Výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OC - middle

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v OC - middle - E1 (02.10.2021)

Kategórie

M - 11     M -14 A    M -20 A    M 21- E    M 40- A    M 50- A    M 60- A    W - 11     W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 40- A    W 50- A    Open S    

M - 11 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mio Urban SBK14AA 42:01
2 Dávid Dulák 01C11BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 44:18 + 2:17

M -14 A Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 46:04
2 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 54:33 + 8:29
3 Jan Urban SBK12AA 57:04 + 11:00
4 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 96:13 + 50:09

M -20 A Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 75:42
2 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 82:53 + 7:11
3 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 99:43 + 24:01

M 21- E Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andreas Waldmann 15L AUTMTBO Team Austria 54:19
2 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 57:15 + 2:56
3 Richard Chrappa VBA8902 ŠK VAZKA Bratislava 59:02 + 4:43
4 Ján Andrej Cully VBA9503 ŠK VAZKA Bratislava 60:31 + 6:12
5 Florian Exler 15L AUTMTBO Team Austria 61:04 + 6:45
6 Martin Illig 15L AUTMTBO Team Austria 63:35 + 9:16
7 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 64:57 + 10:38
8 Hannes Hnilica 15L04AA (AUT) MTBO Team Austria 68:47 + 14:28
9 Benjamin Gaudernak 15L AUTMTBO Team Austria 71:20 + 17:01
10 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 74:53 + 20:34
11 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 78:18 + 23:59
12 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 82:15 + 27:56
Viktor Tomkovič 01C89AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Thomas Klimo 15L AUTMTBO Team Austria DISK

M 40- A Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Fraňo SPE7501 Klub OB Sokol Pezinok 61:12
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 65:49 + 4:37
3 Tomáš Ondovčík SPE Klub OB Sokol Pezinok 72:18 + 11:06
4 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 89:58 + 28:46
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 94:58 + 33:46
Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg DISK
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

M 50- A Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Klučár RCP7101 RC&P TEAM Bratislava 61:36
2 Ľudovít Pažický RCP6901 RC&P TEAM Bratislava 65:29 + 3:53
3 Vlastimil Autrata RCP6001 RC&P TEAM Bratislava 67:35 + 5:59
4 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 75:59 + 14:23
5 Michael Melcher 15L AUTMTBO Team Austria 82:03 + 20:27
6 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 90:43 + 29:07
Juraj Malatin RCP6301 RC&P TEAM Bratislava DISK

M 60- A Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Jurčík 01C47AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 59:59
2 Peter Fraňo SPE4701 Klub OB Sokol Pezinok 79:45 + 19:46

W - 11 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 19:51
2 Silvia Flassiková RBA10AA TJ Rapid Bratislava 59:59 + 40:08

W -20 A Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 56:33
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 61:02 + 4:29
3 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 82:35 + 26:02

W 21- E Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Stanislava Ančicová VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 54:25
2 Michaela Gigon 15L AUTMTBO Team Austria 57:54 + 3:29
3 Jana Hnilica 15L02AA (AUT) MTBO Team Austria 64:31 + 10:06
4 Lea Hnilica 15L00AA (AUT) MTBO Team Austria 68:04 + 13:39
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 75:57 + 21:32
6 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 82:52 + 28:27

W 21- B Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Beržinská SBK85AA 41:10
2 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 50:10 + 9:00
3 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 55:11 + 14:01

W 40- A Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 49:44
2 Dagmar Rovensky 15K80AA (AUT) OLT Transdanubien 75:01 + 25:17
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 95:53 + 46:09
M.S. Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 67:30

W 50- A Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sonja Hnilica 15L68AB (AUT) MTBO Team Austria 41:16
2 Gabriele Finder 15L AUTMTBO Team Austria 49:33 + 8:17
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 52:19 + 11:03
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok DISK

Open S Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 53:12