Výsledky

Preteky: Oblastný rebríček stred

Etapa: Oblastný rebríček stred - E1 (13.10.2018)

Kategórie

A A        B B       

A A 2.30 km, 5 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomas Rusnak 23:35
2 Wilma Lauenstein 26:35 + 3:00
3 Eduard Miškuf 29:10 + 5:35
4 Eric Lauenstein 33:46 + 10:11
5 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:51 + 10:16
5 Šimon Patráš 33:51 + 10:16
7 Kristián Mihalik 34:31 + 10:56
8 Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 37:10 + 13:35
9 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:43 + 15:08
10 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita Žilina 39:37 + 16:02
11 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:20 + 17:45
12 Alexandra Sára Chudá HBB0751 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:25 + 17:50
12 Juraj Knutelský 41:25 + 17:50
14 Šimon Sohler RBK1401 Klub orientačných športov Ružomberok 42:04 + 18:29
15 Eva Patrášová 52:12 + 28:37
16 Matúš Korinek 55:02 + 31:27
17 Adam Koteleš 58:00 + 34:25
18 Daniel Mihalik 58:09 + 34:34
19 Jonáš Čief 59:45 + 36:10
20 Lea Knutelská 62:37 + 39:02
21 Samo Šebo 63:01 + 39:26
22 Simon Zajac 67:52 + 44:17
23 Mária Kubinova 79:27 + 55:52
24 Miňo Valušiak 86:36 + 63:01

B B 5.40 km, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 45:27
2 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 49:19 + 3:52
3 Martin Košúť 57:05 + 11:38
4 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 66:13 + 20:46
5 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 67:48 + 22:21
6 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 69:18 + 23:51
7 Ján Košúť 73:39 + 28:12
8 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 79:35 + 34:08
9 Lucia Lauenstein 80:12 + 34:45
10 Katka Košutová 91:45 + 46:18
11 Katarína Kotrlová 96:15 + 50:48
12 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita Žilina 104:22 + 58:55
13 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 112:28 + 67:01
14 Štefan Čief 117:32 + 72:05
15 Ján Šebo HBB7801 ŠK HADVEO Banská Bystrica 123:29 + 78:02
16 Viktória Herdová EBB7852 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 139:35 + 94:08
Dáška Valušiaková DISK
Tomáš Rusnak DISK
Gabika Trepáčková DISK