Výsledky

Preteky: 2. kolo oblastného rebríčka Východ

Etapa: 2. kolo oblastného rebríčka Východ - E1 (19.03.2017)

Kategórie

M -12      M -14      M -18      M 19-      M 35-      M 45-      M 55-      M 65-      M -10      W -10      RD         K3         N          W -14      W -18      W 19-      W 35-      W 45-      W 55-     

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 27:28
2 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 31:31 + 4:03
3 Gabriel Legáth 35:59 + 8:31
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 40:35 + 13:07
5 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 58:21 + 30:53
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak DNS

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 34:26
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 35:47 + 1:21
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 38:51 + 4:25
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 44:58 + 10:32
Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak DNS

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 50:38
2 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 62:18 + 11:40
3 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 66:44 + 16:06
4 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 71:44 + 21:06
Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice DNS

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dániel Fehérvári TKE9402 Klub OB ATU Košice 46:20
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 47:36 + 1:16
3 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 50:04 + 3:44
4 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 51:23 + 5:03
5 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 56:18 + 9:58
6 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 57:00 + 10:40
7 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 58:55 + 12:35
8 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 58:59 + 12:39
9 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 59:29 + 13:09
10 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 61:42 + 15:22
11 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 62:50 + 16:30
12 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 63:16 + 16:56
13 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 64:22 + 18:02
14 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 76:17 + 29:57
15 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 78:49 + 32:29
16 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 79:55 + 33:35
17 František Lami TKE9303 Klub OB ATU Košice 83:36 + 37:16
18 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 88:11 + 41:51
19 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 88:14 + 41:54
20 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 108:51 + 62:31
21 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 111:53 + 65:33
22 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 119:06 + 72:46
23 Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 150:41 + 104:21
Peter Glončák FBA7901 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice DNS

M 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 53:01
2 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 53:28 + 0:27
3 Tomáš Hajduch 74:49 + 21:48

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Barcík 43:04
2 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 49:23 + 6:19
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 50:57 + 7:53
4 Peter Fehervari 52:47 + 9:43
5 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 54:25 + 11:21
6 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:34 + 11:30
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 60:35 + 17:31
8 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 60:39 + 17:35
9 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 61:07 + 18:03
10 Martin Velgos TKE7201 Klub OB ATU Košice 65:04 + 22:00
11 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 118:40 + 75:36
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice DNS
M.S. Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 39:41

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 45:57
2 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 52:52 + 6:55
3 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 58:20 + 12:23
4 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 59:13 + 13:16
5 István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 60:24 + 14:27
6 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 100:57 + 55:00
László Hrenkó DNS

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
András Kovác DNS
Jaroslav Mráz DNS

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Pavela ml. 30:53

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Júlia Pavelová 55:11

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Legát 30:49
2 Bianka Hujdušová 31:10 + 0:21
3 Paulína Šoltésová 33:12 + 2:23
4 Theodor Fazekaš 43:58 + 13:09
Barbora Franková DNS

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Kvaka 45:45
2 Alena M. Ďurčová 53:22 + 7:37
3 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:48 + 14:03
4 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 65:15 + 19:30
5 Ľubomír Krajňák 66:19 + 20:34
6 Martin Franko 69:13 + 23:28
7 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 75:54 + 30:09
8 Ľudovít Pavela 78:29 + 32:44
Elena Bohunicka DNS
Martin Čamak DNS
Tomáš Mišík DNS
Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava DNS

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Trepačová 51:49
2 Miriam Mihelyová 55:42 + 3:53
3 Eva Marková 65:40 + 13:51
4 Daniela Rusnáková 88:07 + 36:18
5 Frederika Ničová 89:23 + 37:34
Annamária Pavelová DNS

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 42:39
2 Gabika Trepačová 44:15 + 1:36
3 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 48:40 + 6:01
4 Sofia Sekaninová 79:41 + 37:02

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 54:05
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 70:57 + 16:52
3 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 72:03 + 17:58
4 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 81:12 + 27:07
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 81:33 + 27:28
6 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 88:35 + 34:30
Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita DNS

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Antónia Lamiová TKE9753 Klub OB ATU Košice 57:57
2 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 58:47 + 0:50
3 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 61:53 + 3:56
4 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 64:20 + 6:23
5 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 66:00 + 8:03
6 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 66:55 + 8:58
7 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 74:52 + 16:55
8 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 75:21 + 17:24
9 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 82:16 + 24:19
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice DNS

W 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak DNS

W 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 43:51
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:58 + 2:07
3 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 51:54 + 8:03
4 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 56:10 + 12:19
5 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 59:33 + 15:42
6 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 68:59 + 25:08
7 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 74:02 + 30:11
8 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 77:24 + 33:33
9 Mária Kováčová 99:34 + 55:43
10 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 147:39 + 103:48

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Helena Athanasová TKE5951 Klub OB ATU Košice 58:22
Angela Maľarová TKE5751 Klub OB ATU Košice DNS