Rankingové výsledky

Preteky: Postás kupa 2017 - INOV8 cup

Etapa: Postás kupa 2017 - INOV8 cup - E2 (09.04.2017)

Kategórie

M -12 C    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M 21- E    M 21- B    M 21- BR   M 21- C    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 C    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 21- C    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A   

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 25:09 900
2 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:17 + 1:08 859
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:07 + 5:58 686
Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 49:59 900
2 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 53:06 + 3:07 844
3 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 59:45 + 9:46 724
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 60:07 + 10:08 718
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 63:04 + 13:05 664
6 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 114:47 + 64:48 0
Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok DNF 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 63:58 900
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 67:36 + 3:38 849
3 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 69:34 + 5:36 821
4 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 80:43 + 16:45 664
5 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 86:44 + 22:46 580
6 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 117:36 + 53:38 145
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica DISK 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 92:41 900
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 98:54 + 6:13 840
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 99:49 + 7:08 831
4 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 149:49 + 57:08 345

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 114:46 1000
2 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 119:40 + 4:54 957
3 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 129:12 + 14:26 874
4 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 133:12 + 18:26 839
5 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 148:00 + 33:14 710
6 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 153:44 + 38:58 660
7 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 159:54 + 45:08 607
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNF 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 67:37 0
2 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 81:04 + 13:27 0
3 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 85:41 + 18:04 0

M 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:25 0

M 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 54:28 600
2 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 71:59 + 17:31 407
3 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 82:32 + 28:04 291

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 81:38 900
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 90:21 + 8:43 804

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 81:16 900
2 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 120:50 + 39:34 462

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 82:23 900
2 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 99:09 + 16:46 717

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 52:38 900
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 62:02 + 9:24 739
3 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 69:57 + 17:19 604
4 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 72:44 + 20:06 556
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 76:54 + 24:16 485
6 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 91:28 + 38:50 236
7 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 97:05 + 44:27 140

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 52:12 900
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 70:12 + 18:00 590
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 76:25 + 24:13 482
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 54:30 900
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 61:16 + 6:46 788
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 83:00 + 28:30 429
4 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 92:56 + 38:26 265

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 59:44 900

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 51:14 900

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 38:16 900

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 44:37 900
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 65:22 + 20:45 481
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 73:48 + 29:11 311
4 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 121:17 + 76:40 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 60:58 900
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 71:51 + 10:53 739
3 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 130:30 + 69:32 0
Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 77:42 900
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 92:41 + 14:59 726
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 102:12 + 24:30 616

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 104:43 1000
2 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 112:23 + 7:40 927
3 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 123:45 + 19:02 818

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:54 800
2 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 51:02 + 5:08 711
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:05 + 10:11 623
4 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 69:27 + 23:33 390
5 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 89:29 + 43:35 40

W 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 51:23 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:26 900
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 63:53 + 16:27 588
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 73:04 + 25:38 414

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 39:30 900
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 46:07 + 6:37 749
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 69:59 + 30:29 205
4 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 70:58 + 31:28 183
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 73:53 + 34:23 117
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:24 900
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 52:05 + 3:41 832
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:56 + 9:32 723
4 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 113:52 + 65:28 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 42:10 900
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 46:09 + 3:59 815
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 50:10 + 8:00 729
4 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 76:58 + 34:48 157

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 40:23 900
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 58:56 + 18:33 487

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 39:32 900

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 29:43 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 33:16 + 3:33 792
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 44:22 + 14:39 456