Výsledky

Preteky: Postás kupa 2017 - INOV8 cup

Etapa: Postás kupa 2017 - INOV8 cup - E2 (09.04.2017)

Kategórie

M -10 R    M -12 C    M -14 A    M 15-18 C  M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- BR   M 21- C    M 35- A    M 35- BR   M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    M 75- A    M 80- A    W -10 R    W -12 C    W -14 A    W -14 C    W 15-18 C  W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 21- BR   W 21- C    W 35- A    W 35- BR   W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    W 75- A    N          Open A     Open B     Open D    

M -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Bence Ürge 1070413UB 14:39
2 Benedek Dobay 1070614DB 17:53 + 3:14
3 Ádám Czirják 1070515CA 18:46 + 4:07
4 Martin Tóth 1070626TM 20:23 + 5:44
5 Gergely Knuth 1071112KG 20:58 + 6:19
6 Kende Ágoston Kis 1070918KK 21:11 + 6:32
7 Mátyás Pavlovics 1070225PM 22:37 + 7:58
8 Marcell Matics NINCS 23:23 + 8:44
9 Vilmos Braun NINCS 23:52 + 9:13
10 Richárd Eipl 1070103ER 24:54 + 10:15
11 Péter Ormay 1080301OP 25:12 + 10:33
12 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 26:39 + 12:00
13 Valach Eli NINCS 27:46 + 13:07
14 Lőrinc Bíró 27:58 + 13:19
15 Bence Sárecz 1070425SB 28:01 + 13:22

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 25:09
2 Gergő Bálint 1061122BG 26:00 + 0:51
3 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:17 + 1:08
4 Vencel Szőke 1060210SV 26:38 + 1:29
5 Levente Tar 1050726TL 27:39 + 2:30
6 Máté Mauer 1050708MM 28:07 + 2:58
7 Márk Levente Bujdosó 1080705BM 28:32 + 3:23
8 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:07 + 5:58
9 Márton Veszelszki 1050605VM 31:13 + 6:04
10 Benedek Blaskó 1060712BB 32:32 + 7:23
11 Attila Verebélyi 1051116VA 33:02 + 7:53
12 Balázs Kronovetter 1050127KB 33:16 + 8:07
13 Tomáš Syrový SPE06AC Klub OB Sokol Pezinok 36:23 + 11:14
14 Bendegúz Maier 1050513MB 36:50 + 11:41
15 Milán Szabari 1050524SM 37:16 + 12:07
16 Bence Tamás 1060424TB 39:18 + 14:09
17 Olivér Bereczky 1050624BO 40:46 + 15:37
18 Bence Küronya 45:44 + 20:35
19 Zalán Alb 1061215AZ 46:29 + 21:20
20 Michal Zedníček SPE06AB Klub OB Sokol Pezinok 51:45 + 26:36
21 Péter Kovács 1051011KP 52:32 + 27:23
22 Miklós Maulis NINCS 54:22 + 29:13
23 Mátyás Hrotkó 1051001HM 61:38 + 36:29
24 Mátyás Benjamin Szabó 2050326SM 63:59 + 38:50
Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Krisztián Bordács 1050801BK DISK

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sebestyén Kovács 1030803KS 43:43
2 Gergő Kiszel 1031021KG 45:57 + 2:14
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 49:59 + 6:16
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 53:06 + 9:23
5 Kende Pál Kovács 1031028KK 53:33 + 9:50
6 Kende Szűcs 1030222SK 54:58 + 11:15
7 Márton Székely 1040420SM 55:00 + 11:17
8 Csanád Gaál 1030128GC 57:19 + 13:36
9 Gergő Vöröss 1030320VG 58:21 + 14:38
10 Ádám Bálint 1041007BA 59:06 + 15:23
11 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 59:45 + 16:02
12 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 60:07 + 16:24
13 András Csontos 1030331CA 60:19 + 16:36
14 András ifj. Eipl 1040425EA 61:14 + 17:31
15 Zente Álmos Szalay 1050101SZ 61:27 + 17:44
16 Máté Jurás 1030128JM 61:47 + 18:04
17 Máté Barta 1040924BM 62:02 + 18:19
18 Barnabás Attila Hargitai 1041217HB 62:10 + 18:27
19 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 63:04 + 19:21
20 Bence Aradi 1030510AB 63:12 + 19:29
21 Ákos Marosi 1030726MA 64:22 + 20:39
22 Barnabás Vincze 1040120VB 65:17 + 21:34
23 Ambrus Schubert 1030212SA 67:03 + 23:20
24 Máriusz Hahn 1040830HM 67:32 + 23:49
25 Ditri Nicholas NINCS 68:11 + 24:28
26 Péter Molnár 1030405MP 74:21 + 30:38
27 Péter Pál Nagy 1040420NP 76:47 + 33:04
28 Gergő Varga 1030815VG 78:16 + 34:33
29 Tihon Salopek NINCS 78:27 + 34:44
30 Domonkos Göbler 1040114GD 79:04 + 35:21
31 Bence Farkas 1030513FB 109:10 + 65:27
32 Fülöp Jacsev 1030702JF 114:01 + 70:18
33 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 114:47 + 71:04
Vendel Tőczik 1040226TV DISK
Kristóf Kalmár 1040504KK DNF
Zsigmond Jámbor 1030424JZ DNF
Tomáš Zedníček SPE04AA Klub OB Sokol Pezinok DNF
Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok DNF

M 15-18 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ábel Tibor Tóth 1020223TA 33:36
2 Levente Toldi 1020211TL 36:52 + 3:16
3 László Tóth 1021225TL 37:16 + 3:40
4 Samu Sebestyén Váczi 1000803VS 38:49 + 5:13
5 Mátyás Lakatos 1040401LM 43:21 + 9:45
6 Benedek Tóth 1041206TB 43:56 + 10:20
7 Ferenc András Bagoly 1000519BF 44:04 + 10:28
8 Bálint Nagy 1020929NB 47:53 + 14:17
9 Zalán Zagyva 1041220ZZ 49:10 + 15:34
10 Máté Kronovetter 1030603KM 52:42 + 19:06
11 Levente Alb 56:46 + 23:10
12 Ákos Epinger 1010906EA 63:54 + 30:18
13 Dominik Papp 1041028PD 65:52 + 32:16
14 Tamás Krajcár 1041118KT 73:07 + 39:31

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Áron Szuromi 1021002SA 43:28
2 Zoltán Bujdosó 1020217BZ 44:04 + 0:36
3 Ferenc Jónás 1010116JF 44:06 + 0:38
4 Keve Gönczi 1010610GK 46:07 + 2:39
5 Rotem Yasur NINCS 47:18 + 3:50
6 Balázs Egei 1010502EB 47:37 + 4:09
7 Marcell Szabó 1010222SM 47:52 + 4:24
8 Benedek Bálint 1021003BB 48:13 + 4:45
9 Lőrinc Pályi 1010603PL 49:43 + 6:15
10 Kelén Klement 1030510KK 52:16 + 8:48
11 Milán Szabolcs Sztojka 1030905SM 54:21 + 10:53
12 Péter Gönczi 1031221GP 54:31 + 11:03
13 Zsombor Zsigmond 1010328ZZ 55:29 + 12:01
14 Barnabás Jacsó 1010720JB 55:50 + 12:22
15 Dror Uzan NINCS 56:28 + 13:00
16 Levente Szabó 1030127SL 56:29 + 13:01
17 Barnabás Schauermann 1011223SB 56:45 + 13:17
18 Márk Olasz 1010325OM 57:56 + 14:28
19 Bendegúz Werner 1011027WB 58:13 + 14:45
20 Márk Kovács 1030721KM 58:17 + 14:49
21 Lauri Puupponen NINCS 60:03 + 16:35
22 Gilad Yarden NINCS 61:00 + 17:32
23 Péter Nagy 1020422NP 63:11 + 19:43
24 Rotem Yogev NINCS 63:23 + 19:55
25 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 63:58 + 20:30
26 Áron Karakai 1010730KA 64:23 + 20:55
27 Dániel Angyal 1030405AD 64:44 + 21:16
28 Bálint Szele 1010609SB 65:35 + 22:07
29 Soma Tálas 1021216TS 65:54 + 22:26
30 Soma Gárdonyi 1020908GS 66:43 + 23:15
31 Gábor ifj. Kisházi 1010518KG 66:57 + 23:29
32 Tamás Néda 1021104NT 67:23 + 23:55
33 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 67:36 + 24:08
34 Sami Raitola NINCS 68:14 + 24:46
35 Emil Laaksonen NINCS 69:33 + 26:05
36 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 69:34 + 26:06
37 Nadav Nussbaum NINCS 69:59 + 26:31
38 Benedek Buzás 1010612BB 70:04 + 26:36
39 Shahar Shefer NINCS 71:09 + 27:41
40 Frigyes Küronya 1020708KF 72:33 + 29:05
41 Gábor Szuhán 1010325SG 72:58 + 29:30
42 András Balogh 1011004BA 73:44 + 30:16
43 Alon Zorea NINCS 78:48 + 35:20
44 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 80:43 + 37:15
45 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 86:44 + 43:16
46 Topias Uusitalo NINCS 87:48 + 44:20
47 Mór Kirill Kravz 1020813KM 89:53 + 46:25
48 Zoltán Bognár 1011110BZ 93:45 + 50:17
49 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 117:36 + 74:08
András Sebestyén Szalay 1010120SA DISK
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica DISK
Martin Koleszár 1010914KM DISK
Sela Zamir NINCS DISK
Matan Ivri NINCS DISK
Ágoston Demeter 1021101DA DNF

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mihály Ormay 1991224OM 68:38
2 Erik Kálmán 1990615KE 69:45 + 1:07
3 Ambrus Demeter 1000218DA 69:56 + 1:18
4 Barnabás Kovács 1990104KB 70:16 + 1:38
5 Levente Szalay 1991224SL 70:21 + 1:43
6 Csongor Horváth 3000630HC 71:38 + 3:00
7 Márton Péntek 1000219PM 73:25 + 4:47
8 Vince Weiler 1990117WV 77:55 + 9:17
9 Mátyás Vozár 1001122VM 84:43 + 16:05
10 Mikael Rautio NINCS 85:40 + 17:02
11 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 92:41 + 24:03
12 Lauri Heinaro NINCS 97:54 + 29:16
13 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 98:54 + 30:16
14 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 99:49 + 31:11
15 Márton Verebélyi 1000615VM 101:54 + 33:16
16 Marcell Leleszi 1000708LM 106:09 + 37:31
17 Christian Conforti 5990730CC 108:09 + 39:31
18 Patrik Molnár 1000510MP 108:15 + 39:37
19 András Csertán 1000813CA 109:00 + 40:22
20 Barnabás Veszelszki 1990331VB 118:03 + 49:25
21 Mikko Tervakangas NINCS 120:53 + 52:15
22 Balázs Tóth 1991218TB 126:57 + 58:19
23 Jerry Aunula NINCS 142:59 + 74:21
24 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 149:49 + 81:11
Tamás Bárány 1990202BT DNF
Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava DNS

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Márton Zacher 1980912ZM 77:31
2 Márk Porgányi 1970222PM 80:08 + 2:37
3 Mátyás Szuromi 1980321SM 81:36 + 4:05
4 Mihály Stork 1970227SM 83:13 + 5:42
5 Patrik Egei 1980717EP 83:44 + 6:13
6 Zoltán Rácz 1981105RZ 91:39 + 14:08
7 Ákos Hortobágyi 1980710HA 103:39 + 26:08
8 Heffner Christian NINCS 137:04 + 59:33

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Máté Baumholczer 1921210BM 96:07
2 Áron Bakó 1921010BA 97:53 + 1:46
3 Levente Tugyi 1940627TL 99:58 + 3:51
4 Krisztián Liszka 1921001LK 105:46 + 9:39
5 Dániel Fehérvári TKE94AA Klub OB ATU Košice 110:40 + 14:33
6 Nitsan Yasur NINCS 111:39 + 15:32
7 István Zsebeházy 1850918ZI 112:05 + 15:58
8 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 114:46 + 18:39
9 Zoltán Dénes 1720502DZ 118:26 + 22:19
10 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 119:40 + 23:33
11 Balázs Vajda 1940826VB 120:32 + 24:25
12 Viktor Morandini 1870623MV 122:37 + 26:30
13 Gergely Bugár 1920904BG 123:43 + 27:36
14 Lari Pernu NINCS 126:25 + 30:18
15 Balázs Miavecz 1960830MB 126:30 + 30:23
16 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 129:12 + 33:05
17 Ferenc Mihályi 1841030MF 130:59 + 34:52
18 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 133:12 + 37:05
19 György Novai 1750923NG 134:33 + 38:26
20 Gergely Kain 1781004KG 136:56 + 40:49
21 Ádám Lengyel 1960417LA 138:01 + 41:54
22 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 148:00 + 51:53
23 Péter Györgyi 1890306GP 149:58 + 53:51
24 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 153:44 + 57:37
25 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 159:54 + 63:47
26 Erik Hajdu 1960816HE 179:09 + 83:02
27 Ábel Sulyok 1930120SA 183:02 + 86:55
28 Zoltán Gyimesi 1720805GZ 199:20 + 103:13
29 Poell Matthias 212:57 + 116:50
Alvar Palmen NINCS DNF
Tamás Tölgyesi 1930209TT DNF
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNF
Attila Molnár 1790120MA DNF
Avner Asaf NINCS DNF
Szabolcs Bojtor 1900125BS DNF
Bálint Zai 1860905ZB DNF

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Árpád Harkányi 1830523HA 62:19
2 Péter Gergő Balabás 1830623BP 63:04 + 0:45
3 András Fekete 1820421FA 63:50 + 1:31
4 Dominik Lapornik NINCS 66:28 + 4:09
5 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 67:37 + 5:18
6 Attila Korózs 1921008KA 67:57 + 5:38
7 András Szabó 1880520SA 68:03 + 5:44
8 Dávid Peregi 1930226PD 68:40 + 6:21
9 Imre Boros 1770804BI 69:42 + 7:23
10 Sándor Rácz 1950802RS 70:13 + 7:54
11 Endre Vörös 1780707VE 72:26 + 10:07
12 Gábor Forrai 1790512FG 72:39 + 10:20
13 Miklós Forrai 1790512FM 76:15 + 13:56
14 Ádám Petrócki 1930809PA 78:03 + 15:44
15 Zsolt Fehérvári 1900614FZ 80:07 + 17:48
16 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 81:04 + 18:45
17 Lóránt Burian 1970312BL 84:30 + 22:11
18 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 85:41 + 23:22
19 Péter Kiss 1850620KP 101:38 + 39:19
20 Norbert Kéki 1820408KN 115:57 + 53:38

M 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Máté Bereczki 1900313BM 34:16
2 Gergő Gábor Péri 1990404PG 34:54 + 0:38
3 Márton Kazal 1940212KM 35:59 + 1:43
4 Dániel Hráb 1910605HD 37:54 + 3:38
5 Milán Tábori 1960125TM 38:09 + 3:53
6 Sándor Kiszel 1770705KS 38:44 + 4:28
7 Csaba Rebák 1910326RC 38:48 + 4:32
8 Bence Sprok 1820525SB 39:42 + 5:26
9 András Makai 1780404MA 40:42 + 6:26
10 Márton Meichl 1810401MM 40:57 + 6:41
11 Dániel Repka 1911220RD 41:03 + 6:47
12 László Spisák 1900423SL 41:50 + 7:34
13 Bence Bálint 1750325BB 43:09 + 8:53
14 Balázs Kovács 1670514KB 43:23 + 9:07
15 Árpád Mórocza 1900211MA 45:15 + 10:59
16 János Mráz 1781111MJ 46:21 + 12:05
17 Gábor Venczel 1790119VG 46:44 + 12:28
18 Dénes Kiss 1780427KD 48:08 + 13:52
19 Róbert Skrop 1710510SR 48:52 + 14:36
20 Vilmos Lengyel 1690317LV 51:04 + 16:48
21 István Dankó 1690521DI 52:24 + 18:08
22 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:25 + 22:09
23 Dániel Széles 1970911SD 57:24 + 23:08
24 András Holló NINCS 65:58 + 31:42
25 Attila Héjjas 5470507HA 66:39 + 32:23
26 Péter Mecser 1830810MP 67:04 + 32:48
27 Dániel Sándor Asztalos 1920824AD 67:53 + 33:37
28 Adam Gellert NINCS 72:43 + 38:27
29 Soma Rudi 1981101RS 83:52 + 49:36
30 József Nagy 88:46 + 54:30

M 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Balázs Horváth 1790307HB 48:48
2 Dávid Zsibrita 1871102ZD 52:27 + 3:39
3 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 54:28 + 5:40
4 Gábor Bella 1830429BG 54:33 + 5:45
5 Zoltán Szikra 1770927SZ 58:03 + 9:15
6 Soma Fridrich NINCS 69:38 + 20:50
7 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 71:59 + 23:11
8 László Iván NINCS 79:42 + 30:54
9 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 82:32 + 33:44

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Imre Dedinszky 1810331DI 61:51
2 Zoltán Bánki 1720106BZ 63:51 + 2:00
3 József Gábor 1781110GJ 63:58 + 2:07
4 Attila Tóth NINCS 66:19 + 4:28
5 Zsolt Cserpák 1791202CZ 67:17 + 5:26
6 András Kéki 1791003KA 68:46 + 6:55
7 Gábor Kiss 1801228KG 69:10 + 7:19
8 Péter Bilik 1810701BP 70:21 + 8:30
9 Kornél dr. Szőri 1760511SK 76:05 + 14:14
10 Gábor Kiss 1800412KG 77:11 + 15:20
11 Miklós Babka 1771209BM 77:16 + 15:25
12 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 81:38 + 19:47
13 Csaba Németh 1620520NC 85:16 + 23:25
14 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 90:21 + 28:30

M 35- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Szabolcs Gyurina 1770312GS 41:36
2 István Lénárt 1681004LI 42:22 + 0:46
3 György ifj. Kiss 1740110KG 47:33 + 5:57
4 Gábor Klement 1730217KG 47:39 + 6:03
5 Áron Biró 1770114BA 48:23 + 6:47
6 Dávid Knuth 1681213KD 49:31 + 7:55
7 Balázs Zánkay NINCS 51:36 + 10:00
8 Erik Schwendtner 1700705SE 52:25 + 10:49
9 Márk Gárdonyi 1730711GM 52:46 + 11:10
10 Viktor Juhász 1780922JV 54:19 + 12:43
11 Zoltán Simkó 1760111SZ 59:20 + 17:44
12 József Tálas NINCS 63:12 + 21:36
13 Gyula Lantai 1710925LG 65:14 + 23:38
14 Zoltán Rontó 1690131RZ 67:05 + 25:29
15 Mátyás Paskuj 1670203PM 68:06 + 26:30
16 Sándor Ambrus 1701011AS 74:17 + 32:41
17 Zoltán Ódor 1791029OZ 75:13 + 33:37
18 Károly Hirt 1550410HK 76:31 + 34:55
19 Ádám Kocsis 77:52 + 36:16
20 János Braun 1590216BJ 82:39 + 41:03
21 Michal Patassi 103:27 + 61:51

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zoltán Molnár 1760922MZ 64:33
2 Tibor Vereszki 1760416VT 67:37 + 3:04
3 Lajos ifj. Sárecz 1761205SL 68:35 + 4:02
4 Tihomir Salopek NINCS 70:10 + 5:37
5 Máté Marosvölgyi 1750506MM 72:20 + 7:47
6 Norbert Bozsó 1760613BN 78:21 + 13:48
7 Mihály Mucsi 1710817MM 79:32 + 14:59
8 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 81:16 + 16:43
9 Gyula Matics 1750215MG 82:52 + 18:19
10 Péter Kálmán 1730619KP 84:26 + 19:53
11 Oded Verbin NINCS 85:15 + 20:42
12 Norbert Horváth 1740309HN 85:28 + 20:55
13 Zoltán Csík 3770702CZ 90:24 + 25:51
14 Lajos Mauer 1740905ML 94:50 + 30:17
15 András Avar 1760728AA 100:27 + 35:54
16 János Kovács 1730117KJ 102:31 + 37:58
17 János Barát 1731219BJ 104:02 + 39:29
18 János Czirják 1750219CJ 116:55 + 52:22
19 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 120:50 + 56:17
20 Erno Puupponen NINCS 129:18 + 64:45
21 András Eipl NINCS 131:19 + 66:46
22 Róbert Olasz 1730614OR 140:28 + 75:55
23 Tamás dr. Lakatos 1730309LT 143:10 + 78:37

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Hajdu 1700214HM 59:16
2 Róbert Gönczi 1720501GR 61:31 + 2:15
3 György Gillich 1680424GG 66:15 + 6:59
4 László Tóth 1700722TL 68:53 + 9:37
5 Szabolcs Tornai 1710522TS 68:59 + 9:43
6 László Néda 1721130NL 71:46 + 12:30
7 István Máramarosi 1710907MI 73:10 + 13:54
8 Tibor Nagy 1690405NT 74:36 + 15:20
9 Pál Kézdy 1690414KP 75:02 + 15:46
10 Gábor Pavlovics 1681221PG 76:47 + 17:31
11 Attila Báder 1690714BA 78:37 + 19:21
12 László Halaj 1680708HL 78:51 + 19:35
13 Tibor Molnár 1711020MT 79:32 + 20:16
14 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 82:23 + 23:07
15 Gábor Baracsi 1711121BG 82:49 + 23:33
16 Tamás Tóth 1690903TT 83:05 + 23:49
17 Martin Marksteiner 85:27 + 26:11
18 Attila Szűcs 1700909SA 92:09 + 32:53
19 Barnabás Felföldi 1680610FB 97:14 + 37:58
20 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 99:09 + 39:53
21 László Nemesházi 1600327NL 102:45 + 43:29
22 Péter Rudi 1691015RP 114:08 + 54:52
23 Gábor Bejczi 1691011BG 119:57 + 60:41
24 Ladislav Kasza NINCS 132:34 + 73:18
25 Gyula Buzás 1710823BG 142:19 + 83:03
26 Lajos Krajcár 1681001KL 153:39 + 94:23
27 László Tóth 1680710TL 159:05 + 99:49
28 Zsolt Dobay 1700729DZ 166:14 + 106:58

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 52:38
2 Ferenc Viniczai 1650614VF 57:09 + 4:31
3 Tamás Egei 1631014ET 58:25 + 5:47
4 János Turcsán 1660405TJ 61:10 + 8:32
5 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 62:02 + 9:24
6 Zsolt Weiler 1621118WZ 64:55 + 12:17
7 Gábor Pataki 1670122PG 66:18 + 13:40
8 István Gillich 1661231GI 68:38 + 16:00
9 Tibor Gera 1640404GT 69:50 + 17:12
10 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 69:57 + 17:19
11 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 72:44 + 20:06
12 Sándor Horváth 1660930HS 74:42 + 22:04
13 Attila Dalos 1671202DA 75:50 + 23:12
14 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 76:54 + 24:16
15 Árpád Magyari 1660117MA 77:02 + 24:24
16 Nikolaj Jordanov NINCS 77:51 + 25:13
17 László Zagyi 1670210ZL 77:57 + 25:19
18 Lajos Szokol 1560728SL 87:45 + 35:07
19 István Bujdosó 1640716BI 88:03 + 35:25
20 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 91:28 + 38:50
21 István Varga 1660619VI 96:37 + 43:59
22 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 97:05 + 44:27
23 Zsolt Tóth 1670412TZ 99:10 + 46:32
24 Attila Varsányi 1670423VA 107:52 + 55:14
25 Antal Papp 112:16 + 59:38
26 András Urbán 1600109UA 114:15 + 61:37
27 László id. Tóth 1650917TL 115:24 + 62:46
Peter Barcik NINCS DNS

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 László Szőcs 1580923SL 49:35
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 52:12 + 2:37
3 Hannes Pacher NINCS 53:42 + 4:07
4 József Varga 1600509VJ 54:15 + 4:40
5 Ferenc Szlatényi 1610208SF 55:25 + 5:50
6 Gábor Széles 1620327SG 55:26 + 5:51
7 Tibor Tölgyesi 1610315TT 55:59 + 6:24
8 Péter Vankó 1590403VP 56:22 + 6:47
9 János Pápai 1580920PJ 56:49 + 7:14
10 László Rusvai 1621106RL 60:46 + 11:11
11 Libor Hirs NINCS 61:50 + 12:15
12 Tibor Sramkó 1610325ST 64:01 + 14:26
13 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 70:12 + 20:37
14 Pavel Pulec NINCS 72:28 + 22:53
15 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 76:25 + 26:50
16 Henrik Hajagos 1590715HH 82:43 + 33:08
17 István Hideg 1591004HI 83:53 + 34:18
18 Sándor László Rebák 1581006RS 87:44 + 38:09
19 János Tóth 1580128TJ 89:35 + 40:00
20 Tamás Peregi 1611222PT 92:30 + 42:55
21 Gábor Kis 1600703KG 94:37 + 45:02
22 József Kaptur 1600424KJ 118:53 + 69:18
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice DISK
Tibor Pokornyik 1621001PT DNF
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava DNS

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 54:30
2 István Kürti 1571207ki 56:17 + 1:47
3 Sándor Balla 1541017BS 57:20 + 2:50
4 Gábor Honfi 1550809HG 59:16 + 4:46
5 Esko Turkka NINCS 60:08 + 5:38
6 Csaba Harkányi 1550611HC 61:12 + 6:42
7 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 61:16 + 6:46
8 Ales Chmelik NINCS 62:18 + 7:48
9 Viktor Zsilkin 1561022ZV 62:51 + 8:21
10 Ábel Hegedüs 1551031HA 62:53 + 8:23
11 István Ludvig 1531229LI 63:41 + 9:11
12 Tivadar Horváth 1531105HT 66:22 + 11:52
13 Oravecz Ivan NINCS 70:31 + 16:01
14 Károly Hunyadi 1430104HK 71:38 + 17:08
15 Vlastimil Hanzl NINCS 72:40 + 18:10
16 László Szabó 1540101SL 76:06 + 21:36
17 József Bugár 1531211BJ 76:23 + 21:53
18 Vilmos Franczia 1550828FV 77:28 + 22:58
19 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 83:00 + 28:30
20 Gyula Kóger 1550303KG 91:46 + 37:16
21 József Endrődi 1531014EJ 92:50 + 38:20
22 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 92:56 + 38:26
23 Zoltán Györgyi 1541029GZ 101:19 + 46:49
24 György Ormay 1570122OG 101:50 + 47:20
25 Ferenc dr. Katona 1560111KF 105:01 + 50:31
26 Kari Varkila NINCS 112:12 + 57:42
27 László Herter 1530902HL 113:53 + 59:23

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zoltán Hegedűs 1520728HZ 44:06
2 Jenő Tóth 1520729TJ 47:03 + 2:57
3 László Vitéz 1500305VL 47:14 + 3:08
4 Rezső Szalóki 1520522SR 48:06 + 4:00
5 Attila Bacsó 1510305BA 48:57 + 4:51
6 Gyula Gömbös 1480126GG 50:19 + 6:13
7 Péter Kéri 1501107KP 51:18 + 7:12
8 Zoltán Boros 1480628BZ 53:03 + 8:57
9 János Ládi 1510604LJ 53:36 + 9:30
10 Miklós Kéki 1520601KM 55:20 + 11:14
11 László Gyalog 1490810GL 55:53 + 11:47
12 András Bogdanovits 1480816BA 57:26 + 13:20
13 Lajos Andrási 1481201AL 58:05 + 13:59
14 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 59:44 + 15:38
15 László Kaján 1511225KL 59:58 + 15:52
16 Levente Szűcs B. 1500912SB 60:30 + 16:24
17 András Komoróczki 1510807KA 61:01 + 16:55
18 Gábor Molnár 1500516MG 62:50 + 18:44
19 András Hegedüs 1500712HA 68:06 + 24:00
20 János Magyar 1520916MJ 69:06 + 25:00
21 László id. Blum 1480713BL 71:54 + 27:48
22 György Novai 1510330NG 73:11 + 29:05

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 51:14
2 Pál dr. Sindely 1470126SP 51:44 + 0:30
3 András Zánkay 1470407ZA 52:56 + 1:42
4 Péter dr. Gombkötő 1440912GP 56:18 + 5:04
5 István Jelinek 1430505JI 56:52 + 5:38
6 Béla Komár 1450721KB 56:53 + 5:39
7 Árpád dr. Nagy 1441001NA 57:38 + 6:24
8 Iván Lux 1460807LI 60:39 + 9:25
9 Jenő Csongrádi 1460819CJ 61:04 + 9:50
10 György Horváti 1440516HG 62:56 + 11:42
11 István Szemler 1441212SI 63:41 + 12:27
12 Gerzson Ferenc Kéri 1440321KG 68:01 + 16:47
13 István Hargitai 1431106HI 70:55 + 19:41
14 Vilmos Friedrich 1460616FV 74:28 + 23:14
15 János Tóth 1431101TJ 79:53 + 28:39
16 György Kiss 1470522KG 102:00 + 50:46
István Vida 1471012VI DISK
György dr. Szűcs 1450331SG DISK
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNS

M 75- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 György Muszély 1420702MG 57:40
2 Dezső Nagy 1390130ND 58:43 + 1:03
3 Miklós Bogdány 1390103BM 62:42 + 5:02
4 Ákos Szecsődi 1420208SA 68:29 + 10:49
5 Attila Bányai 1410824BA 73:18 + 15:38
6 Péter Gönczi 1390422GP 79:05 + 21:25
7 Zoltán Gárdonyi 1390626GZ 93:57 + 36:17

M 80- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 István Dudás 1321123DI 47:53
2 Kempf Adolf NINCS 51:32 + 3:39
3 László Schőnviszky 1370517SL 64:02 + 16:09
4 Béla Hodossy 1370912HB 65:12 + 17:19
5 Márton Rácz 1360224RM 74:37 + 26:44

W -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kinga Paskucz-Szathmáry 2080113PK 22:33
2 Mónika Bordács 2070113BM 23:01 + 0:28
3 Sára Szakál-Biró 24:43 + 2:10
4 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 25:58 + 3:25
5 Nikolett Szabó 26:07 + 3:34
6 Anna Veress 2080815VA 27:51 + 5:18
7 Zsejke Julianna Szilágyi 2070515SZ 28:58 + 6:25
8 Nádja Kovács-Marosán 29:19 + 6:46
9 Kata Bakos 58:08 + 35:35

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rita Máramarosi 2050209MR 22:45
2 Zsuzsa Gönczi 2060810GZ 24:11 + 1:26
3 Lili Lantai 2050418LL 25:54 + 3:09
4 Judit Gyurina 2050520GJ 28:06 + 5:21
5 Anna Máramarosi 2060914MA 29:01 + 6:16
6 Henrietta Paskucz-Szathmáry 2060412PH 29:38 + 6:53
7 Léna Baracsi 2070519BL 30:22 + 7:37
8 Sára Knuth 2050524KS 30:29 + 7:44
9 Dóra Máramarosi 2050209MD 31:14 + 8:29
10 Laura Ódor 2060406OL 32:00 + 9:15
11 Zsófia Révész 2050719RZ 33:17 + 10:32
12 Róza Lakatos 2060401LR 33:48 + 11:03
13 Hanna Baracsi 2050801BH 34:25 + 11:40
14 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 38:16 + 15:31
15 Zsófia Pólik 2050215PZ 50:05 + 27:20
16 Fanni Berente 129:23 + 106:38
17 Barbara Nagy 2050413NB 131:39 + 108:54

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbara Tóth 2030406TB 40:45
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 44:37 + 3:52
3 Turakainen Veera NINCS 50:18 + 9:33
4 Viktória Orosz 2040418OV 50:37 + 9:52
5 Eszter Bácskai 2031113BE 57:24 + 16:39
6 Luca Baracsi 2031106BL 58:58 + 18:13
7 Lilla Horváth 2031212HL 59:23 + 18:38
8 Kata Luca Péri 2040105PK 61:16 + 20:31
9 Boglárka Kiss 2030506KB 62:04 + 21:19
10 Szonja Klára Dovák 2030505DS 63:55 + 23:10
11 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 65:22 + 24:37
12 Eszter Kocsik 2040619KE 66:43 + 25:58
13 Szilvia Nagy 2030505NS 66:53 + 26:08
14 Miroslava Velgusová NINCS 68:15 + 27:30
15 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 73:48 + 33:03
16 Dóra Berkecz 2030313BD 74:02 + 33:17
17 Emma Kisházi 2041029KE 78:25 + 37:40
18 Fanni Hanna Vida 2030825VF 83:54 + 43:09
19 Anna Réka László 2030415LA 101:14 + 60:29
20 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 121:17 + 80:32

W -14 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Réka Dalos 2040803DR 33:18
2 Lili Osztafin 2030704OL 33:22 + 0:04
3 Csenge Abrán 2040427AC 36:09 + 2:51
4 Judit Kézdy NINCS 42:07 + 8:49
5 Zsófia Faggyas 2040720FZ 47:30 + 14:12
6 Lili Székely 2040508SL 49:03 + 15:45
7 Zselyke Szilágyi NINCS 50:56 + 17:38
Zorka Balogh 2031211BZ DISK

W 15-18 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kata Székelyhidi 2020901SK 38:48
2 Janka Vékony 2020905VJ 40:36 + 1:48
3 Anna Schenk 2021213SA 40:54 + 2:06
4 Ágnes Pegán 2030112PA 43:26 + 4:38
5 Sára Országi 2020915OS 51:04 + 12:16
6 Regina Barta 2020717BR 55:04 + 16:16
7 Diána Nóra Máriás 2021004MD 55:24 + 16:36
8 Boglárka Juhász 2000331JB 87:48 + 49:00
9 Tünde Lilla Vass 2020930VT 88:52 + 50:04
Éva Sigmond 2020925SE DISK
Alexandra Zsidó 2030606ZA DISK
Lilla Hanna Boros 2050524BL DISK

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Csilla Gárdonyi 2010109GC 40:41
2 Petra Kishanti 2020709KP 45:04 + 4:23
3 Siana Senn NINCS 45:57 + 5:16
4 Maria Määttänen NINCS 46:16 + 5:35
5 Boglárka Czakó 2031118CB 47:08 + 6:27
6 Lilla Zempléni 2030225ZL 47:54 + 7:13
7 Dominika Mérő 2010128MD 48:30 + 7:49
8 Melina Lahdenperä NINCS 50:59 + 10:18
9 Nelli Hajdu 2010622HN 51:15 + 10:34
10 Fruzsina Mag 2030507MF 54:08 + 13:27
11 Viktória Mag 2030507MV 54:28 + 13:47
12 Eszter Iván 2011218IE 55:27 + 14:46
13 Szilvia Takács 2020201TS 56:01 + 15:20
14 Tamara Kálmán 2021105KT 57:16 + 16:35
15 Taru Heinaro NINCS 57:26 + 16:45
16 Luca Németh 2021016NL 57:30 + 16:49
17 Dorottya László 2020201LD 58:37 + 17:56
18 Vivien Dóra Apró 2010405AV 60:20 + 19:39
19 Boróka Lantai 2020715LA 60:51 + 20:10
20 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 60:58 + 20:17
21 Rozália Székely 2020221SR 61:01 + 20:20
22 Karina Kovács 2020111KK 61:26 + 20:45
23 Boróka Werner 2030724WB 61:32 + 20:51
24 Blanka Tóth 2020210TB 61:57 + 21:16
25 Ida Haapala NINCS 63:45 + 23:04
26 Nóra Kocsik 2010802KN 65:08 + 24:27
27 Hanna Turi 2020603TH 65:21 + 24:40
28 Virág Lara Pataki 2021109PV 68:05 + 27:24
29 Kira Kovács 4020111KK 70:33 + 29:52
30 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 71:51 + 31:10
31 Petra Varga 2021002VP 72:09 + 31:28
32 Nóra Tóth 2021225TN 76:30 + 35:49
33 Krisztina Lengyel 2020530LK 78:00 + 37:19
34 Rebeka Mária Zagyva 2020615ZR 79:51 + 39:10
35 Zsófia Nagy 2020422NZ 83:05 + 42:24
36 Sára Detrekői 2020829DS 85:14 + 44:33
37 Elli-Anna Suntioinen NINCS 91:59 + 51:18
38 Boglárka Csécs 2020427CB 99:39 + 58:58
39 Michaela Velgusová NINCS 102:18 + 61:37
40 Dóra Koszta 2011112KD 113:08 + 72:27
41 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 130:30 + 89:49
42 Boglárka Baji 2020313BB 141:25 + 100:44
Fruzsina Forrai 2030112FF DISK
Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Viktória Papp 2020717PV DNF

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vanda Vékony 2991029VV 46:46
2 Zsófia Sárközy 2990513SZ 48:21 + 1:35
3 Réka Dalida Pataki 2990801PR 50:20 + 3:34
4 Noémi Zacher 2001008ZN 53:31 + 6:45
5 Hanga Szuromi 2000204SH 53:36 + 6:50
6 Turakainen Venla NINCS 55:01 + 8:15
7 Kamilla Szokol 2000118SK 57:23 + 10:37
8 Bianka Tamás 2990601TB 57:34 + 10:48
9 Boróka Király 2990414KO 59:06 + 12:20
10 Imola Kálmán 2001105KI 62:55 + 16:09
11 Anna Porgányi 2990605PA 64:57 + 18:11
12 Veronika Tiszlavicz 2990530TV 65:23 + 18:37
13 Luca Vajda 2990824VL 65:27 + 18:41
14 Gréta Kovács 2001008KG 65:57 + 19:11
15 Elisa Stahlberg NINCS 67:52 + 21:06
16 Anita Tóbis 2000820TA 73:25 + 26:39
17 Saara Pernu NINCS 74:06 + 27:20
18 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 77:42 + 30:56
19 Emese Szilágyi 2991223SE 78:13 + 31:27
20 Iringó Szilágyi 2010701SI 85:26 + 38:40
21 Gyöngyvér Kamenár 2990901KG 86:52 + 40:06
22 Tereza Števičová NINCS 87:58 + 41:12
23 Kincső Koszta 2990717KK 92:25 + 45:39
24 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 92:41 + 45:55
25 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 102:12 + 55:26

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Heidi Plit NINCS 73:26
2 Borbála Kézdy 2970817KB 75:20 + 1:54
3 Csenge Gerber 2980811GC 78:04 + 4:38
4 Orsolya Takács 2980414TO 79:10 + 5:44
5 Eszter Mantuano 2970928ME 83:37 + 10:11
6 Anni Kivilaakso NINCS 100:31 + 27:05
7 Dorottya Makovinyi 2981129MD 115:07 + 41:41

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Virág Weiler 2960114WV 81:26
2 Regina Bertóti 2900122BR 83:27 + 2:01
3 Dorottya Péley 2890622PD 86:47 + 5:21
4 Luca Szuromi 2960901SL 89:16 + 7:50
5 Hanga Morandini 2920503KH 91:11 + 9:45
6 Emilia Stahlberg NINCS 91:29 + 10:03
7 Júlia Goldmann 2961001GJ 91:40 + 10:14
8 Filoména Kovács 2920807KF 93:15 + 11:49
9 Száva Zsigmond 2850101ZS 102:01 + 20:35
10 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 104:43 + 23:17
11 Zsófia Ratinland 2950320RZ 110:15 + 28:49
12 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 112:23 + 30:57
13 Dorottya Sisa 2890221SD 118:58 + 37:32
14 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 123:45 + 42:19
15 Luca Németh 2910814NL 139:52 + 58:26
Éva Novai 2800516ME DNF
Ildikó dr. Szerencsi 2850518SI DNF
Rebeka Vincze 2940411VR DNF

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zsuzsanna Domján 2830804DZ 44:09
2 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:54 + 1:45
3 Mónika Szokol 2920406SM 46:12 + 2:03
4 Orsolya Scultéty 2840420SO 49:31 + 5:22
5 Petra Egei 2961230EP 49:44 + 5:35
6 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 51:02 + 6:53
7 Rebeka Kadocsa 2950207KR 54:37 + 10:28
8 Borbála Józsa 2810212JB 55:01 + 10:52
9 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:05 + 11:56
10 Judit Szöllősi 2870309SJ 57:40 + 13:31
11 Zsuzsanna Riczel 2700625RZ 58:29 + 14:20
12 Mariann Farkas 2891109FM 63:37 + 19:28
13 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 69:27 + 25:18
14 Blanka Tóth 2960220TB 70:19 + 26:10
15 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 89:29 + 45:20

W 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katalin Rusvai 2931019RK 38:10
2 Diána Liskány 2860418LD 42:14 + 4:04
3 Mónika Tokaji 2770701TM 42:29 + 4:19
4 Rebeka Paskuj 2930123PR 47:47 + 9:37
5 Annamária Petró 2820813PA 47:54 + 9:44
6 Fanni Máthé 2880510MF 48:16 + 10:06
7 Edina Balogh 2790407BE 48:50 + 10:40
8 Kitti Boros 2970824BK 53:17 + 15:07
9 Gabriella Kocsis 2800101KG 60:35 + 22:25
10 Eszter Kulmán 2990901KE 62:43 + 24:33
11 Viktória Gillich 2960711GV 62:50 + 24:40
12 Katalin Zámbó 2760220ZK 64:03 + 25:53
13 Virág Nagy 2880930NV 67:26 + 29:16
14 Mária Madarassy 2741202MM 94:06 + 55:56
15 Kathrin Kollndorfer NINCS 119:52 + 81:42

W 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 51:23
2 Alexandra Tóth 2010214TA 51:53 + 0:30
3 Anett Szőcs 2651005SA 53:48 + 2:25
4 Zsuzsanna Tóth 2700506TZ 56:57 + 5:34
5 Ildikó Hentes 2691109HI 69:12 + 17:49
6 Chorvatova Barbora NINCS 70:53 + 19:30

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:26
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 63:53 + 16:27
3 Anita Gábor 2800901SA 64:59 + 17:33
4 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 73:04 + 25:38

W 35- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zsuzsanna Debnár 2720502DZ 57:04
2 Ágnes Szabó 2800406SA 58:20 + 1:16
3 Krisztina Árné Molnár 2780715AK 69:00 + 11:56
4 Ágnes Eiplné Sipos NINCS 72:33 + 15:29
5 Szuromi Éva Skropné 2740712SS 73:16 + 16:12
6 Ágnes Kovács 2810613KA 75:36 + 18:32
7 Ágnes Nagyné Simon 85:32 + 28:28
8 Ilka Tóth-Buschmann 2721214TB 87:20 + 30:16
9 Borbála Nagyné Bódis 2720630NB 87:55 + 30:51
Judit Szatmáry 2730112SJ DISK

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Krisztina Nagy 2760329NK 39:03
2 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 39:30 + 0:27
3 Barbara Bótor 2730917BB 40:54 + 1:51
4 Virág Benedek 2760706BV 43:23 + 4:20
5 Jusztina Bánki 2740205BJ 44:45 + 5:42
6 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 46:07 + 7:04
7 Katalin Vékonyné Árva 2731213AK 46:57 + 7:54
8 Ágnes Tömördi 2631221TA 48:07 + 9:04
9 Andrea Lux 2750320LA 48:38 + 9:35
10 Júlia Juhász 2671205JJ 51:45 + 12:42
11 Piroska Porgányiné Henrich 2720102PH 52:00 + 12:57
12 Anikó Mezei 2771028TA 61:45 + 22:42
13 Mátyásné Paskuj 2770515MK 66:48 + 27:45
14 Livia Simkó 2731101SL 67:44 + 28:41
15 Ágnes Gábor 2760714GA 67:50 + 28:47
16 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 69:59 + 30:56
17 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 70:58 + 31:55
18 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 73:53 + 34:50
19 Eszter Marosfalvi 2730519ME 75:33 + 36:30
20 Anikó Madarassy 2730201MA 76:00 + 36:57
21 Szilvia Csató 2740921CS 81:21 + 42:18
22 Katalin Kovácsné Gyöngyösi 2711215KK 87:55 + 48:52
23 Judit Szatmáry 2730112SJ 89:54 + 50:51
24 Tünde Győri 2710618GT 106:05 + 67:02
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Virpi Palmen NINCS 37:57
2 Ágnes Wengrin 2690423WA 43:07 + 5:10
3 Zsoltné Németh 2680922NZ 43:14 + 5:17
4 Gabriella Győrffy 2670316GG 43:20 + 5:23
5 Gabriella Takácsné Tömördi 2680504TG 45:22 + 7:25
6 Turakainen Irine NINCS 46:03 + 8:06
7 Ágnes Asboltné Kerekes 2690818AK 47:06 + 9:09
8 Adrienn dr. Gillichné Kalocsai 2691124KA 47:21 + 9:24
9 Judit Füzy 2720723FJ 47:45 + 9:48
10 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:24 + 10:27
11 Judit Szemler 2711114SJ 49:46 + 11:49
12 Csilla Hajas 2640218HC 50:12 + 12:15
13 Ágnes Cseresnyés 2680311CA 50:19 + 12:22
14 Zsuzsanna Tóthné Pfeiffer 2690106TP 50:25 + 12:28
15 Ágnes dr. Hegedűs 2700414HA 50:38 + 12:41
16 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 52:05 + 14:08
17 Orsolya Magyari 2700428MO 55:21 + 17:24
18 Katalin Somlai 2680630SK 57:22 + 19:25
19 Irén Barnáné Szabó 2700604BS 57:43 + 19:46
20 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:56 + 19:59
21 Teodóra Kiss 2680924KT 58:51 + 20:54
22 Szilvia Bozsits 2700628BS 59:17 + 21:20
23 Ágnes Németh 2691014NA 62:25 + 24:28
24 Mária Kissné Kiss 2571114KK 65:19 + 27:22
25 Hana Burian 2690329BH 67:20 + 29:23
26 Henriette Blum 2701221BH 71:22 + 33:25
27 Aletta Biró 2470710BA 74:51 + 36:54
28 Vera Kovács 2701019KV 83:54 + 45:57
29 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 113:52 + 75:55
Diana dr. Ürge-Vorsatz 2680503UD DNF

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vera Csillag 2671031CV 40:02
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 42:10 + 2:08
3 Katalin Kármán 2581212KK 42:56 + 2:54
4 Marja Liisa Autti NINCS 44:11 + 4:09
5 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 46:09 + 6:07
6 Ildikó Mátyás 2630509MI 48:22 + 8:20
7 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 50:10 + 10:08
8 Katalin Rusvainé Barócsi 2650729RB 50:45 + 10:43
9 Erzsébet Turcsánné Cseh 2660221TR 52:53 + 12:51
10 Mervi Heinaro NINCS 53:45 + 13:43
11 Ágnes Ludvig 2540720LA 54:22 + 14:20
12 Anna Radics 2650216RA 56:40 + 16:38
13 Edit Dániel 2580817DE 60:11 + 20:09
14 Piroska Bacsó 2610424BP 68:08 + 28:06
15 Anna Kapturné Bíró 2660716KB 74:36 + 34:34
16 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 76:58 + 36:56
17 Jolán Gyöngyösi 2651203GJ 82:10 + 42:08
18 Ágnes Fridrich 2660513FA 91:25 + 51:23
19 Sándorné Rácz 2670606RS 92:36 + 52:34
Renata Barcikova NINCS DNS

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 40:23
2 Gabriella Jenővári 2570816JG 47:18 + 6:55
3 Klára Zarnóczay 2600228ZK 47:56 + 7:33
4 Istvánné Hideg 2580809HI 50:01 + 9:38
5 Jana Davi ZMT61AA Klub OB Martin 50:49 + 10:26
6 Márta Marczis 2610803MM 54:05 + 13:42
7 Margit Jenei 2540302JM 56:27 + 16:04
8 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 58:56 + 18:33
9 Ildikó Pápainé Poós 2591228PP 70:31 + 30:08
10 Zsuzsanna Ágg 2620605AZ 102:49 + 62:26

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Magda Horváth 2520907HM 37:20
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 39:32 + 2:12
3 Ágnes Takács 2560503TA 41:13 + 3:53
4 Éva Szopori 2550421SE 45:46 + 8:26
5 Marianne Fent 2530712FM 51:45 + 14:25
6 Márta Lovász 2520507LM 64:25 + 27:05
7 Ágnes Tarján 2530722TA 68:30 + 31:10
8 Zsuzsanna Szabó 2540417SZ 74:26 + 37:06

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 29:43
2 Béláné Komár 2480204KB 31:42 + 1:59
3 Ildikó Horváti 8490308HI 32:26 + 2:43
4 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 33:16 + 3:33
5 Klára Karsai 2520302KK 37:04 + 7:21
6 Imréné Szuromi 2490707SI 38:12 + 8:29
7 Tiborné Novotni 2520302NT 41:15 + 11:32
8 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 44:22 + 14:39
9 Mária Fischer 2520801FM 48:54 + 19:11
10 Edit Kühn 2521023KE 50:17 + 20:34

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Krisztina Cser 2421003CK 40:03
2 Mária Hanusz 2450909HM 67:00 + 26:57

W 75- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Sőtérné Farkas 2421101FA 54:50
2 Antalné Schell 2420310SA 61:59 + 7:09

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dániel Babka NINCS 22:27
2 Milan Trenčan NINCS 24:29 + 2:02
3 Csongor Bereczky 25:19 + 2:52
4 Zsolt Gárdonyi 25:30 + 3:03
5 Barnabás Ivaskó 1080215IB 25:48 + 3:21
6 Samuel Butaš SPE09AA Klub OB Sokol Pezinok 26:05 + 3:38
7 Norbert Nagy NINCS 26:40 + 4:13
8 Rebeka Józsa 26:49 + 4:22
9 Júlia Vajda 27:03 + 4:36
10 Márk Vajda 27:07 + 4:40
11 Ágoston Kovács-Marosán 27:14 + 4:47
12 Sándor Brüller 27:15 + 4:48
13 Jelisej Kuzmin NINCS 27:17 + 4:50
14 Kornél Pintér 28:19 + 5:52
15 Zille Kovács NINCS 29:01 + 6:34
16 Dóra Bereczky 30:16 + 7:49
17 Panna Ürge 30:22 + 7:55
18 Adél Kocsis 30:32 + 8:05
19 Boglárka Ürge 31:38 + 9:11
20 Artúr Bíró 33:56 + 11:29
21 Csilla Brüller 39:17 + 16:50
22 Anita Olajos 39:41 + 17:14
23 Álmos Szuromi 41:33 + 19:06
24 Hanga Böcskei 49:06 + 26:39
25 Domokos Zánkay 57:46 + 35:19
26 Zadac Simon NINCS 66:41 + 44:14
27 Veronika Merán 73:29 + 51:02
Samuel Šebo NINCS DNS

Open A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Jacsó 1741203JT 35:21
2 Gábor Stork 1980411SG 37:01 + 1:40
3 Tibor Verebélyi 37:30 + 2:09
4 Balázs Szuromi 1720731SB 38:27 + 3:06
5 András dr. Zempléni 1600725ZA 38:47 + 3:26
6 Zsuzsanna Oroszné Tóth 2780526TZ 40:28 + 5:07
7 Réka Dénes 2971019DR 41:16 + 5:55
8 Zsolt Demeter 1811017DZ 41:17 + 5:56
9 Nikolett Lada 2790124LN 42:42 + 7:21
10 Gergely Kovács 1730225KG 43:10 + 7:49
11 Zénó Tóth 1721220TZ 43:17 + 7:56
12 Benedek Zengő 1021002ZB 43:35 + 8:14
13 Katalin Vaszilev 2771209VK 43:38 + 8:17
14 Réka Gárdonyi 2750709GR 45:01 + 9:40
15 Réka Schwendtner 2960704SR 46:22 + 11:01
16 Blanka Varga-Tóth 2010207VB 46:42 + 11:21
17 Lívia Pelhős 2770108PL 47:41 + 12:20
18 József Illés 48:40 + 13:19
19 Vilmos Weiler 1970919WV 51:10 + 15:49
20 Ágnes Tóth 2671129TA 51:51 + 16:30
21 László Balogh NINCS 54:11 + 18:50
22 Dávid Tóth 56:11 + 20:50
23 Zoltán Guttmann 57:24 + 22:03
24 Zoltán Tóth 1690327TZ 57:28 + 22:07
25 Frigyes Krolopp 1550607KF 64:07 + 28:46
26 Vladimira Kutajova NINCS 64:57 + 29:36
27 Anna Barsi NINCS 67:08 + 31:47
28 Anna Budincsevich 2010714BA 68:00 + 32:39
29 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 69:48 + 34:27
30 Sulanova Natalia NINCS 71:28 + 36:07
31 István Bölcsföldi 1490825BI 71:33 + 36:12
32 Turakainen Olli NINCS 72:47 + 37:26
33 Zoltán Kovács 1670404KZ 72:56 + 37:35
34 Ágnes Kinga Csonka 2670912CA 74:09 + 38:48
35 Tünde Albné Bogárdi 77:13 + 41:52
36 Kinga Podolyák 80:29 + 45:08
37 Joachim Gábor Stork 1660331SJ 85:18 + 49:57
38 Jenő Kalmár NINCS 95:00 + 59:39
39 Martin Vereszki 95:20 + 59:59
40 Magdolna Molnár 113:21 + 78:00
Dániel Péley 1850409PD DISK
Márton Hegedüs DISK
Zoltán Dankó 1710227DZ DISK
Tamás Domján 1781027DT DISK
Sándor Tóth 1510504TS DISK
Zsolt Balogh DISK
Béla Horváth 1430501HB DISK
Attila Héjjas 5470507HA DISK
Ádám Gellert DISK
Viktória Nagy 2010712NV DISK

Open B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Fruzsina Forrai 2030112FF 34:14
2 Tamás Fazekas 37:11 + 2:57
3 Katalin Boczor 38:19 + 4:05
4 Zsófia Mucsi 2991027MZ 41:12 + 6:58
5 Zsófia Hegedüs-Virág 42:24 + 8:10
6 Zoltán Jurás 42:35 + 8:21
7 Andrea Tóthné Juhász 44:24 + 10:10
8 Erika Fényes 44:27 + 10:13
9 Györgyi Dalos NINCS 45:30 + 11:16
10 Ildikó Avar NINCS 48:48 + 14:34
11 Péter Balajti 49:07 + 14:53
12 Nóra Kecskés 49:19 + 15:05
13 Dorina Takács 49:23 + 15:09
14 Andrea dr. Simkó NINCS 49:27 + 15:13
15 Marianna Pincés 2691019PM 49:50 + 15:36
16 László Bordács 1711225BL 50:49 + 16:35
17 Zednickova Michaela NINCS 51:04 + 16:50
18 Nikoletta Kaszás 2020816KN 51:48 + 17:34
19 Petra Pintér 52:15 + 18:01
20 Balázs Lugosi 1080426LB 52:19 + 18:05
21 Zsófi Kianok 52:33 + 18:19
22 Balázs Lévai 52:36 + 18:22
23 Éva Szalai 2630910SE 52:39 + 18:25
24 Eszter Federcsák 53:00 + 18:46
25 Szilvia Ivaskóné Kubovics NINCS 53:07 + 18:53
26 Fanni Forrai 2010608FF 53:36 + 19:22
27 Petra Stadler NINCS 56:01 + 21:47
28 Viktória Demeterné Dózsa NINCS 56:37 + 22:23
29 Erika Pólik NINCS 59:10 + 24:56
29 Alexandra Varga-Tót 2020316VA 59:10 + 24:56
31 Istvánné Máramarosi 64:26 + 30:12
32 Rezső Radnóti 1410914RR 66:03 + 31:49
33 Klára Nyakas 67:29 + 33:15
34 Elemér Pontgyűjtő 68:01 + 33:47
35 Csilla Fazekas 74:14 + 40:00
36 Míra Detretkői 75:58 + 41:44
37 Doris Nesitka 77:45 + 43:31
38 Sándor Kecskés 1690423KS 77:50 + 43:36
39 Balázs Magyar 79:06 + 44:52
40 Norbert Dobáány 79:09 + 44:55
41 Valachova Ingrid NINCS 84:15 + 50:01
42 Zoltán Merán 86:02 + 51:48
43 Réka Buczkó 127:16 + 93:02
Tamás Aradi NINCS DISK
Dorottya Tóth DISK
Réka Kecskés DISK
Piroska Buncsák DISK

Open D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Betti Tóth 2060423TB 25:32
2 Mária Sávai 2540710TS 30:26 + 4:54
3 Buda Mesterházy 1070422MB 43:03 + 17:31
4 Attila Mesterházy 44:23 + 18:51
5 Fülöp Örményi 50:00 + 24:28
6 Máté Nándori 67:36 + 42:04