Competitions

Date Name Place Segment Classification Organiser Info
06.01.2019 Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ Pezinok OB OR SPE
13.01.2019 Trojkráľová buzola Kysak OB V KYS
20.01.2019 Yeti Zima Cup 2019, 2.kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ Bratislava - Petržalka OB OR RBA
02.02.2019 Majstrovstvá SR v LOB na stredných tratiach Kysak LOB MSR KYS
03.02.2019 Slovenský rebríček v LOB na dlhých tratiach Kysak LOB SRJ KYS
06.02.2019 Pezinská školská liga - 3. kolo Pezinok - Dom Kultúry (indoor) OB O SPE
09.02.2019 Majstrovstvá SR v LOB na stredných tratiach Kysak LOB MSR KYS
09.02.2019 Valentínska snežienka Košice, Terasa OB V TKE
10.02.2019 Slovenský rebríček v LOB na dlhých tratiach Kysak LOB SRJ KYS
16.02.2019 Valentínsky Sporko 2019, 3. kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ Šamorín OB OR BBA
16.02.2019 Slovak SKI-O Championship - long distance Skalka pri Kremnici LOB MSR EBB
17.02.2019 Slovak SKI-O Championship - relay Skalka pri Kremnici LOB MSR EBB E
09.03.2019 Snowdrops and Aces, 4th round of the local area competition Ivanka pri Dunaji OB OR SKS
09.03.2019 Snežienky a Machri -- štafety Ivanka pri Dunaji OB OR SKS E
14.03.2019 Pezinská školská liga - 4. kolo Pezinok - Rozálka OB O SPE
16.03.2019
- 17.03.2019
Seminárov rozhodcov a trénerov orientačných športov Vzdelávacie a rekreačné zariadenie Lesník, Martin – Priekopa OB X XOB
23.03.2019
- 24.03.2019
1. - 2. kolo OR Východ Lemesany OB OR KYS
24.03.2019 Prvý Jarný Kufor, 46.ročník Hrad Červený Kameň OB OR RBA
06.04.2019
- 07.04.2019
CESOM Záhorie OB SRJ BBA
10.04.2019 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, PSL-5. kolo Pezinok - centrum OB O SPE
15.04.2019 Školské majstrovstvá obvodov BA IV a BA V Karlova Ves OB O FBA
16.04.2019 Školské majstrovstvá obvodu Bratislava II. Športové Gymnázium, Ostredkova 10, Bratislava OB O RBA
16.04.2019 Školské majstrovstvá ZŠ a SŠ Košice I-IV a majstrovstvá ZŠ Košice-okolie Košice, Terasa OB O TKE
17.04.2019 Školské majstrovstvá obvodov Bratislava I. a Bratislava III. Športové Gymnázium Ostredkova 10, Bratislava OB O VBA
27.04.2019
- 28.04.2019
Grand prix Nógrad Hollókő OB SRJ XOB
FBA
01.05.2019 Grand Slam 2019, 3.kolo OR Východ Košice, Ťahanovce OB OR TKE
08.05.2019 Jarný elexír, KnockOut šprint Bratislava OB OR FBA
08.05.2019 1. kolo oblastného rebríčka STRED Môlča, autokrosový areál OB OR EBB
15.05.2019 Školské majstrovstvá kraja Banská Bystrica Mestský park, Banská Bystrica OB O EBB
15.05.2019 Školské majstrovstvá Košického kraja Košice, Nad Jazerom OB O TKE

Competitions on the map