Prihlášky

Preteky: Slovak Karst cup (31.07.2021)

Počet prihlásených: 271

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- A    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- A    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    M -10 C    W -10 C    N          MW-R       Open L     Open S    

M -12 A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 2051304 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
František Daněk 15B10AA (CZE) KOB Start Blansko 811213 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 2088215 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Michal Paulus Slávia Žilinská univerzita Áno Áno Áno Áno 30.06.2021

M -14 A (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 8019948 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 7207863 Nie Nie Áno Áno 20.07.2021
Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 416766 Áno Áno Áno Nie 30.06.2021
Tomáš Legath KYS0803 Klub OB Kysak 416738 Áno Áno Áno Nie 30.06.2021
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 8662739 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8518354 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 7900097 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8071316 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 8140948 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 8140946 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno Áno Áno 30.06.2021

M -16 A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 2051356 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
András Wachter (HUN) Egri Testedző Club 8183818 Áno Áno Áno Áno 16.07.2021
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 307291 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 8226389 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 2134365 Áno Áno Áno Áno 15.07.2021
Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 8071293 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021

M -18 A (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Jan Lauenstein (CHE) ANCO Switzerland 8642234 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 8482066 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 2085594 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 2028796 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Michal Nosáľ Slávia Žilinská univerzita Áno Áno Áno Áno 14.07.2021
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 8071294 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8001935 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 8259259 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021

M -20 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 2051449 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 2027944 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 219148 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 8025003 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021

M 21- E (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 8656741 Nie Nie Áno Nie 19.07.2021
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Stefan Lauenstein 06A74AA (CHE) ANCO Switzerland 8070674 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Tamas Barany 10A99AA (HUN) Egri Spartacus Tájékozódási Futó SE 8330202 Áno Áno Áno Nie 15.07.2021
Michal Kováč 15C88AA KEfear 1399957 Nie Nie Áno Nie 30.06.2021
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 8240596 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 8680573 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 8116785 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno Áno Áno Nie 29.06.2021
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 8072002 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 8662443 Áno Áno Áno Áno 25.06.2021
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 8667959 Áno Áno Áno Áno 23.06.2021
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno Áno Áno Áno 23.06.2021
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno Áno Áno Áno 23.06.2021

M 21- A (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 8090188 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 8017129 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 1231990 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 8090128 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Branislav Kuník Klub OB Sokol Pezinok Nie Áno Áno Áno 30.06.2021
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 1407842 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 8100080 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Nie Áno Áno Áno 30.06.2021
Viktor Toman 02A93AA (AUT) Naturfreunde Wien 8140923 Áno Áno Áno Áno 25.06.2021

M 21- B (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 2051377 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 8237771 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 416517 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 1421902 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 515109 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 1399407 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 307368 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8071312 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 8071319 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021

M 35- A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 8042130 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 8482096 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004356 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 8007101 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 2128442 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 2102811 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 8071290 Áno Áno Nie Nie 12.07.2021
Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 7206549 Áno Áno Áno Áno 26.06.2021

M 40- A (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Lucia Lauenstein (CHE) ANCO Switzerland 8101276 Nie Nie Áno Áno 19.07.2021
Roman Danek 15B75AA (CZE) KOB Start Blansko 8008112 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 2104597 Áno Áno Áno Áno 14.07.2021
Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 8203202 Áno Áno Áno Áno 12.07.2021
Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 2012287 Áno Áno Nie Nie 29.06.2021
Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 2078495 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 8226311 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 8091919 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 8071296 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 1771230 Áno Áno Áno Áno 26.06.2021

M 45- A (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 682684 Nie Nie Áno Nie 20.07.2021
Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 416706 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 8662438 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004359 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004349 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 8112302 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 8516751 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 2150475 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 7070726 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Victor Mikhaylov 08V73AA (UKR) Odessa Team 9777503 Áno Áno Áno Áno 27.06.2021
Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 416573 Áno Áno Áno Áno 27.06.2021
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201989 Áno Áno Áno Áno 25.06.2021
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 8200882 Áno Áno Áno Áno 23.06.2021

M 50- A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Václav Navrátil KON6427 (CZE) Klub orientačního běhu Konice 8461738 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 434820 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8482090 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307386 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307398 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 8071310 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 2045214 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021

M 55- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 416501 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 8019942 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 8019950 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 1966416 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 876002 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021

M 60- A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406939 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 1416370 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Stanislav Gajdoš KYS6103 Klub OB Kysak 307286 Áno Áno Áno Áno 06.07.2021
Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 207808 Áno Áno Áno Áno 06.07.2021
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 8115802 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 442874 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 8025012 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021

M 65- A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 8017123 Áno Áno Nie Nie 19.07.2021
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 2051413 Áno Áno Áno Nie 19.07.2021
Gábor Honfi (HUN) Egri Testedző Club 8333351 Áno Áno Áno Áno 16.07.2021
József Zentai (HUN) HUFEZE SK-Pásztó 2056153 Áno Áno Áno Áno 08.07.2021
Ladislav Mizera (CZE) SKOB Kobra Vsetín 8660372 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 8071291 Nie Áno Áno Áno 30.06.2021
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021

M 70- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 307263 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 416723 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021

W -12 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Zuzana Tamášová KOB Metropol Košice 307264 Nie Nie Áno Nie 16.07.2021
Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416711 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 8400037 Áno Áno Áno Áno 14.07.2021

W -14 A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Wilma Lauenstein (CHE) ANCO Switzerland 8281007 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 2078498 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 8112324 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 8071304 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 8071292 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021

W -16 A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 8017133 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Laura Vaicová KOB Metropol Košice 307352 Nie Nie Áno Nie 16.07.2021
Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 7207860 Nie Nie Áno Áno 20.07.2021
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno Áno Áno 30.06.2021

W -18 A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 8019946 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 8668997 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 1888447 Áno Áno Áno Áno 14.07.2021

W -20 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 2120020 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 2150477 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 2211365 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021

W 21- E (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 8019949 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 8019944 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Antónia Lamiová TKE9753 Klub OB ATU Košice 2051330 Nie Nie Nie Áno 19.07.2021
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 8076043 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8116746 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 511235 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 8100925 Áno Áno Nie Nie 29.06.2021
Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 8004608 Áno Áno Áno Nie 29.06.2021
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 8099114 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno Nie Nie Nie 30.06.2021
Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 9102567 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 7212124 Áno Áno Áno Áno 14.07.2021

W 21- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 8012047 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021

W 21- B (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Lucia Lacková KOB Metropol Košice 416528 Nie Nie Áno Nie 16.07.2021
Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 1931991 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Bibiána Perátová KYS9752 Klub OB Kysak 416562 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416600 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin Áno Áno Áno Áno 22.07.2021
Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 7005043 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 8660504 Nie Áno Nie Áno 30.06.2021
Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 416719 Áno Áno Áno Áno 26.06.2021

W 35- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 2051379 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Veronika Daňková 15B81AA (CZE) KOB Start Blansko 8007503 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 8071303 Áno Áno Nie Nie 12.07.2021

W 40- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Lucia Lauenstein (CHE) ANCO Switzerland 8101276 Áno Áno Nie Nie 19.07.2021
Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 2078494 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 8226357 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 2128445 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 1152125 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 8101080 Áno Áno Áno Áno 14.07.2021

W 45- A (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Slávka Olešová neregistrovaní Áno Áno Áno Áno 17.07.2021
Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 2102543 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 7467746 Nie Nie Áno Nie 20.07.2021
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 2133069 Áno Áno Áno Áno 01.07.2021
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 416557 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307384 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 8071314 Áno Áno Áno Nie 29.06.2021
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 8112339 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 7070721 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021

W 50- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Mária Kováčová TKE6751 Klub OB ATU Košice 307290 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406977 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 8071318 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021

W 55- A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 2051445 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 2051419 Áno Áno Áno Nie 19.07.2021
Eva Nemkyová KOB Metropol Košice 307437 Áno Áno Áno Áno 16.07.2021
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 1966817 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 307367 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 2079495 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 8012045 Áno Áno Áno Áno 29.06.2021
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 8025010 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021

W 60- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 307388 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 8400039 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 416848 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 8071301 Nie Áno Áno Áno 30.06.2021
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021

W 65- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Zuzana Špaldonová KOB Metropol Košice 416755 Nie Nie Áno Nie 16.07.2021
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 8226342 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 416516 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021

M -10 C (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Erik Lauenstein (CHE) ANCO Switzerland 8270211 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021

W -10 C (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 7530753 Nie Nie Áno Nie 20.07.2021
Viktorie Daňková 15B13AA (CZE) KOB Start Blansko 219251 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 2128441 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021

N (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Lucia Lacková KOB Metropol Košice 416528 Áno Áno Nie Nie 16.07.2021
Ildikó Érsek (HUN) Egri Testedző Club 505216 Áno Áno Áno Áno 16.07.2021
Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 7467746 Nie Nie Nie Áno 20.07.2021
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 7540754 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 2079537 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Miroslava Babíková Slávia Žilinská univerzita 1423316 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Adriana Slivková VIA9151 Viatoris 7206546 Áno Áno Nie Áno 26.06.2021

MW-R (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 2051312 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Matej Tamáš KOB Metropol Košice 301215 Nie Nie Áno Nie 16.07.2021
Ninka Madunická Neregistrovaný Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Katarína Pavelová Klub OB Kysak Nie Nie Áno Áno 20.07.2021
Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 7530753 Nie Nie Nie Áno 20.07.2021
Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava 45321 Áno Nie Nie Nie 29.06.2021
Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava 418914 Áno Nie Nie Nie 29.06.2021
Veronika Šipošová Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno Nie Nie 30.06.2021
Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava Áno Áno Áno Áno 23.06.2021

Open L (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 2106750 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Jan Dressler 15B79AA (CZE) KOB Start Blansko 2045244 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Dana Šuníková SKS9052 Športový klub Sandberg 2420043 Áno Áno Áno Áno 28.06.2021
Anna Borets Slávia Žilinská univerzita 2061795 Nie Nie Áno Nie 30.06.2021

Open S (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Terézia Šofranková Klub OB ATU Košice Nie Nie Nie Áno 19.07.2021
Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 362939 Áno Áno Áno Áno 19.07.2021
Mikuláš Polaček KOB Metropol Košice 416598 Nie Áno Áno Nie 16.07.2021
Tibor Fedelin (HUN) HUFEZE SK-Pásztó 8088898 Áno Áno Áno Áno 08.07.2021
Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102809 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Anna Borets Slávia Žilinská univerzita 2061795 Áno Áno Nie Nie 30.06.2021
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno Áno Áno Áno 30.06.2021
Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 7206542 Áno Áno Áno Áno 26.06.2021
Adriana Slivková VIA9151 Viatoris 7206546 Nie Nie Áno Nie 26.06.2021