023
Barbora Ujvári BBA8102 KOBRA Bratislava 406918 Áno 31.01.2023
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8071300 Áno 31.01.2023
Silvia Kutišová SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok 2120016 Áno 31.01.2023
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 7070721 Áno 31.01.2023
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 31.01.2023
Michaela Syrová SPE7951 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 31.01.2023
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 8071314 Áno 30.01.2023
Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 30.01.2023
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 2049988 Áno 30.01.2023
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 8112339 Áno 29.01.2023
Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 2132984 Áno 29.01.2023
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 8516952 Áno 29.01.2023
Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 2114236 Áno 29.01.2023
Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 2120022 Áno 29.01.2023
Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg 2079538 Áno 29.01.2023
Kathrin Kollndorfer (AUT) HSV Großmittel 8017000 Áno 29.01.2023
Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 2120028 Áno 21.01.2023
Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2114241 Áno 31.01.2023
Lea Simaichlová 01C82AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2116441 Áno 31.01.2023

W 55- (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 31.01.2023
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 8025010 Áno 31.01.2023
Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 8644323 Áno 31.01.2023
Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 2079495 Áno 30.01.2023
Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 362807 Áno 30.01.2023
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 29.01.2023
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53793 Áno 29.01.2023