Výsledky

Preteky: 1. kolo oblastného rebríčka Východ

Etapa: 1. kolo oblastného rebríčka Východ - E1 (18.03.2017)

Kategórie

RD         M -12      M -14      M -18      M 19-      M 35-      M 45-      M 55-      M 65-      W -14      W -18      W 19-      W 35-      W 45-      W 55-      K3         W -10      N         

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Bianka Hujdušová 18:34
2 Matias Hujduš 18:58 + 0:24
3 Tomáš Legáth 21:02 + 2:28
4 Ľudovít Pavela ml. 21:25 + 2:51
5 Theodor Fazekaš 24:13 + 5:39
Barbora Franková DNS

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 24:03
2 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 32:37 + 8:34
3 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 38:43 + 14:40
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 47:12 + 23:09
5 Gabriel Legáth 64:37 + 40:34
Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak DNS

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 21:51
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 25:34 + 3:43
3 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 32:37 + 10:46
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 32:38 + 10:47
5 Tőczik Vendel 45:42 + 23:51
6 Szűcs Kende 59:50 + 37:59
Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak DNS
Takács Gergely DNS

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Demeter Ambrus 32:55
2 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 37:18 + 4:23
3 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 47:39 + 14:44
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice DISK
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin DISK
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice DISK
Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice DNS

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 32:40
2 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 35:12 + 2:32
3 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 37:26 + 4:46
4 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 38:34 + 5:54
5 Peter Glončák FBA7901 ŠK Farmaceut Bratislava 40:36 + 7:56
6 Balabás Péter 42:35 + 9:55
7 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 42:47 + 10:07
8 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 43:16 + 10:36
9 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 44:38 + 11:58
10 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 45:47 + 13:07
11 Göbler Benedek 48:01 + 15:21
12 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 51:49 + 19:09
13 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 53:26 + 20:46
14 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 53:39 + 20:59
15 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 55:13 + 22:33
16 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 56:00 + 23:20
17 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 66:37 + 33:57
18 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 72:26 + 39:46
19 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 77:44 + 45:04
20 Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 99:30 + 66:50
21 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 115:02 + 82:22
Dániel Fehérvári TKE9402 Klub OB ATU Košice DISK
Magyar Zsolt DISK
Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice DISK
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris DISK
Less Áron DNS
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava DNS
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice DNS

M 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 45:13

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Barcík 26:30
2 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 29:56 + 3:26
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 36:28 + 9:58
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 36:34 + 10:04
5 Martin Velgos TKE7201 Klub OB ATU Košice 37:25 + 10:55
6 Peter Fehervari 38:41 + 12:11
7 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 40:07 + 13:37
8 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 46:19 + 19:49
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice DNS

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 László Hrenkó 40:56
2 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 53:37 + 12:41
3 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 76:42 + 35:46
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice DNS

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 29:09
2 András Kovác 74:15 + 45:06

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 31:33
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 35:52 + 4:19
3 Gabika Trepačová 38:25 + 6:52

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 29:44
2 Szilágyi Emese 35:09 + 5:25
3 Tóbis Anita 39:19 + 9:35
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 41:07 + 11:23
5 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 42:36 + 12:52
6 Szilágyi Iringó 43:12 + 13:28
7 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 45:00 + 15:16
8 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 46:03 + 16:19
9 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 49:32 + 19:48
Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita DISK

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Antónia Lamiová TKE9753 Klub OB ATU Košice 39:40
2 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 39:57 + 0:17
3 Zsigmond Vanda 40:29 + 0:49
4 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 42:20 + 2:40
5 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 43:01 + 3:21
6 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 43:46 + 4:06
7 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:42 + 7:02
8 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 52:23 + 12:43
9 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 54:38 + 14:58
10 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 61:08 + 21:28
11 Hana Jergušová TKE9154 Klub OB ATU Košice 69:25 + 29:45
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice DNS

W 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena M. Ďurčová 38:52
2 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 66:03 + 27:11

W 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Várady Szilvia 41:25
2 Renáta Barcíková 41:52 + 0:27
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 43:13 + 1:48
4 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 44:38 + 3:13
5 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 45:18 + 3:53
6 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 47:43 + 6:18
7 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 77:21 + 35:56
8 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 77:44 + 36:19
9 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 139:47 + 98:22
10 Mária Šofranková TKE6351 Klub OB ATU Košice 139:49 + 98:24
Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice DISK

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Angela Maľarová TKE5751 Klub OB ATU Košice DNS
Helena Athanasová TKE5951 Klub OB ATU Košice DNS

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Kvaka 43:28
2 Ľubomír Krajňák 52:45 + 9:17
3 Ľudovít Pavela 54:50 + 11:22
4 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 57:22 + 13:54
5 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:31 + 17:03
6 Martin Franko 61:36 + 18:08
7 Hegedűs Ágnes 72:11 + 28:43
8 Martin Čamak 103:00 + 59:32
9 Eva Marková 139:06 + 95:38
Elena Bohunicka DISK
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Júlia Pavelová 45:14
2 Szilágyi Zsejke 48:04 + 2:50

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Trepáčová 35:51
Annamária Pavelová DNS