Výsledky

Preteky: Oblastný rebríček STRED v orientačnom behu

Etapa: Oblastný rebríček STRED v orientačnom behu - E1 (24.09.2017)

Kategórie

A          B          C          D         

A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 49:00
2 Peter Glončák FBA7901 ŠK Farmaceut Bratislava 50:40 + 1:40
3 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 64:28 + 15:28
4 Alexander Volkov VZA Slávia Žilinská univerzita 67:05 + 18:05
5 Peter Vričan VZA89AA Slávia Žilinská univerzita 69:14 + 20:14
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 72:40 + 23:40
7 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 79:27 + 30:27
8 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 89:05 + 40:05
9 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 94:07 + 45:07
10 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 97:02 + 48:02
11 Milan Šimoník NER 103:50 + 54:50

B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 42:24
2 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 42:27 + 0:03
3 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 46:28 + 4:04
4 Jana Vríčanová VZA89AB Slávia Žilinská univerzita 63:40 + 21:16
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 70:41 + 28:17
6 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 71:43 + 29:19
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava DISK

C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 32:40
2 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 48:05 + 15:25
3 Viktória Herdová EBB7852 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:57 + 16:17
4 Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:33 + 21:53
5 Kamilka Pompurová TBB ŠK Terezka Banská Bystrica 69:42 + 37:02

D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maja Volkova VZA Slávia Žilinská univerzita 12:48
2 Miroslava Herdová EBB0851 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 13:24 + 0:36
3 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:04 + 1:16
4 Viktoriya Valyavka VZA Slávia Žilinská univerzita 15:22 + 2:34
5 Jelisej Kuzmin HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:19 + 3:31
6 Andrej Herda EBB0501 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 19:07 + 6:19
7 Šimon Patráš HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:26 + 6:38