Prihlášky podľa klubov

Preteky: Slovak Karst cup (31.07.2021)

Počet prihlásených: 278

Kluby

01C     02A     02Q     05T     05X     06A     06B     07Z     08V     10A     13Y     14O     15B     15C     15E     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Juraj Vajduliak 01C61AA 416573 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 27.06.2021

(AUT) Naturfreunde Wien (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Viktor Toman 02A93AA 8140923 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A - 25.06.2021

BK Sliač (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Renáta Barcíková 02Q67AA 8656574 - - W 21- E - - 25.07.2021

KOB Metropol Košice (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Lucia Lacková 416528 N N W 21- B - - 16.07.2021
Eva Nemkyová 307437 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 16.07.2021
Mikuláš Polaček 416598 - Open S Open S - - 16.07.2021
Zuzana Špaldonová 416755 - - W 65- A - - 16.07.2021
Matej Tamáš 301215 - - MW-R - - 16.07.2021
Zuzana Tamášová 307264 - - W -12 A - - 16.07.2021
Laura Vaicová 307352 - - W -16 A - - 16.07.2021

neregistrovaní (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Slávka Olešová W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A 17.07.2021

(CHE) ANCO Switzerland (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Erik Lauenstein 8270211 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 19.07.2021
Jan Lauenstein 8642234 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 19.07.2021
Lucia Lauenstein 8101276 W 40- A W 40- A M 40- A M 40- A - 19.07.2021
Stefan Lauenstein 06A74AA 8070674 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 19.07.2021
Wilma Lauenstein 8281007 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 19.07.2021

Neregistrovaný (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Ninka Madunická MW-R MW-R MW-R MW-R - 30.06.2021

(HUN) HUFEZE SK-Pásztó (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Tibor Fedelin 8088898 Open S Open S Open S Open S 08.07.2021
József Zentai 2056153 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A 08.07.2021

(UKR) Odessa Team (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Victor Mikhaylov 08V73AA 9777503 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 27.06.2021

(HUN) Egri Spartacus Tájékozódási Futó SE (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Tamas Barany 10A99AA 8330202 M 21- E M 21- E M 21- E - - 15.07.2021

(HUN) Egri Testedző Club (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Ildikó Érsek 505216 N N N N 16.07.2021
Gábor Honfi 8333351 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 16.07.2021
András Wachter 8183818 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 16.07.2021

(CZE) Klub orientačního běhu Konice (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Václav Navrátil KON6427 8461738 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 30.06.2021

(CZE) KOB Start Blansko (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
František Daněk 15B10AA 811213 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 30.06.2021
Roman Danek 15B75AA 8008112 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 30.06.2021
Veronika Daňková 15B81AA 8007503 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A - 30.06.2021
Viktorie Daňková 15B13AA 219251 W -10 C W -10 C W -10 C W -10 C - 30.06.2021
Jan Dressler 15B79AA 2045244 Open L Open L Open L Open L - 30.06.2021

KEfear (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Michal Kováč 15C88AA 1399957 - - M 21- E - - 30.06.2021

(HUN) DVTK Miskolc (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Istvan Havasi 307550 Open L - - - - 25.07.2021
Gabor Jozsa 7731123 Open L - - - - 25.07.2021

KOBRA Bratislava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Lukáš Dávidík BBA14AA MW-R MW-R MW-R MW-R - 23.06.2021
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 23.06.2021
Karol Hierweg BBA5801 8200882 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 23.06.2021
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 23.06.2021
Martin Jonáš BBA9601 515307 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 23.06.2021

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Peter Ďurčo EBB6102 406939 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 30.06.2021
Ivan Repáč EBB5901 2102809 Open S Open S Open S Open S - 30.06.2021

ŠK Farmaceut Bratislava (23) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 15.07.2021
Martin Borský FBA7704 8203202 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 12.07.2021
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 21- E M 21- E M 21- E - - 29.06.2021
Dušan Furucz FBA7101 8007101 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A 29.06.2021
Jela Furuczová FBA7151 511235 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 29.06.2021
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 14.07.2021
Ján Koman FBA0504 8226389 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 29.06.2021
Marek Koman FBA7905 8226311 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 29.06.2021
Kristína Komanová FBA7853 8226357 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 29.06.2021
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 29.06.2021
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 29.06.2021
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 29.06.2021
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 29.06.2021
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 29.06.2021
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 29.06.2021
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E 29.06.2021
Šimon Mižúr FBA9401 8071319 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 29.06.2021
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A 29.06.2021
Hana Šmelíková FBA6951 8071314 W 45- A W 45- A W 45- A - - 29.06.2021
Jakub Wartiak FBA1601 418914 MW-R - - - - 29.06.2021
Peter Wartiak FBA8001 2012287 M 40- A M 40- A - - - 29.06.2021
Marta Wartiaková FBA8252 8100925 W 21- E W 21- E - - - 29.06.2021
Petra Wartiakova FBA1451 45321 MW-R - - - - 29.06.2021

ŠK HADVEO Banská Bystrica (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Táňa Časnochová HBB7051 406977 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 29.06.2021
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 29.06.2021
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 29.06.2021
Ľuboš Michač HBB7601 8004349 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 29.06.2021
Samuel Michač HBB0802 8518354 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 29.06.2021
Andrej Patráš HBB8201 8004356 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A - 29.06.2021
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 29.06.2021
Milan Šimoník HBB7501 8004359 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 29.06.2021

Klub OB Kysak (27) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Stanislav Franko KYS9802 416517 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 30.06.2021
Valér Franko KYS6601 1966416 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 30.06.2021
Jana Franková KYS6651 1966817 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 30.06.2021
Stanislav Gajdoš KYS6103 307286 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 06.07.2021
Martin Hujduš KYS7202 416706 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 30.06.2021
Mátyás Hujduš KYS0802 416766 M -14 A M -14 A M -14 A - - 30.06.2021
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 30.06.2021
Miroslav Kollár KYS8801 8090188 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A 30.06.2021
Ľubomír Krajňák KYS6105 207808 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 06.07.2021
Ján Kvaka KYS9002 1421902 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 30.06.2021
Tomáš Legath KYS0803 416738 M -14 A M -14 A M -14 A - - 30.06.2021
Radovan Marton KYS7802 1413340 - M 40- A - - - 25.07.2021
Ľudovít Pavela KYS0801 7207863 - - M -14 A M -14 A - 20.07.2021
Ľudovít Pavela KYS7501 682684 - - M 45- A - 20.07.2021
Anna Pavelová KYS10AA 7530753 - - W -10 C MW-R - 20.07.2021
Annamária Pavelová KYS7651 7467746 - - W 45- A N - 20.07.2021
Júlia Pavelová KYS0651 7207860 - - W -16 A W -16 A - 20.07.2021
Katarína Pavelová - - MW-R MW-R - 20.07.2021
Barbora Pavliková KYS9152 1931991 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 30.06.2021
Bibiana Perátová KYS7252 2102543 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 30.06.2021
Bibiána Perátová KYS9752 416562 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 30.06.2021
Igor Porubčan KYS7101 2106750 Open L Open L Open L Open L - 30.06.2021
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 30.06.2021
Libor Semančík KYS9006 8017129 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A 30.06.2021
Juraj Sokol KYS9201 8237771 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 30.06.2021
Tomáš Sokol KYS9103 515109 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 30.06.2021
Ľudmila Sokolová KYS9451 8076043 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 30.06.2021

Klub OB AŠK Pezinok (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201989 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 25.06.2021
Medard Féder PEZ0102 8662443 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 25.06.2021

TJ Rapid Bratislava (19) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 30.06.2021
Tomáš Jánoška RBA9301 307368 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 30.06.2021
Taťjana Jánošková RBA6051 8400039 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 30.06.2021
Iva Kumová RBA6252 307367 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 30.06.2021
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A - 30.06.2021
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 30.06.2021
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 30.06.2021
Martina Pánková RBA6953 445621 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 30.06.2021
Milan Petrinec RBA5802 8115802 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 30.06.2021
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 01.07.2021
Michal Schenk RBA0201 434810 M -20 A M -20 A M -20 A M -20 A - 30.06.2021
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 30.06.2021
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 30.06.2021
Daniel Šmelík RBA0702 8662739 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 30.06.2021
Juraj Šmelík RBA6603 8662438 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 30.06.2021
Ján Štubňa RBA5803 442874 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 30.06.2021
Philip Stubna RBA9304 1399407 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 30.06.2021
Beata Vávrová RBA5651 8226342 W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A - 30.06.2021
Ela Vojtková RBA0254 2120020 W -20 A W -20 A W -20 A W -20 A - 30.06.2021

Športový klub Sandberg (28) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -20 A M -20 A M -20 A M -20 A - 28.06.2021
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 28.06.2021
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 28.06.2021
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 28.06.2021
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 28.06.2021
Viktória Kostercová SKS0251 8099114 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 28.06.2021
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 28.06.2021
Katarína Kubinová SKS9051 8004608 W 21- E W 21- E W 21- E - - 29.06.2021
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A - 28.06.2021
Šimon Kukurugya SKS0402 8103015 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 28.06.2021
Július Macháček SKS8402 2128442 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A 28.06.2021
Anna Macháčková SKS1151 2128441 W -10 C W -10 C W -10 C W -10 C - 28.06.2021
Júlia Macháčková SKS0854 2079537 N N N N - 28.06.2021
Ján Mazák SKS84AB 2102811 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A - 28.06.2021
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 28.06.2021
Veronika Prutkayová SKS7852 2128445 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 28.06.2021
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A - 28.06.2021
Dana Šuníková SKS9052 2420043 Open L Open L Open L Open L - 28.06.2021
Marek Urban SKS7401 2027943 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 28.06.2021
Matej Urban SKS0102 2027944 M -20 A M -20 A M -20 A M -20 A - 28.06.2021
Michal Urban SKS0401 2027942 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 28.06.2021
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A - 28.06.2021
Marek Vaňo SKS7901 8091919 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 28.06.2021
Matúš Vaňo SKS0804 7900097 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 28.06.2021
Peter Vorlíček SKS7501 8112302 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 28.06.2021
Barbora Vorlíčková SKS7651 8112339 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 28.06.2021
Lucia Vorlíčková SKS0851 8112324 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 28.06.2021
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 28.06.2021

Klub OB Sokol Pezinok (40) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Matej Balogh SPE0710 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 30.06.2021
Alžbeta Baloghová SPE0556 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 30.06.2021
Adela Čermáková SPE0359 2211372 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A - 25.07.2021
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 30.06.2021
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A - 30.06.2021
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 30.06.2021
Marek Dolný SPE0407 8259259 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 30.06.2021
Michal Dolný SPE0706 8300010 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 30.06.2021
Adam Havlík SPE0201 8025003 M -20 A M -20 A M -20 A M -20 A - 30.06.2021
Katarína Hrašnová SPE9351 9102567 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 30.06.2021
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 - W 21- B - W 21- B - 30.06.2021
Peter Karch SPE9112 8303074 - M 21- A M 21- A M 21- A 30.06.2021
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A - 30.06.2021
Zuzana Kováčová SPE0256 2211365 W -20 A W -20 A W -20 A W -20 A - 30.06.2021
Branislav Kuník - M 21- A M 21- A M 21- A - 30.06.2021
Radoslav Kuník SPE0103 219148 M -20 A M -20 A M -20 A M -20 A - 30.06.2021
Andrej Mikloš SPE7503 2150475 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 30.06.2021
Matúš Mikloš SPE0702 1407840 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 30.06.2021
Zuzana Miklošová SPE7652 406924 Open S Open S Open S Open S - 30.06.2021
Khrystyna Myhovych SPE0255 2150477 W -20 A W -20 A W -20 A W -20 A - 30.06.2021
Daniela Ondovčíková SPE7852 8101080 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A 14.07.2021
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A - 14.07.2021
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 14.07.2021
Jaroslav Piják SPE5801 8025012 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 28.06.2021
Barbora Pijáková SPE9451 8133318 W 21- E - - - - 30.06.2021
Iveta Pijáková SPE6251 8025010 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 28.06.2021
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A 28.06.2021
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 28.06.2021
Matúš Šimo SPE0107 8100080 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A - 30.06.2021
Marián Šipoš SPE7102 7070726 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 30.06.2021
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 30.06.2021
Hana Šipošová SPE0951 2120012 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 30.06.2021
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 30.06.2021
Veronika Šipošová MW-R MW-R - - - 30.06.2021
Zuzana Šipošová SPE7351 7070721 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A 30.06.2021
Marian Spišiak SPE7601 8516751 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A 30.06.2021
Anna Syrová MW-R MW-R MW-R MW-R 25.07.2021
Lucia Syrová SPE1052 8400037 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 14.07.2021
Ivan Syrový SPE8101 1407857 Open L Open L Open L Open L - 25.07.2021
Michal Tomašovič SPE8902 219144 N N N N - 30.06.2021

KOB Čingov Spišská Nová Ves (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 29.06.2021
Silvester Dulák SSN9007 8071312 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B 29.06.2021
Eva Farkašová SSN9053 416600 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B 29.06.2021
Miroslav Palička SSN5902 8667993 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A 29.06.2021
Michal Pavlík SSN9001 1231990 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A 29.06.2021
František Šoltés SSN6202 307398 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 29.06.2021
Pavol Šoltés SSN6402 307386 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 29.06.2021
Paulína Šoltésová SSN0951 416711 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 29.06.2021

Klub OB ATU Košice (33) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Elena Belicová TKE6251 2051445 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 19.07.2021
Boris Ďurčo TKE6301 8019942 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 19.07.2021
Gregor Halás TKE0902 2051304 M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 19.07.2021
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 19.07.2021
Karol Janšo TKE6206 8019950 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 19.07.2021
Ema Jurašková TKE6453 362939 Open S Open S Open S Open S - 19.07.2021
Mária Kováčová TKE6751 307290 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 19.07.2021
Michal Krajčík TKE8704 8656741 - - M 21- E - - 19.07.2021
Antónia Lamiová TKE9753 2051330 - - - W 21- E - 19.07.2021
Katarína Lamiová TKE8351 8019949 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 19.07.2021
Jana Macinská TKE8651 8019944 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 19.07.2021
Peter Macinský TKE8603 2051377 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 19.07.2021
Angela Maľarová TKE5752 307388 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 19.07.2021
Michal Marko TKE0901 8019948 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 19.07.2021
Sofia Marko TKE1251 2051312 MW-R MW-R MW-R MW-R - 19.07.2021
Valéria Marko TKE7952 2051379 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A - 19.07.2021
Simona Mihaličová TKE0551 8017133 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 19.07.2021
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 55- A W 55- A - - - 26.07.2021
Lukáš Mário Novota TKE0302 8017117 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 19.07.2021
Anton Onder TKE5401 2051413 M 65- A M 65- A M 65- A - - 19.07.2021
Martin Polyácsko TKE0102 2051449 M -20 A M -20 A M -20 A M -20 A - 19.07.2021
Iveta Putnovská TKE5651 307387 W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A - 19.07.2021
Adam Roháč TKE0601 2051356 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 19.07.2021
Igor Roháč TKE4301 307263 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A - 19.07.2021
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 19.07.2021
Judita Sádecká TKE6253 2051419 W 55- A W 55- A W 55- A - - 19.07.2021
Sofia Sekaninová TKE0451 8019946 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A - 19.07.2021
Lukáš Simočko TKE0003 8017134 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 19.07.2021
Terézia Šofranková - - - Open S - 19.07.2021
Šimon Timko TKE0801 2051302 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 19.07.2021
Vladimír Tysz TKE6202 416501 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 19.07.2021
Ľuboslava Weissová TKE0252 8017122 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 19.07.2021
Slávko Žilinčík TKE5602 8017123 M 65- A M 65- A - - - 19.07.2021

ŠK Triturus Nitra (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Andrea Porubská TNR7651 7540754 N N N N - 30.06.2021
Lenka Porubská TNR0451 8668997 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A - 30.06.2021
Július Porubský TNR7301 8042130 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A 30.06.2021

ŠK VAZKA Bratislava (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Elena Lago VBA0551 307373 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 29.06.2021
Miroslav Lago VBA7601 8482096 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A 29.06.2021
Oľga Lago VBA7452 416557 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 29.06.2021
Oliver Lago VBA0301 8482066 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 29.06.2021
Peter Mlynárik VBA6501 876002 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 29.06.2021
Matej Müller VBA9601 8240596 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 29.06.2021
Rostislav Navrátil VBA6601 8482090 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A 29.06.2021
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 29.06.2021
Štefan Šurgan VBA7904 8680573 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 29.06.2021

Viatoris (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Matej Ďuriš VIA8601 7206549 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A - 26.06.2021
Jakub Forgáč VIA0401 7206542 Open S Open S Open S Open S - 26.06.2021
Peter Krnáč VIA7701 1771230 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A 26.06.2021
Zuzana Sleziaková VIA9251 416719 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B 26.06.2021
Adriana Slivková VIA9151 7206546 N N Open S N - 26.06.2021

Slávia Žilinská univerzita (26) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Martin Babík VZA0702 8140946 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 28.06.2021
Tomáš Babík VZA0802 8140948 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 28.06.2021
Miroslava Babíková 1423316 N N N N - 28.06.2021
Anna Borets 2061795 Open S Open S Open L - - 30.06.2021
Jozef Chupek VZA7101 8071290 M 35- A M 35- A - - - 12.07.2021
Silvia Chupeková VZA7250 8071303 W 35- A W 35- A - - - 12.07.2021
Tamara Denysenko VZA6151 8012045 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 29.06.2021
Alena Ďurčová VZA7753 1152125 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 30.06.2021
Peter Jurčík VZA6802 8071310 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 30.06.2021
Tomáš Jurčík VZA0301 8071294 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 30.06.2021
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 30.06.2021
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 30.06.2021
Michal Nosáľ M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 14.07.2021
Andrea Papugová VZA9351 7207885 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 30.06.2021
Michal Paulus M -12 A M -12 A M -12 A M -12 A - 30.06.2021
Peter Polakovič VZA5501 8071291 - M 65- A M 65- A M 65- A - 30.06.2021
Elena Polakovičová VZA5850 8071301 - W 60- A W 60- A W 60- A - 30.06.2021
Adam Trepáč VZA0501 8071293 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 29.06.2021
Ivan Trepáč VZA7001 2045214 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 29.06.2021
Eva Trepáčová VZA7053 8071318 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 29.06.2021
Viktoriya Valyavka VZA0851 8071292 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 29.06.2021
Alexander Volkov VZA8002 8071296 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 30.06.2021
Maksym Volkov VZA0701 8071316 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 30.06.2021
Maja Volkova VZA0951 8071304 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 30.06.2021
Peter Vričan VZA8901 8090128 M 21- A M 21- A M 21- A M 21- A - 29.06.2021
Jana Vríčanová VZA8952 8012047 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 29.06.2021

Klub OB Martin (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 2066093 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 29.06.2021
Jana Davi ZMT6151 416848 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 30.06.2021
Viola Juhasová ZMT5251 416516 W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A 30.06.2021
Martin Knor ZMT0201 8072002 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 29.06.2021
Terézia Knorová ZMT9852 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 22.07.2021
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- A M 70- A M 70- A M 70- A - 30.06.2021
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 30.06.2021