Výsledky

Preteky: 6. kolo oblastného repríčka Západnej oblasti

Etapa: 6. kolo oblastného repríčka Západnej oblasti - E1 (11.03.2017)

Kategórie

M -10      W -10      M -12      W -12      M -14      W -14      M -16      W -16      M -18      W -18      M 19-      W 19-      M 40-      W 40-      M 55-      W 55-      Open       N          RD        

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Brnák Jakub 8:21
2 Valach Eli 11:16 + 2:55
3 Maroš Golian FBA0702 ŠK Farmaceut Bratislava 11:32 + 3:11
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 11:47 + 3:26
5 Dokupil Janko 12:32 + 4:11
5 Ondra Gregor 12:32 + 4:11
7 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 13:08 + 4:47
8 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 13:41 + 5:20
9 Habarda Filip 67:37 + 59:16

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 10:06
2 Brnáková Dianka 10:32 + 0:26
3 Vorlícková Lucka 10:42 + 0:36
4 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 12:07 + 2:01
5 Rohalová Adelka 17:12 + 7:06
6 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 26:33 + 16:27
Kožárová Tánicka DISK

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 12:01
2 Tristan Sýkora FBA0602 ŠK Farmaceut Bratislava 12:18 + 0:17
3 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 13:12 + 1:11
4 Karol Paluska FBA0601 ŠK Farmaceut Bratislava 13:28 + 1:27
5 Dokupil Daniel 14:08 + 2:07
6 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 17:07 + 5:06
7 Syrový Tomáš 17:24 + 5:23
8 Kapusta Lukáš 20:08 + 8:07

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 13:08
2 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 29:52 + 16:44
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava DISK

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 19:30
2 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 19:31 + 0:01
2 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 19:31 + 0:01
4 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 19:50 + 0:20
5 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 20:13 + 0:43
6 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 20:42 + 1:12
7 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 20:55 + 1:25
8 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 26:52 + 7:22
9 Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok 27:38 + 8:08
10 Dokupil Samuel 28:19 + 8:49
11 Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 29:21 + 9:51
12 Gross Oliver 51:04 + 31:34
Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Šipoš Tomáš DISK
Cillik Matej DISK

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 10:44
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 10:58 + 0:14
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 13:39 + 2:55
4 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 13:59 + 3:15
5 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 15:23 + 4:39
6 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 15:46 + 5:02
7 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 16:38 + 5:54
8 Rohalová Ivonka 17:22 + 6:38
9 Mravíková Katka 19:22 + 8:38
10 Micic Ana 20:42 + 9:58
11 Silvia Majbová SPE0356 Klub OB Sokol Pezinok 22:45 + 12:01

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 24:30
2 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 25:01 + 0:31
3 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 25:38 + 1:08
4 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 29:25 + 4:55
5 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 34:02 + 9:32
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jánošová Veronika 23:26
2 Katarína Palusková FBA0251 ŠK Farmaceut Bratislava 26:49 + 3:23
3 Patassiová Michaela 27:30 + 4:04
4 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 31:41 + 8:15

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 44:47

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 30:51

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 23:21
2 Yoann Garde VBA8401 ŠK VAZKA Bratislava 24:02 + 0:41
3 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 24:04 + 0:43
4 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 24:38 + 1:17
5 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 25:38 + 2:17
6 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 26:08 + 2:47
7 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 26:47 + 3:26
8 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 27:03 + 3:42
9 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 28:42 + 5:21
10 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 28:46 + 5:25
11 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 30:04 + 6:43
12 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 30:05 + 6:44
13 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 31:22 + 8:01
14 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 31:30 + 8:09
15 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 32:06 + 8:45
16 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 32:24 + 9:03
17 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 32:30 + 9:09
18 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 33:48 + 10:27
19 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 35:31 + 12:10
20 Kudla Jozef 37:15 + 13:54
21 Piják Vlado 38:59 + 15:38
22 Petrán Ivan 39:38 + 16:17
23 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 40:04 + 16:43
24 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 40:09 + 16:48
25 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 47:28 + 24:07

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Garde VBA8455 ŠK VAZKA Bratislava 24:18
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 29:56 + 5:38
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 33:39 + 9:21
4 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 34:33 + 10:15
5 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 34:51 + 10:33
6 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 35:25 + 11:07
7 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 35:53 + 11:35
8 Bartalosová Ivana 43:17 + 18:59
Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg DISK

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 26:58
2 Dokupil Rastislav 27:23 + 0:25
3 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 30:43 + 3:45
4 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 30:47 + 3:49
5 Brnák Stefan 32:07 + 5:09
6 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 34:43 + 7:45
7 Kukurugya Emil 37:37 + 10:39
8 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 40:44 + 13:46
9 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 42:29 + 15:31
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg DISK

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 29:13
2 Balová Katarína 33:31 + 4:18
3 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 35:03 + 5:50
4 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 37:11 + 7:58
5 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 38:31 + 9:18
6 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 40:10 + 10:57
7 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 41:06 + 11:53
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg DISK

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 27:12
2 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 30:32 + 3:20
3 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 30:43 + 3:31
4 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 32:13 + 5:01
5 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 41:21 + 14:09
6 Pavelek Viktor 43:21 + 16:09
7 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 50:08 + 22:56
8 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 51:11 + 23:59

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 25:43
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 31:49 + 6:06
3 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 31:56 + 6:13
4 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 32:01 + 6:18
5 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 33:05 + 7:22
6 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 38:38 + 12:55
7 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 42:19 + 16:36

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 27:30
2 Vrábel René 28:16 + 0:46
3 Bennár Michal 28:56 + 1:26
4 Martin Németh FBA7802 ŠK Farmaceut Bratislava 31:26 + 3:56
5 Ondra František 34:12 + 6:42
6 Sopcák Patrik 38:20 + 10:50
7 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 47:05 + 19:35
8 Sulanová Natália 49:40 + 22:10
9 Chorvátová Barbora 54:11 + 26:41
10 Grossová Barbora 61:35 + 34:05
Kalaber Ladislav DISK
Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
Patassi Michal DNS

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miklošová Zuzana 14:54
2 Ježíková Lubka 15:05 + 0:11
3 Kožár Jozef 15:14 + 0:20
4 Valachová Ingrid 19:43 + 4:49

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kalaber Artur 9:26
2 Máj Samuel 12:28 + 3:02
3 Ženišová Miroslava 14:11 + 4:45
4 Chmelikova Lubomira 14:12 + 4:46
5 Teo Martin Németh FBA1005 ŠK Farmaceut Bratislava 14:21 + 4:55
6 Kalaberova Nela 15:09 + 5:43
7 Lanátorová Lucia 15:52 + 6:26
8 Miklošová Emma 16:09 + 6:43
9 Jonášová Emka 19:05 + 9:39
9 Mravíková Teodorka 19:05 + 9:39
11 Sopcák Michal 19:25 + 9:59
12 Havlík Andrej 19:43 + 10:17
13 Butaš Samuel 22:11 + 12:45
14 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 23:45 + 14:19
15 Miroslava Maruniaková FBA1252 ŠK Farmaceut Bratislava 26:58 + 17:32
16 Adam Maruniak FBA1101 ŠK Farmaceut Bratislava 27:00 + 17:34
17 Berta Borimír 27:23 + 17:57
18 Berta Gregor 27:51 + 18:25
19 Bertová Radanka 28:49 + 19:23
Simova Mila DISK
Sopcáková Tatiana DNS