Výsledky

Preteky: Oblastný rebríček STRED

Etapa: Oblastný rebríček STRED - E1 (22.09.2019)

Kategórie

M -10 R    W -10      M -14      W -14      M 19-      W 19-      M 35-      M 45-      W 45-      Open      

M -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Trenčan 21:20
2 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:35 + 0:15

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 18:35
2 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 85:17 + 66:42

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:40
1 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:20 + -2:-20
2 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:04 + 23:24
3 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:58 + 40:18

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:00
2 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 34:29 + 1:29
3 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:27 + 5:27

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:02
1 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 32:02 + 3:00
3 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 40:33 + 11:31
4 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 44:30 + 15:28
5 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 53:53 + 24:51
6 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 56:49 + 27:47
7 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 67:55 + 38:53
8 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 70:19 + 41:17

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:57
2 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 65:57 + 0:00
3 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 117:24 + 51:27

M 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 35:37
2 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:10 + 1:33
3 Štefan Čief 88:54 + 53:17
4 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava DISK

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:29
2 Ivan Sýkorka 63:58 + 7:29
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 85:47 + 29:18

W 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 46:55
2 Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 59:42 + 12:47

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dana Pompurová 65:03
1 Dana Pompurová TBB71AA ŠK Terezka Banská Bystrica 65:03 + 0:00