Výsledky

Preteky: Spoznaj svoj les - 10. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017

Etapa: Spoznaj svoj les - 10. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 - E1 (10.06.2017)

Kategórie

MW-R       M -10      M -12      M -14      M -16      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W 19-      W 40-      W 55-      Open       N         

MW-R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 John Bass 15:46
2 Andrej Havlík SPE09AB Klub OB Sokol Pezinok 16:05 + 0:19
3 Eva Kropocheva 17:22 + 1:36
4 Lucia Lanátorová 17:24 + 1:38
5 Michaela Jadronova 17:56 + 2:10
6 Richard Jadron 18:04 + 2:18
7 Patrik Gross 18:10 + 2:24
8 Hanka Šipošová SPE2009 Klub OB Sokol Pezinok 19:06 + 3:20
9 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 20:21 + 4:35
10 Jakub Sulek 20:29 + 4:43
11 Jana Sevcikova 21:16 + 5:30
12 Elly Stefanickova 22:01 + 6:15
13 Emmy Stefanickova 22:04 + 6:18
14 Matúš Zedníček SPE Klub OB Sokol Pezinok 22:46 + 7:00
15 Marcel Siekel 23:07 + 7:21
16 Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:44 + 7:58
17 Viktor Ježík SPE Klub OB Sokol Pezinok 23:50 + 8:04
18 Samuel Prielozny 23:55 + 8:09
19 Laura Perkovska 25:18 + 9:32
20 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:36 + 9:50
21 Lucia a David Krehelovi 26:49 + 11:03
22 Andej Rybar 27:25 + 11:39
23 Sofia Kovacikova 28:21 + 12:35
24 Ema Perkovka 29:03 + 13:17
25 Gregor Berta 30:58 + 15:12
26 Barbora Borská FBA10AA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:10 + 15:24
27 Miska Fornadelova 32:04 + 16:18
28 Zaneta Zigmondíková 34:27 + 18:41
29 Borko Berta 34:33 + 18:47
30 Anna Mazakova 40:36 + 24:50
31 Radana Bertova 44:41 + 28:55
32 Marek Kolencik 55:25 + 39:39
33 Peter Kolener 67:00 + 51:14

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 15:37
2 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 16:25 + 0:48
3 Eli Valach SPE07AC Klub OB Sokol Pezinok 22:55 + 7:18
4 Matej Knapčok SPE08AA Klub OB Sokol Pezinok 25:06 + 9:29
5 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 25:07 + 9:30
6 Ondrej Jendek SPE07AA Klub OB Sokol Pezinok 29:08 + 13:31

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:44
2 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 24:14 + 1:30
3 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:37 + 1:53
4 Tomáš Syrový SPE06AC Klub OB Sokol Pezinok 31:02 + 8:18
5 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 42:18 + 19:34
6 Lukáš Kapusta SPE06AA Klub OB Sokol Pezinok 67:11 + 44:27

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 24:00
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 28:33 + 4:33
3 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 30:33 + 6:33
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 37:07 + 13:07
5 Tomáš Šipoš SPE03AA Klub OB Sokol Pezinok 41:36 + 17:36
6 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 56:37 + 32:37
7 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 67:45 + 43:45
8 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 83:54 + 59:54
9 Tomáš Zedníček SPE04AA Klub OB Sokol Pezinok 86:54 + 62:54

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 48:40
2 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 61:24 + 12:44
3 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 73:42 + 25:02
Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Krištof Nemček SPE Klub OB Sokol Pezinok DNF

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 57:01
2 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 64:50 + 7:49
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 68:40 + 11:39
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 68:42 + 11:41
5 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 70:17 + 13:16
6 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 73:30 + 16:29
7 Guenther Kroupa 81:47 + 24:46
8 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 81:52 + 24:51
9 Samuel Imriska 85:35 + 28:34
10 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 93:16 + 36:15
11 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 100:30 + 43:29
12 Milan Rovensky 103:18 + 46:17
13 Ján Mazák 120:24 + 63:23
14 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 121:34 + 64:33
15 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 131:20 + 74:19
16 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 141:48 + 84:47
17 Jozef Čierny 156:52 + 99:51
Pavel Petrovič DISK
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava DISK

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 66:38
2 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 82:37 + 15:59
3 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 87:38 + 21:00
4 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:04 + 23:26
5 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 112:50 + 46:12
6 Michal Patassi FBA17AB TJ Slávia Farmaceut Bratislava 128:47 + 62:09
7 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 134:09 + 67:31
8 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 136:29 + 69:51
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava DISK
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg DISK

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:54
2 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 53:16 + 0:22
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 59:13 + 6:19
4 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 80:00 + 27:06
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 17:42
2 Marta Kropocheva SKS0753 Športový klub Sandberg 20:33 + 2:51
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 21:05 + 3:23
4 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 23:05 + 5:23
Tánička Kožárová DISK

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 22:15
2 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:58 + 1:43
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 39:39 + 17:24
4 Lucia Šipošová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 55:04 + 32:49

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 21:02
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 27:43 + 6:41
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 29:40 + 8:38
4 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 38:06 + 17:04
5 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 40:52 + 19:50
6 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 43:07 + 22:05

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 53:00
2 Ela Vojtková 69:03 + 16:03
3 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 72:28 + 19:28
4 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 89:27 + 36:27
5 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 109:07 + 56:07

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 78:33
2 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 82:33 + 4:00
3 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 86:18 + 7:45
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 90:11 + 11:38
5 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 92:26 + 13:53
6 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 97:47 + 19:14
7 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 102:14 + 23:41
8 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 107:24 + 28:51
9 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 110:24 + 31:51
Jana Imriska DISK
Vladimíra Kutajová VZA93AA Slávia Žilinská univerzita DISK
Ivana Bartalosová SKS7851 Športový klub Sandberg DNF

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok DISK

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:33
2 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 71:40 + 1:07

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Karch SPE Klub OB Sokol Pezinok 54:12
2 Marek Vaňo 56:28 + 2:16
3 Lea Simaichlová FBA82AA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:53 + 11:41
4 Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 69:42 + 15:30
5 Miroslav Kunik 70:29 + 16:17
6 Ľubka Ježíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 72:38 + 18:26
7 René Vrábeľ 76:45 + 22:33
8 Róbert Ílleš SPE91AA Klub OB Sokol Pezinok 77:41 + 23:29
9 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:22 + 26:10
10 Miška Zedníčková SPE Klub OB Sokol Pezinok 82:01 + 27:49
11 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:02 + 35:50
12 Marián Mališ 96:04 + 41:52
13 Elza Hudecová SPE91AB Klub OB Sokol Pezinok 117:59 + 63:47
14 Lea Hudecová SPE9352 Klub OB Sokol Pezinok 119:00 + 64:48
15 Monika Fintorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 124:17 + 70:05
16 Silvia Kutišová SPE Klub OB Sokol Pezinok 131:31 + 77:19

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Drotován 21:32
2 Andrej Bugar 26:21 + 4:49
3 Pavol Jadron 27:56 + 6:24
4 Juraj Kropochev 29:29 + 7:57
5 Michal Pajtás 33:14 + 11:42
6 Monika Rigasova SPE Klub OB Sokol Pezinok 35:29 + 13:57
7 Lukas Lovas 35:44 + 14:12
8 Pavol Rybar 37:18 + 15:46
8 Richard Klopstock 37:18 + 15:46
10 Zuzana Siposova 40:46 + 19:14
11 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 44:13 + 22:41
12 Dagmar Rovensky 46:49 + 25:17
13 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 49:02 + 27:30
14 Martin Jankech 49:32 + 28:00
15 Alzbeta Lovásová 55:19 + 33:47
16 Simon Kovacik 55:47 + 34:15
17 Beatrix Kovacikova 56:18 + 34:46
18 Eva Mazakova 59:29 + 37:57
19 Jozef Kozar 65:36 + 44:04
20 Lenka Majerska 73:19 + 51:47
21 Martin Bartalos SKS0601 Športový klub Sandberg 74:01 + 52:29
22 Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg 74:04 + 52:32
23 Barbora Strakova 82:17 + 60:45
24 Marian Sevcik 88:49 + 67:17
Matej Gajdos DNF