Výsledky

Preteky: Valentínske srdce 4. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017

Etapa: Valentínske srdce 4. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 - E1 (12.02.2017)

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      M -10      W -10      Open       RD         N         

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 19:49
2 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 21:17 + 1:28
3 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 21:50 + 2:01
4 Karol Paluska FBA0601 ŠK Farmaceut Bratislava 22:45 + 2:56
5 Tristan Sýkora FBA0602 ŠK Farmaceut Bratislava 29:29 + 9:40
6 Matej Čutka 30:21 + 10:32
7 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 33:08 + 13:19
8 Tomáš Syrový 52:04 + 32:15
9 Lukáš Kapusta 86:45 + 66:56

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 23:47
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 24:51 + 1:04
3 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 25:55 + 2:08
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 26:04 + 2:17
5 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 28:49 + 5:02
6 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 52:37 + 28:50
Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava DISK

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 24:54
2 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 26:36 + 1:42
3 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 30:59 + 6:05
4 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 35:13 + 10:19
5 Radko Kuník 38:59 + 14:05
6 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 39:01 + 14:07
Krištof Nemček DISK

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 30:21

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 20:59
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 21:26 + 0:27
3 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 21:27 + 0:28
4 Medard Féder Nml. 22:13 + 1:14
5 Yoann Garde VBA8401 ŠK VAZKA Bratislava 22:22 + 1:23
6 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 22:39 + 1:40
7 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 23:00 + 2:01
8 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 23:38 + 2:39
9 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 26:34 + 5:35
10 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 26:47 + 5:48
11 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:29 + 6:30
12 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 27:45 + 6:46
13 Marek Sokolík 28:10 + 7:11
14 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 28:35 + 7:36
15 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 28:57 + 7:58
16 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 29:56 + 8:57
17 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 30:21 + 9:22
18 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 30:24 + 9:25
19 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 31:11 + 10:12
20 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 32:16 + 11:17
21 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 33:24 + 12:25
22 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 34:57 + 13:58
23 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 36:35 + 15:36
24 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:44 + 15:45
25 Phillip Štubňa 39:06 + 18:07

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 27:11
2 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 28:24 + 1:13
3 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 28:45 + 1:34
4 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 30:47 + 3:36
5 František Parišek 32:40 + 5:29
6 Jozef Paluska FBA7401 ŠK Farmaceut Bratislava 33:15 + 6:04
7 Ivo Kotuliak 34:57 + 7:46
8 Štefan Brnák 34:58 + 7:47
9 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 36:04 + 8:53
10 Emil Kukurugya 36:12 + 9:01
11 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 39:17 + 12:06
12 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 43:16 + 16:05
13 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 43:27 + 16:16
Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 27:49
2 Vladislav Piják 28:45 + 0:56
3 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 29:41 + 1:52
4 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 32:34 + 4:45
5 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 33:47 + 5:58
6 Viktor Pavelek 41:43 + 13:54

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Terezka Kendrová 22:23
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 24:09 + 1:46
3 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 30:30 + 8:07
4 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 33:16 + 10:53
5 Paulína Fitzová SPE0652 Klub OB Sokol Pezinok 46:57 + 24:34

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 27:20
2 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 31:05 + 3:45
3 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 33:11 + 5:51
4 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 33:35 + 6:15
5 Ivonka Rohalová 36:13 + 8:53
6 Martinka Vorlíčková 37:10 + 9:50
7 Klára Fedorová 38:05 + 10:45
8 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 42:12 + 14:52
9 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 45:39 + 18:19
10 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 57:51 + 30:31

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 30:17
2 Veronika Jánošová 30:55 + 0:38
3 Katarína Palusková FBA0251 ŠK Farmaceut Bratislava 35:28 + 5:11

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 25:09
2 Tereza Števicová 35:57 + 10:48
3 Tereza Pružincová 37:55 + 12:46

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 27:27
2 Hana Garde VBA8455 ŠK VAZKA Bratislava 28:34 + 1:07
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:56 + 2:29
4 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 31:46 + 4:19
5 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 32:58 + 5:31
6 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 33:16 + 5:49
7 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 36:14 + 8:47
8 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 37:20 + 9:53
9 Tatiana Bednáriková 38:37 + 11:10
10 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 38:43 + 11:16
11 Tereza Kopčíková 39:31 + 12:04
12 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 40:50 + 13:23
13 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 41:34 + 14:07
14 Danka Ondovčíková 41:46 + 14:19
15 Eva Marková 43:09 + 15:42
16 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:44 + 22:17
17 Vladimira Kutajova 72:14 + 44:47
Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok DISK

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 27:05
2 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 28:53 + 1:48
3 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 31:21 + 4:16
4 Martina Brnáková 31:28 + 4:23
5 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 31:49 + 4:44
6 Monika Fintorová 31:51 + 4:46
7 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 31:53 + 4:48
8 Katarína Balová 32:27 + 5:22
9 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 34:30 + 7:25
10 Ľubica Slatinská 34:51 + 7:46
11 Petra Rebrová FBA7252 ŠK Farmaceut Bratislava 35:52 + 8:47
12 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 37:16 + 10:11
13 Mária Mlynáriková VBA7151 ŠK VAZKA Bratislava 45:08 + 18:03
14 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 63:50 + 36:45

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 32:11
2 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 41:50 + 9:39
3 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 42:11 + 10:00
4 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 49:26 + 17:15
5 Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok 55:59 + 23:48
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brnák 20:07
2 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 22:29 + 2:22
3 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 23:54 + 3:47
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 25:11 + 5:04
5 Matej Knapčok 28:21 + 8:14
6 Maroš Golian FBA0702 ŠK Farmaceut Bratislava 29:08 + 9:01
Eli Valach DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dianka Brnáková 22:52
2 Adelka Rohalová 23:49 + 0:57
3 Lucia Vorlíčková 28:03 + 5:11
4 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 33:08 + 10:16
5 Tánička Kožárová 33:38 + 10:46
6 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 35:10 + 12:18

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 René Vrábel 25:17
2 Tomáš Charvát 25:27 + 0:10
3 Andrej Vidensky 26:37 + 1:20
4 Martin Németh FBA7802 ŠK Farmaceut Bratislava 28:49 + 3:32
5 Pavol Klein 28:57 + 3:40
6 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 29:42 + 4:25
7 Krištof Šiška 29:55 + 4:38
8 Ján Lehen 33:19 + 8:02
9 Tomáš Benko 34:12 + 8:55
10 Martin Kapusta 35:26 + 10:09
11 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 36:46 + 11:29
12 Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 38:23 + 13:06
13 Natália Sulanová 39:04 + 13:47
14 Lubka Ježíková 39:32 + 14:15
15 Elza Hudecová 39:45 + 14:28
16 Róbert Ílleš 40:38 + 15:21
17 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 43:48 + 18:31
18 Barbora Chorvátová 44:51 + 19:34
19 Pavol Sokolík 49:35 + 24:18
Matúš Klein DISK

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Opet 23:41
2 Teo Martin Németh FBA1005 ŠK Farmaceut Bratislava 25:25 + 1:44
3 Juraj Jakabovič 26:18 + 2:37
4 Martinko Jánoš 28:41 + 5:00
5 Lucia Lanátorová 30:45 + 7:04
6 Eliska Fedorova 30:50 + 7:09
7 Kristián Leššo 31:12 + 7:31
8 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 32:41 + 9:00
9 Martin Rybár 32:53 + 9:12
10 Andrej Havlík 36:37 + 12:56
11 Samuel Butaš 42:33 + 18:52
12 Lucia Kováčová 44:28 + 20:47
13 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 46:14 + 22:33
14 Gabriel Adamek 49:34 + 25:53
15 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 52:34 + 28:53
Emília Šujanová DISK
Melánia Šujanová DISK

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dräxlerová Laura 27:58
2 Zuzana Balgová 32:41 + 4:43
3 Zuzana Miklošová 34:12 + 6:14
4 Juraj Jurcik 40:56 + 12:58
5 Ingrid Valachová 55:15 + 27:17